Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

a u mnie wchodzi Wela ma byc nawias [ ] dlatego Ci nie wskoczylo:) a odpowiedzi dodaje i jak sie pojawi blad trzeba zamknac stonke i wlaczyc od nowa i wypowiedz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze zostałam przyjeta.Dzięki. Filipinka to Ty tez masz Filipka? Jak fajnie ze mieszka ktos blisko mnie. Ja tu w Jarosławiu nie mam za wiele kolezanek a z dziecmi to juz wcale,normalnie nieraz nie ma do kogo geby otworzyc.Maz calymi dniami w pracy a dzieci to wiadomo z nimi tak nie pogada. Mam jeszcze w domu 13letniego chłopaka syna mojego meza z pierwszego małzenstwa.Tak wiec mam w sumie trójke urwisów.Zuzia tez jest moim dzieckiem z mojego pierwszego małzenstwa a Filipek to nasze wspolne dzieciątko.Taka oto pokrótce jest moja historia. Wczoraj rzeczywiscie cos net sie skrzanił i jakos dziwnie wysyłało wiadomosci. Musze sobie od poczatku poczytac topik bo na razie nie bardzo jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa ja tez siedze sama maz dlugo pracuje a z 4 miesiecznym dzieckiem to wiadomo nie pogada a jak wyjde na spacer to tez nie ma z kim pogadac:( czasem to juz mowie sama do siebie hihihihi na ktorejs stronie chyba gdzies kolo 10 znajdziesz kilka slow o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ładna pogoda w Jarku wiec wybywam z małym na zakupy.Wyrasta mi moj "pudzianek" juz z rozm 74 hihi musze mu pare bluz z długim rekawem kupic.Wazy juz 8500 wiec same widzicie. Do piatku zostaje w domu ale na weekend uciekam do Radawy,mamy tam domek.W te upały ciezko w bloku wysiedziec. jesli chce ktoras popatrzen na moje pociechy to na NK jestem pod hasłem elzbieta Jamrozik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam. to ja dodam ze jestem z was najstarsza 37latek mi stuka ale dusze to ja mam młoda. skonczylam socjologie na uj ale od zawsze siedze w domu z dziecmi.ciezko w jarku o prace bez znajomosci. jak pracowalam chwile u prywaciaza to mu nie pasowalo ze mi dziecko choruje i ze dwa razy poszlam na opieke no i po 2 latach pracy dostalam wypowiedzenie.byla sprawa w sadzie pracy ale juz do pracy nie wrocilam. jestem wiec kurka domowa.jak ja to mowie zarzadzanie i marketing gospodarstwem domowym. Jestem od roku po rozwodzie a od 8 mies po slubie hihi Moje wczesniejsze małzenstwo to zupełna klapa.maz 14 lat ode mnie starszy,maminsynek i własciwie to jego mama wszystko nam rozwaliła.Mam z tego 7 letnia Zuzie ktora idzie teraz do 1klasy. Wzielam na wychowanie tez syna meza ktorego od urodzenia wychowuje maz bo mama nie sprostała i uciekła zza granice.teraz wrociła i chce odzyskac syna i mamy z tym duzo kłopotów. Filipek urodził sie przez cc 15 lutego wazył 4 kg a urodzony w Przemyslu.Zaraz po urodzeniu w 3 tyg mialam rwe kulszową przez miesiac i od tego czasu musze bardzo sie oszczedzac .Filip to mały misio.Duzo spi,je i mało jest wymagajacy.Je juz praktycznie wszystko chod ma dop prawie 5 mies.Ma duze potrzeby i od tygodnia podaje mu juz mleko nastepne.Pediatra mowi ze z czasem on wystopuje bo ja sie martwie zeby nie był kiedys gruby. Ogolnie to ja rodze duze dzieci corka 3800wazyła i tez jest wieksza od innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa witamy:) Byliśmy dzisiaj z Martynką na szczepieniu. Nie było tak żle, troszkę nam płakała, na szczęście to ostatni raz jak szczepią 3 razy, wszystkie kolejne są pojedyńcze. Waży już 6900g/65cm dość dużo w porównaniu z wagą przy urodzeniu. W dalszym ciągu mamy podawać wit D i multi-cebion. Mówiła też zeby profilaktycznie wkładać 2 pieluchy na noc, wcześniej mówiła że to nie potrzebne ale..... Martynka właśnie bawi się smoczkiem, wkłada i wyciąga z buzi. Lekarka, powiedziała że mogę małej podawać soki, wypisała w jakich dawkach i jakie smaki, innych pokarmów jeszcze nie skoro karmię piersią. Czy wasze maleństwa spią w dzień? Martynka się uwzieła i nic nie chce spać, nic nie mogę przy niej zrobić a najlepiej żebym siedziała i cały czas rozmawiałą z nią. Która z Was wraca teraz do pracy? Koniec macierzynskiego zbliża się dużymi krokami. Głupia jestem ale bardzo mi szkoda że nie mam już gdzie wrócić, wczoraj jeszcze siostra męża dziwnie zareagowała na informację że pójdę na zasiłek zamiast do pracy. Poczułam się jak jakiś nieudacznik, bo przecież tyle mam zostawia dzieci i pracuje. Szkoda że nie zauważyła że nie mam i tak z kim dziecka zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki głosujcie co 24 h. http://www.bobovita.com.pl/galeria/51489 Ja dziś byłam na zakupach kupiłam sobie sukienkę na wesele bo idę do koleżanki 1.08 i przywiozłam do domu a ona ma taką skazę malutka czarną kropkę i nie wiem co mam robić zwrócić czy nie??? A bardzo mi się podoba :P Poradzie w sklepie nie ma już drugiej o tym samym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wella Pytałaś chyba ostatnio o smoczki kupiłam dziś z Aventu te co o nich pisałam 3+ trój przepływowe do gęstszych płynów i wydaje mi sie ze będzie ok ale jeszcze nie próbowałam bo nie będę samych smoczków sterylizować poczekam do wieczora. A mam jeszcze do Was pytanie codziennie sterylizujecie butelki - bo ja mam zamiar co dwa dni - co o tym myślicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku i zakupach.Rany jakie te ubranka drogie ! Kupilam malemu kamizelke i o zgrozo musialm 45zl wydac.Nie znalazłam tanszej. Szkoda ze nie mam jak z wozkiem do szmateksu wejsc.Duzo fajnych ubranek moglabym kupic. Filipinka//ja butelki wypazam tak przecietnie do dwa tyg.Tak robilam córce i tak robie teraz. Ciekawe w jakim banku pracujesz,moze znamy sie z widzenia?Jarek to małe miasteczko. Kupowalam dzis dzieciom troszke zeszytow i przyborow do szkoły.Tez z drozyzna.Mała chce wszystko z Hannah Montana a to straszelnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka kupiłam dziś smoczek 3 z Avent i mała super przez niego popija kaszkę:). Tak więc ze smoczkiem trafiłam. Ale zanim piła przez smoczek to dawałam jej łyżeczką, też ładnie jadła tylko, że łyżeczką dawać 120 ml to by zeszło z godzinę:). Widziałam też smoczek do papek:). Mnie się wydaje, że papki to już można spokojnie łyżeczką podawać. A Ty ile razy dziennie dawałaś Filipkowi kleik kukurydziany? Ja dałam dziś raz i nie wiem czy jeszcze dawać dzisiaj czy wystarczy raz dziennie? Kupiłam też Milence bobofruta o smaku winogron i rumianku, ciekawe czy będzie jej smakować. wanilla Lenka w dzień mi śpi tak po godzince ze 4 razy. Dziś np. spała do południa 2 godziny a teraz się obudziła po 1,5 godzinie spania:). To zależy od dnia, raz w ogóle nie jest śpiąca w dzień a raz śpi tak jak dziś. Łapa Ja mam o tyle dobrze, że Lenka zostaje w domu z babcią a ja buszuję po szmateksach:). Kupiłam dziś 3 rzeczy i dałam 11 zł za wszystko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rena i dalej nie idzie ta stopka::(. Chyba, że ja robię coś źle. Napiszę tekst i jak daję moje konto to wyskakują jakieś preferencje odnośnie hasła:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Gabrysią wracamy już w sobotę do domku bo tatuś też wraca, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, więc szykuj sie Rena na spacerek z nami:) mój mały leniuch nadal nie chce się podnosić na przedramionach na brzuszku, niedługo szczepienie to zapytam lekarza czy wszystko ok, ja na razie nie w temacie kaszek i soczków jeszcze bo moja niunia nadal tylko na mleczku mamusi rośnie, w sumie to nie mam żadnego problemu z jedzeniem u niej, choć już się zastanawiam czy inne rzeczy będą jej smakować, poczekamy jeszcze z miesiąc i zobaczymy:) kupiłam na próbę pieluszki z biedronki, ale nie bardzo mi odpowiadają, w porównaniu do mięciutkich i cieniutkich pampersów, te są niczym z tektury, wydaje mi się że dziecku jest niewygodnie, używam z 1-2 szt na dzień żeby jakoś poszły, ale jednak zostanę przy pampersach witam nowe mamusie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Milenka zasnela wiec mam czas dla siebie:) bylysmy dzis u babci bo chcialam troszke pomoc w polu a przy okazji sie opalic no ale coz moja panienka nie da sie nikomu dotknac nie wiem co robic i jak ja mam wrocic do pracy kiedy ona nie pojdzie do nikogo na rece? nawet w wozku nie da sie nikomu wozic tylko tata albo mama:/ dzis w poludnie mialysmy z siostra ubaw bo Milenka niby bardzo glodna byla a jak jej ciocia dawala butelke to tak sie cieszyc zaczela pikac nozkami a jak ja do niej mowilam to sie smiala na glos no rozne cuda widzialam w jej wykonaniu ale zeby takie to nie:D rozmawialam z kuzynka dzis i sie dowiedzialam ze Milenka nie je z braku witamin ona ma tak ze swoimi dziecmi i najmlodsza jej corka ma juz poltora roku a dalej pije cebionmulti no ale mi lekarz kazal odstawic do sierpnia zobacze za 2 tyg idziemy na szczepienie to sie okaze czy dobrze przybiera na wadze...dosc lekka jest bo ja utrzymam w jednej rece przez cale karmienie:D niestety jablko z marchwia dzis tez nie smakowalo:( Vanilla moja spi w dzien po kazdym jedzeniu zwykle tak do godzinki czasu:)choc zdarza sie jej nawet i 3 do 6 godz ale rzadko:) ja na szmatki tez nie mam za bardzo jak pojsc:/ mam jeden niedaleko to tam wjade wozkiem i znajome panie tam mam to nawet sie dzieckiem zajma jak trzeba dzis spala tak ze moglam caly przekopac i kupilam jej 4 rzeczy za 13 zl kupuje ciuszki tak na 6-9 i 9-12 m-cy bo na teraz mam mnostwo i dla siebie znalazlam pierwszy raz bo nigdy wczesniej nie kupowalam nowiutkie buciki paseczki skorzane za 18 zl:P:P:P Wela stopke zakladasz sobie wlasnie wchodzac w moje konto potem wpisujesz login haslo i tam zmieniasz sobie ustawienia i ona wskakuje z kazda wypowiedzia automatycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wela12 Kochana ja daję za każdym razem kleik tylko że ryżowy nie kukurydziany bo ten mu nie smakuje. A z jakiej firmy ten smoczek do papek. No to ze szmateksem mnie nie przebijecie bo ja dziś kupiłam 28 rzeczy za 28 zł wszystko po 1 zł ale jakie fajne kupiłam Filipowi oryginalną koszulkę z Nike i bluzę z 5-10-15 i czapkę nowa jeszcze z metka - super, nie wiem ale ja się już chyba uzależniłam od tego szukania. Wszystkie wieszaki musiałam przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa - kawał chłopa z tego twojego Filipka w porównaniu do mojej Gabrysi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa co do mycia butelek to ja wyparzam po kazdym jedzeniu butelke i smoczek... Filipinka to chyba nie tylko Ty :P jak bylam w ciazy to tez tak kupowalam mama sie ze mnie smiala ze bede sklep otwierac bo po co mi tyle ciuchow :D przynajmniej zaoszdzedzilam na proszku i wodzie bo pranie robie co 2 tyg:D i prasowac nie musze czesto hihihi malych ciuszkow bylo mnostwo i wogole nie uzywane z wiekszymi jest juz trudniej bo wieksze dziecko bardziej brudzi.... dzis w biedronce kupilam komplecik bluzeczka i spodenki za 19 zl bo niestety nie znalazlam takowych w szmateksie:) ja z pieluszkow Dada jestem bardzo zadowolona wole je bardziej od pampersow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio duzy mi sie synus urodzil. :) Spi juz smacznie i reszta dzieciątek tez a ja mam czas dla siebie i mezusia hihi. Dzis odkryłam lizaki Nim2 kurcze jakie to dobre :) Ja jak małe dziecko juz 3 zjadłam. Mykam spac kochane.Jutro ma byc upał wiec znowu na wies wyrusze i chyba juz zostane na dłuzej,moge wiec sie rzadziej odzywac. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy wesele pod koniec sierpnia i kiedys udalo mi sie wyszperac piekny gorsecik musze teraz upolowac spodniczke a jak nie uda mi sie znalezc to mi siostra uszyje:) dobrze miec w domu taka "zlota raczke":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa nie martw sie ze chce duzo jesc moj najmlodszy brat (ma teraz 10 lat) jak sie urodzil mial 4300 i 61 cm dl. wygladal jak dziecko 3 m-czne:D i teraz wcale nie jest gruby ale za to jeden z najwyzszych w klasie...jak bedzie mial duzo ruchu to wyrosnie z tych kilogramow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eehh ją uwielbiam chodzić na szmaty, ale nie bardzo mam jak pojechać a u nas to dużego wyboru nie ma i wyceniaja-cwaniaki, ale faktycznie czasami można zdobyć nowiutkie rzeczy,albo wcale nie zniszczone. Mój Maksio śpi różnie' ale na spaceru zawsze, a w domku to tak z 3-5x zaraz po karmieniu. My na razie tylko na cycusiu więc jeszcze nie myślę o kaszkach itp. Maksio dobrze przybiera więc nie ma sensu go dokarmiac. Co do witamin,to' nam lekarka kazała odstąpić cebion-multi jak dajemy wit.D. Już sama nie wiem co robić bo widzę że piszecie że dajecie to i to. My dziś bylismy u teściowej-Maksio strasznie plakal-koszmar nie mogłam go uspokoić. Mam nadzieję że to przejdzie-albo się wystraszył albo był za bardzo głodny . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka co do smoczka do papek to nie pamiętam z jakiej był firmy, tyle ich w ręku miałam, że mi się wszystkie pomieszały:). Milence kleik kukurydziany smakuje. Ja nie jestem zadowolona z Dady, Huggisy też nie podchodzą. Nawet jak mała nie nasika a wyciągnę pieluszkę to wata w środku zwija się w taki rulonik:(. Chyba przejdę na pampersy. Rena próbowałam ze stopką ale mi wyszło tak, że nie wyszło nic:). Dam sobie spokój chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela jak nie wyszlo jak wyszlo:) masz stopke przeciez:) Monia moja Milenka to taki dzikus nic tylko tatus a najlepiej mamusia:( jak ja mam wrocic do pracy kiedy ona nie zostanie z nikim? dzis ja pol wsi slyszalo bo babcia stwierdzila ze trzeba to przelamac 15 min wrzasku nie pomoglo mama wziela na rece i pojawil sie usmiech:P:P:P Monia ja tez odstawilam i cebion i wit.D lekarz kazal do sierpnia odstawic wiec nie daje... ja czekam bo pasuje niejadkowi dac papu jeszcze wiec buszuje po necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie daję żadnego cebionu nikt mi nie kazał tylko witaminę D Ja też buszuje po forach bo tak się wciągnęłam w ten konkurs jak głupia żeby mieć dużo głosów i wklejam link gdzie popadnie i powiem Wam Dziewczynki dzięki że jesteście i ze nasze forum jest taki milutkie i kulturalne. Normalnie co się dzieje laski tak się ku...ją i wyzywają że parodia aż niemiło się to czyta a u nas kultura i spokój. JESZCZE RAZ DZIĘKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te stopki poszły w ruch:) Ja też chodzę po ciuchlandach, sobie żadko znajdę coś fajnego, dużo kupuje dla męża, głównie koszulki i dla Martynki, choć dla niej to mam już pełno ubranek. Ostatnio moja mama z siostrą też kupiły jej parę rzeczy z ZARY. Bardzo ładnych i praktycznie nowych. Uwialbiają kupować dla niej takie malutkie ciuszki:) A my robimy tak, ja idę na szmaty a mąż z małą zostaje w samochodzie lub na zewnątrz. Boję się brać takie małe dziecko do środka bo to są rzeczy używane i niewiadomo jakie zarazki mogą być. A z kolei dla mnie na szmatach kupuje mama, ma większe wyczucie i powiedziałabym lepdzy gust hehe, rozmiary mamy teraz dość podobne i jak na nią przymałe to pasuje dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla a ja z kolei dla meza nic nie moge znalezc:( zreszta on dosc duzy jest i zwykle nie podoba mu sie to co mu kupie raz udalo mi sie kupic koszulke nowa z metka oczywiscie musiala polezec w szafie miesiac bo z ciuchow to beeeeeeeee a teraz to jego ulubiona koszulka:D ja zwykle jak cos fajnego znajde to w rozmiarze 36-40 wiec moje siostry sa zadowolone:) oj groziloby nam bankructwo gdyby nie te "szmatki":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa powiem Ci ze mam dla niuni fajna bluzeczke z Zary i jest rewelacyjna i jej najczesciej uzywam:) z Gap'a sa tez przesliczne ale rzadko znalezc najczesciej to trafia mi sie next, george albo M&S sa ladne i praktyczne te ciuszki:)no i co najwazniejsze ze sie nie rozciagaja i nie traca kolorow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo ciuchow dla siebie przywiozlam jak bylam w anglii tam to dopiero sa fajne ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×