Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

my szykujemy się do kapieli Igor też potarza wszystkie gesty,fajnie wyglada jak mu coś pokolei pokazuje,to on taz tak robi:) Jest bardzo wrazliwy,jak była kłótnia u teściowej to tylko usiadł i patrzał,nie wiedział co sie dzieje,jak mocno krzyknę na męża,to też siedzi bardzo cichutko;jest też bardzo czuły na płacz,przychodzi przytula się lub siedzi cichutko na kolankach i trzyma sobie rączki;wyczówa ,że coś jest nie tak amerrka no to nieciekaie z tą opiką,ja jednak bym jej podziękowała i znalazła kogoś do opieki,skoro tak przygaduje to albo jest zmęczona opieką nad Piotrusiem albo chce pieniędzy;iesz jak to jest ,za jakis czas moze Ci to wszystko ypomniec;poszukaj jakiejs starszej pani,moza za 600 =700 zł zgodzi sie zaopiekowac małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki my dzis znow caly dzien w biegu a to rano sprzatanie pozniej zakupy , i plac zabaw ,pogoda wiosenna wiec diabelki sie wybiegaly ., ja juz ledwo zyje a oni to energi maja ze glowa boli , marita ja rowniez dzis rano ogladalam dzien dobry tvn (zreszta jak codzien) i bardzo wzruszylam sie historia tej malej dziewczynki ., szkoda taka malutka a juz musi zmagac sie z taka choroba, flka duzo zdrowka dla malej., biedactwo ; miki z platkow a zabawa na calego ., zajrze pozniej .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oskar jak my sie klocimy przy nim to sie usmiecha i odzywa jakby chcial zwrocic nasza uwage ze tez tu jest, widze ze choc nie rozumie to nie jest mu to obojetne wiec staramy sie nie krzyczec w jego obecnosci, ale wiadomo czasem sie po prostu nie da... Amerrka ja mam takie zdanie jak Martita.. lepiej komus zaplacic niz wiecznie sie prosic... ja tez powoli wybieram sie do pracy i tesciowa raczej zajmie sie malym i od razu bedzie ustalone ile jej dajemy pieniedzy, pewnie nie tyle co opiekunce ale cos na pewno. i to bedzie taki czysty uklad:) a tez bede mogla czegos wymagac w zwiazku z tym a nie ciagle byc wdzieczna... moze jej zaplacicie i problem sie rozwiaze... trzymam kciuki;) odezwe sie moze jutro wieczorem , milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja po pracy..troszkę ludzi było,wiec miałyśmy co robić...Igor z tatą usną dopiero o 14-stej,zawsze usypia ok12.00-12.30,masakra,taki był rozbawiony jutro jedziemy na basen,ma być w końcu lepsza pogoda do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale cisza... my jak zwykle weekend rodzinnie i zakupowo, dzis bylismy w centrum handlowym Oskarek sie wyszalal na "ruszajacych" sie zabawkach na monety, do niektorych jest za maly ale wiekszosc super;) chcialam kupic mu kurteczke na wiosne ale ceny taka masakra ze zrezygnowalam narazie, ma kamizelke puchowa moze narazie wystarczy:) Jak bylismy w poznaniu dzis moj m zrobil przmeblowanie w domku, Oskar nie ma juz lozeczka tylko spi w kojcu,super ma wiecej miejsca i zasnal bez problemu,zobaczymy jak w nocy moze bedzie spal lepiej bo on sie tak kreci i ciagle tylko głowka uderzal o szczebelki. zajrze jutro popoludniu, rano przyjedza do nas moja przyjaciólka w 7 mscu mamy wybrac jakies ubranka po Oskarku:) milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja to załuje ze nie kupilam Filipkowi kojca dla blizniaków.Ten co mam jest dla niego za mały.On sie tak wierci,kreci ze co chwila albo spi w poprzek albo glowa z drugiej strony laduje .Ewidentnie ma mało miejsca w normalnym kojcu. U nas awaria.Zatkał sie syfon pod prysznicem i zalało łazienke.Maz zamiast na budowie to w domu i naprawia.Klnie przy tym bo zmarnuje dzien.Jakis taki pech.Nie mogło sie to zepsuc jak sie juz wyprowadzimy.Kazdy dzien na wage złota u nas a tu taki pech. Jedyny plus to ładna pogoda.W koncu robi sie ciepło i mozna wyjsc na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Z tesciową kryzys na razie zazegnany, bedziemy jej placic troche, mniej niz niance i mysle, ze bedzie ok. W ogole to ja juz bylam tak nastawiona zle ale ona grzecznie nie chciala przyjac pieniedzy i musielismy ja namawiać więc dobre wrazenie mi pozostalo po tej rozmowie. A drug asprawa to wlasnie sobei uswiadomilam, ze @ nie mam od dwoch miesiecy i juz sie przestraszylam, ze w ciazy jestem. Musze test kupić. Fakt faktem ze u mnie z tymi@ zawsze tak bylo, ze mialamam dlugie przerwy a po ciazy dopiero jeden okres dwa meisiace temu dostalam więc to u mnie nie jest jeszcze takie oczywiste, ze juz od razu ciąża ale się zaniepokiłam. Temperature mierzylam rano to wysoka więc albo dostane zaraz @ albo bedzie drugie dziecko. na razie by nam to nie bardzo pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) my po odwiedzinach, Oskar jeszcze spi:) lapa no ja mam taki kojec wlasnie duzy ponad metr na metr wiec jest super, mały spal w nim jak aniolek bo nigdzie sie nie uderzal glowka mogl sobie zmieniac pozycje i miejsce kiedy chcial. To byl rewelacyjny pomysł bo i ja sie wkoncu lepiej wyspalam:D Amerrka tez ostatnio myslalam ze jestem w ciazy.... nawet robilam test wyszedl negatywny ale ja i tak widzialam druga kreche taką slabą no ale to były moje przewidzenia... u mnie bylaby to masakra ja jestem ciagle sama pewnie dalabym rade ale nie chcialabym musiec narazie. Trzymam kciuki za test jak zrobisz daj zaraz znac:) choc pewnie jak to dopiero drugi okres po ciazy to pewnie normalne ze tak długa przerwa... ja tez mialam bardzo dlugie przerwy na poczatku chcoc ja sie nie martwiłam bo u nas w zwiazku, hmmm nie dzialo sie za dobrze i nie było opcji ciazy hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my dzisiaj spalismy z małym 3 godz:) na lózku,o 12-stej połozyłam go,a sama poszłam się zdrzemnąć o 13-stej i dopiero niedawno wstaliśmy. a no i mam bardzo nieszczęśliwy dzien,zgubiłam obrączkę:(( nie dośc ,ze była strasznie droga to mam do niej ogromny sentyment;odkupię,ale to nie będzie już ta sama:(chyba kupimy dwie takie same,ksiadz poświeci i już fajnie z tym kojcem,u nas Igor też uderza w szczeble mały śpiewa,ja pedzę gotować obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze ze u Was sie troszke dzieje ! Super dzieciaczki rosna i sie rozwijaja :) JA to mam głowe zapełniona urodzinkami małego co dopiero w niedziele ale juz robie liste itd tym bardziej ze jak wiecie musze wszystko sama bo na pomoc nie mam co liczyc :( Anika- moje kondolencie :( Co do spania to moj mały wczoraj wstał tylko daw razy !! całowałam go po pietkach rano ze tylko 2 razy wstał :) Amerrka- czekamy na wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas jak zwykle w biegu , juz dzis zaczela sie szkola wiec wczesniej trzeba bylo wstac, w sobote przywiezli lozko dla mateuszka wiec popoludnie nam zeszlo na skladaniu , ale gorzej bylo w nocy nie chcial spac i przez cala nocke wedrowal , teraz juz coraz jest lepiej nawet juz bawi sie u siebie w pokoiku , widac ze mu sie podoba , pogoda wiosenna ,w parku juz pelno zonkili, wiec po szkole poszlismy na plac zabaw , ale moje chlopaki nadal sa pelni energii., amerrka to dobrze jak doszliscie do porozumienia z tesciowa, a co do braku okresu to moga byc zaburzenia hormonalne , daj znac jak zrobisz test., monika do urodzinek to juz coraz blizej , a duze przyjecie robisz? super jak ksawerek ladnie spi ., zajrze pozniej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) Oskar zasypia, ja czekam na film:) Monika super nocka, moze juz sie poprawi na stale, wkoncu ile mozna, trzymam kciuki:) u nas mam nadzieje dzisiaj tez bedzie dobrze, jestem naprawde super zadowolona z kojca do spania, w ogole mały ma tam w sypialni teraz wszystkie zabawki i siedzi sobie w pokoju i sie bawi a ja moge wszystko zrobic:) widocznie juz dojrzal do swojego pokoju. Martita Oskar tez spal dzis 3 godziny, obudzil sie po 2 a ze ogladałam jeszcze film to wziełam go na kolana z jego ulubionym kocykiem i patrze a on spi, tak fajnie sie przytulil zupelnie jak wtedy kiedy był malutki i zasypial przy piersi. i tak siedzialam z nim godzine i sie delektowalam chwilą bo juz teraz on sie tak chetnie nie przytula... zajrze pozniej, Amerrka daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) u nas przez ostatnie dni bylo lato:)wiec krazylismy po parkach a wczoraj pol dnia spedzilismy na placu zabaw i na rowerach....dzisiaj juz nie jest tak ladnie ale jedziemy do CC. dzisiaj spalam chyba 9h i czuje sie strasznie,nie jestem przyzwyczajona i dalej senna:O martita-ale lipa z ta obraczka,moze jeszcze gdzies znajdziesz??napewno sie nie zawieruszyla? amerrka-daj znac....trzymam kciuki,ze to jednak nie dzidzius:O uciekam sprzatac i niestety musze jakis obiad zrobic....milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej obraczka się znalazła w rurze od zlewu;mąz przyjechał i rozkręcił,całe szczęście,ze od jej zgubienia nic nie myłam,dzięki temu schowała się w "kolanku";dziwne to,bo przy zlewie mam takie dziurki blokujące i nic temtędy nie może większego wpasć;)w każdym bądz razie,cieszę się bardzo:) dzisiaj byliśmy na zakupach i placu zabaw,małemu bardzo sie podobało,bo u nas jest przystosowany dla takich maluchów,są specjalne hustawki i wogóle;nawet nie wiedziałam,chociaz to parę domów ode mnie:) amerrka oby wszystko zakończyło się dobrze:) miki u nas tez fajna pogoda,wczoraj było chłodniej,dzisiaj jest lepiej:) uciekam robić obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oskar spi ja jem kanapke ide sie zdrzemnac :) pogoda przepiekna, kupilam malemu rowerek i bylismy dzisiaj potorej godziny na dworze, fajny jest, on narazie tylko w nim siedzi ale ja moge sterowac i jezdzi sie super:) martita oskar tez uwielbia place zabaw, niestety u nas na wsi nie ma takiego:( ale zrobimy mu w ogrodzie, piaskownice juz mamy, zjezdzalnie tez i hustawke tylko trzeba gdzies przymocowac. dobrze ze obraczka sie znalazla, szkoda by bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o czymś takim myślałam;widziałm podróbki ,które wyglądały podobnie,ale sam plastik był;około końca kwietnia bedziemy kupować,chyba ,ze chrzestny Igorka mu kupi,bo chciał krzesełko uczydełko,ale mamy je,więc moze ten rowerek kazę mu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dobena rowerek super w sam raz na wiosenne spacerki ., martita to dobrze jak obraczka sie znalazla, my dzis tez przez caly dzien w biegu rano a to olek do szkoly pozniej zabralam sie za sprzatanie , a to segregowalam male juz ubranka, a to zmienialam posciel , pozniej obiad , pozniej spacerkiem po olka , ledwo zyje , byle do wieczora.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, dziewczyny co z wami cisza jak nie wiem:O my po szczepieniu, Oskar byl dzielny dostał naklejke "dzielny pacjent" haha :D Martita ten moj rowerek jest plastikowy, widzialam podobne za 400zl nawet takie solidne ale za ten wydałam mało wiec jak wystarczy na jeden sezon to i tak sie nic nie stanie. za rok kupimy porzadny zeby sobie mały krzywdy nie zrobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja znów nie mam czasu pisać...praca praca//pogoda coraz ładniejsza więc popołudniami chodzimy na spacery, potem jakieś pranie sprzątanie itp więc czasu mam niewiele...prawie całe dnie teraz jestem z Igą sama, bo powoli zaczynamy budowę więc M całe dnie jak nie na działce to lata coś załatwiać po pracy i wraca wieczorem.. :( Iga dopiero zaczyna wkraczać w faze którą wasze maluchy juz skończyły zaczyna raczkować i jeździć na tyłku po całym mieszkaniu, do tego radzi sobie już w marszu za 1 rączkę :) zaraz wrócę i dokończę bo mam wolną łazienkę więc zmykam pod prysznic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem !! więc mogę dalej tworzyć :) pisząc że jestem całymi daniami sama, mam na mysli jak wrócę z pracy - bo teściowa zaraz zmyka, moja mama z kolei juz jest w swoim zywiole i tworzy rabatki... zapomniłąm Wam napisać że bez problemu odstawilam Igunię od piersi, nie wiem czy pisałam- nie pamietam...robiłam to stopniowo i od 7 marca już nie karmię i ona nawet tego nie idczuła bo nie garnie się do cyca :) więc wydaje mi się że mały sukces w odchudzaniu m.in. z tego powodu i z powodu zażywania tych hormonów tarczy...bo mam już za soba prawie 5 kg!!!więc jestem mniej więcej w połowie drogi... jutro mam wolne -ostatnio zastępowałam koleżankę i jutro ona mi "odpracowuje" godziny :) ale niestety musze iść rano na inwentaryzację i po południu na opiekę dzieci po kółku a podczas podróży pks-em...alei tak troszkę odetchnę.. a co do okresu to ja powinnam mieć 12tego - i nic, ale ciąża to raczej nie jest bo ostatnio czułam się tak źle że z przytulaniem było krucho, a poza tym zabezpieczamy się..sądzę że to hormony szalejące..zobaczymy... spadam spać..dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziewczynki dzis po poludniu znowu cieplo...Marcel szalal w CC z krotkim rekawem!!!!Ja ledwo zyje...potem jeszcze umowilam sie z kolezanka do parku i nogi mi odpadly:O..... poza tym boli mnie zab:(leczylam do kanalowo i nie jest dokonczony i musze jutro dzwonic do swojej stomatolog do PL dowiedziec sie co jest i szukac dentysty tutaj,ktory laskawie mnie przyjmie(kolejki sa na 2 miesiace)....jak nie to pojde prywatnie ale za te koszta(co do kanalu) to bym miala bilety do PL i dentyste i jeszcze nocleg w hotelu;) no ale musze cos zrobic bo spac nie moglam i umieram az do teraz:O martita-super,ze obraczka jest......fart Cie nie opuscil;) dobena- fajny ten rowerek,ja tez mam podobny(juz gdzies wczesniej wklejalam linka) i naprawde sie sprawdza:) a poza tym Marcelowi musimy na dniach kupic nowy juz taki 4 kolowy bo caly czas sie domaga.....no i jak dzieci widzi to mowi " ja big bike" ;) wiec nie ma wyjscia musimy sie sprezyc:) tesciarka-gratulacje za zgubione kg:) no i takze dla Igi za szybkie przemieszczanie sie;) amerrka-co z dzidziusiem??? koncze....dam znak jutro mam nadzieje,ze nocke przezyje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Test wyszedł negatwyny na szczęście. tak wewnętrzenie czułam, że to nei ciąża ale z drugiej storny się zastanawialam, gdzie łózeczko ustawimy drugie, bo jak wiecie, mieszkamy w kawalerce więc nei bardzo bym nam teraz pasowało drugie dziecko. Poza tym tez tak się w pracy rozkręcam, że szkoda by mi było teraz znoawu to przewrqać, troche chcęjednak popracować zanim znowu zajde w ciążę. martita, dobrze, ze obrąckza sie znalazła!!! Dobean a powiedz Twoj synek nei śi na spacerach? Bo ja tez sie zastanawiam na d rowerkiem ale na razie to Piotruś spacer wykorzystuje na drzemke i nieraz spi dwie godziny na dworze więc nie ma tu miejsca jak na razie na rowerek i się zastanawiam czy właśnie jak będzie w wieku Oskarka to może też juz nei będize spał. Teściarka gratulacje z powodu tych 5 kilo! To dużo już nie? Ja słyszałam o tej diecie, ze skuteczna jest własnie, chociaz ja osobisci enie wyobrazam sobei jak bym mogla chleba nie jeść np, bo wiem, że sięnie je, przynajmniej na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, za nami dzisiaj slaba nocka, mały marudzil a to pewnie po szczepieniu, teraz odsypia. Ja juz po drzemce gotuje obiad. Tesciarka dzieci sie rozwijaja roznie jak widac, nie ma co sie martwic ze jedno cos robi pozniej drugie wczesniej, choc nie powiem ze wygodniej jak dla nas jak dziecko umie sie poruszac:) wiec teraz juz bedzie tylko lepiej i ani sie obejrzysz mala Iga bedzie smigac ze hej;) a i fajnie ze sie udalo bez problemu odstawic od cycka. gratuluje utraconych kilogramow;) oby tak dalej:) Miki ...ała, ja co prawda nie znam bolu zeba ale wiem ze to jest naprawde upierdliwe, moze jak pojdziesz prywatnie u siebie bedzie szybciej. Amerrka to kamien z serca co, ze test wyszedl negatywny:) choc z drugiej strony moze i lepiej szybko odchowac dwojke i potem juz nie wracac do pieluch, tak jak ma Miki, teraz musi sie sprezac zeby ogarnac ale za kilka lat bedzie juz miala spokoj, wiiadomo w jakim sensie... Moj Oskar juz nie spi na dworze, jak on mial ok 7 mscy zaczynalam z nim chodzic na spacery po tym jak sie wyspal bo wolalam zeby spal w domu, wtedy i ja moglam sie zdrzemnac czy cos ugotowac, posprztac... jak nie chcesz zeby spal Ci na spacerze moze taki rowerek faktycznie sie sprawdzi...ja go tez troche tak nauczylam, jak widze ze juz jest jest senny to daje mu telefon zjego piosenkami na przyklad i szybko do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my pojechaliśmy do koleżanki i poszliśmy na długi spacer:) Igor od dawna nie spi na dworze,jest nauczony w domu,wtedy przesypia 2 lub 3 godz. dobena fajny ten rowerek,ja widziałam podobny,za 150 zł i to był sam plastik;ten Twój wydaje się masywny,ale 400 stówek nie wydam:)fajnie,ze udało Ci sie kupić taniej tesciarka ja uważam tak jak dobena,wszystko w swoim czasie;kilogramy super,może na meżu zastosuje tę dietę;) mnie dzisiaj głowa boli,nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) no gdzie Wy????? bylam u dentysty,zrobil rentgen....trzeba od nowa zaczac kanalowe leczenie:( dostalam antybiotyk,zeby bakterie wybic:O dwa zeby do leczenia-320 funtow:O albo 3 miesiace na skierowanie z Funduszu Zdrowia mam czekac:( wybralam to pierwsze oczywiscie ale mam przyjsc dopiero po antybiotyku w polowie kwietnia....nie wiem czy dotrwam z tymi bolami:O dzis znow lato; od rana bylismy w parku z moja kolezanka i jej synkiem.....jak wracalismy to Lili padla w wozku i spala jakies 2h:) amerrka- no to dobrze,ze test negatywny;) ide sprzatac i film jakis obejrze.....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz od 6 na nogach , mam teraz chwilke olek pojechal do szkoły wiec troszke sie uspokoilo bo oni jak są razem to zadyma na całego., miki współczuje , po antybiotyku napewno ból przejdzie .,ja tez czekam na termin tzn juz mam na maj u nas tez wiosna pogoda super ., tesciarka to super jak waga spada trzymam kciuki !!!! zmykam szkowac sniadanko , milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×