Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Teściarka duuużo zdrówka dla Iguni;)))i dziekuje za zakup gazetki;))) Miki gratulacje dla Lili- jest genialna;)))) ja się uczę teraz więc rzadko zaglądam i będę mało pisać;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas pierwszy raz od bardzo dawna cała noc przespana,Igor wstał dopiero o 7.30:-) pomalowaliśmy ,posprzątałam i tak zleciał cały dzień jutro ma być brzydko,a my wybieramy sie na zakupy i do ciucholandów,może coś upoluję miki no to przed Lilianą cały świat do zwiedzania tesciarka w pracy rzeczywiście nie ciekawie,a miła atmosfera jest bardzo ważna,inaczej nawet nie chce się tam iść anika miłej nauki(jeżeli jest tomożliwe):-) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łobuziaki już śpią tzn, Mateusz już zasnął więc jestem w szoku ,no a Olek u siebie ogląda bajkę., mąż w pracy do 22 ,strasznie teraz się rozpadało,. Martita to udanych łowów zakupowych., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie dzis paskudnie wieje i na dodatek pada deszcz.Zapowiada sie siedzenie w domu.Pogoda sprzyja depresji halny w gorach . Filipek przespal dzis caluska noc.Obudzil sie dop o 6.30,teraz własnie zasypia. Ja właczylam pranie,obiadek juz mam bo wczoraj przywiezlismy od tesciowej upieczonego indyka.Poza tym mam w domu jedynie meza i jego syna bo Zuzia wybyla do swojego ojca. Filip juz tak bardzo chce chodzic a jeszcze nic nie utrzymuje rownowagi.trzymanie go pod paszki to masakra dla mojego kregosłupa,juz mnie bardzo boli.Czekam z niecierpliwoscia na zamowione szelki moze mnie to odrobine odciazy. Zazdroszcze Ci troszke |MIki ze Twoja Lilka juz zaczyna chodzic.Bedziesz miała wprawdzie kłopot bo wszystko posciaga ale nie trzeba juz bedzie nosic bąbla i dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Za to u mnie pogoda ładna,słonko świeci chociaż wietrznie , dziś rano zaprowadziłam Olka do szkoły i przy okazji odwiedziliśmy park , teraz właśnie rozwiesiłam pranie i zrobiłam sobie kawkę ; Łapa to super że Filipek tak ładnie przespał nockę ,u nas ze spaniem tzn, z zasypianiem bardziej są problemy ale myślę że mu to minie., wiadomo dla twojego kręgosłupa to faktycznie dobrze by było jakbyś nie musiała go dźwigać ale przyjdzie jego czas to będzie stał i chodził , później zajrzę , zabieram się za obiadek miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) zimno....jak zwykle:( wczoraj byli u nas znajomi nawet na nic nie mialam czasu....wieczorem Marcel z tata robili karmnik dla ptakow do ogrodka i dzisiaj wszedzie pelno drewna; musialam odkurzac bo mala wszystko podnosi......dzisiaj jeszcze beda pilowac wiec nawet nie chce myslec;)..... najgorsze jest to,ze Lili w czasie kedy bylam w kuchni znalazla sie na lozku w sypialni....no i jak sie potem okazalo sama tam wchodzi w 2 sekundy:(...drzwi tez sama otwiera do pokoju wiec zamkniecie ich nic mi nie da....musze po prostu nasluchiwac czy nie wchodzi tam pod moja nieobecnosc; z lozka tez sama schodzi ale nie daj boze noga jej sie podwinie i koniec wiec wole nie ryzykowac. przyszly wlasnie moje zakupy....Lili kupilam fajne ubranka a diablowi buty....wiec biega w nich zachwycony:)sobie tez kupilam buty i w sumie lepiej wygladaja niz na zdjeciu:) eva- ja dolaczam sie do kawy:) lapa-a Tobie ze wzgledu na kregoslup zycze zeby Filipek zaczal hasac na 2 konczynach:) no ide cos zjesc...piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heju nas też nocka przespana.druga z rzędu,ale niechce zapeszać my byliśmy z Igorkiem na zakupach,nic ciekawego nie było,tylko 2 bluzki koszulowe znalazłam,troszkę za duże ,ale teściowa mi przeszyje;-) miki to Liliana spryciula,jak dużo już potrafi:-) teraz musisz mieć oczy dookoła głowy,bo jaksamajuzdrzwi otwiera,to musisz patrzeć,zeby na dwór nie wyszła łapa mamy przekopane,u mnie też tylko stać i chodzić,ratuję się tym,że Igor uwielbia się wspinać,chwyta sie mebli,foteli,stołu i wstaje i może tak stac nawet pół godz jak tylko ktoś jest w pobliżu;niestety jak zacznę go prowadzać to końca nie ma,nie moge się doczekać kiedy bedzie umiał chodzić przy pchaczu u mnie pochmurno i ciemno sie robi,wolałabym,żeby spadł śnieg,maluch miały by frajde 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś po szkole pojechaliśmy na małe zakupy , Mateusz zadowolony rozglądał się siedząc w koszu ., Teraz przed chwilką wypluskał się w wannie z mnóstwem piany i większością butelek po szamponach ., My sączymy winko i będziemy oglądać shreka ., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś po szkole pojechaliśmy na małe zakupy , Mateusz zadowolony rozglądał się siedząc w koszu ., Teraz przed chwilką wypluskał się w wannie z mnóstwem piany i większością butelek po szamponach ., My sączymy winko i będziemy oglądać shreka ., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - dziś znów tak spokojnie ja dzień ogólnie zaliczam do straconych od 9-14 byłam w mini aqua parku z dziećmi szkolnymi, jak wróciłam to juz na nic nie maiłam ochoty, poza tym "Iga troche marudziła i tak dzionek zleciał - szok poza tym bardzo doskwiera mi brak światła :( a do tego mój M tak mi działa nerwy że szok - najchętniej to wsiadłabym w samochód i pojechała przed siebie...ale to wszystko zmęczenie psych i ta chora atmosfera w pracy.... musze przezyć ten tydzień bo od 22 mam 2gi zaległy tydzień urlopu wypoczynkowego i potem zaraz mam zamiar wziąć 1 dzień opieki nad zdrowym dzieckiem więc będę miała 10 dni wolnego :) :) :) i to trzyma mnie przy życiu wiem że jak zakomunikuje pani D o wolnym dniu opieki to chyba zastrzeli mnie wzrokiem, ale niech strzela :D na zdrowie...należy mi się to i już!! anika ten aerozol do noska eu..cos tam :) jak dawkowałaś?? miłego wieczoru :) dziś rozmawiałam z moją kuzynka ma 3,5 m-cznego synka Filipka ...i pomyślałam sobie jak to dawno temu Iga miła 3 m-ce:) miki a zanim LIli postawiła pierwsze kroki to w którym m-cu zabrała się do raczkowania?? Amerka a jak tam u Ciebie ogarniasz wszystko?? też bym chciała żeby teściowa czy mama zostając z Igą trochę pomogły w sprzątaniu :( ale niestety tak nie jest.... chociaż jak tak dłużej sienad tym zastanowię to trochę by mnie to krępowało..ale czasem byłoby miło bo sił mi brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza dzisiaj... Igor ma kolejnego zęba,tym razem na dole i wyrósł całkiem niezaóważalnie:-) pogoda sie uspokoiła,alejutro macały dzień lac:-( może wieczorem trochę popiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściarka noto nieciekawie,ale 22 -gi już niedługo,a pomoc w sprzątaniu w twoim przypadku była by wskazana:-) mi tez dzisiaj pani w sklepie mówi,że jak ten czas szybkomija,niedawno pamieta mnie w ciązy,a tu już Igorowi 9miesiecy niedługo minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje z okazji kolejnego ząbka martita - czyli chyba te dolne są łagodniejsze my chyba borykamy się z tymi górnymi Iga ma tak grube dziąsła..i pakuje wszystko do buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściarka my te górne jedynki już jakiś czas mamy,nie byłotak żle,a ten dół to tak jakos dziwnie,cały czas czekaliśmy na górne dwójki,a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac !!!!! pobudka !!!!! co tu taka cisza? Ja mam ciezki dzien przed sobą.Rano pokłociłam sie z mezem.Znowu długo w pracy bedzie siedział.A mnie tak boli kregosłup ze ledwo sie ruszam.Jak mu zalegne do szpitala to dopiero zobaczy jak to fajnie. Poza tym ta pancia co kupiła ode mnie na allegro buciki po Filipku i co przez dwa tyg nie wpłacała kasy nagle sie odzywa ze przeprasza ale na swieta/nie wiem jakie/ nie bylo jej w domu i nie mogła meili odebrac.Nosz kur.... jak sie kupuje to swie wpłaca od razu i co maja tu jaies swieta do rzeczy i ze meili nie czytała.Ja juz napisałam do allegro o zwrot prowizji. Poza tym jej napisałam ze nie jest powazna i ze tak sie nie robi a ona mi odpisała zebym sie wypchała tymi butami i ze nie spotkała na allegro tak niemiłej osoby.Nic jej niemiłego nie napisałam. Oznacza to ze nie ma zamaiaru ich kupic a ja nie mam zamiaru w imie zasad darowac. Rozpoczełam spór i zobaczymy co z tego bedzie. Jakas porabana baba uwazajcie jej nick to kasiula-niunia. Nota bene porabany nick.Rzeczywiscie jakas niunia z niej Nie lubie takich sytuacji,ale ludzie sa durni i niepowazni strasznie.Mnie sie nigdy nie zdazyło zebym cos kupiła i nie płaciła przez tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Łapa chyba rzeczywiście wstałaś lewą nogą;))) kibicujemy Ci w tym sporze;) ja teraz sprzedaję kilka rzeczy po Julce- ale takich, co to mi sie już nie przydadzą, ani żadnej osobie w najbliższej rodzinie i w najbliższym czasie, bo się dzieciaki urodzą inną porą roku;) też czasem się zdarza, że ktos prosi o nr konta bardzo szybko, a potem nie wpłaca przez tydzień;) mi się samej też zdarzyło zapomnieć o wpłacie przez tydzień raz i gościu sie niecierpliwił, no ale przeprosiłam go i wszytsko było git;) teściarka ja uzywałam tego Euphorbium 3-4 razy dziennie- to jest lek homeopatyczny, więc śluzówki nie powinien podrażnić- po prostu rób to na zmianę z Disnemar Baby, to wtedy bedziesz mogła częściej czyścic nosek, a przy tym co drugi raz bedzie to tylko woda morska;) Julci nagle też coś zalega w nosku, więc i ja przyparłam akcję katar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My też już na nogach , dziś nocka super od mały zasnął o 21 więc ja w szoku bo jak pisałam mamy problemy zasypianiem, obudził się po 2 ,possał cycusia przez 5 minut i ponownie zasnął i wstaliśmy o 8 ., Teściarka widzę że atmosfera w pracy coraz cięższa, no ale na małe pocieszenie urlop troszkę na pewno cię podbuduje no a później przerwa świąteczna ,. Martita to brawo dla Igorka z okazji tego ząbka., to prawda czas szybko biegnie ,kurcze ja dokładnie rok temu chodziłam w ciąży i szykowałam się do porodu ,a tu już roczek minął! łapa jejku nie zazdroszczę tego bólu kręgosłupa ., a to te bóle to pojawiły się po ciaży czy zawsze je miałaś? Nieciekawa ta sytuacja z tym zamówieniem na allegro ,czasami nie wiemy na kogo się trafi,chociaż ja zamawiam od czasu do czasu i jest ok., Mąż wyjątkowo dziś pojechał do pracy ale za to niedzielę będzie miął wolną , no a ja dziś pranie z pościeli , muszę ogarnąć bałagan no i obiadek ,więc zmykam zajrzę później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troszke krzywy kregosłup i niestety ciaze zrobiły swoje.Powstały zwyrodnienia i wyskakuje mi jeden krazek miedzydyskowy. Jesli chodzi o allegro nie byłoby afery gdyby babka przeprosiła i sie nie odezwała ale ona z pyskiem do mnie skacze ze ją upomniałam ze tak sie nie robi.To juz za wiele.To nie ja zalegałam z wpłatą i to nie ja odstapiłam od kupna przedmiotu.Teraz niech ponosi konsekwencje. Na allegro jets regulamin i wyraznie jest napisane ze 7 dni sie czeka na wpłate po tym terminie mozna zadac zwrotu prowizji a towar uznaje sie za niesprzedany.Niech czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas noc też super,Igor obudził się raz,a pózniej o 7 rano:-) ja Igorowi kupiłam wit C w kropelkach na wzmocnienie,narazie nie choruje,ale nie zaszkodzi podać; Dobena ty też cos podajesz,samą witaminę czy jakiś zbiór witamin? łapa no tak to jest z allegro,ja ostatnio miałam odwrotną sytuację,kupiłam buty,przez 2 tyg ich nie dostałam,napisałam,a sprzedawca łaskawie mi napisał,ze buty się zniszczyły i odda mi kasę;czekałam kolejny tydz,a pieniędzy nie było,dopiero interwencja Allegro pomoglła,a miał same pozytywy; z kręgosłupem to nieciekawa sprawa,musisz cos z nim zrobić;moja ciocia ma krzywy ,teraz jest grubo po 50-tce i ledwo chodzi,czeka ją operacja,ale to wtedy gdy juz nie bedzie mogła się poruszać,narazie musi tak zostać eva dzisiaj dzień sprzatania:-) my jutro jedziemy do Katowic,bo przyleciał chrzestny Igora,posiedzimy,pojdziemy do parku w Chorzowie,ale do zoo już nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój łobuziaczek już zasnął ,a my oglądamy mam talent., Ogólnie to dziś przewróciłam dom do góry nogami., Dziś nawet przecier pomidorowy zrobiłam do słoiczków (kolega męża przywiózł mi paczkę od rodziców ,a wśród nich pomidory więc zrobiłam no i będzie na zupkę) Łapa to faktycznie musisz uważać na kręgosłup na pewno te masaże przynoszą ulgę na chwilę. Martita no to niedziela pełna wrażeń, a co do witaminek na pewno nie zaszkodzą., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że cisza dziś., U nas nocka super chociaż o 2 mieliśmy mały incydent dzwoniliśmy po policję ,grupka nastolatków za domem imprezowała i rzucała w nasze okna i okna sąsiadów butelkami , dzisiaj rano sprzątałam szkła z ogródka ., Teraz Mateuszek zasnął ,obiadek nastawiony, ciasto upieczone no i po obiadku na spacerek bo pogoda ładna., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas nocka do dopy :( Mały ma katar i budził sie co chwila bo mu sie nosek zatykał,ja nie mogłam zasnac bo z tych tabletek co wziełam na kregosłup rozbolał mnie brzuch i zoładek.Zasnełam na chwilke o 3 w nocy a juz o 5 mały sie obudził i koniec spania. Teraz leze i sie nie ruszam.Maz musi wszystko robic i oczywiscie kreci nosem.No bo przeciez ja z bolem ale mam zapieprzac. Poszedł teraz z małym na spacer ale co sie nastekał nafukał to szok. A przeciez jutro ja musze jakos wstac i wszystko robic normalnie jak on pojdzie do pracy.ech te chłopy. Najgorsze ze boli mnie ten kregosłup przy najmniejszym ruchu 😭 A pogoda wysmieniata 20st słoneczko az zal lezec w łozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa to faktycznie przewalone masz z tym kręgosłupem a tu jeszcze zero pomocy kurcze a jak nasi mężowie złapią katar i mają lekką gorączkę to już wielka tragedia., My już po obiadku ,pijemy kawkę i wcinamy ciasto no i oglądamy szansa na sukces.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa współczuję z tym kręgosłupem i życzę duużo zdrowia!!!! my dziś byliśmy na basenie i dużym spacerku, bo pogoda piękna, ale teraz musimy zakuwać, bo straciliśmy pod tym względem cały dzień;) ale Julka ostatnio świetnie śpi wieczorami- chodzi o 20 i śpi cała noc, specjalnie dla swoich rodziców, żeby mogli się uczyć- jak sie przebudza w nocy to tylko na chwilkę, pije wodę i śpi dalej;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas też nocka super no i Igprkowi wyszedł kolejny ząbek na dole,druga jedynka,teraz ma już 4 ząbki,niedawno nie miał ani jednego:-) odkąd wyszły mu te ząbki ,śpi ładnie,ale dwójki na górze też są już bardzo napuchniete,więc też niedługo będą widoczne byliśmy w Katowicach,w parku w Chorzowie,mały dostał od wujka psa na biegunach,pierwszy raz coś takiego zobaczyłam,konie widziałam,ale ten pies jest super,Igor zachwycony,bo jak stanie,to buzią może dotknąc jego buzi i oczek,noska no i sie huśtać:-) łapa no to ból nie mija,oby jutro było lepiej anika Julcia to grzeczna dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny:) Długo sie nie odzywałam bo same wiecie jak to jest. Generalnie już jest ok, bo ząbek się wykluł pierwszy i katarek przeszedł i Piotruś weosły jak szczygiełek. Chodzi po całym domu i psoci ale jest wesolutki i zadowolony więc az miło patrzeć:) A ząbka chociaż jeszcze nie widać to czuć ostry jest bardzo:) Jeśli chodzi o pracę to byłoby o bo mogę wcześiej wychodzić albo się spóxniać jak nie ma nic do roboty więc to jest n aplus ale dali mi do podpisania tak niekorzystną lojalkę, że się zastanawiam czy jednak będę tam pracować:( A do tego mamy jakiś gorszy okres z mężem i co chwilę sie kłócimy. Przedwczoraj miałam małą stłuczke i lusterko w samochodzi poszło i na mnie nakrzyczał i znowu się pokłóciliśmy:( Bez sensu no ale mam nadzieję, że jakos się w końcu dogadamy. łapa a ja Igorowi ząbki zaczęły rosnąć od góry? Vzy ja coś źle czytam? My mielismy chodzić na basen ale w sumie taka niepewan sytuacja moja w pracy i na razie nie bedziemy kasy wydawac a szkoda bo Piotrusiowi tak się podobało:( No ale jeszcze całe życie przed nim na pływanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) nie było mnie troszke :) mielismy długi wekkend wiec sobie swietowalismy :) Wczoraj moj mały pierwszy raz od urodzenia spał od 22 do 5 rono !!!!!!!!!!!!!! szok Az przez to ze nie karmiłam tyle godzin dostałam okresu ! Amerka- gratulacje dla Piotrusia z okazji 1 zabka :) Martita- i Igorowi rowniez :) A moj mały nie ma jeszcze ani jednego :( Łapa- ja Tobie wspołczuje !! mi od czasu do czasu pobolewa kregosłup i to tak boli !!! Eva- ale swinie z tych dzieciakow nie maja co robic to butelkami !!! a gdzie ich rodzice !!! U nas dzis sie zapowiada piekna pogoda ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! U nas nocki też się już unormowały (nie zapeszam) Mateuszek zasypia około 22 w nocy budzi się na chwilkę tak około 2 lub 3 ssie pierś przez około 5-10 minut i ponownie zasypia , Teraz właśnie jeszcze śpi , mąż ma na popołudnie do pracy więc zawiózł Olka do szkoły , a u nas w nocy mróz był ! Monika to super taka nocka na pewno wyspałaś się za wszystkie czasy., a co do okresu to u mnie nadal nieregularny jest ale myślę że to spowodowane jest że nadal go karmię ,zresztą zobaczymy bo w grudniu jestem już umówiona z moim gin., Amerka to gratulację z okazji ząbka Piotrusia! mam nadzieję że i z pracą i z mężem się ułożą, wiadomo że oboje jesteście zestresowani ,zmęczeni a to doprowadza do sprzeczek, będzie dobrze ! Martita to fajnie jak niedziela udana , też jestem ciekawa jak taki pies wygląda , Igorek na pewno zachwycony mając taką przytulankę., Ja oczywiście ranek z kawką , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U nas bylo zamieszanie przez dlugi weekend, dopiero dzisiaj normalny dzien w domku:) Nocka dzisiaj niestety beznadziejna, mysle ze Oskara meczą zeby, ani jednego jeszcze nie ma i obawiam sie ze jak wyjda to kilka naraz i wtedy to dopiero bedzie masakra:O Oskar zaczął juz ładnie wstawać w łozeczku, o siedzeniu nie ma w ogole mowy. Z tego wzgledu czasem jest problem z zasypianiem bo on nie chce lezec a przeciez nie da sie spac na stojąco :O teraz tez własnie lezy i slysze jakies jęki :O Moj kregosłup nie jest narazie zły ale przez to ze sypiam z mlodym w łózku ciagle boli mnie kark albo bark, bo on sie tak rozpycha ze mam dla siebie moze 1/8 szerokosci calego lozka. Lapa jak sie czujesz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) no weekend u nas udany;spedzony w duzej mierze na zakupach:) wczoraj wieczorem wypilam 0.5 litra grzanego wina i rano glowa mnie bolala....ale juz przeszlo:) dobena-u mnie tez przez zeby mala wariuje...:O eva-u nas tez byl mroz w nocy....a ja pojechalam o 23 na stacje benzynowa w klapkach:O i zamarzly mi palce:O monikaddd-oj no tpo moze nieszczesliwe noce zakonczone:) amerrka-zycze poprawy z praca i mezem:) martita-no to maly ma frajde z psem:) lapa-zyjesz?jak plecy? no spadamy zaraz do CC ale niestety najpierw musze zrobic obiad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×