Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Ja chyba też. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Nastrój adekwatny do pogody i vice versa. Trochę poniewczasie ale witaj Viens. Przecież to żaden problem włączyć się do dyskusji i rozmów. Przedstawiać też się od razu nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Nastrój...? Nie wiem czy wszyscy mamy jakiegoś globalnego doła czy jak... Każda osoba, z którą rozmawiam narzeka na złe samopoczucie psychiczne. Ale mimo wszystko, życzę Wam i sobie wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta :) Niech te życzenia trafią do głęboko ukrytych w nas beztroskich dzieci, którymi po części zostaniemy do końca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Zapomniałem, że dziś ten dzień. Aczkolwiek o urodzinach Taty pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wszystkiego najlepszego dla Twojego taty, oraz mojej niedoszłej teściowej, która również obchodzi dzisiaj urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie przykładowo :P Piątek mam wolny za to, że 01.05 wypadł w sobotę :) A Wy się już obijaliście :P Ale to nic! Za tydzień urlop! 12.06 Bieszczady! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz. To już gorzej niż uzależnienie. To obsesja :P Olu, a gdzie w Bieszczadach fiordy i rudowłose przystojniaki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) Spoko, możemy sobie tu pobiadolić i zorganizować terapię ;) Piter, ano nie ma :P Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) Jadę w dostojnym towarzystwie nie Wikinga wprawdzie, ale całkiem, całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 9 dni :) Już się nie mogę doczekać. Najchętniej bym się już spakowała i pojechała na dworzec :D No, współczuję pracy w piątek :( A teraz hit! Jest 01.06, a ja dalej nie mam umowy! Nie wiem czy dalej pracuję czy nie,ale na wszelki wypadek przyszłam do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że stan konta nie jest powalający? Ja już prawie na debecie jadę. Wczoraj zapłaciłam rachunki i ogołociłam się do reszty. A gdzie tam do 10 - go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki Olu za "całkiem całkiem" :) Mariusz, ja się nie muszę logować. Znam powagę sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Piter :) Ja też Mariusz nie rozumiem swojego pracodawcy i nawet się nie staram już... Wracam za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam tę przypadłość - gdzie się moje wynagrodzenia podziewają tak znienacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to wszystko przez kobiety :) Trolle wyginęły z głodu. Tak jak wszelkie owady w moim mieszkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, przynajmniej masz pojęcie co się dzieje z Twoją kasą ;) Ja mam trolla i ostatnio powróciły mole spożywcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie. Jakieś zakupy muszę zrobić bo w lodówce światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć i także życzenia ze wspomnianej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i wzajemnie. Witaj Basiu. Coś wcześnie dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Bo tylko się przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie, ale na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo wszystkie dzieci nasze są". No może nie wszystkie moje, ale kto to tam wie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×