Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

dziendobry:) My po udanym weekendzie siedzimy w domu....wczoraj upal powrocil a dzis juz uciekl i kropi deszcz:( Bylismy na London Duathlon w rezerwacie...to wyscigi rowerowe polaczone z biegiem.....fajna sprawa. Martita,Monikaddd-dobrze,ze imprezy sie udaly i maluchy grzeczne byly:) tesciarka-szybkiego powrotu do zdrowia...ty nie przepadasz jak mowisz ale ja wlasnie czosnkiem sie lecze poza tym cebulka,herbatka i fervexem...nie wiem co jeszcze moze pomoc....lapa widze wymienila pare specyfikow. dobrze,ze wszystko na dobrej drodze z tym mezczyzna...... dobena-oj jak to kobieta dobrze sie czuje jak tak sie wystroi:) eva-dolaczam sie do kawy:) a ja mam dzisiaj urodziny:) i czuje sie juz taka stara.....to chyba przez te dzieci:P jedziemy do cukierni.....obkupie sie w ciasta i bede zajadac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciarka- proponuje sok z malin o herbatki.....duzo wody niegazowanej....cieplych napojow....i cebulke do kanapeczki oraz czerwona papryke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki to wszystkiego najlepszego na poczcie masz wirtualny prezencik może humor Ci się poprawi Dziś pogoda też u nas nieciekawa a później muszę iśc odebrać Olka ,jak ja nie znoszę deszczu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas noc super,teraz Igor też spi ja zadko choruję,jak mnie cos bierze to gripex i po sprawie;ty Teściarka nie mozesz,wiec polecam sok z malin do herbaty na noc,wypocisz sie po nim ,no i mleko i miód,nie przepadam,ale nie jest najgorsze Miki wszystkiego najlepszego!! Dobena Igor tez uwielia balony,ostatno kupilismy mu papuge to pękła mu rekach,ale na szczescie sie nie wystraszył dobrze,ze z męzem kolezanki wszystko dorze,wazne ze bedzie chodził oskarek napewno sie wystraszył tego łózeczka i przezywał cała noc obcasy i sukienka to podstawa na polepszenie humoru,jeszcze jakas nowa znajomosc i dore samopoczucie gwarantowane:-) u mnie pogoda super,drugie pranie wstawiłam,a Igor śpi;gotuje zupe grzyową,a reszte grzyków zawioze do teściowe, zey zroiła pierogów,mnie sie zabardzo nie chce,bo duzo zaawy przy nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pieknie napisałam,ale to wszystko dlatego,że sie śpiesze czekam na kuriera ,a jego ani widu,ani słychu,a ja sie nie moge doczekac na tę zabawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach przepraszam tesciarka//ja nie wiedzialam ze karmisz cycusiem :) To w takim razie na pewno malinki lub cos z malin i cherbatka z lipy.To napotne specyfiki i najlepiej je brac na noc bo sie w nocy wypocisz a nie w dzien.Taki Nasivin do nosa moze byc bo jego tez maluchom sie daje wiec nie zaszkodzi a i mysle ze zwykły paracetamol nie zaszkodzi maluszkowi bo przeciez nie raz jak sie ma zastoj pokarmu i zapalenie piersi to sie podaje paracetamol a maluchy nadal moga mleczko pic. Ja dzis duzo spaceruje z malym bo cudna u mnie pogoda sie zrobila. Od 12ej mam słoneczko i chyba z 25st.Zaraz maz przychodzi wiec zrobie rybke na obiad z frytkami i surowka i juz zostane w domu.Maly wlasnie mi zasnął a dopiero co wrocilismy z polka.Jutro ma tez byc tak ładnie i byc moze po szkole zabiore dzieci troszke na wies. A mi dzis przyszło to krzesełko do kapieli.Bedzie wieczorkiem debiucik. Opisze jak sie sprawuje. Miki// STO LAT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa to tylko korzystać z pogody jak ładna , u mnie rano deszcz później przestało padać ale straszny wiatr, no i oczywiście daj znać jak tam Filipek podczas kąpieli ! Martita ale smaki mi tymi grzybkami zrobiłaś , oj taką zupkę pychota ., Ja w domku z chłopakami , Olek odrabia zadanie no a Matuś froteruje mamusi podłogi., ja przed chwilką zrobiłam sałatkę z pora (jakieś smaki dostałam) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki - 100 lat :) wszystkiego naj ..... :) U nas tez pogoda super dzis byla :) mam nadzieje ze jutro tez :) miłego wieczorku zmykam ogladac seriale :) mały juz wykapany i spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip jak jadł po kapieli to w trakcie chyba beknął bo mu sie wszystko wylaó. Teraz dopiero spokojnie zjadł. Kapiel natomiast wypadła super.Bardzo fajne to krzesełko,jedyny mankament ze ciezko umyc malemu pupcie bo przeciez na niej siedzi hihiAle jakos dalismy rade.A maly taki zadowolony ze wyłazic nie chciał. Zuzia mi dzis zgineła na polku.Polazła gdzies z kolezanką i chyba z godzine jej szukalam.Niestety dostało jej sie za to. Poddenerwowały mnie dzis dzieciaki i pojde juz spac bo mnie to wszystko umeczyło. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki wszystkiego naj!!!!- ja dopiero teraz pierwszy raz dziś weszłam na forum... Teściarka- ja też ma skłonności do angin i jak tylko czuję, ze mnie bierze to mimo, że karmię biorę Bioparox- to dosyć łagodny antybiotyk ale na receptę (zazwyczaj każdy ma go w swojej apteczce). Nie biorę żadnych paraleków, czyli gripexow aspiryn itp bo one mogą zaszkodzić dziecku- przy wczesnej anginie lepiej zjeść lody, czy wypić chłodniejszą herbatkę z cytrynką i miodem, bo gorąca nie pomoże, bo te bakterie lubią ciepło;) no i można panadol jakby cię brała gorączka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, że po pracy zabrałam dzis małą na zajęcia ruchowe i muzyczne;) było super oprócz nas jeszcze 3 dzieci, no i od tego weekendu wróciliśmy na basen, no ale o tym wam pisałam chyba już. Julia uwielbia kontakt i zabawy z innymi dziećmi, więc była zachwycona zajęciami;) a ja spędziłam z nią trochę czasu aktywnie- wynagradzając jej poranną nieobecność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pierwsza!!!!!! :) Dzieci w szkole,robi sie ładna pogoda wiec zapowiada sie spacerek z Filipkiem do szkoły po nią I wszystko byloby extra gdyby nie to ze wylazł mi hemoroid :( boli i swedzi jak diabli.Nakupilam wczoraj masci i czopkow ale efekt na razie marny.Niestety mam skłonnosc do nich bo mi czesto wyłazą A panią pomaranczke z jakze obrazliwym nickiem informuje ze u nas jeden zabek wychodzi 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho hej! z gardłem trochę lepiej -teraz katar wziął górę i ból głowy, gorączki nie mam...ale czuje się jak rozjechana prze walec :) łapa to Filip miał kąpiel jak król - na tronie :) martita i dostałas tę zabawke dla Igorka? anika - dlatego zazdroszczę "mieszczuchom" - zajęcia dodatkowe i "zapełnianie" czasu dla każdej grupy wiekowej a ja jak ten Shrek - wszędzie daleko ;p dlatego ubolewam nad tym że wyprowadziliśmy się z Cz-wy --chlip..chlip..mimo że to troszkę"zapyziałe" miasto - bez urazy ale zawsze jest gdzie wyjść...i znajomych też tam zostawiliśmy ..:( chwila refleksji ja wczoraj cały dzień borykałam się z napisaniem takiego planu do pracy bo będę robiła kolejny stopień awansu nauczycielskiego i skończyła przed 24!!! ale 13 stron wypociłam ;) zostały mi jeszcze napisanie tematyki godzin wychowawczych na 3 lata i tematyka kołka przyrodniczego i plan pracy szkolnej ligi ochrony przyr... brrr nie chce mi się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Moj kochany synus obudzil sie dzisiaj wczesnie rano i sobie lezal do w pol 9 nie wolajac jesc a ja sobie spalam. Chyba mu kupie jakis prezent za to :D u nas ladna pogoda, tez idziemy na spacerek po obiadku. Martita tez jestem ciekawa jak ta zabawka :) Miki spoznione zyczonka, zdrowka i pociechy z rodzinki 👄 Łapa to znaczy ze jak sie pojawi ząbek to po 3,4 dniach juz jest caly? My jeszcze czekamy na ten pierwszy wiec tez nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ! Widzę że większość z was już na nogach , ja przed chwilką wyszykowałam Olka do szkoły a tatuś go zawiózł ja popołudniu go odbiorę. Nocka ok mały zasnął wczoraj szybko ,a obudził się po 4 gdzie zjadł i zasnął i obudził nas budzik. Anika fajnie że tak aktywnie spędzacie czas ,przyjemne z pożytecznym ! Łapa współczuje ,kurcze ja po porodzie dostałam ,jest to okropne , teściarka to dobrze jak już samopoczucie lepsze, widzę że wczorajszy dzień bardzo pracowity, Dobena brawo dla Oskarka że dał mamie pospać , a prezent się należy! Martita daj znać jak ta zabawka ,i czy podoba się Igorkowi Pogoda u nas też zapowiada się ładna ,więc później spacerek , teraz piję kawkę , i nastawiłam pranie., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) my wstalismy dzis niestety o wiele za wczesnie..... Wczoraj po 11 zapukal ktos do drzwi...i okazalo sie,ze to Piotrek:)ktory teoretycznie poszedl do pracy a wcale w niej nie byl tylko kupil prezenty, kwiaty i zjawil sie w progu niczym rycerz bez bialego konia:P:P;);) pojechalismy na obiad do wloskiej restauracji i na zakupy...i wieczorem wypilismy litr wina"babcinego" wiec kopnelo nas niezle:) i tak siedzielismy do poznej nocy.... wiec dzis ledwo zyje ale bylo milo:) u nas zimno i wydaje mi sie ze super pogoda juz nie powroci niestety tego lata a juz prawie jesieni.... dziewczynki dziekuje Wam za zyczenia a Tobie eva za kartke:) lapa-no to zakup byl trafiony widze. anika-to kolejna radosc dla Julci.... tesciarka-zdrowia zycze bo Tobie sie przyda ja ide cos ugotowac chociaz to ostatnia rzecz na ktora mam ochote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zabawki jeszcze nie dostałam,bo gapa nie napisałam koloru,wczoraj zadzwonił sprzedawca ,z pyt jaki chce,bo jest rózowy i zielono-niebieski;dzwonił w piatek do meza,ale nie odebrał;mam nadzieje ze dzisiaj przyjdzie,tylko ze my sie wybieramy na zakupy,pójde do sasiadki,zeby odebrał u Igora zabek wychodził tydzien,ten drugi jeszcze do konca sie nie przebil,a trwa to juz ponad tydz tesciarka w super Cz-wie nie ma wcale rozrywek dla takich małych dzieci,basenu nie ma,kina tez nie i wydaje mi sie ze takich zajec ja anika pisała tez nie bedzie:-(chyba nie ma czego załowac miki super niespodzianka ja uciekam,do popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....ide jutro do gina bo ledwo siedze hihi. Zuzia juz w domu,wiec mam zajecie.Pierozki kupilam na obiad bo o robieniu nie ma mowy. Pogoda jakas dziwna,niby słonce za chmurami a jednak zimno, w ogole to zle sie czuje :( a ja załuje ze u mnie nie ma zadnych zajec dla takich maluchow,chetnie bym pochodziła z Filipkiem A Toj maz Miki to niezłą niespodzianke palną.Romantyczny taki ;) Ja mam za miesiac rocznice slubu,ale nie spodziewam sie zadnych rewelacji ze strony meza on do pomysłowych nie nalezy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rewelacyjna ta zaawka,Igor siedzi juz w niej 1,5 godz,stoi ,skacze;ona ma jeszcze takie grajace organki.wiszace słoneczka i inne pierdoły,on to wszystko gryzie;ardzo go zaciekawiłoa,mam nadzieje ,ze nie tylko na chwilke,wazne ,ze moze sobie w niej poskakac i postac,a ja mam chwile dla siebie składałam ja pół godziny,ale jak mały wstał,tak wyjsc z niej nie chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Martita jak poltorej godziny sie bawi to niezle. A czy to jest podobne do chodzika tylko bez kolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita podaj jeszcze raz proszę link do tej zabawki, bo ja nie wiem co to...;) ja byłam dziś u fryzjera, bo pojutrze występuję na konferencji, a w weekend wesele, więc muszę się dobrze i świeżo prezentować;) teraz mam w związku z tym dużo pracy i będę mało pisała;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mały znowu siedzi w zabawce,nap0rawde mu sie podoba,to jest podobne do chodzika,bez kółek,ma taka platforme od której dziecko sie odbija i rózne zabawki,które Igor własnie je:-) ta aukcja jest juz zakończona,tu macie linka do innego sprzedawcy http://allegro.pl/stoliczek-skoczek-arti-multicentrum-hit-i1217301484.html ja kupiłam 10 zł taniej idę myć Igora,o juz tak pózno,a on pełen energii super z fryzjerem Anika,ja ide w czwartek albo w piatek,zalezy kiedy kurier przyjedzie,bo czekam na paczkę od mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moch sie wyszalal i śpi dzisiaj jak bylismy na zakupach,to włożylismy małego do tej malej przegródki w koszyku,siedział juz sam i strasznie mu sie podobal,teraz jezdzi jak duze dzieci i mie trzeba juz cignac wozka ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar juz zasnał, kupilam mu dzis kaszke z truskwakami, az mruczal jak pił, hehe mam nadzieje ze nie bedzie mial uczulenia. dziewczyny a czy zdarzylo sie waszym dzieciom krwawienie z dziasel przy zabkowaniu? Martita Oskar juz tez tak raz siedzial w wozku zakupowym, bardzo mu sie podobalo, zupelnie inne spojrzenie na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie zdazało sie taki krwawienie nie wiem czemu ja nigdy nie pomyslałam ,zey go tam wsadzic,przeciez juz tak dawno siedzi... ta kaszke tez juz podawałam,Igor ja uwielbia,inne zreszta tez i kleik kukurydziany ,bezsmakowy tez mu smakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam pisac... ostatnio znalazlam w opakowaniu kaszki wysuszoną pszczołe!!! Bylam wstrzasnieta, nie wiem co by bylo gdyby dziecko zjadla cos takiego mam zamiar im to odeslac, bo tak niby dbaja specjalnie o przygotowywanie prooduktow dla dzieci i co?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) My w końcu wrócilimy i komputer już też mamy naprawiony więc będę mogła znowu do Was zaglądać:) W górach było bardzo fajnie chociaż pogoda nam nie dopisała. Piotruś bardzo dzielny był z nami wszędzie i na szlakach górskich i na basenie i bardzo dzielnie wszystko znosił, wesolutki pogodny i dumna jestem z niego:) Już mu daję powolutku różne nowe jedzonka i kaszkę na wieczór i mam kilka pytań do Was na ten temat. Tak czytałam, że na początku nie dajecie dzieciom wlasnorecznie robionego jedzonka tylko słoiczki....dlaczego? No pomijając ten argument, ze cos moze byc pryskane albo nie, bo to wiem. No ale ja nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy rozgniecionym przeze mnie bananem a takim ze słoiczka a nwet widzę argument za takim zrobionym przeze mnie bo w sloiczku znalazlam informacje, ze jest kwasec cytrynowy co chyba nie jest za zdrowe. I czy ktoras z was robila zupki i jak je robic? Bo mi lekarka powiedziala zebym robila i ze juz moge tez zaczac dodawac gluten czyli co? I zebym tez robila buraczki a tego w sloikach nie ma a podobno bardzo zdrowe i na kupke dobrze dzialają. A i jeszcze się WAM pochwalę, że Piterek przymeirza się do raczkowania, staje tak na czworaka na rączkach i nóżkach i się kołysze i podskakuje na kolankach i probuje nozkami przebierac:) No i się podnosi do stania za raczki sam:) No mowie, ze bardzo dzielny jest:) Ale za to malutki bo ciagle 25 centyl i wzrost i waga. No a ja teraz pracy bede szukac i to pelnoetatowej:( Smutno mi no ale mussze!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) My w końcu wrócilimy i komputer już też mamy naprawiony więc będę mogła znowu do Was zaglądać:) W górach było bardzo fajnie chociaż pogoda nam nie dopisała. Piotruś bardzo dzielny był z nami wszędzie i na szlakach górskich i na basenie i bardzo dzielnie wszystko znosił, wesolutki pogodny i dumna jestem z niego:) Już mu daję powolutku różne nowe jedzonka i kaszkę na wieczór i mam kilka pytań do Was na ten temat. Tak czytałam, że na początku nie dajecie dzieciom wlasnorecznie robionego jedzonka tylko słoiczki....dlaczego? No pomijając ten argument, ze cos moze byc pryskane albo nie, bo to wiem. No ale ja nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy rozgniecionym przeze mnie bananem a takim ze słoiczka a nwet widzę argument za takim zrobionym przeze mnie bo w sloiczku znalazlam informacje, ze jest kwasec cytrynowy co chyba nie jest za zdrowe. I czy ktoras z was robila zupki i jak je robic? Bo mi lekarka powiedziala zebym robila i ze juz moge tez zaczac dodawac gluten czyli co? I zebym tez robila buraczki a tego w sloikach nie ma a podobno bardzo zdrowe i na kupke dobrze dzialają. A i jeszcze się WAM pochwalę, że Piterek przymeirza się do raczkowania, staje tak na czworaka na rączkach i nóżkach i się kołysze i podskakuje na kolankach i probuje nozkami przebierac:) No i się podnosi do stania za raczki sam:) No mowie, ze bardzo dzielny jest:) Ale za to malutki bo ciagle 25 centyl i wzrost i waga. No a ja teraz pracy bede szukac i to pelnoetatowej:( Smutno mi no ale mussze!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×