Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

my po obiedzie:) przemeblowalismy pokoj Marcela....wyrzucilismy taki domek do zabawy(bo juz szlag mnie z nim trafial) dywan do trzepania i mnostwo starych zabawek do worka schowane-nie chcial na poczatku ale powiedzialam,ze to dla biednych dzieci damy takich ktore nie maja zabawek i nie ma im kto kupic i od razu sam zaczal wkladac swoje zabawki stare:)az mi sie plakac chcialo:) nawet pilki im dal a nigdy nie moze sie z nimi rozstac:) monikadd-oby maly Twoj nie mial AZS....nie strasze cie ale tak zle to chyba nie wyglada?no mam nadzieje ze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powolutku szykuję się na solarium mój Igor też zawsze sika pod karuzelą,ja kupuję podkłady i mam swięty spokój,wczeraj to 2 razy kupe na nie zrobił i za każdym razem musiałam wymieniać,dzisiaj tylko raz azs to straszna przypadłość,moja ciocia to ma i bez kremów dla wrażliwców się nie rusza,skóra zaczerwieniona na ciele,nie całym,w niektórych miejscach,łuszczy się,na twarzy też,jest strasznym wrażliwcem na wszelkiego rodzaju kremy,stosuje tylko do sóry atopowej;od niej wiem o Sudopantemie,ale jej już nie pomaga:-) ja jutro na drugie szczepienie na rotawirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej dziewczyny .... juz sie martwie !!! czy ja wiem czy to strasznie wyglada /???? p prostu w niektorych miejscach skorka jest sucha smaruje cały czas jego kremami i juz nie wiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-no to powodzenia la malego:)oby dobrze zniosl szczepienie:) pytam wlasnie o AZS monikaddd bo ja mam i Marcel tez mial do 18 miesiaca.....ale juz nie ma....ja mam moze nie w takim zaostrzeniu jak martity ciocia ale mam i to nawraca....ja wystarczy ze poczuje swedzenie-to od razu smaruje sie kremem specjanymi juz mi nie wychodzi:)wiec mam to w miare opanowane......ale jak bylam w ciazy z Liliana to byla masakra(nie moglam uzywac kremow na sterydach)-plamy mialam wszedzie tragedia,caly czas swedzialo...na twarzy na powiekach najgorzej,zgiecia w lokciach kolanach cala szyja...no masakra nie spalam po nocach.....swiad niesamowity:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale on w zgieciach nie ma ani na powiekach twarz ma w miare tylko na szyjce z tyłu ma iakies pryszczyki czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nic mu nie jest pewnie to tylko przesuszona skora:) a to akurat w moim przypadku bylo na tych czesciach ciala kazdy ma gdzie indziej choc najczesciej to wlasnie rece..... u nas skonczylo padac a raczej lac i cos sie wypogadza....moze skoczymy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od niczego...to choroba....jesli jestes w ciazy i ja masz to jest 40% sznsy,ze dziecko bedzie ja mialo,jesli obydwoje rodzicow to70%.....ale czasem dzieci maja a rodzice nie....ale ty nie masz sie o co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciarka nie martw się jeszcze zgubisz:) Ale wiesz co ja bym na Twoim miejscu i tak kupiła sobie coś nowego, pomimo, ze większy rozmiar bo ja najabrdziej nie lubię za małych ubrańi właśnie dlatego musiałam kupić sobie nowe bluzki bo za ciasne w biuscie i za krotkie... Miki ja wiem, że nabiał można oprócz surowego mleka i jem duuuuzo nabiału właśnie oprócz mleka. Jak dla mnie to nie problem bo za mlekiem nie przepadam tyle, ze w kawie ale ostatnio pomyslalam sobie, ze cermone do kawey bede sypać, w końcu to nie surowe mleko, może mu nie zaszkodzi. A tak ogólnie to mój Piotruś chyba jakoś bardzo wrażliwy nie jest bo ja w miarę wszystko jem oprócz właśnie mleka, cytrusów, czekolady i wzdymających i nic mu nie jest. Monika a pytałaś lekarza co to za wysypka? A swędzi go to? jest jakiś niespokojny przez to? A może to w ogóle przez coś innego niż jedzenie skoro tak mało rzeczy jesz...może proszek albo oliwka albo mydło albo jakieś trawy mozę kwtinące go uczulają teraz? Ja chcę sobie kupić chustę i szukam teraz i czytam, tego jest tyle, że zupełnie nie wiem co kupić. Piotruś dzisiaj płakał w ciągu dnia, gorączki nie ma ale niespokojny jest, mało się śmieje, ciągle śpi i od byle czego się denerwuje. A ja tak go żałuję,że mu pobłażam i przy cycusiu pozwalam zasnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo żyję pogoda deszczowa leje , chyba teraz troszkę przestało, odebrałam Olka ze szkoły i po poszliśmy na zakupy wróciliśmy jeden i drugi głodny ja przemoknięta , teraz na chwilkę usiadłam i najchętniej położyłam bym się a mój mąż w tym tygodniu pracuje na popołudnie i wraca po 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też staram się nie jeść nic wzdymającego , cytrusów ,czekolady ale mleko piję (używam do kawy czy musli) ale obserwuję małego i nic mu nie jest.,Kupiłam sobie zestaw witamin ponieważ mam osłabione włosy i bardzo mi wypadają mam nadzieję że troszkę się wzmocnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva-ty wczesniej pytalas....nie liliana nie ma zabkow ale tez plujka jest slini sie wiec moze niebawem cos sie pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mateuszek też jeszcze nie ma ząbków ale okropnie się ślini i wszystko bierze do buzi ., biorę się za kąpanie bo robi się marudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Filipek juz spi.Ale po karmieniu ulał mi strasznie przy odbiciu i teraz nie wiadomo o ktorej bedzie jadł. W ten upał był dzis troszke niespokojny,ale tez ja durna wzielam go do miasta na zakupy w samo poludnie.A poznie jak bylam u kolezanki to strasznie marudził.On to taki misiaczek co lubi byc w domku. Dzis mi znajoma jedna opowiadała ak jej synowa ubiera w taki upał miesieczne dziecko : spioszki welurowe,skarpetki i czapeczka. Mały ponoc niespokojny strasznie.Wcale sie nie dziwie. Moj Filipek dzis był w samym body bez skarpetek.A i tak jak go podniosłam plecki miał spocone. Do szczepienia mam isc w czwartek ale mały ma lekki katarek.Ciekawe czy bedzie mogł byc szczepiony.Pytałam o te skojrzone szczepionki to kosztuja obie 120zl.Zastanawiam sie ktora wziasc czy te 6w1 czy 5w1 doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) My dzisiaj bylismy cały dzien w Poznaniu u mamy:) Oskar wkoncu sobie pospał. widac miasto bardziej mu sluzy niz wies (a ma to pewnie po mamusi bo ja tez nie cierpie tej nudy...) haha Ale pisałyscie dzisiaj, ale wszystko nadrobilam:) Co do truskawek to ja juz tez jadłam i wszystko okej. Ja generalnie jem wszystko. Pamietam w szpitalu przysżła pani doradca laktacyjny i ona powiedziala ze karmiacv mozna wszystko oprocz kaszanki, czerniny, surowch jaj i miesa. A tak poza tym to jesc normalnie tylko nie przesadzac. A jesli chodzi o owoce to jeden dziennie, np jeden dzien pomarAnczko, drugi truskawki a trzeci jabłko... Na poczatku tylko nie jadłam smazonego mieska bo mały plakał w nocy, ale teraz juz jem normalnie i nic mu nie jest. Tesciarka :) nie wiem czy slyszalas o diecie z ksiazki "nie potrafie schudnac" Moja kolezanka ja stosowala i bylam w szoku jak ja zobaczyłam. i nie zadna glodówka, super jedzenie pod warunkiem ze l;ubisz mieso. Jesli chcesz napisz maila bo tu nie bede pisac nie na temat to Ci wysle:) I bedzie dobrze, głowa do gory, trzeba działac i myslec pozytywnie;) Amerrka ja pojechałam na pierwsze ubraniowe zakupy juz 3 tygodnie po porodzie. Ale nakupowałam i czułam sie bosko jeszcze długo po:D Mi sie jeszcze nie zdarzyło zeby mi Oskar zrobił kupke na podkład, haha ale dzisiaj taki byl szczesliwy bez pieluchy ze cały podkład skopał w kat lózeczka i posikał sie na kołderke :O nie wiem jak on to zrobił!!! Miki ale Twoj Marcelek szlachetny, super ze ma takie dobre serduszko:) Wyrosnie na dobrego człowieka:) Łapa ta Twoja znajoma niech sama ubierze w taki upał welurowy dres to moze zrozumie!!! Strasznie, ja na welurowe spioszki nawet nie patrze w taka pogode... ja ubieram cienkie body, bluzeczke i cienkie spodenki. I nie byl spocony:) Łapa ja juz pisalam odnosnie szczepien... Ja zdecydowałam sie na 5 w 1. Byłam za pierwszym razem zadowolona. Dostał 1 zastrzyk w jedno udo drugi w drugie. Troszke płakał :( Jutrp jedziemy na drugie wlasnie, mam nadzieje ze znow bedzie bez powikłan. Ostatnio Oskar byl tylko troszke marudny. A teraz zasypia sobie w lozeczku grzecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa to samo przegięcie tak ubierać maluszka w takie upały ,maluszek ubrany jak na chłody a mamusia za pewne w sukience na ramiączkach( a mogła kożuszek na siebie założyć a później szok dlaczego maluszek w takie upały chory-masakra brak wyobrażni., U nas jak były upały to mój Mateuszek bez skarpetek króciutkie szorty i bluzeczka z krótkim rękawkiem ,przewiewna czapeczka , Teraz chwilka relaksu ,Mateuszek śpi , starszy synek u siebie w pokoju , miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hih to się uśmiałam dobena:) czernina surowe jajka i surowe mięso:D nigdy bym tego nie jadła nie ze względu na karmienie a ze względu na siebie błeeee:)kaszanki też ni znosze, chociaż nigdy nie jadłam ale za sam wygląd i nazwę;) kto by chciał jeść coś co się nazywa "kaszanka" he he:) Ja na zakupy 3 tygodnie po pordzie pojsc jeszcze nie moglam bo jeszcze mialam brzuszek. Mały Piter się wyspał w dzień i teraz nie chce zasnąć mały gałganek, oddałam tacie, zeby zabawiał bo mi się już trochę sprzykrzyło.... Chcę kupić leżaczek taki co się buja a najlepiej żeby sam się automatycznie bujał. Może któraś z was ma do sprzedania? Albo chociaż może coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka ja mam bujaczek fisher price. http://www.allegro.pl/item1059098546_fisher_price_2w1_lezaczek_bujaczek_g5914_pozytywka.html Jestem zadowolona, ale poki co oskarek jeszcze nie siada sam tylko lezy wiec sie sprawdza. Ale pamietam jedna z dziewczyn pisała ze jej synek spadł z takiego lezaczka, wiec nie wiem jak to bedzie. A taki co sie sam buja to chyba tylko dla najmniejszych maluszków sie przydaje bo ten moj jest niby do 18 kg... ale mowie jak bedzie pozniej nie wiem. Jak narazie nie wyobrazam sobie bez niego funkcjonowania w domu:) A z kaszanka to fakt, ja tez nie cierpie... jedyne co to zjadłabym tiramisu a ono jest z surowymi jajkami i nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa-alez pieknie babka ubrala to dziecko...brawo:) wy znowu o jedzeniu narobilyscie mi ochoty na kaszanke z grilla z cebulka mniam......... dobena-ja pisalam ze maly spadl:) ogolnie to lezaki to wspanialy pomysl przede wszystkim jak maluchy jeszcze nie siedza do konca bo ciekawe swiata i na lezaco juz sie denerwuja....a tak to wszystko mozna zrobic bo lezak wedruje wszedzie za toba!kuchnia,salon u mnie czasem nawet do ogrodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki no wlasnie, ja mojego juz nie spuszczam z oczu jak jest w lezaczku ale to fakt idzie ze mna wszedzie. Choc zaczyna sie juz buntowac, wypina brzuszek do przodu i nie chce lezec, hehe ale ja sie nie daje, bo nie mialabym szansy nawet herbaty sobie zrobic;) Oskar znow pieknie usnał w lozeczku bez mojej pomocy:) Ja obejrzałam serial i ide sie polozyc, troszke poczytam i spac:) Zycze spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka a widzisz jednak jest ktos wsrod nas komu narobiłam ochoty na kaszanke, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak:) "maz" wlasnie smazy kielbaske z cebulka-to jednak nie kaszanka, ale blisko:) a to dzieki Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam niedawno z paznokci Igor śpi,dzisiaj był super grzeczny monikadd Igor też ma takie plamki czerwone z tyłu głowy,ale to jest od potu,bo jak mu jest gorąco to ma ich więcej, amerrka mój mały ma leżaczek i mu się nie podoba,posiedzi najwyżej pół godziny ,a teraz to się przechyla główką i nóżkami do przodu jek do siadania ,a w nim mu jest najłatwiej dobena Igor taż strasznie kopie podkład,pozwija go ,włoży nogi między szczeble łóżeczka i zadowolony:-) my jutro na szczepienie,a póżniej sie poopalam,chyba że będzie skwar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! U nas noc super,mały poszedł spać o 22-giej a wstał o 6 rano,zjadł,pobawił sie i znowu spi zapowiada sie goracy dzien,a my dzisiaj na ta szczepionke,musze dac Igorowi wczesniej jesc,bo godz po ani przed nie moze,przez to plan 3-ech godz sie poprzestawia teraz idę wstawić pranie i posprzątać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę że Martita już też na nogach , mój Mateuszek zasnął o 21 obudził się 2 po karmieniu obudził się o 6 najadł się i teraz śpi , ja z rana kawka i zaraz idę budzić starszego synusia do szkoły., jak na razie nie pada ale pochmurnie jest.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry mowilam,ze kradniecie pogode w tej polsce:( u nas znowu brzydko a chcialam jechac na zakupy ale wole nie ryzykowac bo jak zacznie padac to dwojki nie ogarne:( mala wstala h temu gada do mnie caly czas"tatata,tatata,dada",a Marcel jeszcze spi!!!!! to nie do wiary....ide zrobic cos do jedzenia bo cz\uje,ze zaraz wstanie:) piszcie,piszcie.....powodzenia na szczepieniu martita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam ze szkoły no i oczywiście jak wracałam zaczęło padać dobrze że Mateuszek został z tatą w domku , teraz zrobiłam kawkę ,pranie nastawione i myślę co wykombinować na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×