Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość hhigg
gdzies sie zapodziala instrukcja przejecia przez Po netu, dziwne.. a Shatyn nawet sie do tego nie odniósl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
no tak, bo jak cos niewygodne, to trzeba przemilczec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
on ma na wszystkich teczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały Jaro cały on
teczki i haki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afganistan
a ja mam nadzieję, że na Bronka komorowskiego także nie będą głosować. A właśnie wiadomo już czy aby na pewno startuje? Tak samo nie można być pewnym tego, że wystartuje Jaro Kaczyński. Dopóki nie ogłoszą swoich decyzji niczego nie można byc pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
ej co było złego w nazwie totalniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam rusofobów
Obama: to "nowy początek" w stosunkach z Rosją Prezydenci USA i Rosji, Barack Obama i Dmitrij Miedwiediew oświadczyli, że narody ich krajów potrzebują "ducha wzajemnego zaufania" z czasów II wojny światowej aby zbudować prawdziwe partnerstwo. Obama obejmując swój urząd na początku ubiegłego roku zapowiedział "nowy początek" w stosunkach z Rosją, które w 2008 r., po wojnie rosyjsko-gruzińskiej, znacznie się pogorszyły. Miedwiediew przyznał, że za rządów obecnej administracji amerykańskiej nastąpiła "zmiana atmosfery" w stosunkach wzajemnych. - Atmosfera wzajemnego zaufania i wspólnego zaangażowania na rzecz zwycięstwa, która towarzyszyła historycznemu uściskowi dłoni nad Łabą, jest szczególnie potrzebna dzisiaj kiedy Rosja i Stany Zjednoczone budują partnerstwo na rzecz stabilnego i prosperującego świata. Jesteśmy przekonani, że działając w duchu Łaby będziemy mogli skutecznie sprostać wyzwaniom nowego tysiąclecia - stwierdza oświadczenie prezydentów opublikowane przez Kreml. Obaj prezydenci opublikowali wspólne oświadczenie z okazji 65 rocznicy spotkania żołnierzy radzieckich i amerykańskich w pobliżu niemieckiego miasta Torgau, nad Łabą, na kilka dni przed ostateczną klęską hitlerowskich Niemiec. +++++++++++++ A polaczki jak zwykle z ręką w nocniku. Polityka Kaczorów poniosła klęske. Wchodzenie do tyłka USA i Żydów na nic sie zdało, nawet jego pogrzeb olali i pokazali za kogo go mają. Dobrze że PiS przegra wszystko bo ta partia bez honoru i wartości (jedyna wartością jest dla nich koryto i szukanie poparcia wśród diaspory, USA a jakby trzeba to i samego diabła) odejdzie na śmietnik hgistorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem grzebanie w ranach, jeśli to ma posłużyć ich uniknięciu w przyszłości. To co robi Shatyn, jak zwykle służy celom politycznym. Nie jestem co prawda jakoś bardzo zdziwiony, ale dziwnie uderza mnie jego małość. Okazuje ją oskarżając o nią innych nim jeszcze inni to pokazali. Cóż, pożyjemy zobaczymy, on i tak niczego nie odszczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn ---> Pan Adam Bielan to dla mnie typowy PIS-owski aktywista i niestety wychodzi na to że mija się z prawdą . Generalnie rzecz biorąc nie mogę od dłuższego czasu patrzeć na tego "polityka" " Rozumiem grzebanie w ranach, jeśli to ma posłużyć ich uniknięciu w przyszłości. To co robi Shatyn, jak zwykle służy celom politycznym. " Może dowody jakieś że Shatyn jest "na usługach " i może mu jeszcze płacą za te posty ? :D ( swoją drogą Myrevin nie wiem czy wiesz ale duża ilość napojów wyskokowych z czasem może prowadzić do zaburzeń postrzegania rzeczywistośi tudzież paranoji . Może warto iść na terapię lub do AA.... ) ps. i dziękuje że nie odniosłeś się do mojego postu w którym wyjaśniam ci dlaczego postąpiłeś podle nazywając mnie tak jak mnie nazwałeś . tak czy inaczej od teraz IGNOR bo rozmieniłeś się na drobne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
ty jestes jednak cinias obywatel, grales takiego niby co to ma swoje zdanie, a teraz jak na sznurku idziesz za shatynem... jestes bez charakteru, a na poczatku wydawało sie, ze jest inaczej... jednak macki shatyna cie pochłonely.. i jeszcze jedno, nie masz do czgo sie przyczepic u Myrevina, to lapiesz sie najnizszych chwytów... za słaby jestes jak widze na to.... zenuła:O A co do teczek, shatyn, to dobrze wiesz, ze robisz teczuszki tu na kazdego, kto nie mysli jak ty , czyli głupio! I to, ze dajesz do usuniecia niewygodne dla ciebie posty, to i tak nie zmieni, to faktu, ze jestes tylko niejaki shatyn, który robi wszystko wg instrukcji...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhigg ----->>>>> " ty jestes jednak cinias obywatel, grales takiego niby co to ma swoje zdanie, a teraz jak na sznurku idziesz za shatynem... jestes bez charakteru, a na poczatku wydawało sie, ze jest inaczej... jednak macki shatyna cie pochłonely.. i jeszcze jedno, nie masz do czgo sie przyczepic u Myrevina, to lapiesz sie najnizszych chwytów... za słaby jestes jak widze na to.... zenuła " 1. Myrevin zastosował "niski " chwyt nazywając mnie skurwysynem tak więc nie dziw się moim komentarzom :-) jeżeli Myrevin zacznie pisać na poziomie to mu odpowiem na poziomie 2. to , że zgadzam się z wieloma poglądami shatyna nie oznacza że idę na jego sznurku 3. myślę , że twoja teza świadczy raczej nie o obiektywnej ocenie moich postów a raczej o twoich uprzedzeniach co do shatyna ( kto się z nim zgadza jest be ) 4. " A co do teczek, shatyn, to dobrze wiesz, ze robisz teczuszki tu na kazdego, kto nie mysli jak ty , czyli głupio! I to, ze dajesz do usuniecia niewygodne dla ciebie posty, to i tak nie zmieni, to faktu, ze jestes tylko niejaki shatyn, który robi wszystko wg instrukcji... " To już świadczy o twojej obsesji ... zakrzywieniu percepcji i paranoji , shatyn gromadzi cytaty a nie teczki .... kolejny raz udowadniasz że zaślepia cię niechęć/nienawiść do shatyna nie potrafisz spokojnie, bez emocji i histerii mysleć 5. Nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji albowiem nie potrafisz zauwazyc OBIEKTYWNIE że nie ze wszytkim się zgadzam z Shatynem a zbieznośc naszych poglądów w wielu tematach jest dla ciebie grzechem ? to zwykły przypadek tylko na tym forum "niejaki shatyn " jest powszechnie zienawidzony i tyle . 6.Gdybym pisał po twojej myśli wówczas uznałbyś że mam charakter nie ? bez odbioru Myrevin --->>> nie rozmawiam z podłymi ludźmi :-) IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
o ile dobrze pamiętam obywatelu, to Myrevin mial ku temu powod, ze tak Ci powiedzial.. to po pierwsze, po drugie uprzedzenia to ma shatyn, na punkcie pisu , JK, nawet po niezyjacym prezydencie zle sie wyrazał, a to juz nie jest w porządku, nawet jak sie nie nawidzi jakiejs partii, przeciez o tym wiesz... Po trzecie, Twoje obiektywne komentarze były bardziej na kaczkach, teraz pokazujesz sie raczj z tej smiesznejszej strony, kiedys Ci nawet napisałam, ze mam inne zdanie od Twojego, ale mnie to nie razi, bo kazdy ma prawo do tego, ale za to razi mie to jak shatyn prowokuje, insynuuje, wkleja te swoje wklejki( i to je w przenosni nazwałam teczkami, jakos sie nie domysliles?) tak usilnie próbuje pokazac sie z tej dobrej strony, co nie zawsze mu wychodzi, dlatego wlasnie, ze jest uprzedzony i jak ktos ma inne zdanie od niego ten jest be.. ale Ty tego nie zuwazysz...pewnie tych instrukcji przejecia netu przez PO, ktore wczoraj tu ktos wkleił tez nie zauwazyles...?no tak niewygodne fakty lub jak niektorzy tutaj czesto uzywaja slowa klamstwo.... a co do niejakiego shatyna, tez pewnie nie wiesz dlaczego pisze niejaki prawada? na koniec Ci powiem, ze pisze bardzo spokojnie, bez emocji :D bez odbioru?? nie przesadzaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
Myrevin, masz racje, powinnam sie ugyzc w palec i nic nie napisac;) ale co tam, w koncu piszę prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
do jakiegos tam.... Do kogopś tam... Nie mam uprzedzeń do pis-u, JK tylko mam konkretne zarzuty. Czyli sa to fakty a nie uprzedzenia. O niezyjącym preydencie źle się nie wyrażałem... To kłamstwo. hmmm no faktycznie, tak samo jak nie mowiles zle o pogrzebie LK może przynajmniej to zauważy Obywatel czy oby na pewno zle sie nie wyrażałeś... czyzbys sie mscil teraz za LW pisząc na JK niejaki?:D Mnie nic nie boli, chyba ze głowa jak sie naczytam niektórych bredni tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
jak "pięknie" kłamiesz :O taki jestes cwaniak, bo wiesz, ze nie ma tematu i nie mozna przytoczyc Twoich postów co?...ale my czytalismy, nawet Obywatel czytał, to moze zrazi go troszeczke Twoje klamstwo...bo inni to juz dawno to wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
chopie a co ty chcesz uduwodnic tym postem :D nie zrozumiles mojego postu, to nie moja wina, Twoj problem :D 26.04.2010] 10:00 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Poza tym napisałaś: "nawet po niezyjacym prezydencie zle sie wyrazał" Gdzie tu jest mowa o pogrzebie, kłamczuszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
nie, nie bede na Twoje zawolanie nic cytowac, wszyscy widzieli co pisales i dlatego topik byl usuniety... a teraz baw sie dalej w uczciwego, bo rozmowa z Toba, to jak walenie glowa w sciane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhigg
szkoda czasu na Ciebie...shatyn Obywatelu, teraz poczytaj, jak Twoj kumpel zmienia rzeczywistosc... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyatel dzikiego kraju
shatyn :-) poluzuj mi ten sznurek :D oki ? co do Bielana ----->>> no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaka głoopia
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie głupiaa
przecież widać że shatyn i "obywatel dzikiego kraju" to ten sam typek variete, variete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" faktycznie głupiaa przecież widać że shatyn i "obywatel dzikiego kraju" to ten sam typek variete, variete... " Drogi oszołomie ile razy będziesz jeszcze wpisywał swoje teorie tutaj :D ? mam z ciebie niezły "polew " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj mi chleb
a najlepsze było jak wszyscy wielcy tego świata po kolei odmawiali przyjazdu na pogrzeb prezydenta i prezydentowej. bali się jakiegoś wulkanu. co ciekawe premier maroka się nie bał i przyleciał. paranoja jakaś na tym świecie panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a shatyn to pewnie osoba
stworzona przez moderatorow bo naprawde czytajac co on wypisuje to ciezko uwierzyc ze moze istniec taki idiota i do tego taki stary ja stawiam ze to ktos sobie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
jak ktoś jest totalniakiem to zawsze będzie tępiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×