Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Mój maluszk ładnie zasną i śpi,od 2-óch dni super idealnie wychodzi nam plan 3-ech godz,dzieki temu mały jest super grzeczny,w pon troche płakał przy usypianiu na brzuszku,ale od wczoraj jest ok ja zauważyłam "etapy",wczesniej synek spał inaczej w nocy i w dzien,z kazdym miesiacem jest inaczej mój mały jak ma duzo wrażeń to ma kłopot z usypianiem wieczornym,tzn zasnie ale sie wirci i troche upłynie zanim głeboko zasnie co do ubierania to ja Igora nigdy nie ubieram w rajtuzki,nawet takich nie mam;zawsze body kr rekaw,spodenki ,bo spiochy zakładam tylko do spania nieraz,bluzka z dł rekawem lub z krótkim,na to bluza z kapturem lub bezrekawnik z kapturem,bo mały nie znosi czapek i dlatego wszedzie mam kaptur;zawsze mam ze sobą kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U nas nocka taka sobie . Nie wiem co sie dzieje ale Oskar ktory juz wczesniej przesypiał nawet do 3 (od 20:30) teraz sie budzi juz po polnocy, ale nie budzi sie bo potrzebuje czułosci tylko intensywnie je, słysze jak połyka mleczko.A potem jakby sie rozbudził i nie mogl zasnać. Dzis znow obiudził sie o 6 ale udalo sie go jeszcze uspic i wstalismy o 8. Ale i tak troche sie nie wyspałam 💤 co do chodzików to ja tez jestem na NIE. Czytałam mnostwo artukułow na ten temat u to co piszą ma sens. Np to ze dziecko uczy sie chodzic nie patrzac pod nogi i potem czesciej sie przewraca bo nie jest nauczone trzymania równowagi oraz nie wie ze chodząc mozna spotkac na swojej drodze rozne przeszkody(zabawki) i sie przewrócic. Podczas zabawy w chodziku pracuja tez inne miesnie których wzmocnienie jest potrzebne do normalnego chodzenia. Nie mowiąc juz oczywiscie o tym co wspominałyscie wczesniej ze dziecko wisi co ma zły wpływ na bioderka. Ale mysle ze jesli sie wlozy malucha na pol godziny dziennie to mu sie nic nie stanie. Mysle ze chodzi o to zeby traktowac to jak zabawe i zeby nie wkładac dziecka na cały dzien. Ja mysle ze jednak kupie "pchacz" to tez ułatwia zadanie ale w znacznym stopniu wymaga od dziecka samodzielnosci. http://allegro.pl/item1051960656_kiddieland_chodzik_pchacz_kubus_puchatek_disney.html http://allegro.pl/item1059076362_fisher_price_interaktywny_chodzik_pchacz_2w1_k9875.html Majka moj Oskar jak ma za duzo wrazen tez ma potem problemy ze spaniem, moze to takie wrazliwe sa Oskary haha :D Teraz go polozylam w lozeczku na drzemke, jest cicho ale nie spi. Moze sam zasnie wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) U nas slonce i nie ma ani jednej chmury:)Wreszcie spacer gwarantowany ale dopiero po 15 bo czekam na przesylke:) a moje marzenia o przespanej calej nocce to byly tylko marzenia:( dzisiaj mala wstala na jedzenie niestety a tak sie juz cieszylam wczoraj:) martita-jak wczorajsza jazda?mam nadzieje ze dzisiejszy wypad na szczepienie tez sie uda:) ide zrobic sniadanie bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa-nie wiem .....nigdy nie kupowalam na allegro....a w sklepach duzo drozej?moze trafisz w sklepie na jakas mila przecene... a poza tym to jest super sprawa ktos juz kiedys to tu pokazywal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa super pomysł z tą zabawką dla Filipka tak się przyjrzałam i muszę też pomyśleć dla Mateuszka ;su.per ta zabawka i na każdy etap , dzisiaj słoneczko więc robię pranie i szykuję obiadek ale później zajrzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa to ja kiedys pisalam co sadzicie o tej zabawce, mi sie wydaje super i chcialam ja kupic ale widze ze moj Oskar jeszcze boi sie takich dzwiekow roznych jest chyba na to za maly., poko co mamy mate z zabawkami i na tym sie bawi, ale twoj Filipek jest troszke starszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) moj mały dzis wstał 2x w nocy :( a juz myslałam ze bedzie tak dobrze spał jak ostatnie 2 noce :( Łapa - ja tez mam ochote na ta zabawke :) juz z mezem uzgodnilismy ze kupimy ja po wypłacie :) z okazji dnia dziecka :) jest super i cena tez oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa - na allegro jest dużo tych zabawek faktycznie już o tym kiedyś rozmawiałysmy- ja też myślę że super sprawa :) monika- masz rację śliczna i przede wszystkim duuuża już Julcia- ale w końcu dziś chyba KOŃCZY 5 m-cy - WSZYSTKIEGO NAJ....DLA JULCI :) monika wyślij mi fotki Ksawerego - bo chyba tylko jego nie widziałam ...ale nie, jeszcze dobena chyba Twoich fotek też nie oglądałam :( julk1@wp.pl Iga w końcu usnęła mam nadzieję że troszkę pośpi u mnie słonko się pokazało :) :) ale nie wiem na jak długo czy zdążymy wyjść na spacerek dziś w końcu basen - już nie mogę się doczekać, w sobotę nie byłam bo M kończył balkon - układaliśmy płytki i trzeba było "odświeżyć" barierki więc ja się już nie wyrwałam :( Monika może coś jest w "powietrzu" bo Iga też 2 noc nie śpi normalnie a ja dziś po pobudkach nocnych chodzę na rzęsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz obiad zrobilam ale Marcel dziubnal jak wrobel i polecial..... tesciarka-w "powietrzu " u mnie tez cos jest ale tu to sprawia ze Marcel jest niegrzeczny jak diabel:) monikaddd-ja tez chce nowe zdjecia Ksawcia.....buuuu anika-a Ty jak?spakowana do wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Julci !!! Pranie już zrobione ,wywieszone obiadek zrobiony ,Mateusz bawi się na swoim motylku Anika udanego wypoczynku !!! Miki coś na pewno jest w tym powietrzu bo w mojego starszego synka jakby piorun trafił jest jak burza gradowa mam nadzieję że po południu mu przejdzie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak:) eva-to ta anglia pewnie:) Liliana od wczoraj normalnie gada,no wyglada to przekomicznie lezy macha sliniakiem;" tata,data,oooje, ooje,oooo,eeee,tata,ata,nie nie" no umieram....Marcel moze mial z 8 miesiecy a ona juz.....:)zreszta dziewczynki zawsze szybciej niz chlopcy..... a i jeszcze ryczy to nowosc-nauczyla sie od braciszka:) bo on stoi nad nia zawsze i wydaje dzikie dzwieki....a ona nasladuje i az sina jest tak sie napina warczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis sie wziełam za pielenie skalniakow !jej.... a tak goraco jest ale moj mały spi wiec mam czas to zrobic :) własnie wpadłam zobaczyc co nowego u was słychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Oskar usnał sam w lozeczku i ciesze sie z tego jak dziecko, hahah :D dziewczyny czy wy uzywacie niani elektronicznej? mozecie cos polecic? czy te zwykle w sensie tansze tez sie sprawdzaja? Ja potrzebuje obojetnie jaka bo do rzadkiego uzywania zeby byc w tym samym domu ale na dole (my mieszkamy na gorze a rodzice na dole ale mamy osobne wejscia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój mały był super grzeczny,nie płakał wogóle przy ani po szczepionce,pani sie nimogła go nachwalić,bo to jest bolesna szczepionka,ale on dzisiaj jak i cały tydz jest super grzeczny;u mnie w osrodku była promocja i za 13-stowalentnom szczepionke przeciw pneumokokom zapłaciłam 235 zł w aptece 265,pytałam moje przejażdzki bardzo udane,zero błędów dzisiaj kupiłam małemu soczek bobofruta i herbatkę z Hippa jabłko z melisa po 4-tym miesiącu zycia,ale ja troszke dam mu juz dzis ,zobacze moze mu zasmakuje;kupiłam tez słoiczek jabłuszka tez mu dam za jakies 2 tyg dzisiaj sie wkurzyłam na maksa,bylismy u tesciowej i byl tam syn brata meza,ma 7lat,jest dziwny,ja uspiłam małego a on zacza sie drzec i wygłupiac,tesciowa nic dopiero ja go wyzwałam,obudził mi oczywiscie dziecko,od razu pojechalismy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój mały był super grzeczny,nie płakał wogóle przy ani po szczepionce,pani sie nimogła go nachwalić,bo to jest bolesna szczepionka,ale on dzisiaj jak i cały tydz jest super grzeczny;u mnie w osrodku była promocja i za 13-stowalentnom szczepionke przeciw pneumokokom zapłaciłam 235 zł w aptece 265,pytałam moje przejażdzki bardzo udane,zero błędów dzisiaj kupiłam małemu soczek bobofruta i herbatkę z Hippa jabłko z melisa po 4-tym miesiącu zycia,ale ja troszke dam mu juz dzis ,zobacze moze mu zasmakuje;kupiłam tez słoiczek jabłuszka tez mu dam za jakies 2 tyg dzisiaj sie wkurzyłam na maksa,bylismy u tesciowej i byl tam syn brata meza,ma 7lat,jest dziwny,ja uspiłam małego a on zacza sie drzec i wygłupiac,tesciowa nic dopiero ja go wyzwałam,obudził mi oczywiscie dziecko,od razu pojechalismy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dopiero teraz w domku ,my po szkole poszliśmy do parku Mateuszek sobie słodko spał ,starszy wyszalał się na placu zabaw a mamusia w tym czasie poczytała gazetkę , teraz Mati zjadł kaszkę i oczywiście bawi się na swojej macie, martita to super że jazda ok ,tylko szkoda że się tak zdenerwowałaś u teściowej (nie dziwię się) a co tej herbatki to mojemu nie podeszła pije ją ale widzę że nie za bardzo ,ale herbatka którą kupiłam po 6 miesiącu malinowa z dziką różą ta mu lepiej smakuje ale twojemu Igorkowi może posmakuje. Miki oj to musisz mieć wesoło w domku z dzieciaczkami ,jeszcze jak te nasze maluszki zaczną raczkować to dopiero będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po kapaniu,Igor siedzi i oglada troche tv doktor powiedziała ze mały ma juz poczatki płaskiej główki i zeby układac go na brzuszku i do spania w dzienjak najczesciej,mówiła tez zeby sie nie martwic bo to sie wyreguluje byłam tez dzisiaj u ksiedza kazał przyjsc w połowie czerwca z aktem urodzenia i danymi chrzestnych ten mały o którym pisałam wczesniej jest zazdrosny o Igora bo to on był najmłodszym wnuczkiem,on jeszcze jest mały,pewnych rzeczy nie rozumie,zdenerwowała mnie tesciowa ze nic nie mówiła,dopiero kiedy ja zaczełam to sie za niego wzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały zasną,bardzo szybko dzisiaj,ale miałtyle wrażeń ja kupiłam jeszcze bobofruta o smaku winogronowym,troszkę mu odlałam i grzeję na kaloryferze.jutro mu dam,zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.... po poludniu na placu zabaw bylo za duzo dzieci......glowa mi peka od tych wrzaskow:( monikaddd-aha to dobrze:)myslalam,ze masz juz nowe bo maly pewnie sie szybko zmienia:) dobena-ja uzywam elektonicznej niani:)mam mieszkanie na 1 pietrze....wiec jak czasem ide do ogrodka czy na dol chce zejsc z Marcelem zabieram nianke ze soba powiem szczerze ze jest rewelacyjna i slychac kazde jej nawet cichutkie jekniecie(tak jakbys byla w tym samym pokoju).....ale to jest brytyjskiej firmy BT....wiec nie wiem czy w Pl tez sa; chyba ze znajdziesz na e-bayu albo allegro ale nie wiem:) martita-ciesze sie,ze nie wyszlas z wprawy w jezdzie:) eva-a jak jeszcze mala zacznie raczkowac to juz chyba mi kaktus na glowie wyrosnie:) ale mam nadzieje,ze Marcel bedzie jej pilnowal bo widze ze ostatnio jest coraz lepiej....przykrywa ja jak spi,smoczek jej daje,jak placze to on od razu krzyczy:"Lilau"(tak sobie wymyslil) i biegnie zobaczyc do niej co sie dzieje,glaszcze ja i takie tam....ostatnio nawet pomaga mi ja kapac,myje gabka....no jest calkiem ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i najlepsze- jak tylko mowie ,ze ide zmienic jej pieluche,od razu biegnie do pokoju przynosi mi chusteczki nawilzone ,pampersa i sudokrem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki to twój synuś to mały pomocnik w końcu nie ma jak starszy brat! Mój mały już po kąpieli i śpi w łóżeczku ,jeszcze starszemu przygotuję kąpiel , umyję naczynia i kładę się do łóżeczka (może uda mi się trochę poczytać ) miłego i spokojnego wieczorku i oczywiście dla każdej z mam przespanej nocki i słodkich snów dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa dziekuję za życzenia;) Teściarka wysłałam Ci mailem linki;) Amerka - nosidełko ergonomiczne jest właśnie nieusztywnione, więc jesli takie masz to dobrze bo takie jest najzdrowsze dla dziecka- nosi sie w nim dziecko po 3 miesiącu życia- jak już trzyma mocno główkę;) jakby coś to podeślij mi zdjęcie to ci powiem czy jest ergonomiczne, albo sprawdz w necie;) Monika- no duza ta moja dziewczyna strasznie, wiem;) ale jest na samej piersi przysięgam;) rodzina mojego męża to wielkoludy więc pewnie po nich tak rośnie;) pozdrawiam Was wszystkie- może mi sie uda jeszcze jutro napisać coś, ale ja nie to Was wszystkie żegnam i do zobaczenia po 13 czerwca- nie piszcie za dużo, żebym mogła nadążyć potem;P oczywiście żartuję- piszcie ile chcecie;) no i miłego weekendu Wam wszystkim życzę moje koleżanki;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!:) dzisiaj boze cialo wiec wnioskuje ze wszystkie macie wolne i wybylyscie w plener:) u nas pogoda piekna....jedziemy na zakupy,potem na obiadek....ale najpierw czeka mnie sprzatanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×