Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Już nie sieję niepokoju; wszyscyśmy tu tacy skaleczeni; właściwie nie powinno się ruszać tematu. Jolu, uda się; na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda. Ten topik jest dla mnie też bezcenny. Na szczęście wtedy byłam w lepszej formie, ale teraz cieszę się, że Wy jesteście i mogę się tutaj wyżalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Będzie :) Masz rację, Olu. Bierzemy to za łeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, ja mam takiego delikwenta, ale... No, widzisz ile mi to bólu oprócz radości sprawia. I ta cholerna niepewność co będzie dalej. Czasami myślę, że byłabym szczęśliwsza w ogóle go nie poznając, ale jak sobie wyobrażę, że znika z mojego życia to dostaję apopleksji... Znowu Piter powie, że go zdradzam, ale dzisiaj będzie jeden jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mnie Mariusz nie spamiętał to bym nie wyszła z pracy. A tu już koniec prawie :D Oby wszystkie tak zlatywały ;) Idę sobie. Prosto do apteki po coś na uspokojenie ;) Papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Pa Olu, Mariuszu i Jolu. Idę coś zrobić z zepsutym ustrojstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wylewnie powiem, że cmok, cmok :) Mariusz, przypomnę Ci o tezie. Piter, nie utoń zatapiając smutki ;) Dziubek specjalny dla Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dobry wieczór. Olu, tego utworu nie znałam, choć nazwisko obiło mi się o uszy. Dzięki.. Jolu, nie tak bardzo; zaglądamy jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
I dziękuję, Jolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dobranoc. Pamiętam o Tobie jutro i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, dobry :) Się podziało tutaj wieczorem.. Basiu, ten utwór odkryłam wczoraj;) A, że jestem w skrajnie melancholijnym nastroju to... Jolu, zajrzałam tutaj tylko na chwilę. Czy Ty kiedyś śpisz? :D Mój ulubiony ze wszystkich Piotrów - Piter :) Czyżbyś już się nie urlopował? Kac jest? :P Kurde, obudziłam się na 20 min przed budzikiem - bolało jak diabli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa, 6h drzemka.. Nieźle :D Właśnie uśmierciłam niespodziewanego pająka :( Mam wyrzuty sumienia, bo szanuję te żyjątka. Mam podleczoną arachnofobię. Ale ten skubaniec mnie zaskoczył i wpadłam w panikę... uśmierciłam instynktownie. Normalnie wynoszę pająki na dwór :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, kac był wczoraj :) Ale zatłukłem :P Pracuję uczciwie dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kumpel miał dobrą metodę na kaca :D Nie dopuszczał do niego :D Co za typ w ogóle to był. Ciekawe czy się jeszcze nie zapił, bo trzeźwego nie widziałam go chyba nigdy ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×