Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość jestemfajny
heheh opowiem wam historie z tym do kolesia powiedzialem ze predzej bd miec komixxa na glownej niz ta wojna bedzie wchodze na chate patrze komixx na glownej xd hehe juupi ale naciesze sie tylkoe 24 H :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAAATUUUNKUU
RRRAAATUNKU WLASNIE W PIWNICY WYBUCHLA BOMBA JONDROWO ATOMOWA NUKLEARNO CHEMICZNO BILOGICZNO WODOROWO NUKLEARNA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj na forum ludzie tylko sieją panika, około 90% ludzi nawet nic nie wie, ze ma być jakaś wojna bo ktoś tam kiedyś ją przepowiedział ;(. Poza tym strony typu niewiarygodne nie są rzetelnym źródłem informacji. Zresztą czy nie ta sama strona pisała o tym, że HIV jest "biologiczną bronią, której zadaniem jest unicestwienie czarnej ludności"?? Poza tym uważam, ze ludzie nie dopuścili by do III wojny światowej, kraje typu USA czy Europy mają za dużo do stracenia i nie będą pchały się w takie bagno. A co do tej rakiety nad Kalifornią to latała sobie w poniedziałek (8.11) i nie ma przesłanek, żeby była wysłana przez intruzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczeczkdsau
Jak się zacznie wymiana ognia to nawet wam piwnice nie pomogą,zasypia siebie bombami przy okazji polske i z nikogo nie zostanie nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto i w jakim celu miałby zaatakować Polskę, przecież nie dla ropy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srelel morelele
dwa dni temu dali na wp tą przepowiednie o wojnie teraz jest artykulik o tajemniczym pocisku Ludzie nei dajmy się tak manipulować mediom bo zwariować można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
jutro się okaże. kafeteria napewno przetrwa wszystko nawet 3wojne swiatowa ;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cncncnc,dwe
gdzie ten artykuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cncncnc,dwe
dobra mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugogogosu
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tajemnicza-rakieta-przeleciala-nad-Kalifornia,wid,12837196,wiadomosc.html?ticaid=1b36f na interii tez jest onet tez. "zarejestrowane wczoraj wieczorem czasu lokalnego" - czyli kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
kurcze, ja jutro lece samolotem, mam nadzieje, ze nie zderzy sie w powietrzu z jakas rakieta czy co :o latwo jest mowic, ze to bzdury te przepowiednie i o. ale co, jak cos w tym jest? w marcu 2010 lub lutym (juz nie pamietam), tez miala sie rozpoczac wojna ;) i nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
ta rakieta to niby mial byc jakis test. przez usa robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow mi WUJU!
a ja bym chcial zeby byla wojna,ale nie nuklearna! po jej zakonczeniu ludzie moze by zaczeli sie szanowac? zreszta z checia bym postrzelal a potem wrocil w roli bohatera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugogogosu
ale nie ma opcji by wojna była i nie użyto takiej broni... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienabieralski
co wy tu kurwa piszecie wy żeście chyba są otruci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugogogosu
nic kuźwa nie bedzie, dopiero sobie zycie poukladalam . slub dom dziecko facet i zadnej wojny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow mi WUJU!
taka opcja jest! po co komu wojna 30 minutowa? trzeba sprzedac jak najwiecej produktow wojskowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow mi WUJU!
sugogogosu nie martw sie,zaopiekuje sie toba jak ci chlopa zabiora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieZnaszDznia
"Nie znasz dnia ani godziny" powiedział Pan. I w to wierzę. Żaden debil nie może być mądrzejszy od stworzyciela Nieba i Ziemi. Są rózne wiary i wyznania, ale jedno jest pewne... Co ma być to będzie... I nikt tego nie przewidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i sie zaczyna
http://konflikty.wp.pl/kat,107154,title,Rosja-zaniepokojona-aktywnoscia-nuklearna-Korei-Pln.,wid,12837279,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że Iran, Korea bombki atomowe buduje to od dawna wiadomo. Każdy wie co może takie coś zrobić z ludzkością. A że budują i straszą wiadomo po co, aby sami nie byli straszeni. Ludzieeee gdyby Bóg chciał to nikt jutro by się nie obudził a nie przejmujcie się jakimiś bzdurnymi przepowiedniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panikara jestem - boję się i to powtarzałam na podobnych topikach.. ale doszłam do wniosku, ze co ma być to będzie - trudno:( Jutro jadę na zdjęcie szwów, chyba tego boję się bardziej na chwilę obecną:O Może moje nerwy ukoiły też się po czekoladzie, bo spokojna i opanowana jestem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wczoraj dowiedzialam o jakiejs wojnie, oczywiscie z kafe, ale przeciez to jakies bzdury sa, jutro sie przekonacie i skonczycie wreszcie opowiadac te pierdoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×