Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuuuuuu2222222

duża wada wzroku a poród naturalny

Polecane posty

Gość uuuuuuu2222222

WITAM, nie rozmawiałam o tym jeszcze z moim lekarzem może są wśród was osoby w podobnej sytuacji. Mam duża wadę wzroku krótkowzroczność i astygmatyzm -8.5 i -9.0 jak myślicie czy poród naturalny może pogorszyć mój wzrok? Czy będzie wskazane cesarskie cięcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz wskazania do cesarki
idziesz do okulisty ,on ci wystawia zaswiadczenie idziesz do gina i skierowanie na cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu2222222
kaja...- takie osoby jak ty należśy po prostu olewać- musisz być zdesperowaną osobą skoro nie masz co robić w piątkowy wieczór tylko pisać jakieś głupoty i obrażać innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA POWIEDZCIEE
OBRAZILAMCIE?? ODPISALAM CI NA TOPIK PRZECIEZ :=O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA POWIEDZCIEE
WIEC UZASADNIJ SWOJA WYPOWIEDZ I POWIEDZ GDZIE CIE OBRAZILAM, CALY SWIAT CHCESZ OBARCZYC WINA I SIE WYZYWAC NA TO ZE SIE Z TAKIMI OCZAMI URODZILAS A NIE ZE ZDROWYMI, WRZUC NA LUZ TROCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu2222222
bez komentarza-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu2222222
wystarczy wejść na temat UTOPIC CZY NIE UTOPIC i odrazu widać że mamy doczynienia z jakąś chorą osobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA POWIEDZCIEE
SORRY ALE CO CIE OBCHODZA INNE TOPIKI NA KAZDYM MOGE PISAC CO MI SIE PODOBA A TY MASZ KOMENTOWAC TO O CO SIE PYTASZ I MNIE NIE WYZYWAJ BO SOBIE TEGO NIE ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 75% niedowidzenia na lewe oko od urodzenia i do okulisty musze się zgłaszać co pół roku ..teraz mam w lipcu iść i też jestem ciekawa jaka opinie wyda co do porodu bo termin mam na wrzesień i też mam obawy bo kuzynka mojego narzeczonego na jakiś czas po porodzie nie widziała za dobrze bo tam jakieś naczynka popękały jej od wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem o co chodzi. Kaja odpisała na twój topik a ty do niej takie teksty.... To chyba z Tobą jest coś nie tak.... ...jej odpowiedź jest jak najbardziej prawdziwa, sama miałam to samo napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bbbbb
idziesz do okulisty on cie bada i wystawia skierowanie na cesarskie ciecie a ty z tym do gina idziesz ( ja tak mialam tylko mam wskazania ortopedyczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA POWIEDZCIEE
A SKORO MOJA ODPOWIEDZ CI NIE PODPASWOALA TO KULTURALNIE MOGLAS ODPISAC A NIE JAK CHLOP Z WIDLAMI WYSKOCZYLAS. PO CO W TAKIM RAZIE SIE PYTASZ JAK NASKAKUJESZ NA LUDZI? MOZE JAKOS WYTLUMACZYSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UjUjUj
ja mam -6,5 rodzilam naturalnie, wada nie ulegla zmianie. to zalezy od Twojego stanu siatkowki...a nie od wady bylam u dwoch okulistow w niemczech zaproponowano mi znieczulenie zewnatrzoponowe-bym nie parla tak mocno (wiadomo z bolu prze sie mocniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UjUjUj
kaja pisz malymi literkami- duze litery w necie oznaczaja krzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu2222222
krakowianka-82 raczej to nie jest normalne gdy osoba pisze ci że wypadną ci gałki oczne hehe to jest wręcz śmieszne trzeba mieć albo naście lat albo być totalnie pustą osobą w szczególności jak Kaja... zbija sie ze wszystkich kobiet które są mamami albo niedługo zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJA POWIEDZCIEE
ujuju już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu2222222
nie wiem która normalna kobieta pisała by o utopieniu dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza au
autorko "pustą osobą w szczególności jak Kaja... " wiec kim Ty jestes w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddddddddddddddddddddddddddd
autorko topicu to Ty jestes pusta i to ze mzoesz oslepnac przy porodzie nie jest wina kai sputalas ona Ci odopwiedziala slepa kuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza au
widzę ze Ci sie bardzo nudzi i zajmujesz się śledzeniem czyichś tematów, dobrze rozumiem? jeślinawet ktoś tak pisał to skorojesteś lepsza bo na taką chcesz się tu kreowac to poprostu to zlej :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu2222222
Dziękuje wszystkim którzy odpowiedzieli mi na moje pytanie więcej się tu nie wypowiadam bo widzę że mam do czynienia z jakimiś małymi dziećmi które muszą się pokazać jakie to są przez internet a w rzeczywistości płaczą do poduszek. żałosne jesteście i popierajcie Kaje... potem się czyta w prasie czy w telewizji o właśnie takich matkach które zabijają swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza au
ależ my mamy taką nadzieję ze już tu więcej nie napiszesz i zaraz cie zgłoscimy do moderacji by twoje ip blokowala przy próbie umieszczenia tematu. Właśnie przeztakieosoby kafeteria to śmietnik się robi. A więc uuu222 nara :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu2222222
co kaja zmieniłaś nick poraz już który ?? hehe sama sobie odpisujesz zabawna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×