Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

dlaczego za kazdym razem pojawiaja mi sie 2 wypowiedzi skoro raz wysylam ,nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego za kazdym razem pojawiaja mi sie 2 wypowiedzi skoro raz wysylam ,nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny nocka minęła super Mateuszek budził się 3 godz, zero kolki (huuura) kolka się skończyła to dostał pleśniawek (brał antybiotyk) ostatnio , ale już mu kupiłam maść i smaruję a jak tam wasze maluszki spały?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki :) nie jestesmy tu po to aby sie smiac z kogos :) Co do spania z malenstwem to moj bardzo dobrze spi w nocy wstaje biore go do cycy je z 20 min. zasypia i odkładam do luzeczka i po 2,5- 3 h wstaje znowu juz nad ranem maz przebiera go daje mi do cycy i juz spi ze mna :) bo maz do pracy :) i tak spimy roznie albo zaraz wstajemy albo jeszcze spimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili budzi sie tylko 2 razy....w nocy i ja spie z nia,przeciez nie bede wstawac zeby ja przeniesc do jedzenia bo ja jestem neptykiem o tych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili budzi sie tylko 2 razy....w nocy i ja spie z nia,przeciez nie bede wstawac zeby ja przeniesc do jedzenia bo ja jestem neptykiem o tych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak u was z kg??? po ciazy ??? bo ja to musze sie chyba pochwalic :) w ciazy przytyłam 20 kg !! jak przyjechałam ze szpitala to miałam tylko 6 kg mniej czyli zostało mi 14 !! dzis moj mały konczy MIESIAC :) i zostało mi 4-5 kg !!!! jestem taka szczsliwa :) z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pieknie poszlo.....szybko.....ja przytylam 12 po miesiacu wrocilam do wagi z przed....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mineły juz 2 miesiace i mam chyba mniej kilo niz przed ciaża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!U nas nocka przespana cała,pierwszy raz,wstaliśmy dopiero o 7 rano na jedzonko,za to trochę rano był marudny,no ale coś za coś;-) Ja też jestem bardzo zadowolona ze szczepienia,mały nie miał gorączki ani żadnych innych historii;na rota szczepimy za tydzień; W ciąży przytyłam 15 kg a po porodzie zostało mi pięć,które zgubiłam w kolejnym tyg,teraz schudłam jeszcze 2 i mam wagę jak nigdy,rozpoczęłam seanse na solarium,żeby przygotować się troszkę do lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena to super że spada a nie odwrotnie ,ja akurat po miesiącu od porodu wróciłam do swojej wagi (awet -2kg., jestem z tego powodu szczęśliwa bo nigdy nie udało mi się schudnąć nawet mój mąż jest zadowolony i stwierdził że ciąża mi służy) monikaddd to super że tak fajnie że tak waga ci ładnie spada Zastanawiam się kiedy mogę dostać miesiączkę wiem że przy karmieniu piersią mogę jej nie mieć mały już 30 skończy 5 miesiąc ,no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny to ja nie mam czym sie chwalic :( wy tak schudłyscie :( jej.... A od kiedy własnie mozna zaczac chodzic na solke ???? bo ja mam za 3 tyg chrzest i bym chciała z pare razy pujsc ! bo jestem taka blada !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc . dziewczyny chcialam was zapytac co wy o tym myslicie bo ja juz chyba popadam w paranoje mierzylam temperature w pochwie mam 37.3 do tego bialy sluz teraz jakby grudkowaty taki wczoraj byl taki jak woda zadnego zabarwienia na jaki kolwiek kolor piersi mnie nie bola tylko wydaje mi sie ze mam bardziej wrazliwe sutki i czasem wieczorem bardziej bole jajnikow skurcze takie. dadam ze test robilam 5 dni temu i wyszedl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie karmię więc niema przeciwwskazań,przy karmieniu chyba też nie,ale nie jestem pewna Przy karmieniu okres może sie długo nie pojawiać,ja już pierwszy miałam teraz czekam na drugi i trochę się denerwuje bo go jeszcze nie ma,ale na początku sa nieregularne,więc jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na solarium mozesz isc kiedy chcesz tylko sutki sobie zakryj jak karmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor........1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar.......1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... ..2.......SURREY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
dobena - kopiując starszą tabelkę wykluczyłaś mnmie z nie .. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor....... .1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar...... .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... ..2.......SURREY teściarka......29............17.02.2010.......Iga..........1......śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha 120 a kiedy powinnaś mieć miesiączkę? spróbuj za parę dni powtórzyć ten test Miki13 gdzie znajduje się to hrabstwo Surrey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w anglii,to jeszcze Londyn bo metro dojezdza ale adres podchodzi pod surrey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały zjadł i bawi się pod karuzelą,swoją drogą to wspaniały wynalazek,Igor bardzo lubi sobie z nią rozmawiać Zocha120 to test powinien coś wykazać,chyba musisz zasięgnąc porady lekarza albo poczekać jeszcze trochę może @ przyjdzie teściarka z jakiej czesci woj jesteś? Ja z ok Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki ja tez aktualnie mieszkam w Belfast /UK -już 2 latka Zocha a zawsze miałaś ją regularnie ? Ja bym powtórzyła ten test ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×