Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Czy waszym maluszkom dokuczają dziąsełka? Moja przy jedzeniu gryzie butelkę, odgina głowę do tyłu i nie chce pić. A widać, że jest głodna. To pewnie dziąsełka ją swędzą. Po za tym w dzień mało mleka pije i troszkę się martwię, bo chyba powinna pić więcej skoro jest coraz większa. Koleżanka mi mówiła, że właśnie jak dziąsełka dokuczają to dziecko mniej pije mleczka. W nocy pięknie wypija 120ml. Ale w dzień to męczymy się obydwie przy karmieniu. Podobno jest jakiś żel na dziąsła ale on działa tylko przez 20 min i można go stosować tylko 3 razy dziennie. Nie wiem, może kupie. Co do wit D to słyszałam na ten temat różne opinie lekarzy. Jedni mówią, żeby w lecie dawać po 1 kropelce, inni, żeby dawać co 2, 3 dni a jeszcze inni, żeby w lecie w ogóle nie dawać..I kogo tu słuchać? Ja dziś przesadziłam z bobo frutem. Dałam jej 20 ml, wypiła ale po kilku godzinach aż się zachodziła z krzyku, myślę, że niepotrzebnie dawałam jej aż tyle tego. Pewnie brzuszek ją bolał. A co do kaszki to nie wyszło nam za 1 razem:). Kupiłam smoczek 4 do kaszek z canpol babies, on ma inny kształt niż z aventu i Lenka chyba nie wiedziała, że trzeba ciągnąć, bo tylko bawiła się nim:). Chyba kupię z avent do kaszek, może będzie się jej lepiej piło bo kształt już zna:). A wy jakie macie smoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy waszym maluszkom dokuczają dziąsełka? Moja przy jedzeniu gryzie butelkę, odgina głowę do tyłu i nie chce pić. A widać, że jest głodna. To pewnie dziąsełka ją swędzą. Po za tym w dzień mało mleka pije i troszkę się martwię, bo chyba powinna pić więcej skoro jest coraz większa. Koleżanka mi mówiła, że właśnie jak dziąsełka dokuczają to dziecko mniej pije mleczka. W nocy pięknie wypija 120ml. Ale w dzień to męczymy się obydwie przy karmieniu. Podobno jest jakiś żel na dziąsła ale on działa tylko przez 20 min i można go stosować tylko 3 razy dziennie. Nie wiem, może kupie. Co do wit D to słyszałam na ten temat różne opinie lekarzy. Jedni mówią, żeby w lecie dawać po 1 kropelce, inni, żeby dawać co 2, 3 dni a jeszcze inni, żeby w lecie w ogóle nie dawać..I kogo tu słuchać? Ja dziś przesadziłam z bobo frutem. Dałam jej 20 ml, wypiła ale po kilku godzinach aż się zachodziła z krzyku, myślę, że niepotrzebnie dawałam jej aż tyle tego. Pewnie brzuszek ją bolał. A co do kaszki to nie wyszło nam za 1 razem:). Kupiłam smoczek 4 do kaszek z canpol babies, on ma inny kształt niż z aventu i Lenka chyba nie wiedziała, że trzeba ciągnąć, bo tylko bawiła się nim:). Chyba kupię z avent do kaszek, może będzie się jej lepiej piło bo kształt już zna:). A wy jakie macie smoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wela12 Ja też używam smoczków z Aventa ale nie było u nas w aprece z Lovi i ten do kaszek specjalny nie był dobry bo ma za dużą dziurkę więc kupiłam taki 6+ i jest ok tylko on nie ma odprowadzania powietrza czy coś takiego i jak Filip pije to się skręca czy jak to powiedzieć zasysa się w nim powietrze i muszą na chwilę wyjąć żeby się napełnił powietrzem i wrócił do poprzedniego kształtu. Ostatnio byłam w sklepie gdzie były smoczki z Aventu i pytam Pani czy ten 6+ nadaje się do kaszki wiec ona powiedziała że Avent jako tako nie ma smoczków do kaszki i ten 6+ się nada. I co guzik prawda bo sprawdziłam w katalogu i tam jest 3+ do gęstszych płynów więc myślę że ten byłby dobry. Jakaś ta Pani w tym sklepie mało zorientowana :( :p http://www.bobovita.com.pl/galeria/51489 Proszę o głosik na naszego synka. Proszę głosować raz dziennie co 24 godziny. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka te panie w sklepach to nic nie umia poradzic jak sama nie wiesz co kupic to lepiej nie isc do sklepu bo sie wyjdzie nie z tym co potrzeba:D ja dopiero jak poczytalam na allegro bo myslalam ze tam hurtem kupie to co mi potrzeba to doczytalam co i jak:/ a z Aventu to chyba sa smoczki z wolnym przeplywem i szybkim wlasnie do kaszek a z Lovi sa jakies nowe smoczki dynamiczne ssanie ktore dopasowuja sie do sily ssania:D ja uzywam od poczatku tylko Nuka i ja mialam 2 takie same smoczki i po prostu nozyczkami wycielam wieksza dziurke i nawet mi to wyszlo bo pije bez problemu nic sie nie zatyka i nie krztusi sie:D Wela dokladnie tak moja Milenka robi jak pije nie zawsze ale nieraz to naprawde jestem cala mokra a jedzenie trwa ponad pol godz. bo sie wygina do tylu i tak dziamie smoczka z boku:/ no i dzis to juz wogole przesadzila z jedzeniem ale juz jej sposobem nie wezme bo bezczelnie pluje mlekiem albo zaciska buzke:( o 20tej po 6 godz spania obudzilam ale specjalnie nie byla zainteresowana jedzeniem pobawila sie chwile i znow poszla spac:/ Welus ile razy Twoja Milenka jada na dobe? bo mojej wystarczyloby 4 razy ale piaty raz daje na spiaco nie wiem czy dobrze robie:( mysle ze na zel jeszcze jest czas ja mojej sprawdzam dziaselka bo paluszki ma non stop w buzce... Anula ja jej dzis kupilam jablko ze slodka marchewka z Gerbera bo nie ma u nas Hippa w sklepach:/ a wlasnie takiego smaku szukalam jak piszesz i z Bobovity mam zupke marchewkowa z ryzem...a herbatki ostatnio wogole nie chce pic tez pluje i buzke zaciska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza u nas pogoda barowa więc nic się nie chce. Filip na razie bawi się na leżaczku ale zobaczymy jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek też ładuje już piąstki do buzi albo paluszki, może go swędzą te dziąsełka, wczoraj teściowa mówiła ze tatusiowi to już w 4 miesiącu zaczęły mu iść ząbki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz to już od dawna pcha piąstki do buzi a ostatnio się tak ślini że muszę codziennie śliniak zakładać bo cały mokry i jeszcze bruczy jak samochód i bawi się tą śliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Milenka z piatek przeszla na paluszki zwykle wklada 3 i ssie:) a dzis jest taka marudna ze nie schodzi z moich rak:( no nic nie moge zrobic nawet spac nie chce sama tylko na rekach:/ no i co deser z jablek i marchewki zjadlam sama:(krzywila sie i nie chciala polykac nawet wsypalam ciutke kaszki bananowej zeby bylo slodsze i nic nie pomoglo:( musze poszukac tego z Hippa o ktorym Anula pisala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wypija w ciągu dnia raz 50ml a raz 70. To zależy. A pije w dzień chyba z 4 razy. W nocy wypije 120 i już więcej nie chce. Czyli na dobę wychodzi 5 karmień. Lenka wkłada całe piąstki do buzi, dziś nawet sobie gryzaczka wkładała i gryzła. Prawą rączką nie bardzo jej wychodzi za to lewą ma super sprawną:). Tak sobie dziś pomyślałam: na początku były wzdęcia, potem problemy z kupą, teraz ząbkowanie... ciekawe co w następnej kolejności nas czeka z czym musimy się zmierzyć.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie wychodzi ze Twoja Lenka zjada mniej wiec chyba niepotrzebnie ja moze budze? bo moja wypija te 150 ml jak na opakowaniu pisze (czasem zdarza sie ze tylko 100 ml) tylko ze 4xdziennie... no tak zabki beda szly przez kilka m-cy wiec moze wystarczy wrazen:D potem bedziemy latac za nimi bo beda raczkowac a potem chodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka właśnie zasnęła, wypiła 120 ml i ma spać do rana:). Jak się złości albo jej coś nie pasuje to robi buuuuu:). Fajnie to wygląda, minka zła i warga zwieszona:). Dziś była bardzo grzeczna, pojadła kaszki z łyżeczki i wypiła parę łyżeczek bobo fruta. Jutro jadę po smoczek więc będę dawać z butelki, przynajmniej się naje tą kaszką. Pogoda dziś do kitu, ani wyjść na polko bo ciągle padało. Ale idą upały więc będziemy się obie opalać:). Lenka ma już opalone nóżki:). Może przesadziłam z tym słońcem bo centralnie nóżki wystawiam na działanie słońca. Niedobra mama:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka właśnie zasnęła, wypiła 120 ml i ma spać do rana:). Jak się złości albo jej coś nie pasuje to robi buuuuu:). Fajnie to wygląda, minka zła i warga zwieszona:). Dziś była bardzo grzeczna, pojadła kaszki z łyżeczki i wypiła parę łyżeczek bobo fruta. Jutro jadę po smoczek więc będę dawać z butelki, przynajmniej się naje tą kaszką. Pogoda dziś do kitu, ani wyjść na polko bo ciągle padało. Ale idą upały więc będziemy się obie opalać:). Lenka ma już opalone nóżki:). Może przesadziłam z tym słońcem bo centralnie nóżki wystawiam na działanie słońca. Niedobra mama:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka właśnie zasnęła, wypiła 120 ml i ma spać do rana:). Jak się złości albo jej coś nie pasuje to robi buuuuu:). Fajnie to wygląda, minka zła i warga zwieszona:). Dziś była bardzo grzeczna, pojadła kaszki z łyżeczki i wypiła parę łyżeczek bobo fruta. Jutro jadę po smoczek więc będę dawać z butelki, przynajmniej się naje tą kaszką. Pogoda dziś do kitu, ani wyjść na polko bo ciągle padało. Ale idą upały więc będziemy się obie opalać:). Lenka ma już opalone nóżki:). Może przesadziłam z tym słońcem bo centralnie nóżki wystawiam na działanie słońca. Niedobra mama:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela a jakiego dajesz tego bobofruta? bo mojej to nic nie smakuje:( moja tez juz spi od pol godz ale jeszcze slabo zasnela bo jak jej smoczek wypadnie to placze i sie wierci teraz ma okres spania na boczku odchyla glowke do tylu i przekreca sie na bok i tak spi:D ja Milence jeszcze raz papu musze dac bo jadla o 18:30:/ ja raczej unikam slonca a jak wiem ze idziemy gdzies dalej i moze na nia swiecic slonce to ja smaruje kremem z filtrem 30+ dzieki temu mamusia opalona a corcia biala:D zakladacie dzieciom skarpetki w cieple dni? bo ja zkladam cieniutkie bardzo ale zawsze a widze ze wiekszosc dzieci to z golymi stopkami no i standardowo bez czapeczek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela a jakiego dajesz tego bobofruta? bo mojej to nic nie smakuje:( moja tez juz spi od pol godz ale jeszcze slabo zasnela bo jak jej smoczek wypadnie to placze i sie wierci teraz ma okres spania na boczku odchyla glowke do tylu i przekreca sie na bok i tak spi:D ja Milence jeszcze raz papu musze dac bo jadla o 18:30:/ ja raczej unikam slonca a jak wiem ze idziemy gdzies dalej i moze na nia swiecic slonce to ja smaruje kremem z filtrem 30+ dzieki temu mamusia opalona a corcia biala:D zakladacie dzieciom skarpetki w cieple dni? bo ja zkladam cieniutkie bardzo ale zawsze a widze ze wiekszosc dzieci to z golymi stopkami no i standardowo bez czapeczek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela a jakiego dajesz tego bobofruta? bo mojej to nic nie smakuje:( moja tez juz spi od pol godz ale jeszcze slabo zasnela bo jak jej smoczek wypadnie to placze i sie wierci teraz ma okres spania na boczku odchyla glowke do tylu i przekreca sie na bok i tak spi:D ja Milence jeszcze raz papu musze dac bo jadla o 18:30:/ ja raczej unikam slonca a jak wiem ze idziemy gdzies dalej i moze na nia swiecic slonce to ja smaruje kremem z filtrem 30+ dzieki temu mamusia opalona a corcia biala:D zakladacie dzieciom skarpetki w cieple dni? bo ja zkladam cieniutkie bardzo ale zawsze a widze ze wiekszosc dzieci to z golymi stopkami no i standardowo bez czapeczek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie wiem co z tym internetem pokazuje ze blad wiec probowalam kilka razy no i wskoczylo 2 razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. przypadkiem znalazłam ten temat.czy moge sie dołaczyc? Jestem z Jarosławia.Mam 4 mies Filipka i 7 letnią Zuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem cos ten internet szwankuje wyskakuje blad a potem sie okazuje ze 3 razy dodaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję jej bobofruta o smaku jabłka z marchewką. Wcina jak złoto:). Ja jak wychodzę z domu to zawsze zakładam jej skarpetki a jak chwilę pobędziemy na polku i jest upał to jej ściągam i leży z gołymi stópkami. To ja też może kupię ten krem z filtrem i zacznę smarować jej nóżki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa jasne, zapraszamy!! :). Mieszkasz niedaleko mnie, ja z okolic Przeworska jestem:). {serce} Milenka- 18.03.20010 {serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa pewnie zapraszamy na ploteczki:) no i kurde czemu wskakuja wypowiedzi dopiero po jakims czasie......zrobie jak lenka buuuuuuuuuu:( moja tez jak jest zla to tak robi:) kurde u mnie jablko marchew tez beeeeeee bede jeszcze probowac jutro ale chyba znow ja zjem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jak się daje stopkę?:) Próbowałam i nic.. A to serce przed Milenką też jakoś nie wchodzi..:(. Widzę, że komputer nie tylko u mnie wariuje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze zapraszamy ja tez jestem z okolic Przeworska a w Jarosławiu pracuje i mam Filipka 3-miesięcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze zapraszamy ja tez jestem z okolic Przeworska a w Jarosławiu pracuje i mam Filipka 3-miesięcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze zapraszamy ja tez jestem z okolic Przeworska a w Jarosławiu pracuje i mam Filipka 3-miesięcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyy to chyba cos z kafeteria:/ Wela tam u gory jak masz spis tematow to tam masz Moje konto i tam wpisujesz stopke... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×