Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Narobiłyście mi ochoty na te drożdzówki,mimo tak póżnej pory:-) My byliśmy w Auchanie,kupiłam Igorowi pchacz-jeżdzik za 76 zł,jest taki jak twój eva,tylko trochę mniejszy,gra i ma różne gadzety,mały dostał też gumowe klocki wieżę z kólek,ale mnie zachwyciła fajna zabawka,taka kula,która świeci,jak sie naciśnie to gra i mówi po polsku,do tego toczy się po podłodze,kosztuje 88 zł,ale już nie kupiliśmy,bo za duzo tego dobrego,dostanie na mikołaja Oglądałam taż pchacze z PlayScoola,też fajny,ale kosztował 170 zł,jak dla mnie to na taką zabawke troche za dużo;Igorowi strasznie podobała sieta kula,wiec mamy jż prezent na uwadze w H&M oczywiściekpiłam mu setną bluzke,no ale cóż na to poradzić no i kolejną pare butów sobie sprawiłam,ale to dlatego,że mąz wyjeżdza na 3 dni ze swoimi klientami i jestem zła,więc trzeba humor sobie poprawić:-) łapa mi moja nadżerka tez spać nie daje,czytam w necie,ze niektórzy lekarze nie likwiduja nadżerki przed porodem,nawet drugim,dopiero po tym,jak już nie będzie miało się zamiaru rodzić i bądz tu madry;mi lekarz m.owił że bedziemy zamrażać,więc sama nie wiem mieliśmy dzisiaj odwiedziny i mały dostał kolejnego klamota-konia na biegnach,zrobiło sie w domu troche ciasno od tych zabawek,jutro jade kupić jakis kosz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nocka super chociaż Mateuszek obudził się raz possał pierś przez chwilkę i ponownie zasnął, obudziliśmy się po 8 , i łobuzuje., Pogoda znów dziś pochmurnie więc siedzenie w domku się zapowiada .,później tylko po południu muszę odebrać Olka., Amerka dużo zdrówka dla Piotrusia, i mam nadzieję że się wszystko będzie dobrze., Martita mi też zawsze zakupy poprawiają humor, co do nadżerki to ja też miałam 2 razy zamrożoną i również przed ciążą ale teraz jest ok , i nie ma śladu .,(oby tak juz zostało) idę śniadanko szykować ,póżniej zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) pogoda taka,ze zyc sie odechciewa:( dlaczego ja wybralam Anglie a nie pojechalam do Hiszpanii np.? mlode i glupie:P Marcel juz lepiej;po poludniu jedziemy do miasta.... martita-dobrze zrobilas z tymi butami na poprawe humoru:) ja sobie powiedzialm,ze mam gdzies i niczego sobie nie zaluje:P(no z umiarem oczywiscie;) ) oj znow jakies choroby:Oja mam miec zamrozona w grudniu wlasnie:Ojuz na sama mysl sie trzese bo ja wogole nienawidze jakiejs ingerencji w cialo itd.....jak pomysle o iglach na przyklad to juz mam gesia skorke....brrrrrr ide obiad wymyslic dzisiaj przedluzylismy umowe na wynajem na kolejny rok....chociaz mam cicha nadzieje,ze ten rok bedzie ostatni:) mysle nad praca weekendowa po nowym roku....troche gotowki sie przyda...ale nie wiem gdzie ja znajde prace na weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u nas dzis tez pogoda iscie angielska,wieje ze o mało nie porwie i cos mzyc zaczyna. Bylam chwilunie na spacerku ale to chyba byl najkrotszy spacer Filipka,pewno z pol godz bylismy. Nic mi sie ogolnie nie chce.Cisnienie to mam chyba słabiusienkie ale nie mierze nawet bo i po co.Kawe zaraz palne moze troszke sobie podniose a jak nie to mam takie cukierki glukardiamid i wtedy mi na pewno pojdzie wyzej hihihi Zjadłabym jakiegos placka,najlepiej torta pawłowej albo orzechowego,ale skad tu takiego wziasc.trzeba by zadylac do sklepu .Mam w zamrazarce zamrozone kruche ciasto tak sie zastanawiam czy by je odmrozic i zrobic jakiegos jabcaka hihihihi Chyba mam spadek cukru w organizmie bo strasznie chce mi sie jesc słodkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Igor śpi,odwiezliśmy tatusia na wycieczkę i zostaliśmy sami:-( pierwszy raz wyjeżdza na tak długo sam,a jak jest mały ,to coraz trudniej się rozstawać dzisiaj byłam w ciucholandach,znalazłam super kurtke z Vero Mody,naprawde jest świetna i 2 tuniki,też swietne,udało mi sie dzisiaj,ale zapłaciałam 90 zł,więc te rzeczy fajne,ale droższe miki damy rade z tym zamrażaniem,w końcu urodziłyśmy dzieci:-) moja koleżanka miała ten zabieg,i nie bolało ją w trakcie,tylko po; u mnie też pogoda do dupy,jedziemy do Biedronki na zakupy spożywcze ,jutro na targ i jakoś zleci do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie te zdrowotne wasze problemy spać nie dają- muszę iść do lekarza, zeby sprawdzić czy u mnie wszystko w porządku. Skąd to się bierze to paskudztwo? Ja dziś spędziłam w sądzie 6 godzin!!!!!myślałam, że zwariuję- jeszcze nigdy nie miałam takiej długiej praktyki!!!!a nie nakarmilam małej rano i miałam przerwę w karmieniu piersią od 20 wczoraj do 14 dzisiaj!!!dobrze, że już nie mam tyle pokarmu, bo zniosłam to raczej dobrze;))) moja niunia została finalistką konkursu w Dziecku i wygrała klocki lego- sesji zdjęciowej niestety nie, no ale sesję to zawsze można sobie zrobić samemu- ale malutkie jej zdjęcie podpisane jest w grudniowym numerze, więc polecam;))) dziś idziemy do pradziadków Juleczki, więc wrócę późno;) Amerka myślę o Tobie i trzymam kciuki!wszystko będzie dobrze;) a na katarek polecam Euphorbium i odciąganie przed snem i po śnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku dziś znów pogoda okropna , czekałam na Olka tak strasznie się zachmurzyło że wracaliśmy do domku black taxi Łapa ja też kawkę zrobiłam , ale masz smaki chociaż ja też bym coś zjadła ,ale mnie naszło na napoleonki (reklamowali ) no ale tobym musiała iść do polskiego sklepu., Martita to super jak udało ci się takie zakupki zrobić., wiadomo że wyjazdy są ciężkie ,ale mężowi też na pewno smutno że musi was zostawić., Anika to gratulacje dla modelki! mam nadzieję że jak będę w grudniu na święta w Polsce to dostanę jeszcze ten numer Dziecko., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku dziś znów pogoda okropna , czekałam na Olka tak strasznie się zachmurzyło że wracaliśmy do domku black taxi Łapa ja też kawkę zrobiłam , ale masz smaki chociaż ja też bym coś zjadła ,ale mnie naszło na napoleonki (reklamowali ) no ale tobym musiała iść do polskiego sklepu., Martita to super jak udało ci się takie zakupki zrobić., wiadomo że wyjazdy są ciężkie ,ale mężowi też na pewno smutno że musi was zostawić., Anika to gratulacje dla modelki! mam nadzieję że jak będę w grudniu na święta w Polsce to dostanę jeszcze ten numer Dziecko., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor zasypia przy butli:-) anika ja mam nadzerke jako pamiatke po porodzie,Igor obdarł mi szyjkei efektem jest nadzerka,ale jest malutka,conie zmienia faktu,ze ja musze miec ja zlikwidowana dla swietego spokoju gratulacje dla Julki,jutro kupie ta gazete,bonapewno na grudzien bedzie:-) mi jeszczezostało prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) U nas tez brzydka pogoda ale akurat na czas spacerku przestalo padac wiec wyszlismy na dwor. łapa u nas tez taki wiatr ze chwilami musialam ciagnac wozek bo oskar az sie raczkami zasłanial. Anika super, gratuluje wygranej w konkursie, ja sie w tych konkursach nie orientuje nigdy, raz mi sie udalo dostac ten plyn do kapieli ale niestety oskar boi sie piany :O Martita fajnie tak upolowac cos w ciucholandzie, ja wole takie zakupy niz w tradycyjnym sklepie, nie koniecznie zawsze jest taniej ale za to bardziej oryginalnie;) czasem tez trzeba cos lekko przerobic bo jestem bardzo drobna ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przeszywa tesciowa,bo tez wielerzeczy kupuje troszke za duzych:-) o jakim konkursie piszesz? cos pisałyscie o płynie,ale nie zabardzo zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana chce zeby trzymac ja za rece i prowadzac!!!! masakra:( stoi,stoi i nie wie za bardzo jak ma zrobic krok do przodu wiec wrzeszczy wnieboglosy dopoki jej nie zlapie za rece i poprowadze:( z jednej strony super ale z drugiej tak jej sie spodobalo,ze caly czas stoi i czeka:Owydzierajac sie strasznie:O mnie jakis przykurcz zlapal jak wracalismy i noga nawet ruszyc nie moge:(mam nadzieje,ze mi wkoncu minie..... co do konkursow to ja tez nie mam szczescia ale marze ze wkoncu trafie totka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Julia polubiła pianę- przynajmniej nie daje po sobie poznać, że jej sie nie podoba;)) a konkurs jak konkurs, raz na jakiś czas skoro już tak fotografuję, to mogłam sie skusić i bardzo fajnie, że jest jakiś efekt;))) Julka dostanie fajne klocki, a gazetkę zachowamy na pamiątkę;) nie miałam jakiegos parcia na główną nagrodę, czyli to, żeby Julia była na okładce czasopisma, ale bardziej ciekawiło mnie wygranie sesji zdjęciowej;) chociaż wyjazd na nią do wawy i pobyt tam w celu wykonania takiej sesji kosztowałby tyle co wynajęcie tu w krk fotografa, więc chyba w ten sposób zafunduję sobie i Julii prezent na roczek;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anika! Super:) Nawet ie wiedzialam, ze wyslalas zdjecia julki na ten konkurs, ja tez o tym myslalam ale stwierdzilam ze bez sensu bo nei chcialoy mi sie jechac na sesje do warszawy:). No to Julka rosnie mała modeleczka:) U nas ogolnie troche lepiej, bo była tesciowa z Piotrusiem u lekarza i nic zlego nei jest tylko zwykly katarek i juz widze, ze przechodzi. W pracy jest nawet całkiem fajnie ale jak przychodze na wieczor to Piotrek marudzi bardziej niz zwykle albo moze mi sei wydaje, bio jestem zemczona i wtedy mi sei zaczyna zly humor, Wtedy jakos do mnie dochodzi ta tesknota do niego. Tu na forum w sumei wszystkie nie [racujace no ale duzo moich kolezanek po macierzynskim wraca do [racy i radza sobie a w wiekszosci przypadkow musza dzieci do zlobka oddawac a ja jednak od razu po pracy mam dziecko w domu, i jeszcze mieszkanie wysprzatane wiec nie jest zle no i chyba dam rade. Ech i taka pogoda lipna sie porobila. Pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę że cichutko się zrobiło ,w sobotnie przedpołudnie ., My od ranka na nogach nocka super , teraz Mateusz zasnął ,a ja na teraz odpoczywam , obiadek nastawiony, troszkę posprzątałam, a później pójdziemy na spacerek ,bo dziś nawet ładnie ., zajrzę później , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zapomniałamkupić gazety,jutroto zrobię,chcę zobaczyć"nasza"małą modeleczkę:-) dobrze,ze saza tojakieśnagrody,dziecko bedzie miało frajdę,jeslinie teraz ,tona póżniej się klockiprzydaja,a Ty anika robisz bardzo duzo zdjęc i napewno nie jedno wygrało by ten konkurs:-) Igor dzisiaj spał ze mna i nie obudził się ani raz,dopiero o 6 rano zjadł i spał dalej,ciekawe czy dzisiaj też tak będzie Igor uwielbia pianę,próbuje jąłapać,tak samo jak wodę z prysznica,kiedy go opłukujemy amerrka napewno Piotrusiowi jest lepiej z babcia niż jak miał by być z obcymi,no i zadbany dom też się liczy:-) ja o pracy narazie nie myslę,chociaz w soboty fajnie odpocząć,cieszę się ,że moge iśc i zawsze to jakiś pieniądz;ja na początek będę szukała czegoś na pół etatu,dopiero pózniej na cały,chyba ,że cos innego sie wykombinuje ja ide się kąpać,padam,jednak te dni,kiedy jestem cały czas sama,bez pomocy,sa trudne,wszystko na mojej głowie,ale jutro już bedzie tatuś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam @ i strasznie mnie brzuch boli.leze od rana w lozku.:( Jaką mam kupic gazete zeby zobaczyc te modeleczke malenką ? Filip juz spi od 18ej.Ciagle nie moze sie przestawic ani ja go meczyc nie chce.Za to rano o 4 pobódka. Miłej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa ja też dziś dostałam @ i jestem bardzo zła!!!pokłóciłam się z M i idę do znajomych na imprezę zaraz sama... a Juleczka jest w grudniowym nr magazynu Dziecko ;)) oczywiście jest taka malutka- nic to specjalnego nie jest, no ale gazetka i tak jest fajna, więc można sobie poczytać przy okazji dużo ciekawych artykułów i felietony na końcu;)) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anika i Łapa mam nadzieję że dzisiaj samopoczucie lepsze ,ja też ja mam @ to samopoczucie fatalne i najlepiej mi z drogi zejść., Miki Mateusz podobnie jak Lilianka nawt już na spacerku nie chce w wózku siedzieć najchętniej za raczkę by chodził lub trzyma się wózka., Ja też poprosiłam mamę żeby mi tą gazetkę kupiła ,bo jak będę w grudniu to może już nie być ., Mateusz ostatnio zaczęłam go kąpać w dużej wannie to radość nie ma granic i jak szykuję mu kąpiel to uwielbia rączki wkładać pod kran no i woda rozpryskuje się po całej łazience., Mateusz nockę przespał super chociaż zasypia mi późno ,w nocy budzi się przeważnie raz albo wcale no śpi do 8 ., Zastanawiam się o przestaniu małego karmić piersią ,ostatnio tak mnie ugryzł że gwiazdki zobaczyłam i się popłakałam a bolało jeszcze następnego dnia , nie wiem co robić ., Dziś pogoda zapowiada się ładna ,to w końcu wyjdziemy na spacerek ,bo przez 2 dni areszt domowy (padało strasznie) Obiadek nastawiony, kawkę piję chłopaki łobuzują miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś cisza się zrobiła ! Dziewczyny gdzie się podziewacie? My dziś spędziliśmy trochę czasu w parku ,bo ładnie nie padało więc w końcu wyszliśmy na spacerek., Mateusz dreptał w parku troszkę ale wróciliśmy to widziałam że jest bardzo zmęczony wykąpałam go i teraz zasypia przy piersi., Szkoda że weekend tak szybko znów minął., miłego wieczorku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jaka tutaj cisza nastała.,! Nocka super chociaż ostatnio Mateusz ma problemy z zasypianiem ,bardzo późno zasypia z płaczem , w nocy się budzi na chwilkę na karmienie tzn, ssie około 10 min i zasypia budzi się około 8 martwię się tym zasypianiem.,ale może to tylko chwilowe., Pogoda ładna się zrobiła i oby tak zostało., Zmykam szykować obiadek ., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:) U nas udany:) w sobote u mamy w niedziele u dziadkow a wieczorem zostalam zabrana do kina, taka niby randka na odswiezenie uczuc, haha:) ale bylo super:) Martita ci nasi chłopcy to są takie spryciarze, jak spalam u mamy z Oskarem w jednym łozku to tez ani razu sie nie obudzil. Teraz juz tez przebudza sie raz lub dwa dostaje smoczek i spi do rana, je mleczko ok 7. a dzisiaj pospalismy nawet do 9:D Eva nie przejmuj sie przestaniem karmienia, i tak bardzo dlugo karmisz a poza tym im dłuzej tym trudniej dla dziecka potem, bo teraz łatwiej zapomni no i trudniej dla Ciebie. Ja pamietam odstawialam jak Oskar mial 4 miesiace i bylo mi cieżko (psychicznie) a co dopiero po 2 latach na przyklad. Nie wiem ile w tym prawdy ale ktos mi mowil ze karmienie piersią daje dziecku duzo wartosciowych substancji ale maksymalnie do 9 miesiaca zycia a potem to juz tak nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my po weekendzie kisimy sie w domu bo leje:( W sobote bylismy na festynie,w niedziele wyszlam rankiem a wrocilam wieczorem:)spotkalam sie z kolezankami,poszlysmy na obiad,potem na kawe a potem na piwko:)a tatus w domu z dziecmi spisal sie na medal:) nawet do mnie nie dzwonil przez caly dzien;) dzisiaj mamy zajecia w CC ale nie dojde w taka pogode niestety:( dobena-dobrze,ze kino udane:)i weekend takze:) eva-kawke dawaj:) anika-jak?pogodzeni juz?czy impreza samotna byla? martita-samopoczucie juz lepsze mam nadzieje po powrocie meza;) no piszcie kochane bo cos sie ostatnio ociagamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva- w sumie to już roczek karmisz małego, więc to naprawde długo- ja tez rozważam już koniec, bo szczerze, to już nie to samo, co na początku- mam dużo mniejsze piersi, mniej pokarmu, potrafie wytrzymać 18 godzin bez karmienia piersią, więc ogolnie zmierzamy z Julcią do końca cycusiowania;) a co do M, to niby juz jest dobrze, ale na imprezę poszłam w sobotę sama- głównie dlatego, że ktoś musiał zostać z małą, bo wyszłam dopiero o 23 a wróciłam o 2, więc w takich warunkach nie będę teściów prosić po nocach;) na imprezie było super- odświeżyłam znajomości, no i zostałam skomplementowana okrutnie, więc LUBIĘ TO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wrocilismy ze spacerku:) Udalio mie sie kupic gazete, brawa dla finalistki;) pewnie redakcja dostala tysiace zdjec wiec naprawde super:) a przy okazji mam super prezent z gazetki, taki jakby sliniaczek kaftanik, rewelacja do karmienia:) Oskar nie podziela mojego entuzjazmu ale juz tyle bluzeczek i spodni mamy zniszczonych od obiadkow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już w domku , rano zaprowadziłam Olka do szkoły bo mąż w tym tygodniu ma na rano , no a później miałam umówioną wizytę u dentysty (przegląd) no troszkę ma do wyleczenia no i Mateusz siedział ze mną na fotelu rozglądał się ,więc i też ma za sobą pierwszą wizytę ., Anika no właśnie pomału będziemy robić pożegnanie z cycusiem ,wiem że będzie ciężko., to fajnie jak imprezka się udała ,na pewno się zrelaksowałaś., Ja też mam tą gazetkę ,ale czeka na mnie w Polsce ,moja mama kupiła będę mieć lekturę jak będę na świętach., miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki to ma byc lekarz ! na dłoni zaczeły mam sucha skore nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyc ale gdzie niegdzie mam rany i strasznie to piecze czy to dermatolog moze byc czy od skory jest inny lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniu:) my po milionach zabaw i mamie skonczyly sie pomysly;) rano posprzatalismy a teraz znowu sajgon:( monikaddd-tak dermatog od chorob skornych:)a od czego Ci sie to stalo? pierwszy raz dopiero? anika-te wlosy pofalowane bardzo mi sie u Ciebie podobaja;) no gdzie wy ?ruszajcie tyleczki do kompa bo dzis smetny dzien💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkan kurcze no nie wiem, idz jak najszybciej do lekarza pierwszego kontaktu, do rodzinnego a on Ci powie co to moze byc i da dalsze skierowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×