Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

hej Martita ja biore malego do lozka ale to nic nie daje, czytalam ze niektore dzieci maja jakies lęki nocne i ze wtedy nic nie mozna zrobic bo dziecko nie chce przytulania, trzeba tylko obserwowac. ale jest ciezko bo ja chora, wzielabym sobie jakies leki ale jak nie moge odespac to trudno. a on jakos tak placze i krzyczy ale bez łez. dziwne ale przezyjemy to :) teraz juz spi, na szczescie tesciowa ma wolne i moze sie nim troche zajac w dzien, jutro mam zamiar wcale nie wychodzic z domu. o kolezance nic nie wiem narazie, glupio mi do niej dzwonic jak ma takie zmartwienie i boje sie ze uslysze ze jest gorzej. sasiadka mojej mamy miala podobna sytuacje i skonczylo sie tak ze synek nie bedzie juz nigdy normalny, straszne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdrowka dla dzieciaczkow !!! U nas świeta mineły oki w gosciach :) hihi i po switach :) JA jeszcze karmie piersia i nie wiem jak to bedzie gdy o odstawie moj mały jest tak przywiazany do cycy !!! i jakis słaby apetyt ma mało je w ciagu dnia ale zeby cyca dac to moze ssac nawet jak pusta jest !!! ajj... U nas nic sie nie dzieje wiec pisze czasami bo nie mam o czym. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Martita-ja podaje multi sanostol;kiedys tez dawalam ten Cebion:) oprocz tego przez ostatnie 2 miesiace probiotyki Dicoflor;jak widac niestety na wirusy nie dziala nic:O. Ja jestem przeziebiona ale czuje sie w miare dobrze,od jutra znow Piotrek na wolne....mam nadzieje,ze ten weekend spozytkujemy lepiej niz poprzedni:O Wczoraj pol dnia spedzilismy w CC bylo przyjecie z okazji krolewskiego slubu;) Gotuje obiad i uciekamy na spacer:) Dobena- to dziwne u Oskara,widzisz u mnie tez bylo podobnie z ta roznic,ze mala caly czas byla do mnie przyklejona:O Zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Igor śpi,ja mam chwilk dzisiaj dostałam vouchery ,są na 150 zł,cieszę się i okazało sie,ze te warsztaty psychologiczne też wygralam,ale chyba nie sożystam,bo są w W-wawie dobena wszystkoprzeminie,nie takie rzeczyjuż przechodziłyśmy,a co dalej nas czeka?? miki no to Piotrek jutro do dzieci,a ty wypoczywaj(Miałam napisać leniuchuj ale jakoć dziwnie to sie pisze:) anika dzięki za zdjęcia,nic się nie stało,tym bardziej,ze widziałam je u Ciebie w albumie:) mały wstanie i jedziemy na drobne zakupy i moze na cmentarz do dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika jakaś Twoja koleżanka z Cz-wy też wygrała te warsztaty,widzę ,że też ma taki zapał do uczestnictwa w nich kampania kaszek przesunieta na połowę maja,także teściarka czekamy cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to....napisałam się i coś wszystko zjadło..buuuu... po świętach ok... miki- mam nadzieję że choróbsko opanowane...dzieci się umęczyły a Ty z nimi :( dobena- oby te nieprzespane noce szybko minęły anika- fotki Julki jak zwykle super!!! amerka- jak po urodzinkach Piotrusia? martita- czy Ty przypadkiem nie pracujesz w Konop...w pawilonie z garniturami??? byłam tam wczoraj z bratem i była tam taka elegancka kobitka podobna do Ciebie..ale nie myślałam że to Ty, dopiero wieczorem przeczytałam ze byłaś w pracy- więc mogłaś to być Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tesciarka,pisałam juz kiedys:-) ja raczej elegancka nie jestem,raczej troche dziwnie ubrana:-) nie kojaze Cie wogole,ale wiesz ile tam osób sie przewija,zazwyczaj zapamietuje klientów,którym cos sprzedaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie macie dziewczynki,ze tak blisko mieszkacie:)gdybym chociaz mieszkala w PL to juz dawno zawitalabym do kazdej po kolei:P. Szkoda.......:( My po spacerach od piatku zapowiadaja deszcze,akurat jak jest wolne i wszyscy zdrowi(w miare-bo ja stracilam glos i mowie szeptem)....potem pojechalismy po jakies narzedzia do sklepu i dzieci oczywiscie upatrzyly sobie foremki do piaskownicy,ktorej zreszta jeszcze nie mamy:O ale najgorsze w tym wszystkim jest to,ze gdzie bym nie byla to wszystko musze kupowac podwojnie:O bo dzielenie sie-nie dziala:O wiec czy to batonik,czy jw. Zestaw foremek,to jest x2 :O no coz trzeciego dziecka nie planuje miec chociazby dlatego ze x3 to juz by byla przesada;) Rozmawialam z kolezankami z liceum,nie wszystkie moga ale 2 wpadna w lipcu na weekend:) a poza tym na poczatku sierpnia jedziemy do PL;bede miala pare pytan do Waz o chrzciny ale to potem;) Ide zjesc i chyba chlusne winko:) szklaneczke oczywiscie tylko jedna; Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Miki no To Twoje zdrowko, ja mam kieliszek i chyba zapowaida sie na jeszcze pol bo tyle wyprasowalam ze mi sie nalezy:) Martita super szczesciaro, tez by mi sie przydaly bony, ja ostatnio tyle nakupowalam ze glupota byloby znow cos kupic a za bony to i tak by trzebabyło haha :D choc w poniedzialek na impreze i chyba czegos poszukam:) A co do piaskownicy, to wlasnie dzisiaj wystawilismy malemu na ogrod, nie ma jeszcze foremek ale u nas najlepsze na dworze są patyki wiec zabawa z wbijaniem w piasek byla niesamowita:) super bo choc na chwile mozna spocząć w ogrodzie, tak to ciagle gonie za Oskarem:) jutro jedziemy do Poznania, wiec odezwe sie wieczorkiem, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena-hehe najlepszego:) dobrze mowisz,trzeba sie nagradzac za wszystko:) Martita-na 150 PLN to i tak super;)nie spodziwalam sie,ze mozna dostac az tak duzo szczerze mowiac:) No wlasnie zagonie Piotrka do dzieci;jutro niestety wieczorem jedzie do ksiegowej wiec znow go nie bedzie; No ktos sie jeszcze dolacza? Amerrka-jak po imprezie? Lapa-Ty zyjesz tam?daj znak Neri-a Ty nie urodzilas juz? No piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i najwazniesze,pare dni temu minal rok od zalozenia tego tematu:)wiec zdrowie Wasze z Twoje monika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) ja mam tyle pracy i tyle stresów że już mam serdecznei dosyć tego, jak wracam z pracy to bym sie tylko przytulała do Piotrusia, bo taka jestem zmarnowana a on taka pocieszka dla mamusi jest. jak tak mnie przytulają takie małe łapki to od razu mi lepiej. No ale czasu na pisanie nie mam chociaz czytam was w przerwie w pracy:) Miki biedulko, ten wiurs co WAS chwycił jest straszny! Dobena, coś dziwnego się dzieje, że Ci tak mały Oskarek źle śpi, ja nie słyszałam o czymś takim jak lęki nocne.... Nasze święeta się udały, urodzinki też, Piotruś oczywiscie królował mały popisywacz:) No ale na święta byla jego mała kuzyneczka Zosia, młodsza o miesiąc od Piotrusia i wiecie co Piotruś zrobił!!! Ukochał ją:) Tak normalnie jak on jest tak dosyć powściągliwy i tylko mni ukochuje i czasami tatę to jak trzymałam Zosię na rękach to bez żadnego namawiania podszedł do nas i ją tak ukochał za szyjkę, i to nie raz:) Słodziutke to było:) W ogole to Piotruś się nauczył i ukochuje misie i daje im buzi. I mi tez daje buzi ale tak sam z siebie nieraz nagle, bawim sie w on się zbliza buzka i mnie cmoka w usta:) Kochany mały syneczke mamusi. To jest dla mnie taka pociecha po stresującym dniu, że mówię Wam:) Monikka fajnie, ze jeszcze karmisz, zazdroszcze Ci, ja bym też z chęcią karmiła. Piotruś jak czasami sie razem kąpiemu i widzi moje piersi to je pokazuje paluszkiem, żebym je nazywała, tak samo pępek:) i zupelnie nie pamięta, ze pił z nich mleczko:) Ja tak naprawde tez juz nie pamiętam jak to było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dziewczynki! u nas od rana jak zawsze w biegu ,dobrze ze olek ma wolne wiec mozemy dluzej pospac , dobena wspolczuje nocek, mam nadzieje ze tp szybko minie , u nas nocki sa super mateusz przesypia cala nocke ., monika ja tez mam ten problem ,probuje mateuszka odstawic ale oj ciezko jest i to bardzo, w sumie to tylko potrzebuje do zasniecia , miki no tak u mnie choc roznica wieku miedzy chlopakami jest to jak juz wybieramy sie nap., cos kupic mateuszkowi , to rowniez i olkowi , my malemu kupilismy basenik i mnostwo pilek i o zgoza sa wszedzie ., neri jak tam twoje sampoczucie ? amerka to super jak urodzinki sie udaly!!!!! jaki z piotrusia opiekun, super zmykam zajrze pozniej , milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie po spacerku, obiadek zrobiony ,posprzatane, mateuszek lobuzuje w ogrodku a ja przerwa na kawke .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri
Miki, Eva wywolalyscie mnie ;) Witajcie :) No jeszcze nie urodzilam :) i jak narazie nic sie nie zapowiada na to :) Gdyby nie brzuszek przede mna to w ogole bym nie wiedziala, ze w ciazy jestem :) nadal nie mam zadnych boli, rozchodzacego sie spojenia lonowego czy bolu pachwin...tylko dzidzia sie rozpycha :) Wlasciwie to czas spedzam aktywnie-pokonuje spore dystanse pieszo-np. idac na zakupy....a i potrafie JESZCZE sobie paznokcie u stop zrobic-tzn. french :) Wlasnie "ciagne" 38 tydzien i......wlasciwie to bym chciala juz urodzic i miec to za soba.....w przyszly wtorek ide na kolejne usg-bo jak mialam na 31 tydzien to nie dostalam raportu i nic poza tym, ze wszystko bylo ok to nie wiem-moja polozna tez, wiec wysyla mnie na kolejne (mam nadzieje ze kompy beda im dzilac). Ztego co wiem, to dziecko jest drobne-wlasciwie od poczatku...w zeszlym tygodniu polozna zmierzyla mi brzuch i stwierdzila, ze dno macicy powinno byc wyzej o 2 cm...tzn.ze dzidzia wyglada na 2 tygodnie mladsza-ja sie tym nie martwie, bo ja sama bylam drobna-mialam 2500 i pewnie moje bedzie mialo gdzies kolo tego. Rozmawialam z moja mama, to ona przez caly okres ciazy chodzila do pracy do ostatniego dnia :) w ten dzien gdy mnie urodzila tez byla w pracy-w drodze do domu zaczela odczuwac bol krzyza....i w nocy tata zawiozl ja do szpitala, bo skurcze sie nasilaly a po poludniu na swiat przyszlam ja :) Wiecie, ja jestem tu w Londynie ale mam ze soba taka bransoletke, ktora mi zalozono zaraz po porodzie :) z data i waga, moja raczka to byla grubosci palca :) Mam nadzieje, ze urodze w przeciagu 2 nastepnych tygodni, ze zlapia mie skurcze lub wody odejda, bo nie chcialabym byc "przeterminowana" bo z tym to roznie pozniej bywa... Chcialam sie Was cos zapytac, a mianowiecie... moze juz pisalyscie kiedys o tym, czy ktoras z Was kapala swoje dzieciatko w Oilatum? no bo ja zakupialm, tylko nie wiem, czy po kapieli czyms dziecko potem smarowac ? bo Oilatum zawiera parafine i wlsciwie sama kapiel jest nawilzajaca i chyba nie ma potrzeby nawilzac czyms jeszcze...bo gdyby to bylo jakies mydelko do kapieli albo zwykly plyn to pewnie bym potem uzyla oliwki...... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Igor śpi,dzisiaj byliśmy zrealizować moją kartę podarunkową,ale kupiłam tylko spódnice i bluzkę,nic fajnego nie było;może następnym razem się uda miałam farta do tego kuponu,bo nagrodą główną były warsztaty,które też wygrałam,czyli nagroda taka sobie,bo nie każdy na nie pojedzie,sama też się zastanawiam:) piaskownicę chcę kupić w Auchanie,za 60 zł z dnem,można ją wszędzie przenocić;na dwór nic więcej nie kupuję,bo my i tak połowę dnia spędzamy w domu,na dworze jeżdzimy na rowerze i patyk ,kamienie i wszystkie inne rzeczy są najlepszą zabawa,czyli tak jak u Ciebie dobena;ponad to mam kran na dworze,który Igor odkręca i tapla się w wodzie no i wszystkie kwiaty są jego ammerka wspaniałe uczucie ja maluch umie dać buzi i przytulać sie;Igorek to straszna przylepa,jak tylko coś to od razu każe brać się na ręce i obejmuje szyjęi buzi obowiązkowe,tylko on daje z zamkniętymi oczami:) neri ja kąpałam Igorka w Oilatumie,ale nie od początku,dopiero jak zaóważyłam,że ma przesuszoną skórę;potem przeszłam na Niveę i smaruję cały czas balsamem Nivei;jak kąpałam w Oilatumie,to już niczym nie smarowałam;też gdzieś miałam tę opaskę,Igoa mam schowaną,a swoją gdzieś zapodziałam;wypoczywaj bo już niedługo się błogi stan skończy:) ja jestem padnięta,powoli zbieram się do kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto:) zapomniałam dodać,że ja przecież trzy domy dalej mam plac zabaw ze wszystkimi bajerami,na którym byłam 2 razy,zawsze brak czasu;on jest prawie cały czas pusty,więc nawet nowych znajomości się nie nawiąże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri to duzo zdrowka, to super ze wszystko jest dobrze i zdawaj relacje na biezaco ! neri ja oilatum nie uzywalam ale jezeli samo w sobie ma srodek nawilzajacy to mysle ze nie ma potrzeby smarowania po kapieli ., my dzisiejsze popolunie spedzilismy w ogrodku przy domku , chlopaki sie wybiegaly a ja oczywiscie pozniej sprzatanie calego balaganu , ale mateuszek po kapieli szybciutko zasnal., lapa jak tam u ciebie? urzadzilas sie juz do konca w nowym domku? milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak szybciutko bo mam kupe sprzatania a caly dzien spedzilismy u babci a jutro ona przyjezdza do nas. dzisiaj mozemy miec problem bo ulubiony kocyk został w poznaniu, bedzie jutro ale dzis musimy sie przemeczyc, pierwsze placze wlasnie za mna. niesamowite jak te dzieciaki sie przyzwyczjaja do jakiejs rzeczy. Martita faktycznie w hm nic ciekawego, tez cos chcialam dzisiaj kupic ale nic nie znalazlam. Neri to trzymam kciuki za "plan porodu" ja tez tak planowalam, pierwsze skurcze w domu do szpitala na ostatnia chwile, wyszło całkiem inaczej ale tak czy owak bedzie dobrze:) ja mialam ciezki porod i to bardzo ale szybko o tym zapomnialam, jak przytulisz malenstwo... ach juz zapomnialam jak to bylo fajnie:) Monikka jeszcze karmisz to faktycznie dobra jestes, choc im dluzej tym gorzej odstawic...ja bym tak dlugo nie mogla, hehe za bardzo lubie winko i piwko;) spokojnej nocki, jutro zajrze ale dopiero wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Uspilam dzieci,Piotrka nie ma;ledwo dysze gardlo tak mnie boli mowie jak stara pijaczka:P swistam pod nosem,krzyknac nie moge:O Marcel powiedzial dzisiaj do mnie:"mama nie ma glos???" Jaki byl zdziwiony hehe:) Cebule jem,czosnek,fervexy itd. No moze ktoras z Was ma cos niezawodnego?pomozcie prosze,nawet jakis polski lek to zamowie przez internet:) Neri-nie musisz juz smarowac niczym po tym Oilatum ale jesli moge sie wymadrzyc:P to polecilabym Ci raczej Emolium albo atoperal:) A w szpitalu Ci powiedza zebys nie stosowala oliwki bo ona najczesciej uczula takie noworodki; wiec z tego zrezygnuj;) A za to kup moze jakis balsam:) Ja mam tyle do sprzatania ze nawet nie chce sie ruszyc:O chcialam zrobic grilla w weekend ale pogoda ma byc brzydka:( Zajrze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki ja wlasnie przeszlam przeziebienie, hmm ja smarowalam sie Oskara pulmex baby to taka masc rozgrzewajaca a na to jeszcze jak mialam chwilke przykladalam termoform, smarowalam sie tez amolem, zatoki i skronie i klatke piersiowa a na noc albo gripex a jak sie skonczyl polopiryna, pewnie szybciej by pomoglo jakbym w nocy spala i mogla sie wygrzac. zycze zdrowka;) neri ja uzywalam oilatum przez pierwszy miesiac, tak polecila mi polozna chyba zeby nie za duzo chemii na poczatek, juz potem niczym nie smarowalam, oliwki nie uzywalam bo nie lubie, zasypki tez nie tylko krem przeciwko odparzeniom. a po miesiacu kupilam mydlo z ulubionej serii bedtime johnons i taki tez krem plyn do kapieli i balsam, uhmm uwielbiam ten zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj dalszy ciąg szaleństwa w pracy-koniec misiąca zawsze tak wygląda ale ten miesiąc to już jest przeginka. Neri! Super, że się dobrze czujesz, mnie już dużo rzeczy bolało przed samym porodem. Raportuj co u Ciebie:) Ja tam uważam, że takie rzeczy jak oliatum, jak nei ma ptrzeby to nie są potrzebne bo to są płyny dla dzieci z problemami skórnymi no ale to na pewno nie zaszkodzi. No i już na pewno nie smaruj niczym potem. Zresztą zobaczysz jak urodzisz, ze takie rzeczy jakos tak same przychodzą i nie nie potrzebnie nad tym myslec przed porodem Ja tak przynajmniej miałam, tyle kwesti rozpatrywalam a tak naprawde jak juz sie dziekco urodzilo to sie okazalo, ze rozne rzecyz są inne niz myslalam. No nawet wlasnie takie balsamy po kąpieli. Piotrus od urodzenia ma bardzo ładną skórę i ja tak naprwde smarowalam go od czasu do czasu oliwką ale tylko od czasu do czasu a teraz to juz w ogole nie bo po co skoro ma ładna skore. Fajnie dziewczyny macie, ze macie domy i wlasne podworka, tez bym tak chciala. My musimy sie zadowalac placami zabaw ogolnymi. A piaskownica to ulubiona zabawa Piotrusia ostatnio i jakims cudem juz wie na kazdym placu zabaw gdzie jest i zawsze tam idzie. A potem ma piasek nawet w pampersie.... Miki na gardło bardzo dobry jest homeovox-ssie sie 2 tabletki co godzine i naprawde nasepnego dnia gardlo jest zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na nic czasu, więc tylko odsyłam was do zdjęć, żebyście zobaczyły co u nas nowego;) czytam was w każdej wolnej chwili, więc mniej więcej wiem co i jak, a żeby nie być taką okrutną, to Neri Miki ma rację Emolium lepsze czy atoperal, ale jak już kupiłaś Oilatum, to się przyda, bo każda z nas od niego zaczynała, ale nie przywiązuj się do niego, bo szybko uczula. A co do oliwki, to ja używałam i tak po każdej kąpieli oliwkę z Hippa, ale rzeczywiście może to niepotrzebne;) pozdrawiam i całuję znów na dłużej bo do wtorku jeździmy na rowerach w Kazimierzu nad Wisłą i okolicach;) pozdr ps Martita super z tymi kuponami do H&m - fajny prezent- zazdroszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri
Dziewczyny WAM WSZYSTKIM dziekuje za odpowiedzi :) :):) Macie racje-wszystko wyjdzie w praniu ;) a tak asekuracyjnie to poza Oilatum mam tez mydelka, ale jeszcze sie udam na polowanie za tym Emolium lub Atoperalem....bo wczesniej mi jakos w oczy nie wpadly....mam nadzieje, ze posiadaja tutaj takie specyfiki. A jak bede sie wybierac do szpitala to dam Wam znac przed wyjazdem ;) Ale dzis cisza u mnie na dzielnicy....nikogo na ulicy nie widac-wszyscy pewnie siedza przed telewizorami i ogladaja "royal wedding" Miki na to Twoje przeziebienie to bym Ci radzila gardlo szalwia plukac (sage), mi mama na wszelki wypadek zaimportowala Septosan Fix z Herbapolu na takie dolegliwosci gardlowe-bo on jest anybakteryjny (zawiera on ziele tymianku, szalwie i miete pieprzowa) A tu co widze to masz "zawalone" struny glosowe...wiec powinnas czyms je nawilzac.....moze sprobuj mleko+maslo+zoltko+moze troszke miodu (wlasnie zoltko jest na struny glosowe) zagotowac mleko, wymieszac wszystkie skladniki i wypic jednym duszkiem ze 3xdziennie) mi to pomaga. Zdrowka zycze A teraz musze jakis obiadek wymyslic, chyba bedzie baraninka :) Pozdrawiam i milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas pogoda super , troszke wiatru ale duzo slonka , wiec znow siedzimy w ogrodku, obiadek zrobiony ,dzis zrobilam pomysl z winiar zapiekanka z ziemniakami i miesko mielone , wyszlo przepyszne ., teraz odpoczywamy., miki ja tez czesto jak jestem przeziebiona to rowniez robie mleko z zoltkiem,i z miodem dodaje rowniez czosnek (nie jest dobre ale pomaga) milego popoludnia , pozniej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj caly dzien spedzilismy w ogrodku , grill mateuszek pluskal sie w baseniku , wiec rekreacyjnie na swiezym powietrzu, mateuszek nawet nie spal w poludnie i nawet nie byl marudny probowalam go polozyc ale nie dalo sie , za to zaraz po kapieli zasnal ale zbudzil sie okolo 23 chyba dzien pelen wrazen nie pozwolil mu na sen , zasnal dopiero okolo 2 i spalismy do 10 ., dzis pogcoda super wiec mateuszek znow w ogrodku lobuzuje ale trzeba korzystac z ladnej pogody , obiadek nastawiony, kawka zrobiona chwilka relaksu milego weekendu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki witam majówkowo - już jako 30dziestka ;p u mnie leje od chmurek po samą ziemię - masakra, a dziś planowaliśmy dzień rowerowy :( eva zazdroszczę pogody - ale cieszę się że chociaż Wy możecie cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu :) powiem Wam że dopiero w ten majowy weekend trochę odpoczęłam psychicznie, bo święta tak bardziej rodzinie, w gościnie i to też męczy..niby w piątek mieliśmy gości, w niedzielę też ale była leniwa sobota...chociaż Iga dała takiego czadu że szok, aj wieczorem padłam jak mucha.. martita nie zagadałam - bo chyba na to nie odpisałam, bo byliśmy dość późno bo ok 15 i chmurzyło się więc lataliśmy jak poparzeni i jak bratu nic nie wpadało w oko to wychodziliśmy i u Ciebie weszliśmy, tym bardziej że z Igą byliśmy ja nawet nie obeszłam całego sklepu i już wychodziliśmy...a tak jak pisałam to nie spodziewałam się że mogę Cię tam spotkać.. a w ogóle to myślałam że jesteś nieco niższa :) anika jak tam majówkowy wypad rowerowy?? napiszę jeszcze później bo musze się do obiadu ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri
Witajcie dziewczyny :) Mialam raportowac...wiec raportuje :) Dzis rano mialam usg i wszystko jest ok :) moje baby wcale nie jest takie drobne :) wazy ok 3.1 kg Jej ale sie ciesze-wszystkie parametry mniej wiecej na srodku siatki centylowej :) Dzis scan robil mi ten sam facet co wczesniej-i dzis tez od niego dostalam raport z 31 tyg. ciazy (wtedy nie dostalam bo mu cos komp fiksowal)...wiec w 29 tyg. moja dzidzia wazyla 1.3 kg a w 31 tyg. juz 1.7 kg wiec "przytyla" w ciagu 2 tygodni 400 gram :) Dzis zaczelam 39 tydzien wiec zostaly mi wlasciwie 2 tygodnie do konca-to pewnie ta moja dzidzia jeszcze przytyje ;) A i dostalam zdjecie dziecka :) na 1000000 % to dziewczynka-jest slodka :) W sobote na wieczor wybrallismy sie z mezem na zakupy-okupilam sie na cale lato -mam na mysli ciuchy :) kupilam wlasciwie to co chcialam :)bo pozniej to raczej nie bede miala jak ;) a w niedziele zrobilismy spozywcze zakupy na CALY MIESIAC :) zebym juz nigdzie nie chodzila....lodowka to mi sie nie domyka tak mam napchane hihi A teraz zajadam sobie rolade lodowa +truskawki :) mezus mi wczoraj sprawil ;) sam on nie chce -nawet lepiej bo wiecej dla mnie hihi Ale ta pogoda nie dopisala w Polsce-faktycznie zimno-rozmawialam z bratem to u niego ok +3 i kropi deszcze-ale u mnie tez nie ma rewelacji :( A tak ogolnie to mam sie bardzo dobrze :) przytylam tak 13-14kg i od jakiegos czasu ta waga sie utrzymuje-nie wiem jak to jest, ze dzidzia tyje a moja waga stoi w miejscu...aaaaa jak do tej pory rozstepow nie mam (tylko wodny cellulit na nogach ) Wybralam sie rowniez w paszukiwaniu za Emolium lub Atoperalem....i nigdzie go nie maja :( co za kraj-trudno bede radzic sobie w inny sposob. Zycze milego wypoczynku mimo okropnej pogody Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no i weekend się kończy,u mnie ogromnym śniegiem:) ja wczoraj też byłam w pracy,w weekend na Sląsku,u kuzynki,pobawiłam troszkę 3-miesięczną dzidzię,jest słodka i bardzo grzeczna;no i dzisiaj leniuchujeemy,tymbardziej,że zima na całego:) tesciarka jak byłas z Igą to musiałam zaóważyć,bo odkąd jest Igor,zawsze zwracam uwagę na wózki i dzidzie:) mam 177 cm wzrostu i zazwyczaj unikam bardzo wysokich obcasów:) wszystkiego naj teściarka z okazji okrągłych urodzin!! jutro wybieram się z mężem na małe zakupy i po tę piaskownice dla małego,ale taka pogoda,kiedy ją wystawię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×