Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Piekny język czeski ;) - ogórek konserwowy: \"styrylizowany uhorek\" - Terminator: \"Elektronicky mordulec\": - Ne ubiwajte me pane Terminatore! - W Czechach na przystankach stoi jak byk: \"Odchody autobusow\" - mam pomysl?: \"mam napad\" - miejsce stalego zamieszkania: \"trvale bydlisko\" - stonka ziemniaczana: \"mandolinka bramborova\" - plaster na odciski: \"naplast na kure oko\" - wiewiorka \"drevni kocur\" - Chwilowo nieobecny - \"momentalnie ne przitomni\" - \"Gwiezdne Wojny\" z czeskim dubbingiem : Lord Vader do Luke\'a Skywalkera: \"Luk! jo sem twoj tatinek!\" - Hot dog \"parek v rohliku\" - plyta CD \"cedeczko\" - Po czesku teatr narodowy to \"narodne divadlo\", - a drodzy widzowie to \"wazeni divacy\" - zepsuty \"poruhany\" - koparka \"ripadlo\" - \"Zaczarowany Flet\" - \"Zahlastana fifulka\" - \"Byc albo nie byc oto jest pytanie\" Bytka abo ne bytka to je zapytka - Komentarz meczu hokeja:\"... z levicku na pravicku, pristavka i ... sito!!!\" - W liscie do Koryntian - Hymn o milosci- \"milosc sie nie obraza i gniewem nie unosi\" \"laska se ne wypina i ne wydyma sa\". - gwiazdozbior - \"hvezdokupa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, jesteś dzisiaj bezkonkurencyjna :D Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden i naprawdę uciekam :D W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejściu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu: \"- Możesz wejść do sklepu tylko jeden raz, - jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem, - możesz wybrać jakiegokolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej, - jak wejdziesz wyżej, nie możesz się już cofnąć\". Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu, żeby znaleźć tego jedynego. Na pierwszym piętrze wywieszka mówi: \"Ci mężczyźni mają pracę\". Kobieta decyduje się wejść wyżej. Na drugim piętrze jest napis: \"Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci\". Kobieta znów postanawia wyjść wyżej. Na trzecim piętrze jest napisane: \"Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci i są bardzo przystojni\". - \"Wow\" - myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej. Na czwartym piętrze wywieszka mówi: \"Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych\". - \"Niesamowite\" - pomyślała kobieta, jednak z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro. Na piątym piętrze jest napis: \"Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni\". Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro. Szóste piętro: \"Jesteś na tym piętrze odwiedzającą numer 31 456 012, tutaj nie ma mężczyzn, to piętro istnieje tylko po to, żeby pokazać, że kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie\". ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Dziś mnie nie będzie. Jestem w "delegancji" :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziś będę. Nie jestem w "delegacji" :D Ale też życzę miłego dnia :) Mam nadzieję Mariusz, że dzisiaj nie będziesz pełnił obowiązków i dadzą Ci porządnie odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka abo ne bytka to je zapytka :D To super, że dzisiaj dadzą Ci popracować ciężko i poudzielać się na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, odpalę sobie koniecznie :) Biedaku, jesteś uzależniony od nas? :D Ja też i chyba każdy z nas na swój sposób ;) Mariusz, czy znasz może jakąś rzetelną stronę z pogodą, bo chcę się dowiedzieć kiedy skończy się lato ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyżej wylądujemy wszyscy na terapii ;) :D Dla mnie temperatura powyżej 20 stopni to już upał :O O wyższych nie wspomnę, bo to mega nieznośny upał. A takie 30 stopniowe mnie zabijają powoli, ale skutecznie :( Najgorszy jest powrót do domu w duchocie i słońcu. Obserwuję ludzi i dochodzę do wniosku, że na terenie Polski jestem osobą najgorzej znoszącą lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie, skoro wszyscy uznają moje nazwisko za ciekawsze ;) :D Zresztą, sama znam kilka swoich imienniczek i niektóre posiadają pseudonimy, że tak to nazwę. Natomiast nigdy nie zrozumiem dlaczego Ola jest skrótem od Aleksandry...? :O Pół życia się nad tym głowię i nie znajduję wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, nie mam obciachowego nazwiska, ale dosyć oryginalne i brzmiące trochę na modłę niemiecką ;) Na szczęście niewielu ludzi wie co znaczy słowo, od którego się wzięło :D Nigdy nie słyszałam żadnego skrótu od Mariusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare, ale zawsze mnie bawi :D Nowy ksiądz był spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w parafii, więc prosił kościelnego żeby mógł do świętej wody dołożyć kilka kropelek wódki, aby się rozluźnić. I tak się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze ( a nawet lepiej ) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazł list: DROGI BRACIE -Następnym razem dołóż kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki; -Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "****a mac" -Po drugie, Jezusa ukrzyżowali Rzymanie, a nie Indianie, -Po trzecie Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla, -Po czwarte po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy. -A na koniec mówi się Bóg zapłać a nie Ciao -Krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie to "duże t" -Nie wolno na Judasza mówić "ten s****ysyn" -Na krzyżu jest Jezus a nie Che Guevara -Jest 10 przekazań a nie 12; -Jest 12 apostołów a nie 10; -Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w chu*; -Inicjatywa aby ludzie klaskali była imponująca ale tańczyć makarene i robić "pociąg" to przesada; -Opłatki są dla wiernych a nie na deser do wina; -Pamiętaj że msza trwa godzinę, a nie dwie polówki po 45 minut; -Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą a nie k**ewką; -I na koniec, ten obok w "czerwonej sukni" to nie był transwestyta, to byłem ja, Biskup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie czytam już kawałów, bo ludzie się na mnie dziwnie patrzą, gdy śmieję się do monitora jak głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo, niezły gość :D Ja na szczęście siedzę sama, ale często ktoś przechodzi, albo przyjdzie i muszę stwarzać jakieś pozory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się przejmujesz ;) Co niby miałbyś robić, hehe. A one na pewno tyyyyyyyyyyle robią, że aż garba dostają i nie mają czasu na pieprzenie bzdur o żubrach i dzikach... ;) Te reklamy u góry są coraz dziwniejsze :D:D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Witajcie Olu, Mariuszu i oddelegowany Piotrze 🖐️ Oczywiście miłego - już popołudnia :) You Tube'a posłuchałam i odpadłam; ludzie to mają fantazję :) Natomiast dobijają mnie obrazki pokazujące się tu na górze - aktualnie "Sprawdź, czy mogą Ci jeszcze urosnąć piersi" oraz "Nie miałeś gumki? I co teraz?" Dla każdego coś odpowiedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
O, popatrz Olu, jakaś telepatia - obie w tym samym czasie zwróciłyśmy uwagę na te reklamy; chyba rzeczywiście coraz dziwaczniejsze i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć, Mariusz :) Myślałam, że Cię zaanektowały Twoje panie, zazdrośnie podrzucając coś do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie, nie zaryzykuję; skoro ZUS wysłał mnie na zasiłek rehabilitacyjny, po takim teście mogłoby się okazać, że nic mi nie funkcjonuje prawidłowo, jestem do niczego i nadaję się tylko na rentę :P Niedoczekanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) Na szczęście nigdy nie zapomniałam gumki i nie muszę wykonywać narodowego testu zdrowia, Mariusz, a piersi mi już nie urosną, chyba że za pomocą skalpela :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..Skoro na zdjęciu w reklamie leży tylko panienka o rozczochranych długich włosach, niewinne dziatki mogą wnioskować, że chodzi o frotkę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No, wiesz, Mariusz - jakoś trzeba klienta przyciągnąć.. Pod piersiami pewnie to samo :P Olu, nie zarzekaj się: może Narodowy Konsultant Zdrowia ma jakieś sekretne sposoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×