Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Nie wiem, Olu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale czy ktoś zrobił Ci jakąś przykrość, miałaś sytuację ciężką, stresującą, czy tak po prostu złapałaś doła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Zapadam się w moją ciężką sytuację; wysiadam psychicznie. Ale jeszcze próbuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Pewnie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Czy Ty poradziłaś sobie w swojej trudnej kiedyś sytuacji bez takiej pomocy, sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja mam cholernie silną psychikę i poradziłam sobie sama. Brałam tylko ziołowe leki na uspokojenie. Miałam wsparcie w rodzinie i w przyjaciółce.Pozbierałam się, ale też podejrzewam, że w takim stanie jak Ty nie byłam. Idź koniecznie do lekarza pierwszego kontaktu, wypisze Ci leki antydepresyjne i da namiary na psychoterapeutę czy coś, bo TY MASZ DEPRESJĘ. Tego sama nie wyleczysz za Chiny Ludowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, zazdroszczę Ci i dobrze, że jesteś. Trzymasz mnie jakoś na duchu, kogoś obchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mentalnie mogę Cię jakoś wesprzeć, ale teraz będę Cię tak długo truć o tego lekarza aż w końcu pójdziesz. Do uprzykrzenia :) Kiedy się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Już to zaliczyłam, efekt jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okiokioki... Skoro jeden nie pomógł to nie znaczy, że inny nie pomoże. Brałaś środki przeciwdepresyjne i chodziłaś na terapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Muszę iść. witaj, Mariuszu. I od razu cześć.. Olu, dzięki za wszystko. Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehę... Widzę, że topik upadł :( Sama ze sobą raczej gadać nie będę, więc odmeldowuję się. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo to moje piękne (umówmy się, że piękne ;) :D) oczy widzą? :) Czy już się uporałeś se swoim bałaganem po kontroli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się cieszę, że już luzik :) Ah, wczoraj rozwiązała się pewna sprawa, która gnębiła mnie od ośmiu lat... Oczywiście korzystnie dla mnie :) Czuję wielką ulgę, nieziemską wręcz i mam dzisiaj w sobie tyle dobroci i ciepłych uczuć, że mogłabym przytulić cały świat :) Oprócz tego, że mam lekkiego kaca, bo o 22 postanowiłam to uczcić, co oczywiście dobrym pomysłem nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... padłam właśnie. Umowę przedłużą mi aż na rok :O Szaleństwo. Podobno zmieniły się przepisy i trzeciej nie muszą już dawać na czas nieokreślony. Co za... Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha! O mamo, jak można założyć dwa różne buty? :D Może dziewczyna ma w domu ciemno hahahaha :D Chyba nie jest zbyt lubiana, skoro nikt jej nie powiedział ;) Proponuję Ci iść do programu "Wybacz mi" :D:D:D Kuźwa, no usrali tę umowę. Tzn. jeszcze jej nawet na oczy nie widziałam, ale tak słyszałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. No, nic.. muszę ją najpierw zobaczyć. Chyba, że faktycznie planują dla mnie miesiąc przerwy, a ja nic nie wiem o tym...Czekam, aż kierownik się do mnie pofatyguje, bo ja nie mam kiedy do centrali jechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy. I tak szukam innej pracy, ale póki co, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. Szukajcie, a znajdziecie :D Pozostaje się cieszyć, że mamy pracę, bo wielu ludzi nie może znaleźć nawet za takie pieniądze jak nasze ;) Rozważam powtórną emigrację, ale już na amen. Nie wiem czy już tutaj o tym wspominałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspy już zaliczyłam, a teraz mam ochotę przyatakować Wikingów :) Właśnie walczę z wielką sennością, oj, oj, oj... resztkami sił... Trzeba było spać, a nie chlać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego i nie tylko zresztą :) Ale to się zobaczy czy wypali w ogóle. Mam nadzieję, że tak. Nie potrafię za bardzo w miejscu usiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć Wam. Olu, bardzo się cieszę, że tak Ci się potoczyły twoje sprawy. Mariuszu - fajnie Cię czytać znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×