Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eklerka***xyz

pokażcie swoje suknie;)

Polecane posty

maleńkiemaleństwo- bardzo ciekawa suknia:-) zawsze mi się takie warstwowe podobały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miarka! Sukienkę wypatrzyłam w ostatniej chwili - była to ostatnia suknia przymierzona w ostatnim salonie, który odwiedzałam . Dodam, ze jak ją widziałam na wieszaku, to myślałam, że to nic szczególnego i będę wybierać z tego, co do tej pory przymierzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedano
maleńkiemaleństwo śliczna ta kiecuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussaa-> śliczna! ja właśnie takiej szukalm- prostej z koronki. Jednak w salonie nie było takiej jak mi się podobała i miałam trochę udziwnioną;) ale i tak byłam bardzo zadowolona!!! Zastanów się jednak czy nie chcesz ramiączek- będzie pewniejsza suknia. Chyba, ze tak jak moja jest szyta na miarę i idealnie dopasowana- ja tak miałam. Nawet bez ramiączek nie obsuwała mi się suknia;) Mojej przyjaciółce prawie ześlizgnęła się podczas szaleństw- miała wypożyczoną suknię bez ramion-ładna, ale kompletnie niepraktyczna była. Ciągle ję podciągała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
dzięki eklerka! ale ja już po ślubie:) te zdjęcia są moje. miałam ramiączka schowane ale nie potrzebowałam ich, suknia trzymała się nawet przy bardziej wymyślnych wygibasach;) fakt,była prosta ale takiej własnie szukałam, na zdjęciach słabo widać ale pod biustem miałam taką kremową wstążkę z małym wyszywanym kwiatkiem z perełek i na całej sukni były perełki więc dla mnie i tak była bogata:) a co bym zmieniła? bukiet przede wszystkim,nie podobały mi sie te badyle, chyba kwiaciarka mnie nie zrozumiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr_anna_007
imili- twój mąż miał świetny ,nieświecący garnitur -w tym kolorze to prawie rzadkość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta83...->chyba chodziło Ci o magraretki a nie stokrotki;) bardzo ładna suknia- pięknie wykończony dekolt! Powiedz jak wygląda tył tej kiecki? też ma takie wcięcie z tymi "szeleczkami" ozdobnymi? dobry pomysł z tą branzoletą- fajnie wyglądałaby takiej samej grubości jak "szelki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
Piekne suknie dziewczyny:) Ja dopiero przed przymiarkami :) i mam do Was takie pytanie: czy przymierzalyscie kilka fasonow sukni czy raczej wszystko w jednym stylu? Mam rozmiar 38, w ramionach jestem szczupla a biodra troche szersze wiec chyba powinnam skupic sie na takich sukniach w litere A? Juz sie nie moge doczekac czerwca jak bede przymierzac kiecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas to wreszcieee
Aneta83>> ile kosztowala twoja suknia? jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mierzyłam kilka fasonów:)...te które najbardziej mi się podobały okazywało się, że źle na mnie leżą bo mam szerokie biodra:P Hmm..udało mi sie trafić na 50 % wyprzedaże bo likwidowali salon:) Zapłaciłam za nią 1600 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suniaaaaa
Miarka!!!ale z Ciebie kawał baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mairka- suknia jak z bajki;) tylko nie wiem czy w końcowym rezultacie bedziesz z tego trenu w 100% zadowolona... tanczyć w tym będzie ciężko;( chodzić też nie bardzo... tył za to bardzo mi się podoba (podobny do mojego;) )- prawda że te ramiączka tworzą ładny dekolt z tyłu?! mam obsesję na punkcie dekoltu pleców;) jak kupuję sukienkę to zawsze w pierwszej kolejności zwracam uwagę na to i na dlugość;) będziesz mieć do tej sukni welon? pasowałaby ci tylko delikatna wpinka we włosy, bo z welonem będzie już za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kupiony stroik i króciutka mgiełkę. Będziemy za kilka dni kombinować z fryzjerką na próbnej;-) Tren jest bardzo wygodny, jak jest podpięty to nic go nie czuć. Ciężar sukni opiera się na biodrach. Ja jestem zakochana w sukniach wiązanych z tyłu. Inna nie wchodziła w grę;-) A i ramiączka mają swój urok jak są dobrze do sukni dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgffffffffffffffffffff
Miarka jestes w ciazy?? wyglada na 7 miesiac i wcale nie wygladasz sexy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najważniejsze, że jesteś zadowolona!!!! ja też miałam suknię opierającą się na biodrach- wogóle nie czułam ciężaru i co najważniejsze w trakcie wygibasow na parkiecie nic się z nią nie działo- nie obsuwała się, nie przekręcała- bo była idealnie dopasowana. Nie mam przekonania do wiązań, gdyż większość moich koleżanek bardzo na to rozwiązanie (dosłownie!) narzekało- w trakcie zabawy wiązania luzowały się i potem w toalecie trzeba było takie suknie wiązać wiele razy. Czasem te wiązania są tylko atrapą, bo pod spodem jest zamek- to jest trochę lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreore ....
Miarka nie przejmuje sie wyladasz swietnie jakos nie widze zebys byla gruba Zgrabna kobieta z pieknym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×