Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

co do spotkania to są tam sami starsi panowie z młodymi laskami,mój mąz jest najmłodszym dyrektorem w swojej firmie i wszyscy się dziwią jak można w tak młodym wieku mieć rodzinę,ja chcąc nie chcąc muszę dobrze wyglądać mu dzisiaj mamy rocznice,mąż kupił mi śliczny bukiet i karte do h&m za 500 zł,poszlejemy z Igorem;ja niestety nic nie przygotowałam:-(mieliśmy wszyscy jechac na kolacje,ale posiedzimy w domu przy Dębowej i Malibu mąz namawia mnie do obrony magisterium,sama nie wiem czy jest sens, z moim kierunkiem ciężko będzie o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały w końcu zasnął , byliśmy na spacerku myślałam że zaśnie a gzie tam ,główką kręcił na wszystkie strony , wszystko go ciekawiło i dopiero w domku padł ze zmęczenia., Ja oczywiście po tym spacerku też ledwo żyję , więc szybki obiadek filet z kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym z ryżem ,a teraz piję kawkę ., Martita z czym pijesz to Malibu (bo ja jeszcze nie piłam ,ale mam ochotę to kupić) na pewno masz jakiś przepis na przepyszny drink (coś słyszałam że to się pije z mlekiem). Fajnie że na zakupy będziesz miała bliżej ja też zawsze robiłam tam zakupy ,zawsze taniej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita moje gratulacje z okazji rocznicy no to mąż zaszalał !!! a co do obrony to popieram twojego męża , nie ważne że nie ma pracy (może w przyszłości znajdziesz pracę z twoim kierunkiem) a tytuł to uwieńczenie lat nauki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały usypia moje ulubione: Malibu Sprite Sok ananasowy cytrynka lub limonka(plaster) Malibu Sok żrawinowy Sok grejfrutowy limonka Malibu Sprite niebieskie Curacao wszędzie lód,z mlekiem nie lubię;jezeli juz to miks mleka i lodów plus Malibu,ale nie przepadam;ja innego alkoholu nie pije prócz szampanai Maloibu ja mamdosc specyficzny zawód,zeby uczyc w szkole w-fu musze jeszcze miec podyplomowo pedagogike,zostaja tylko jakies kluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przepisy wypróbujemy w sobotę ,mąż jest w domku ma wolne ., Teraz coraz częściej otwiera się kluby sportowe, czy centrum rekreacji i sportu , więc tytuł się na pewno przyda a możesz w dalekiej przyszłości sama coś otworzyć nap., dla dzieci Zbieram się za kąpiel małego i miłego świętowania rocznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to taka cisza?? my wczoraj byłyśmy z Igą u małej Hani, która ma 4 m-ce ima 74 cm - kawał kobitki! Iga krótsza, ale bardziej pucuś :) oczywiście tak jak pisała Monika temat - dzieci, dzieci... dziś startujemy z kaszką na śniadanko zobaczymy co Iga na to marchewka + jabłuszko na obiadek uwielbia a co do drinków to ja też lubię malibu, ale w wersji tradycyjnej z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny :) u nas nocka rewelacje :) mały wstał tylko raz o 3 i potem o 6 :) super:) Wczoraj bylismy na szczepieniu :) w stopce napisłam ile moj mały wazy :) i bylismy na bioderkach :) wszystko oki :) teraz za rok doktor pow. zeby przyjsc jak mały zacznie chodzic zeby zobaczyc czy prawidłowo :) Martita - gratulacje z okazji rocznicy :) prezent super :) Tesciara- to duza dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też na nogach mały spał ładnie prawie całą nockę., no a teraz łobuzuje ! Teściarka na pewno Iguni zasmakuje , ! Faktycznie ta mała Hania to duża jest ,ale już urodziła się też z dużą wagą., A ja dziś fatalnie się czuje ,okres wczoraj dostałam , nie wiem jak wytrzymam do końca dnia.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała dalej spi...;) Martita z tą obroną to warto raczej ze względu na prestiż pewnie, bo zawsze mgr to mgr;) więc ja też bym Cię namawiała na obronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - małe pytanie spaliło mi się coś w karuzeli i zastanawiam się czy opłaca się kupić nową czy coś takiego http://allegro.pl/item1182795147_chicco_pozytywka_kolysanka_lullaby_glos_mamy.html muzyczka z karuzeli uspokajała ją i usypiała a teraz bez niej bieda nie wiem w sumie co zrobić... a ten panel chicco ma moja kuzynka i służy jej córce do teraz, mała ma 3 lata i mówi na to radyjko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka jak małą muzyczka z karuzeli usypiała to na pewno ta pozytywka się jej spodoba ., fajna ta pozytywka i ma wiele funkcji (lampka i możesz nagrać swój głos ) super sprawa ., Mój mały zjadł kaszkę z bananem i łobuzuje już na całego a dopiero co posprzątałam i znów bałagan ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda fajnie;) pewnie mała się bedzie bardzo cieszyła- ja i tak musze zaraz sciągnąć karuzelę, bo Julka chwyta za zwierzęta i je ciągnie i to robi się powoli niebezpieczne....wiec taki panel to dobre rozwiązanie, a Jula nóżkami operuje już cały panelik od naszej karuzeli, więc pewnie Iga też się szybciutko nauczy nowej zabawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zapomniałam dodać że Ksawerek super waży i jest już co nosić., My też dawno zdemontowaliśmy karuzelkę bo Mateusz tak długo ciągnął maskotki wiszące aż pewnego dnia się złamała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czerwcowa
Witam!!! Mam do sprzedania poduszkę do karmienia (rogala) mnie się bardzo przydała, więc POLECAM!!!! oto link: http://allegro.pl/item1186462715_poduszka_do_karmienia_rogal_zdejmowana_poszewka.html Sprzedaje również nosidełko i matę edukacyjną, oby dwie rzeczy w supper stanie!!! oto linki: http://allegro.pl/item1185688704_mata_edukacyjna_babyono_maty.html http://allegro.pl/item1185942794_nosidelko_womar_globetrotter_czerwone_jak_nowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my dzisiaj oczywiscie bylismy na zakupach w h&m,wszystkiego nie straciłam:-) tesciarka mi tez sie wydaję,ze to fajna rzecz,jezeli mała jest przyzwyczajona,Igor juz urwał jednego zwierzaka w swojej,ale nadal działa,z tym ze teraz jak tylko zaczyna ciagnac to od razubiegne i mu z rak wyciagam monikadd kawał chłopa!! mnie dzisiaj zaczepiła ekspedientkaw jednym ze sklepów z pytaniemmo wiek Igora,jej synek ma rok i wazy 8 i pół kilo,strasznie chudy musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli i teraz Mateusz zasnął przy karmieniu., Martrita to fajnie jak zakupki się udałyi jeszcze ci zostało ., Ja dziś też miałam się wybrać do centrum teraz dużo wyprzedaży jest ale dzisiejsze samopoczucie kiepskie i wolałam zostac w domku ,może jutro już będzie lepiej to się wybierzemy., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Nie odzywałam się bo wyjechaliśmy na wakacje, już przd wyjazdem było tyle zamieszania, że nie zdążyłam się pożegnać;/ Teraz powoli będę czytać co tam się u Was działo ale to chyba na raty bo dużo tego:) Na wakacjach było super, mały bardzo dobrze się zachowywał, bardzo mu się podobało i dużo się rozwinął, teraz wcale nie chce leżeć, trzeba go caly czas tgrzymać na kolanach a i tak się wtady wyrywa bo chce wstawać, ogólnie jest tak ruchliwy, że juz mi ciężko z nim wytrzymać bo tak się wierci a jak go położe gdziekolwiek to się swoim dziwnym sposobem przemieszcza po calej podlodze glosno pokrzykując. Ciągle ulewa i ogólnie nie ma jakiegoś super apetytu, czesto je i przestaje bo cos go interesuje i mam wrazenie, ze nawet jak jest troszke glodny to nie zwraca na tgo uwagi dopoi nie jest juzporzadnei glodny. Idziemy dzisiaj na wazenie i zobaczym, mam mandzieje, ze przybral troche na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u nas nocka super,mały wstał o 7-mej i teraz też śpi,zasną sam na macie,to był dla mnie szok niestety musze go obudzić bo jade na paznokcie:-( ammerka Piotruś jest coraz większy i wszysto go barzdiej interesuje,ja tez z Igorem nieraz nie daję rady bo wszystkiego chce dotykać i oglądać ja już posprzątałam ,po południu jadę na cmentarz i do koleżanek z pracy ,a wieczorem na tą śmieszną imprezę,mam nadzieję że nie nbędziemy długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też na nogach, nocka ok, Dzisiaj wybieramy się na zakupy ,pogoda super słonko , i moje samopoczucie lepsze, Amerrka to fajnie jak wakacje minęły wam super , Piotruś wchodzi w kolejny etap, jest bardziej ruchliwy i wszystko go zaczyna bardziej interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka super, że wakacje się wam udały;) Piotruś rośnie i będzie się z każdym dniem ruszał coraz więcej;) My spadamy na wieś do środy, więc nie będziemy miały internetu;/ życzymy wam miłego weekendu;) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wróciłyśmy z bioderek - wszystko ok, a korzystając z okazji odwiedziliśmy panią doktor na ważenie :) Iga wazy 7100 :D tak patrzę na Moniki Ksawcia i jestem zadowoilona, bo niby Iga ur się 17 lutego, ale do roku patrzy się na wiek skorygowany u wczxeśniaków, czyli planowanej daty ur, czyli praktycznie tej co Ksawery a ze on to chłopiec, a faceci więcej ważą to Iga waży pięknie :) wczoraj z jedzenia kaszki nic nie wyszło ale wyszła mi za gęsta może dlatego...ale dziś rzadszej zjadła ok 80 ml :) amerka tak właśnie myślałam że leniuchowaliście troszkę- super że Piotrusiowi się podobało! eva - udanych zakupów :) martita - upały dają się dzieciom we znaki, dlatego padają "jak muchy" do snu, Iga usnęła mi w drodze powrotnej kamiennym snem i nawet ja wyjmowałam ją z fotelika do łóżeczka tylko sapnęła ;p dobena - a co u Ciebie?? a macie jakieś sposoby na dopranie plam z marchewki?? bo po każdym obiadku body z takimi planami że ho..ho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Piterek w ciagu tych dwóch tygodni przytył 660 więc go odkarmiłam hi hi, wpychałam w niego co chwilę cycka i butelkę:) Chociaż tak jak patrzę na wagi waszych maluchów to mój i tak jest malutki...no ale ani ja ani mąż ie jesteśmy duzi i zawsze bylismy mali wiec on tak pewnie po nas ma wgenach to. Ale ogólnie zrobił się z niego taki niejadek, jak jest pora karmienia to possie dosłownie 5 minut i już nie chce więcej, naet jak mu daję butelkę to może 10ml wypije....myślicie, że to możliwe, że on się najada po 5 minutech ssania? Ile trea u Was karmienie dziewczyny karmiące piersią? Już mam dośc upałów....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka to normalne zupełnie, że Piotruś nie chce tak długo jeść jak przedtem- jeśli tylko nie marudzi z głodu to się nie martw;) a rzeczywiście dzieci jedzą coraz szybciej z piersi z wiekiem- a poza tym jak jest tak gorąco to pewnie bardziej chce mu się pic niż jeść;) Teściarka- plam z marchwi nie da się praktycznie usunąć, jak się od razu nie zapierze, więc polecam mój spoób- gumowy śliniak tommee tippie i pod to jeszcze pieluszka na ubranko aż do kodtek;) założona tak za ramionka, żeby ubranko było pod spodem nią przkryte- wtedy brudna będzie pieluszka, a nie ubranko- pieluszkę od razu zapieram po jedzeniu, no ale po prostu przeznaczyłam kilka na jedzenie, bo i tak mam ich dużo, a nie zawsze mimo zapierania wszystko schodzi. Potem jak upiorę to od razu widzę która pieluszka była do jedzenia, bo zawsze zostają jakieś plamy;) pamiętaj też że śliniak nie dotyka samej szyi i tam też trzeba sprawdzić czy pieluszka przykrywa ubranko;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch dzisiaj super usypia,nawet w sklepie u kolezanki zasna po chwilowym wożeniu:-) tesciarka je tez mam ten gumowy sliniak,w h&m widziałam jeszcze wiekszy,nastepnym razem go kupie,ale nieraz i tak ubrudza sie troszke koszulki,po trzecim praniu schodzi ,tylko ze ja mam marchewke z domowego ogródaka,po niej plamy schodzą szybciej niż po tych słoiczkowych;swoją drogą Iga waży duzo!!wydaje mi się ,że to że jest wczesniakiem to tylko na papierze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj wybraliśmy się do centrum na zakupy i w drodze powrotnej spędziliśmy troszkę czasu w parku ; dziś u nas ładna słoneczna pogoda ., teraz są różne wyprzedaże ( zaopatrzyłam moich chłopaków w ubrania tak kurcze szybko rosną , ) Mój mały ma jakby nie miał śliniaka to jedzonko by było wszędzie , ja tutaj kupiłam gumowy z rękawkami (coś takiego jak kaftanik ) Amerka ja nadal karmię małego piersią ssie ja też 5-10 minut , widocznie Piotrusiowi nie chce się jeść może z tych upałów nie ma apetytu.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli i Mateusz zasnął , więc chwilka relaksu , zaraz idę szykować sobie kąpiel a później jakiś filmik (mąż wraca z pracy i kupił winko) więc po lampce winka i dobry filmik., miłego wieczorku ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę że cisza jeszcze z rana., My już na nogach chociaż ładnie spał, teraz już łobuzuje a ja jak to z rana piję kawkę., dzień się ładny zapowiada więc wybierzemy się karmić łabędzie . Martita jak tam minęła wczorajsza kolacja (służbowa)? miłero weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×