Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam :) eva- te kolki to chyba sa najgorsze ?? ja co prawda nie wiem co to znaczy bo moj mały nie miał i mam nadzieje ze nie bedzie miał :) moj mały dzis tez spałponad 3 godz na pdworku :) milej nockiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
Hej Jeśli szukacie ubranek dla swoich przyszłych pociech zapraszam do sklepu internetowego www.patryczek.pl , znajdziecie tam nowe ubranka polskich producentów w fajnych cenach w rozmiarach 56-104cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem szczesliwą mamusia Oskarka który urodził sie 3 marca :) chetnie dpołącze do rozmów jesli mozna :) Pozdrawiam i zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuski co wy dajecie do picia swoim pociechom chodzi mi o malenstwa ?? wiem ze jak sie karmi piersia to nic nie trzeba dawac do picia ale ja bym chyba spróbowała cos zapodac :) chociaz troszeczke zeby poczuł inny smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego Monika chcesz w ogóle cokolwiek podawac? z tego co wiem to maluchy nasze mają jeszcze nie wyksztalcone kubki smakowe i lepiej nie podawac im za duzo smakow nowych- poza tym twoje mleczko ma za kazdym razem inny smak w zalezności od tego co jesz, wiec raczej na brak smakow Twoje malenstwo nie powinno narzekac. Inaczej jest jak sie karmi mlekiem modyfikowanym, ale przy piersi to akurat dziecko ma bardzo urozmaicone menu wbrew pozorom;) a poza tym zbyt wczesnie wprowadzone pewne smaki mogą spowodowac wieksze prawdopodobienstwo alergii wiec ja wole nie eksperymentowac na swoim malenstwe, a poza tym skoro mowią żeby nie poic dzieci karmionych piersia to znaczy ze cos w tym musi byc;) zreszta jak odciągam mleczko to na poczatku wlasnie jest piciu (takie mleko wodniste, prawie przeźroczyste) a potem dopiero jest jedzonko (takie białe mleczko), wiec maluch ja jest spragniony to po prostu chwile pociągnie sobie z cycusia i juz jest mu dobrze;) ja za to kupiłam wczoraj juz krem z filtrem bo slonce zrobilo sie juz ostre i nie chce zeby Julke poparzyło;) my na weekend majowy jedziemy do pradziadkow na rocznice slubu do warszawy, wiec zaden plener, ale za to na poczatku czerwca jedziemy na tydzien lub 10 dni do wloch (Julka bedzie miala wtedy 5 miesiecy) musze to jeszcze skonsultowac z nasza pediatra czy w ogole pozwoli i wtedy podejmiemy z mezem ostateczna decyzję;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytus22
hej jesli mozna takze dolanczam jestem mama rocznej julci urodzila sie 25 kwietnia2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytus22
ja dawalam herbatke koperek wloski:) troszke uspokaja dziecko i lagodzi kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie mój Mateuszek przespał ładnie nockę , ja dalej karmię piersią ale pomału wprowadzam mu nowe smaki , a na kolkę też podaję mu herbatkę z koprem włoskim, (smakuje mu) teraz bawi się grzecznie w wózku a ja szykuję obiadek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na wzdęty brzuszek mojej Julci, bo kolki raczej nie miała to sama piłam tą herbatkę z kopru włoskiego i wzdęcia minęły w mig;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ksawery tez jest w miare grzeczny :) wczoraj bylismy na imieninach i przez 4 godz spał :) na swierzym powietrzu :) tylko zjadł i dalej spał :) super :) doszlismy do wniosku z mezem ze na imprezy mozemy z nim chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaddd to z Ksawerka may imprezowicz jest Miki 13 a z którego listopada jest twoja Lilianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja mam pytanie. Ile czasu na początku trwało u Was karmienie? Bo mój Piotruś to bardzo szybko przy cycku zasypia i muszę go budzić, żeby jeszcze zjadł, bo chcę żeby dostał też te mleczko co na końcu leci a nie tylko samo picie. Jesli chodzi o nockę, to Piotruś nie chciał spać i nie chciał aż w końcu się poddałam i go wzięłam do łóżka i tam juz oczywiscie zasnął od razu...nie chcę go do tego przyzwyczajać ale w nocy jak jestem śpiąca zupełnie co innego myślę i się poddaję:) Monikka ja bym nie dawał nic do picia, przecież ma mleczko a na inne picie jeszce będzie miał czas, a jeszce mu zaszkodzisz czymś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka u nas karmienie jest co 3 godz , ostatnio w nocy spał ładnie 5 godz (byłam w szoku) w ciągu dnia zamiast cycusia podaje mu deserek z bobovita od 4 miesiąca , a w nocy śpi w łóżeczku w naszej sypialni żeby w nocy nie biegać po domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyszłam z małym ze szpitala podawałam mu tylko pierś , jak skończył 4 miesiąc podaję mu herbatkę z kopru włoskiego (ostatnio dopadły nas kolki) chociaż pilnuję się ze swoim jadłospisem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super,jeszcze maluchy z nich to popalic nie daja co?a Twoj jak?siedzi juz bo moja to lezy i tylko turla sie w lozku nie moge jej na dluzej zostawic.....co przychodze to owinieta kocami-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to już ostatnio taki ruchliwy się zrobił że oczy to na około głowy trzeba mieć ,jak go posadzę na kanapie to przy pomocy poduszek chwilkę posiedzi ,ale sam to nie ;a jak tam starszy synuś zaragował na malutką siostrzyczkę? ty w domku dopiero musisz mieć wesoło, ja też mam starszego synka ale już chodzi do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku byl zazdrosny,buty mi zakladal na nogi jak ja karmilam,kocyk z niej sciagal....ale teraz pomaga,przychodzi caluje ja w buzie ,w raczki....chce ja ze mna kapac...jedzeniem sie dzieli(choc tlumacze,ze nie ma zabkow i nie je jeszcze)....ale....raz na tydzien jakas zazdrosc w nim jednak powraca i za moimi plecami pare razy ja klepnal;podbiega,uderza,ucieka....sie zdarza...ale ogolnie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku byl zazdrosny,buty mi zakladal na nogi jak ja karmilam,kocyk z niej sciagal....ale teraz pomaga,przychodzi caluje ja w buzie ,w raczki....chce ja ze mna kapac...jedzeniem sie dzieli(choc tlumacze,ze nie ma zabkow i nie je jeszcze)....ale....raz na tydzien jakas zazdrosc w nim jednak powraca i za moimi plecami pare razy ja klepnal;podbiega,uderza,ucieka....sie zdarza...ale ogolnie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze nie ma jak starszy brat tylko przy dwójce maluszków to dopiero oczy i z tyłu głowy musisz mieć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj ryczy,dostal jakiegos szoku ,na chwile przysnal i sie obudzil i nie moze sie chyba odnalezc....jak ona taka mala do tego halasu sie tak szybko przyzwyczaila....on ma taka sile glosu,niebywale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mu się coś przyśniło a budzi się w nocy czy przesypia całą nockę? Mój mały śpi więc chwilka relaxu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×