Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

uf...... 35 minut! usypiania napewno lepiej niz wczoraj ale to i tak nie dla mnie jeszcze.....niech ten koszmar sie skonczy.... anika-dzieki za chec pomocy:) mam nadzieje,ze rozkapryszona krolewna moja wkoncu ochlonie i wszystko wroci do normy;) dobrze,ze jest ten przepis mam nadzieje,ze uda mi sie to ogarnac jakos na dniach.....gdzie ja w tym popieprzonym kraju dostane szpinak z serem????:O neri-milo Cie powitac wsrod nas :)gratulacje:) ja z tego przejecia usypianiem wogole wczesniej nie widzialam Twojego wpisu:O ale teraz juz mam oczy szeroko otwarte;) ide posprzatac:(Marcel caly czas kaszle....wstawilam mu nawilzacz do pokoju ,teraz juz na zawsze....miejmy nadzieje,ze to tylko wina tego powietrza.... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest szpinak z sosem serowym, więc tak szukaj, ale jak nie znajdziesz to z cebulką i czosnkiem i jajkiem będzie smakował równie dobrze, możesz ew po prostu dodać do niego trochę startego sera, którego i tak będziesz tarła na posypkę a efekt gwarantuję będzie ten sam;))) pamiętajcie, żeby dodać na koniec sól i pieprz;) do szpinaku;) polecam zrobienie tarty z dwóch ciast francuskich, czyli w ok 4 naczyniach, bo znika w mig;))) chociaż u mnie było 7 osób, to może na mniej wystarczy jedno ciasto;))) zapomniałam napisać, ze oprócz pomidorków cherry skroiłam jeszcze jednego pomidora zwykłego dla wzmocnienia pomidorowego smaku i rozdzieliłam go po trochę na każdą tartę;) no i dałam na pomidory bazylię;) jak nie zrobisz Martita, a wybierzesz się w końcu do mnie, to Ci sama zrobię taką tartę;))) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Takie pysznosci opisujecie. Mi sie nasuwa apropos tego szpinaku z serem to, że Jak nie znajdziecie szpianku z serem to wystarczy na patelni z serkiem topionym rozmieszać szpiank. A jesli chodiz o usypianie to ja mam gorzej troche z tego powodu, ze mieszkamy w kawalerce wiec nie moge tak calkiem zgasic światła i nie ma takieg owyraznego syngalu ze czas spac. Anika u nas ja tak troche podobnie usypiam jak ta Twoja kolezannka. U nas jest tak, ze zawsze po kapieli siadamy razem pod kołderką i Pitrus pije mleko i potem od razu zasypia przytulony do mnie, a czasami jak wypije mleo to dostaje energi i sei zaczyna wieczoren szalenstwo. I on wtedy tak szaleje, tak sie hihra jakby w ogole nie byl zmęczony. Ja mysle, ze to jest tak, ze on jest steskniony za mna i musi sie mną nacieszć. Ale zazwyczaj po takim szalenstwie wlasnie biore go na kolanai czytamy ksiazeczkę i potem juz sie robi senny i zasypia.Tylko to jeszcze jest tak, ze nie zasnie do konca u mnie na kanapie tylko sie tak wierci dopki go nie odloze do lozka i jajuz widze, ze on najlepej lubi spac w lozeczku swoim. Ale ja bym bardzo chcial tak jak masz Ty łapa chyba, ze po kąpieli go kladziesz do lozeczkai oon zasypia. U nas by to nie przeszlo bo Piotrek zawsze wstaje wtedy. Miki jesli chodiz o Lilianke to moze ona po prostu ni jest spiąca co? Skoro tak wariuje:) Albo moze tez dostaje wariactwa wieczornego jak Piotrus i musisz ja wymeczyc na koniec. Bo ja tak robie, ganiam go i tak wariuje aż Piotrusiowi tchu brakuje i wtedy jzu nei ma problemow z zaspyaniem jak sie tak wymeczy. Dzisiaj bylam odwiedzic koelzanke ktora urodzila 3 tygodnie temu drugiego synka:) Ja zapomniealam, ze niemowlaczki są aż tak maluśkie!!!! Neri ja Ciebei tez pamiętam! Gratulacje!!!!! Super:) No to terAZ mamy na kogo oczekiwać:) 31 tc to juz bardzo bliziutko do konca! Gotowa juz jestes? Cała wyprawka przyszykowana? Jakie imię wybraliście? Anika prosze cie yslij mi linka do swoich zdjec ra zejszcze bo ja nie moge znaleźć Wiem, ze juz mi 3 raz bedziesz wysylac ale bardzo chce zobaczyc Juleczkę. Musze zapisac w ulubionych ten link!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane koleżanki - znów mnie troszke nie było-nie znaczy to że Was nie czytam :) neri -my tez się znamy :) bardzo gartuluję i cieszę się z Tobą :) zagladaj do nas i pisz co u Ciebie martita - faktycznie nieciekawa sytuacja, współczuję..ale jak to któraś dziewczyna powiedziła, dobrze że taka czara goryczy wylała teraz a nie np po remoncie, bo mieszkanie z kimś pod dachem w takiej "gęstej"atmosferze byłoby bardzo męczące....ale przykre że w rodzinie mozna nasłuchać sie takich rzeczy... dobena - bo nie doczytałam z Oskarkiem już ok? minęło uczulenie od jaj? miki -przy dwójce dzieci to przeziębienie krąży wkoło...suche powietrze też może powodować kaszel - ja tak mam... a u Lilianki pewnie taki buntowniczy okres - na pewno minie! anika-fotki widziałam Julia zmienia się niesamowicie! W ogóle zrobiła się juz taka dzieczynka...na początku wydawało mi się że podobna jest do Ciebie, ale jak zrobi minke to widać kawałek Tatusia... Macie całą rodzinkę taką zimowo/wiosenną - jeli chodzi o urodziny.. a tarta faktycznie super wyglada - na pewno wkrótce zrobir -tylko niestety nie będę mogła jej skosztować...bo koniec mojej dietki nie szybko łapa- faktycznie dzieci bywają okrutne,a są niesamowitymi obserwatorami i jakoś tak intuicyjnie potrafią ba rdzo szybko wyłowić słabości kolegów i wyśmiewać je....brak słów..ale tak na prawdę to każde dziecko to wizytówka Rodziców..można z nich czytać jak z kartki, co sie w domu dzieje i co rodzice mówią... amerka - jak czytałam o tej koleżance "matce Polce" to aż mnie ciarki przebiegły..ale są takie kobiety..niestety ;/ moja dieta daje jakieś efekty -2kg w I fazie -jutro zaczynam drugą- czyli włączam warzywa..ogólnie dieta dla mnie bo uwielbiam nabiał i ryby, a drób też ok :) jedyne to w tym tyg bardzo brakowało mi warzyw i owoców...i ciekawostka jest że jak sie człowiek tak zapcha białkiem to w ogóle nie ma ochoty na słodkie... poza tym chyba te tabletki hormonalne też dziłają , bo w końcu wstaję wyspana!!! i mam energię do działania...dziś tak nadrobiłam porządki że teraz ledwie siedzę, a dzień był długi, bo od 6.30 w pracy znów lipa..a do tego szkoda słów... Iga lubi spędzać czas na dworze, a że dziś słoneczko było, to 2x wybrałam się na spacer, na wspólne małe zakupy i nawet razem na tarasie wieszałyśmy pranie :) chyba rośnie mi mała pomocnica, bo wariuje na widok mopa i odkurzacza :) coś jeszcze miałam napisać,a le wyleciało mi z głowy... miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po weekendzie,dzisiaj byliśmy na basenia ,Igor sie wypluskał; teściarka kiedy przyjedziesz na basen? ty chyba masz blisko? no i gratuluję zgubionych kilogramów,oby tak dalej:) byliśmy tez na chwilkę u mijej tesciowe,był też brat meża,ja z "mamusią" słowa nie zamieniłam,wogóle chyba coś zaóważyli,bo my zawsze niedziele spędzliśmy u niej;od teraz koniec,niech siedzi sama,a i Igorek zabardzo nie lgnął do niej,jak to bywało. jutro jedziemy na cmentarz do dziadków i małe zakupy anika(Ty chyba ich używasz?) Premium Care sa w Auchan po 35 zł,ale roz 3 i 5,ja Igorkowi wzięłam 5,troszkę za duże,ale nie jest żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita nie miej mnie za snobkę!!! :P nie używam Premium Care, ale u nas w Krakowie nie ma tej promocji:(((( niestety;/ Teściarka gratuluję zrzuconych kg!!!!a ja chyba zaczynam tyć;/ musze się zacząć pilnować, bo ostatnio jadłam co popadnie;/ i JUlcia dziś wyrwała mi 3 klawisze na laptopie, w ty spację, więc jestem załatwiona bo pisze się dość ciężko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) nie było mnie troszke ale zagladałam do Was :) jakos czasu brak U nas oki mały juz prawie biega w tym miesiacu urodzinki wiec impreza :) a po za tym nic po staremu Wszystkiego naj dla naszych roczniaczkow :) nie miałam okazji :) Neri- pamietam twoj nick ale juz wszystko jak przez mgłe :) dobrze ze juz nie długo bedziesz mamusia :) gratulacje i powodzenia :) zycze i oczywiscie pisz :) Tesciara- powodzenia w diecie :) ja powiem ze po 4 miesiacach po porodzie wazyłam o 8 kg niz przed ciaza wiec nie musze sie odchudzac ale jak bym jeszcze schudła z 4 to tez było by oki :) bo waga stoi mi w miejscu :) MIki- ta Lilianka :) a dzieci jednie od drugiego sie przeziebiaja :( zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Igor szaleje od rana,wywiesiliśmy dywany i pranko na dworze;tak się ulatał,cały w błocie,brudny,masakra. anika żle mnie zrozumiałaś,pisałam,ze sa,bo ty mówiłaś ,ze z Rossmanna bedziesz kupować;ja kupuję,te Pampersy,które są na promocji,a teraz Premium Care non stop gdzieś są za fajną cene. dziwne,ze u mnie sa,a u Ciebie nie,wie,ze w Tesco tak jest,ze co sklep to inna promocja. mały zje obiadek,pójdzie spać i jedziemy na cmentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja tez jakos tak malo czasu mam ale melduje sie:) Wczoraj bylismy cały dzien na dworze, był przepiekny dzien:)Dzisiaj juz tez zaliczylismy godzinny spacerek po lesie, Oskar pelen energii a ja ledwo zyje ale na wiosne przyda sie troche ruchu moze figura sie troche poprawi, hehe:) Monikka wkoncu jestes:) fajnie ze mały juz biega:) dziwne u nas w auchan sa w promocji zielone pampersy, ale wlasnie tez 3 i 5 ja ostatnio po opinii kolezanki kupilam babydream i powiem wam ze sa super, czasem zmieniam pieluche po nocy po 13 godzinach i nigdy nie przemokly. Co prawda 40 sztuk kosztuje 20 zlotych wiec wychodza jak pampresy w dobrej promocji ale ja juz ich bede uzywac pewnie na stale:) Kupilam Oskarowi nockik, hehe w ciuchach to jeszcze ale bez pieluchy od razu wstaje wiec nic z tego nie wyjdzie narazeie. dziewczyny to Wy ale macie z tym usypianiem... u nas jest tak jak u Łapy nie wyobrazam sobie zeby mogło byc inaczej, Oskar zawsze za 15 osma lezy w lozeczku, ja wychodze od razu z pokoju i zagladam po 15 minutach zawsze juz spi. nigdy nie wstaje, chyba ze nie jest zmeczony ale to wtedy w ogole go nie klade tylko pozniej ale to tylko jesli popoluidniowa drzemka sie przedluzy. Amerrka ale jak Ty masz jeden pokoj to faktycznie moze byc trudniej... Oskar idzie zaraz spac a ja czekam na cheesburgera z mc donalda, jedzie do mnie z poznania taka mam ochote mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam prosbę do Was dziewczyny o opinie na temat spacerówek. Ja wiem, że Wy już to omawiałyście ale z uwagi na to, ze Piotruś jest trochę młodszy to ja zawsze z opóźnieniem potrzebuje opini ale może to i dobrze bo już może macie wyprówbowane. Wiem, że Anika i martita kupowałyście chyba Maclareny techno tak? I jak wam sie sprawują? One nie są takimi typowymi parasolkami nie? Co w ogole myślcicie o takich wózkach typu parasolkach? Z uwagi na to, ze głownie wózka uzywa tesciowa ktora sie opiekuje Piotrusiem to chcialabym, zeby wozek byl lekki i latwo sie prowadzil, bo tesciowa nie jest juz taka sprawna. Ja za cene wygody Piotrusia moglabym targac po schodach ciezszy wozek ale ona wiem, ze sie męczy. Na dodatek jej nie odpowiada w nasyzm obecnym wózku, ze te kolka przednie tak latwo sie skręcaja i jej ten wozek jezdzi na boki, nie wiem czy tylko ten ktory my mamy taki jest, czy kazdy ktory ma skrętne kółka. Jeśli chodzi o usypianie to Piotrus sie wlasnie nauczył polecenia "połóż się" i sie kladzie wiec tez jest trocszke latwiej bo on juz rozumie, ze ma sie zajac usypianiem. Co oczywiscie nie znaczy, ze tak zawsze usypia bo uwielbia robic kawaly mamie, wstawac, chycać i się chichrać:D. Czy juz wyjełyście szczebelki w łóżeczkach? Bo Piotruś tak staje na szafce ktorą mamy obok łóżeczka i ja się juz boję, że ona za chwile będzie próbował wychodzić. Probuje tez zwalić przewijak i po nim się wspina. U nas juz jest cieplutko i oczywiscie mamy znowu dyskusje z tesciową na temat ubierania bo ja juz nie ubieram czapki Piotusiowi a oczywsicie teściowa uważa, że on się przeziebi smiertelnie. Pewnie nietkore z Was tez ubieracie czapki dzieciom ale kazda mama ma swoje metody i chodzi o to, ze jak ja jestem mamą to ma byc tak jak ja chcę a ona się ze mna kłóci na ten temat i to mnie denerwuje. Bo to, ze ma inne zdanie to rozumiem ale ostateczną decyzje podejmuję ja, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka ja jeszcze ubieram czapke bo ja wychodze z załozenia ze za szybko to sie "rozbierac" nie mozna bo takie ocieplenie sprzyja przeziebieniom wlasnie, jeszcze ten tydzien ubieram małemu czapke i kurtke zimową ale pod spod troche lżej, za tydzien zaczne mu zakladac kurtke wiosenna, mam jeszcze kamizelke puchową i to juz moze w tym tygodniu na jakis spacer. Ja wczoraj latałam w wiosennej bluzce, w sumie to jedwabnej wiec cieniutka a juz dzisiaj mam lekki katar wiec nie ma co sie spiszyc. Ale twoje zdanie jako mamy powinno byc swietoscią dla tesciowej co do tego nie ma watpliowosci. pOPOludniu jedziemy do mojej kolezanki i Oskarka kolegi, oni maja w ogrodzie ustwiona hustawke i zjezdzalnie to sie moze troche pobawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a od kiedy mozna dac dziecku troche surówki do obiadu/ bo gdzies tu czytam ze od 2 roku zycia a dlaczego niby? dajecie? prosze o szybka odpowiedz bo Oskar ma miec dzis na obiad a po tym jajku juz wole wiecej nie ryzykowac sensacjami zoładkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem Dobena, ze ludzie mają w wiekszosci takie podjescie jak Ty, ja za to cale zycie wychodze na dwor bez czapki, jak jestem spocona to sie rozbieram i wystawiam na wiatr itd i nigdy chora od tego nie bylam, w ogóle bardzo mało choruje i chcę, żeby moje dziecko tez tak było przyzwyczajone. No ale ja tam nie mówię jak inni mają ubierać swoje dzieci bo uważam, że każdy ma swoje sposoby i ja osobiście nie lubię strasznie tego jak mi ktos do wózka zaglądał i komentował czy dziecko dobrze ubrane albo czy mam czy nie mam karmić piersią albo inne takie rzeczy właśnie. Jakieś takie jest nastawienie, że wszyscy czują, że muszą komentować czy inni dzieci dobrze chowają. My w sobotę byliśmy na placu zabaw w tesco, wiecie takie tam kulki kolorowe, zjezdalnie jakies trampoliny i Piotrusiowi sie super podobało a najbardziej kulki, nie chciał z nich wyjść. No ale tak szczerze mówiąc bardziej tutaj bym sie obawiała choroby, bo jak patrzyłam to połowa dzieci zasmarkanych tam chodziła a trudno Piotrusia powstrzymać od lizania piłeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ja mam pracowity czas.Juz sie pakuje i jak tylko moge to brykam do nowego domu sprztac. Poza tym to cieplutko i duzo spacerujemy z Filipkiem.maly po takich spacerkach nabiera apetytu.Wychodzi sie na polku sam i w wózku to sie i zmeczy i spi mi caluskie noce. Dzis tylko nie bylismy dlugo bo wieje silny wiatr i dmucha w oczy tym paichem z zimy. Z tego co wczoraj ogladałam o pogodzie wychodzi ze u nas to takie prawdziwe przedwiosnie.Albo +12 albo zaraz tylko1 st i snieg z deszczem. Ja Filipkowi daje jeszcze i czapke chodz taka lekką wiosenną i jeszcze rajtuzki pod spodnie ale juz nie zakładam tych zimowych ocieplanych tylko zwykłe dzinsy.Tak po mału przechodze do własciwej wiosny i ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki maz ma pare dni wolnego wiec zabralismy sie za malowanie pokoji , wiec przez caly czas walczymy z malym remontem, w sobote chcemy kupic mateuszkowi wieksze lozeczko do spania i biurko dla olka , monika dobrze ze juz jestes , ! napewno planujesz juz urodzinki ., lapa duzo sily i zebys szybko uwinela sie z ta przeprowadzka., dobena ja daje malemu ogolnie wszystko takze i surowki , amerka a co do noszenia czapki to tutaj to juz mnie nic nie zdziwi , tutaj wiekszosc dzieci nie nosi czapek z golymi stopkami ja to zalezy od pogody ,ale przewaznie mati nie ma czapki bo jedna chwilka i sam ja sciaga., zmykam sprzatac dalej ! milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena Igor je wszystkie surówki,ale ty jak masz problem z brzuszkiem, to możesz dać mu startej marchewki z jabłuszkiem,to może być taka suróweczka,albo pomidorka ze szczypiorkiem,nieraz dodaje kwaśnej śmietany amerrka Maclaren to nie taka typowa spacerówka,jest dość duży,ale rozkłada się na płasko,więc mały może spać;waży ok 7 kilo i nasze modele to Techno XLR,trochę się różnią od techno;są to skretne wózki,mi bardzo odpowiada co do czapki to my zakładamy,bo marzec to pora przesilenia,zresztą dzisiaj był taki wiatr ,ze szok;jak mam małe dystanse,to Igor idzie bez czapki,ale tak wiosenną ,cieniutką zakładam;nie chodzimy już w kurtce zimowej,tylko wiosennej lnianej lub skóropodobnej;dzisiaj nawet go nie zapinałam;Igor nie chodził też w rajtuzach,tylko w spichach pod ubraniem ja czekam na paczkę od mamy,kupiła Igorowi ciuchy na wiosnę,mam nadzieję,ze jutro bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva no to remoncik w toku:) ja też chcę wziąść Igora jutro na plac zabaw na mojej wiosce,jest taki nowowybudowany ze zjeżdzalniami i innymi huśtawkami;do takich kulek tez chce go zabrac,ale obawiam sie,ze bardzo mu się spodoba i nie bedzie chciał wyjsć:) Igorek jest kąpany,zaraz idzie spaćamerrka może daj Piotrusiowi butelkę z piciem do zaśnięcia? u nas problemu z zasypianiem nie ma,ale kiedyś jak były ,to butelka pomagała;teraz Igor jest tak padnięty i wieczorem i w dzień,bo śpi raz,ze zasypia od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita- żartowałam- po prostu nie ma u nas tej promocji, ani w rossmanie, ani w auchanie:(jak znajdę to kupię, ale ostatnio kupiłam w realu 2 paczki pampersów a zapłaciłam za jedną, bo pani na kasie nie policzyła mi drugiej paczki;) Amerka patrz po kółkach i rozkładanym siedzisku, ale nie musi być na płasko, bo ja bym jednak noworodka do parasolki nie dala bo za bardzo trzęsie- generalnie jak największe kółka a w sumie najlepszy taki średnio ciężki, bo zbyt lekki to też źle, bo wtedy na spacer na zakupy nie pojdziesz nawet, bo będzie mało zwrotny;) ale jak o nim nie marzysz, to nie kupuj tego, co my ew. jakiś model tańszy-chyba, że Ci zależy na full wypasionym wózku, bo jego niewątpliwą zaletą jest pokrowiec, ale do zwykłego wózka też można go dokupić- ogólnie ja kocham mój wózek, ale nie jestem już taką entuzjastką parasolek, bo dzieciakom wcale nie jest w nich wygodniej, bo są mniejsze i trzęsie bardziej;/ więc wybierz coś, co Cię zadowoli, a będzie w przystępnej cenie;) nasz wózek z Martitą jest szerszy, ale przez to większy;/ jak już chcesz Maclarena to może rzeczywiście Techno XT?ale on też jest drogi, jak nie ma promocji, bo kosztuje normalnie 1200-a tyle lub mniej my z Martitą dałyśmy za XLR, który normalnie kosztuje 1500(więc zdecydowanie za dużo!) my po prostu skorzystałyśmy z promocji, a Julka dostała swój wózek na urodziny od dziadków, więc nikt z nas za niego nie płacił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z aniką,uwielbiam mój wózek,ale Igorowi napewno było wygodniej w wielofunkcyjnym;patrz ,aby spacerówka była szeroka,bo mały musi mieć miejsce,my mamy małe kółka i na sniegu czy dużym piachu żle sie prowadzi-taki urok' fajną spacerówkę ma też dobena,z tego co pamiętam ma Peg Pergo-fajna cena i wózki też,niektóre ogladałam na allegro ja swój kupiłam za swoje pieniązki,ale po pierwsze w fajnej cenie1050, kupowałam też fotelik,więc przy okazji jedno i drugie;kupe kasy wydałam,ale ja Igorkowi kupuję mało zabawek,więc to jakaś rekompensata:) mam pyt do mam roczniaków-szczepiłyście już szczepionką odra-świnka-różyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pogoda jak na razie ładna, rano trochę wiało Iga pospacerowała trochę z moim bratem - odprowadzili mnie do szkoły, a po południu uspokoiło sie i byłyśmy na długim spacerku :) mimo wszystko czapulkę Idze zakładam, taką cieniutką wiosenną, ale jednak co do basenu, to wciąż nie mam odwagi,ale może w piątek się do Kleszczowa wybierzemy jak wrócę z pracy... co do surówek Idze tylko podawałam marchewkę z jabłkiem, ale wczoraj jak robiła surówkę do obiadu z sałaty lodowej to pochrupała ogórka i sałatę i dałam jej też cząstkę pomidorka, wszystko jej smakowało :) anika- foto z gołębiem super! eva- to wytrwałości w tych remontach, bo to taka niefajna robota, ale za to potem...wszędzie czysto i pachnąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dalyscie popis:) my dzis bylismy cale popludnie na placu zabaw,ja jestem taka zmeczona,ze ledwo siedze:O w weekend zrobilismy male zakupy wiosenne dla dzieci bo wiosna idzie a oni maja zimowe ubrania;) amerrka-szkoda,ze nie jestem w PL to bym Ci moze sprzedala wozek jakbys chciala:P bo mam 2 na sprzedaz:) ale to nie sa leciutkie wozki wiec lepiej sluchaj dziewczyn one sa bardziej obeznane:) monikaddd-wszystkie sie zastanawialysmy gdzie Ty sie podziewasz:) eva-wspolczuje remontu,zadna to chyba przyjemnosc;) no ale satysfakcja chociaz bedzie juz po:) dobena-ja surowke podaje,moze nie kazda bo Lili np.nie lubi pomidorow a ja wiekszosc robie z pomidorami ale z ogorkiem,jajkiem porem itp to tak:) moja mama zawsze mi wydzwania i opowiada czego to ona nie ogladala,ze w sloikach syf,ze margaryne dopiero po roku itd.itp.....ja sie zbytnio tym nie przejmuje;) co do czapek to moje dzieci jeszcze nosza ale to raczej dlatego,ze nawet jak tu jest cieplo to bardzo wietrznie....a ja z ich ciaglymi przeziebieniami wole juz nie ryzykowac:O dobena-Ty piszesz o nocniku....wiecie,ze Liliana nie chce nocnika tylko chce juz na deske(taka dla Marcela) i tam krzyczy:" ee...ee"....no tak sie napatrzyla jak on wchodzi na stolek i siada,ze caly czas tez sie gramoli tylko,ze jeszcze jest za mala i sama nie siadzie:O i ja musze latac i ja sadzac...uff...... tesciarka-gratulacje:) dobrze,ze chociaz zmeczenia juz tak nie odczuwasz:) no nie wiem co jeszcze mialam pisac zajrze jutro:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka je kapustę kiszoną, ogórki kiszone, marchewkę, pomidory, sałatę- słowem wszystko;)) Co do wózka, to nasz Martita ma chyba jedne z większych kółek wśród spacerówek, ale po prostu, jak Ci ktoś Amerka nie finansuje, to ja bym nie kupiła Maclarena, a XLR to w ogóle nie zakładałam nigdy, że będę miała;) tylko chciałam techno XT;) nie znam się na innych spacerówkach, trzeba się zapytać w sklepie no i tak jak mówiłam 3-4 pozycje oparcia i nie takie malutkie kółka, bo na naszych polskich chodnikach to masakra;) ja szczepiłam Julcię 2 tygodnie temu na tą szczepionkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co do wózka to ja tez bym chciała jakas taka mała spacerowke ale maz mowi ze ten co kupilismy był drogi i nie potrzeba nam ale ja juz sie przekonałam ze ten nasz x- lander jest super ale jak jade na miasto i jestem sama to ciezko wejsc do autobusu albo gdzies do urzedu wyobrazcie sobie ze u nas nie wszedzie sa podjazdy i musze podnosic wozek ! Co do remontu jej.. u nas na wiosne chyba tez sie szykuje znaczy malowanie scian bo w pokoju grzyb czy to plesnia nam wyszła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) pytam o szczepinkę,bo tyle o niej mówia i autyzmie,ale musze sie zebrac i umówic Igora anika Igor to tez amator kiszonych ogórków:-) miki fajnie macie z tym placem :-) monikad x lander to rzeczywiście ciężki wózek i duży,jak każdy wielofunkcyjny;ze spacerówką jest inne życie i mniej miejsca w aucie zajmuje,jest lżejsza i wogóle wygodniej:) ja mam górę prasowania,muszę się za to zabrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) u nas zimno:( na spacer nie ma mowy ale jedziemy do CC. martita-ja juz 3 miesiace zwlekam z tym szczepieniem ze wzgledu na te przeziebienia co nam towarzysza ale za tydzien juz ustale date;) wydaje mi sie,ze im mniej czlowiek wie tym lepiej,bo ja tez sie teraz wacham a jak szczepilam Marcela to nawet nie slyszalam o niekorzystnym wplywie i skutkach ubocznych wiec sie nie zastanawialam.Najgorsze to,ze kazdy z tych wirusow zaczyna dzialac w dlugim odstepie czasu po szczepieniu wiec jak za miesiac dziecko ma goraczke czy wysypke to prawdopodobnie to od szczepienia:O wiec wez czekaj i sie zamartwiaj:O no ale musze isc..... monikaddd- wogole moim zdaniem niemozliwe jest wejscie w PL do autobusu z wozkiem(jakimkolwiek:P) ten kraj jest wogole nieprzystosowany do wozkow i niepelnosprawnych:O....tutaj to wszystkie autobusy sa niskopodlogowe i nie wyobrazam sobie zeby w urzedzie np. nie bylo podjazdu dla wozka:O ech Polska sto lat za murzynami:P a co do malowania to ja tez postanowilam jedna sciane w salonie machnac ale jak zrobi sie cieplej:) Marcela "obrazki" zdobia ja i jakies 30 pieczatek z gazety:O no ide zupe ugotowac; milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Oskar padl a ja mam chwilke przerwy w sprzataniu. Co do szczepionki to ja w przyszłym tygodniu sie wybieram, nad jaka sie zastanawiacie? chodzi wam czy skojarzona czy nie? czy jeszcze jakies dodatkowe? co do wozka to ja na spacery mam swoj pierwszy czyli wielki i ciezki na pompowanych nieskretnych kolach i jest super do lasu. a jak jade do miasta czy na zakupy to mam spacerowke, ja mam peg perego Aria one kosztuja ok 300 zl miesci sie elegancko do bagaznika i jest leciutki. U mnie z gory bylo wiadomo ze nie kupie drogiego wozka bo potrzebny jest okazyjnie a tamten stoi w ogrodzie wiec nosic go nie musze;) no nic ide sprzatac dalej, milego dnia zajrze wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez zrobilam mala przerwe w sprzataniu, juz zamowilam lozeczko dla mateuszka , no a dzis kupilismy mu stolik i krzeselko , wiec przez aly dzien siedzi w krzeselku i chwilka spokoju., tez musze wybrac sie na szczepienie i bilans ale teraz w czwartek jest sw patryka wiec nam przepadnie ,no i trzeba czekac do nastepnego czwartku, zaraz zmykamy na spacerek bo pogodna ladna wiec trzeba korzystac, i troszke moze odpoczne od remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena ta szczepionak to odra-świnka-różyczka,powodująca niby autyzm;tak pytam,dla upewnienia szię,kiedy szczepić u mnie juz niedługo będzie przypominająca szczepionka przeciw pneumokokom,dlatego chcę tą załatwić w tym miesiącu eva zakupy sie udały:) mi dzisiaj przyszła paczka od mamy,super ciuchy kupiła małemu,wiosnę mamy z głowy:) u Was miki i eva to jest wybór,kupiła małemu kurtke skóropodobna i jeansy z Nexta,jakie wzornictwo,naprawdę rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×