Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Witam. ja ze wzgledu na ładna pogode wziełam sie troszke za porzadki domowe.Pomylam okna,poprałam zasłony i firanki i jeszcze koncze pucowac reszte mieszkanka Filipek odpukac zdrowy nie ma nawet juz katarku. A ja bylam wczoraj u ginekologa.Niestety dobrze nie jest.Mam dosc duzą cyste 5/6 cm.na razie lecze tabletkami ale jak sie nie wchłonie chyba pojde pod nóz tym bardziej ze to juz drugi raz mam to cholerstwo.Stad te wszystkie moje paskudne dolegliwosci.Tylko sie dziwił lekarz ze mi przy cc nie usuneli bo jak twierdzi taka duza cysta nie mogła urosnac przez 9 mies od porodu,musialam miec ją jeszcze w ciazy a przy cc takie cos sie usuwa rownoczesnie.No cóz......bez komentarza na temat lekarki ktora robiła mi cc. Dowiedziałam sie tez ze mam bardzo waską szyjke macicy i gdybym rodziła normalnie byłoby mi ciezko i bardzo by bolało.I stad tez moje dolegliwosci przed okresem bo zanim to wszystko zejscie przez waskie ujscie to sie gromadzi w brzuchu i boli. Dostalam Yasmin na 3 mies i pozniej zobaczymy co dalej. A lekarz bardzo sympatyczny.Poleciła mi go kolezanka bo ta gin do ktorej chodzilam w ciazy mieszka 30km ode mnie i ciezko byloby mi do niej dojezdzac co chwila. Troche sie tym martwie bo nie w smak mi do szpitala trafic,mam nadzieje ze sie to wszystko jakos rozwiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) U nas tez szaro na dworze ale na szczescie nie pada, jeszcze... jak nie spacerek na dworze to pojedziemy do centrum handlowego na spacer, haha a moze przy okazji cos ciekawego znajdziemy:) A w nocy juz dobrze, oskar jadl dopiero rano wiec najgorsze na za nami.Monikka a jak Twoje nocki? Tez coraz lepiej? ja chce dzisiaj kupic w sklepie ekologicznym przecier pomidorowy i dodac oskarowi do zupki. Ostatnio w skaldzie sloiczka widzialam przecier, wy tez dajecie? A i jeszcze jedno chcialam spytac.. od kiedy sadza sie dzieci na nocniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) u nas nie pada....slonce swieci ale mroz jest;jedziemy do banku i na zakupy zaraz. lapa-oby wszystko bylo dobrze;w sumie dobrze,ze sie dowiedzialas ze wogole ta torbiel masz;lepiej pozno niz wcale. dobena-to dobrze,ze z nockami coraz lepiej:) dzieci mozna sadzac na nocnik jak sa juz swiadome najczesciej jak skoncza 18 miesiac zycia:) sa jakies chore wariatki co trzymaja 10 miesieczne dzieci na nocnikach ale ja czytalam,ze to nic nie daje bo one sie tylko mecza a swiadome potrzeb staja sie dopiero okolo 18 miesiaca zycia:) Lilianka mowi "am" jak chce jesc i "pi" jak chce pic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pozniejsze nauki polecam Wam ksiazke Giny Ford "Jak nauczyc dziecko korzystac z nocniczka w 7 dni". dziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena ja już daję małej pomidory od jakiś 2 miesięcy, więc myślę, ze możesz spróbować;) my chyba źle znosimy cytrusy, bo dawałam Julci teraz trochę kaszki z owocami tropikalnymi (w słoiczku) i deserek owoce egzotyczne i powiem wam, że nie wiem czy to od tego, ale od tygodnia ma wypieki na buźce i lekką wysypke od czasu do czasu, więc teraz odstawiam i poczekam jaki efekt;) zastanawiamy się z mężem nad kupnem takiego stolika z fishera interaktywnego dwujęzycznego- czy któraś z was go ma? bo wczoraj w sklepie Julia się nim bawiła i bardzo jej się podobało;))) ale oglądałam te pchacze przy okazji i są dużo tańsze...jakie pchacze wy kupiłyście swoim pociechom?dajcie linki please;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki widzę że już na nogach jesteście ,my już też od 7 bo dziś już po przerwie Olek do szkoły więc trzeba było wcześniej wstać , teraz już pojechał z tatą do szkoły., Nocka może być chociaż z zasypianiem wczoraj był problem strasznie płakał ,i zasnął w około 1 ,ostatnio Mateusz strasznie się buntuje i jak czegoś nie dostatnie to zaczyna tak krzyczeć i płakać i oczywiście jak tylko zniknę z pola widzenia to już jak mała syrena tak wyje że nie da się. Monika jak tam nocki nadal z pobudkami ? Łapa widzę że szał sprzątania cię ogarnął , czasami trzeba ! współczuję dolegliwości zdrowotnych, też się zastanawiam czemu przy cc nie zrobili z tym porządku ,. a i dobrze że trafiłaś na dobrego lekarza (a nie do tego co ostatnio nawiedzonego) Dobena to dobrze jak Oskarek w nocy lepiej śpi, a co do przecieru pomidorowego to ja kupuję zwykły oczywiście jak robię zupkę pomidorową dla Mateuszka to daję mniej ,żeby nie była za kwaśna ., a co do nocnika to ostatnio dużo czytam i wszędzie piszą tak jak pisze Miki 16-18 miesięcy chociaż starszego synka zaczęliśmy sadzać na nocnik jak skończył 13 miesięcy ,więc teraz zobaczymy niedługo będziemy zaczynać naukę z nocnikiem., Miki to udanego spacerku i zakupów , brawo dla Liianki za pierwsze słówka , Miki robisz już plany co do pierwszych urodzinek Lilianki? miłego dnia ,zmykam zrobić śniadanko , później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas nocka spoko,Igor wstał o 4 na jedzenie,teraz też śpi łapa moze obejdzie się bez szpitala;ja też musze jechać do lekarza,porobić badania i dowiedzieć sie co robimy z tą nadzerką dobena Igor zpę pomidorową dostaje już od 2 miesięcy,ale wiesz ,że ja praktycznie żadnych zasad się nie trzymam,wczoraj np jedlimy gołabki z sosem pomidorowym właśnie co do nocnika to wazam jak miki,czytam nieraz ,że niektórzy kombinują już od 6 miesiąca,ale nie wiem po co,bo dziecko i tak tego nie rozumie anika ja pchacze oglądałam z Fisher Price na allegro i są juz za 120 zł,więc nie jest zle ten stolik jest fajny mój chrześniak go ma,ale ja mam krzesełko uczydełko,więc dwie podobne zabawki będą zbędne oglądałam foteliki i spodobał mi się Recaro,model Yung bodajże,on jest od 9 do 36 kg,rozkłada się do spania i ma przystępną cene;ty anika masz Maxi Cosi chyba,a ty dobena jaki? jak sie wam sprawdzają? my dzisiaj jedziemy do koleżanek z pracy ,posiedzimy troszke i na zakupy może po południu miki gratulacje dla Lilianki,mówi już ze zrozumieniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki pchacz http://images8.fotosik.pl/179/bd02f8ecc9438b74.jpg jestem bardzo zadowolona, ten ktory reklamuja z fisher price w telewizji ostatnio jest tak "ubogi"w przyciski, za to ten ma duzo opcji i jest duzy i stabilny:) Anika ja tez kupilam Oskarowi kaszke z owocami tropikalnymi i tez mial wysypke, wtedy rowniez mial kaszke z truskawkami wiec nie wiem czy tamto tez zaszkodzilo na wszelki wypadek odstawilam jedno i drugie. dziwne bo nieby owoce cytrusowe daje sie dopiero jak dziecko skonczy rok to co robia TE W sloiczkach:O co do nockika to wlasnie tez slyszalam ze juz sadzaja dzieci ktore potrafi a siedziec i dlatego zastanawiałam sie jaki to ma sens. ja sprobuje latem, sciagne małemu pieluche jak bedzie biegal po ogrodzie to moze zrozumie w czym rzecz;) Miki brawo dla Lili, super jak mozna sie juz tak na serio zrozumiec z wlasnym dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva-ja nie robie planow:)bo na nic moje sily i zamiary skoro ona i tak nic nie kuma;)-hehe kupimy jej prezent....damy tort i tyle:) nie zapraszam zadnych znajomych bo to bez sensu. Pamietam jak marcel mial rok to goscie sami sie wprosili z flaszka(nawet paroma:P) i fakt faktem mnostwem prezentow dla malego ale sprzatac musialam ja:( wiec 2-gie urodziny to juz bedziemy obchodzic; a te tylko symbolicznie:) aha-chyba wogole mnie nie sluchacie:P:P:P:P zdjecia prosze-DOBENA!!!!!!!!!!!!!!!!!TESCIARKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LAPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki fotelik http://aukcje.mototeka.pl/allegro_zdjecia/ferrari_beline.jpg on sie nie rozklada do spania, zreszta jak ja siedze z przodu to i tak ciezko byloby mi go rozlozyc jak mlody zasnie. jestem zadowolona z niego, chociaz nie mam porownania z innymi, najbardziej cieszy mnie to ze Oskarowi wkoncu wygodnie i wszystko widzi. A i fajnie ze ma sygnał ostrzegawczy jak dziecko grzebie przy zapieciu pasow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKI ojej przepraszam!!!! :O:O:O juz poslusznie wysylam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita twój Igor ma taki fun zapewniony na kilka miesięcy z tą zabawką którą mu sprawiłaś;)) my mamy fotelik Maxi Cosi priori i jesteśmy bardzo zadowoleni;)))podobno najbezpieczniejsze są jakieś Romery takie King coś tam;) Dobena a jakiej firmy jest ten Twój pchacz i gdzie go kupiłaś? Miki a w jakiej cenie jest ten stolik z Fishera u was w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ja tez myslałam o tym stoliczku, ale stanęlo wkoncu na skoczku i dobrze bo do tego stoliczka to musi dziecko juz dobrze stac:) dla Julki bedzie super:) w sklepach widzialam nawet za 350 zl ale na allgero sa za jakies 150, 200:) moj pchacz kupilam na allegro, wylicytowalam za 80 zl plus przesylka. wiec niezle:) niby uzywany ale w ogole tego nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika-nie wiem o ktory dokladnie Ci chodzi ale ok 50 funtow z tego co pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena-jakie super zdjeia malego:) tez wyslalam..... spadam dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! mam 2 wozki do sprzedania jesli znacie kogos kto by chcial chociaz zdjecia obejrzec dajcie znac po 500 PLN za sztuke obydwa w stanie bardzo dobrym spacerowki jeden to "travel system"-brazowy drugi-czarno-zolty uciekam juz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki super dzieciaczki ;) Lili jakie ma slodkie oczka a Marcel taki bystry chlopak a jakiego ma pajaka, tez bede musiala polubic takie stwory w moim domu, haha acha mamy takie same kartony do zabawek, hehe:) uciekam tez bo Oskar sie budzi, dam mu obiadek i uciekamy na dwor, oby sie nie rozpadało;) milego dnia dla Was dziewuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena udanego spacerku i super ten stolik mówiący po polsku ! Mateusz nadal śpi więc spokojnie zrobiłam obiadek i ogarnęłam kuchnię, jak się obudzi to zje obiadek i spacerek po Olka do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki- trzeba było wczesniej mowic !! bo moja siostra jest w ciazy i ma termin na 3 stycznia i własnie kupiła x landera uzywanego przez allegro a tyle czasu szukała ! A u mnie nocki.... coz czasmi oki czasami sie mecze dzis wstał o 3 i o 5 a potem po 7 i juz nie spał :) wiec moze byc Z tymi popychaczami to fajny pomysł ale moj mały ma juuz tyle zabawek ze nie wiedomo co kupowac ale ja sie wstrzymam pewnie na swieta beda chcieli cos mu kupic dziadkowie i ciotki :) wiec mam jak cos juz pomysł na prezent i jeszcze sanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszek nie ma takiego popychacza ale takie autko wcześniej wstawiałam linka ale koleżanki córeczka ma i jak tam jesteśmy w odwiedzinach to Mateusz tylko tym się bawi , widać że mu się podoba ,ale tak myślę że już nie będę mu tego kupować bo coraz bardziej interesuje mnie ten stolik co pokazywała Anika i Dobena , Mateusz coraz bardziej częściej sam stoi ., jak kiedyś pisałam ,Mateuszka nie interesują małe zabawki typu grzechotki jego oprócz demolowania wszystkiego co napotka na swojej drodze to lubi siedzieć w tym ogródku muzycznym i przy tym samochodziku ., więc myślę że ten stolik to akurat teraz dla Mateuszka .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście podobne te stoliki, a dużo tańsze, tylko ja się boję o ilość dźwięków i ich jakość, bo to nigdy nie wiadomo, czy będą znośne, czy tez jakieś okropki!!!!Dobena licytuje jakich pchacz VTech na allegro zobaczymy- jak mi się uda tanio go kupić, to się skuszę;)))lecę na zajęcia, więc mnie nie ma do wieczora;))) miki ja też chcę zdjęcia Lili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dobena masz taki fotelik jak miki albo eva,nie pamiętam dokładnie ja chcę zeby się rozkładał,bo to się przydaje,w moim małym aucie będę go ustawiała nie za sobą tylko obok i wtedy da się rozłożyć,bo w tym modelu,który sobie patrzyłam zboku jest raczka i za nia sie pociaga,wiec bedzie łatwo:-) co do stolików tofajne i mają dużo funkcji,trzeba o tym pomyśleć pchacz twój dobena tez mi sie podoba,musze poogladac,bo teraz tylko z Fisher ogladałam,rzeczywiscie warto kupic uzywany,bo i takdługo nie bedzie uzywany myslałam tez o takim jak ma eva,bo pózniej dziecko moze sobie siedziec i odpychac sie nózkami,ale sa drogie,znalazłam za 170 zide usypiac igora,bo juz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy ze spacerku, Oskar szaleje w skoczku, ja jem obiadek i zaraz na drzemke, moze i mnie sie uda:) Anika to powodzenia, licytuj te zabawki ida naprawde w dobrych cenach, ja moj wylicytowalam za 4 razem dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas leje jak nie wiem, jutro tez ma padac, przeraza mnie perspektywa spedzenia calego dnia w domu jutro:O A musze sie pochwalic bo ciagle piszecie ze dostajecie jakies probki a ja dostalam dzisiaj plyn do kapieli johnson bed time,(pojawiala sie tu czasem taka reklama podejmij wyzwanie z johnson no i sie udalo:) ) uzywam juz balsamu i mydełka, uwielbiam ten zapach a dzis dodatkowo zrobilam oskarkowi kapiel z pianą, ale byl zdziwiony co to jest. Taki pchacz na ktory mozna usiasc Oskar tez ma, ale jeszcze nozki za krotkie wiec trzea go trzymac i wozic w tym. Fajna zabawka, polecam:) http://cokupic.pl/i/c_big1642199.jpg fajnie jest tez to ze z przodu lecą z niego bańki mydlane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka37
hej jestem mama 5 miesiecznej Samanty :) Moge dolaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynka37
ten chacz co pisalas ostatni post jet super mozesz powiedziec z jakiej firmy moze na allegro jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×