Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

22:42 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju " dlaczego krytykujesz tylko ich za te prostactwo, przecież pisowowcy na tym topiku najczesciej sami zaczynają afere prowokują, wyzywają od debili ciot itp sami zaczynacie a poźniej zdziwienie ze ktos sie tak odwdziecza. A jak juz chcesz krytykowac innych to nie badz stronniczy!!!!!!!!!!!!!!!!! " Moje chamskie odzywki są do osób chamskich i celowo są ostre albowiem chołotę zwalczam jej bronią i wreszcie ktoś zauważył że to nie JA prowokuje " Zajrzyj chłopie do słownika polskiego. :D:D:D:D:D Kto to jest :O Pisać nie umie a krytykuje. :D Zwolennik PO i donka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermo mam pytanie
ja tylko chce by bylo jasne że wyzwiska olewki i inne rzeczy dzieją sie nie bez powodu. Chyba logiczne ze jak ktos mnie atakuje to nie bede tego tolerowac. Nikt z pis nie krytykuje wawci,otulonej i innych prowokujących wyzywających ...DZIWNE?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tych efektów nie widzę." "nie widzisz efektów? to ja ci efekty pokazuje deficyt budżetowy w roku 2004 37 mld zł pis przejmuje władzę po wyborach w 2005 r sprawuje ją do 2007 deficyt budżetowy w 2007 - 16 mld pis zostaje odsunięty od władzy mijają 3 lata rządów PO - ponoć lepszej rok 2010 deficyt budżetowy 52 mld zł vincenty stosuje kreatywną księgowość budzetową żeby nie naruszyć 50 proc progu ostrożnościowego w rezultacie wykazuje ze dług publiczny wynosi 49,9% pkb. zwykłe oszustwo jest jeszcze tego wiecej i ja to wszystko mogę udowodnić. już o aferach nie mówiąc. ja nie piszę że tusk to ruda świnia czy że vincenty to łysy dziad. nie stosuje takiej prostackiej retoryki jak ten od dzikiego kraju czy shatyn. opartej na wyzwiskach i poczuciu wyższości. ja pisze o konkretnych faktach. tylko że to jakoś nie dociera." Do mnie dociera, ale niestety ludzie widzą tylko ich porażki, a przede wszystkim nie mówię tu żałosna koalicja z LPR i Samoobroną. Ja też to pamiętam. Oczywiście to jest powód do dumy, że obniżyli podatki, że deficyt malał, ale pamiętam też "raz dane słowo jest święte" i to" Nie będę premierem, jak mój brat zostanie prezydentem". "dlaczego krytykujesz tylko ich za te prostactwo, przecież pisowowcy na tym topiku najczesciej sami zaczynają afere prowokują, wyzywają od debili ciot itp sami zaczynacie a poźniej zdziwienie ze ktos sie tak odwdziecza. A jak juz chcesz krytykowac innych to nie badz stronniczy!!!!!!!!!!!!!!!!! No i mi właśnie chodzi o rzeczową dyskusję, a nie wyzywanie. Zauważyłam,że tu prawie wszyscy opluwają się nawzajem, niezależnie od tego jakiej partii są zwolennikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia się przewraca i otulona bananem się wzajemnie wspierają i krzywdy sobie nie uczynią , za to Ja z Shatynem dzisiaj miałem polemikę o aborcji i mamy odmienne zdania , także co do Alicji Tysiąc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualne zwalczanie hołoty.. żałosne. Nie wiesz kto i po co, ale oceniasz, hołota. Bardzo polskie. I to był eufemizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę, że ty za to
ciągle oglądasz TVP 1 czyli pisuarowy i tak systematycznie riobią tobie wodę z mózgu Co do mnie to nie chce i nie mam ochoty z toba dyskutowac tutaj trafiłeś BINGO! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo szkoda marnowac
strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Zauważyłam,że tu prawie wszyscy opluwają się nawzajem, niezależnie od tego jakiej partii są zwolennikami. " Echja --->>> nigy PIERWSZY nikogo nie opluwam :-) pewnego dnia rozmawialiśmy z Shatynem kulturalnie wlazła wawcia i puściła wiąche o ciotach . Wybacz ale nie nadstawie drugiego policzka no to mu się odwdzięczyłem. Nigdy nikogo nie obrażam chyba że on zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:45 [zgłoś do usunięcia] ofermo mam pytanie ja tylko chce by bylo jasne że wyzwiska olewki i inne rzeczy dzieją sie nie bez powodu. Chyba logiczne ze jak ktos mnie atakuje to nie bede tego tolerowac. Nikt z pis nie krytykuje wawci,otulonej i innych prowokujących wyzywających ...DZIWNE?????????????" Nikt z PIS-u nie krytykuje ??? :O Ale tu nikt z PIS-u nie wchodzi. A może się mylę .:O Widział ktoś może tu Zbyszka Ziobro ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn jestem na tym topiku od dwóch dni, akurat mam trochę wolnego i z nudów czytam sobie kafeterię. Na temat kaczki na taczki wchodziłam, ale się nie wpisywałam. Nie znam Cię osobiście, więc nie mogę się wypowiadać na temat Twój, bo w internecie można pisać różnie, a często swoim zdaniem można skrzywdzić drygą osobę, uznając że jest taka, jak się wypowiada, a to wcale nie jest prawdą. Prawdą jest też to, że mnie osobiście nie obraziłeś, więc nie mam nic do Ciebie, nie podpadłeś, chodzi mi o to, że jeszcze nie wyzwałeś mnie od... różnych. Czasem w internecie można odnieść mylne wrażenie na temat jakiejś osoby, a tak naprawdę nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie kabelka i monitorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatel kim jesteś? Hołota przez samo H .. shatyn się jeszcze prze Ciebie pod ziemie zapadnie, bo innym błędy wytykał jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo zeby lepiej się tobie
spało przypomne jaki to Pis jest prawy Jaki Pis jest prawy (z innego topiku) : [1)Posłowie PiS kłamią w usprawiedliwieniach, aby wyciągnąć z państwowej kasy po 300 PLN. 2)Wybucha wojna pomiędzy prezydentem a premierem kto ma przewodniczyć polskiej delegacji na unijny szczyt oraz wybucha wojna o miejsce o krzesło 3)Poseł Gosiewski poucza (byłego ?) kolegę partyjnego o przestrzeganiu wartości chrześcijańskich sam będąc na bakier w tym temacie. 4)Prezydent Polski, głowa państa (jak często lubi przypominać) , zwierzchnik sił zbojnych, itd. mówi do dziennikarki, że ją wykończy i że jest na jego krótkiej liście (która zapewne nie jest taka krótka). 5)Poseł PiS Jacek Kurski podczepia się pod konwój policyjny, zatrzymany blokadą wymach*je immunitetem,i opowiada ze dobrze się jechalo a prezes partii J.Kaczyński mówi, że nie ma sprawy, że klub nie jest od przepisów ruchu drogowego. 6)Prezydent L.Kaczyński traktuję uroczystość państową jak prywatne imieniny (podobnie jak traktuje cały kraj - patrz. m.in. użyczenie bratu państowej willi w Krarysewie) i nie zaprasza byłego prezydenta L.Wałęsy bo go nie lubi, choć zaprasza A.Kwaśnieskiego (ach ten niezłomny antykomunizm) 7)Poseł PiS wypowiada w Sejmie rasistowskie uwagi o nowym prezydencie (zaprzyjaźnionego) innego państwa, a ważna postać PiS (P.Gosiewski) bagatelizuje: to tylko prywane opinie (choć wygłoszone nie po pijaku na imieninach a w Sejmie). Dopiero reakcja amerykańskiego ambasadora to zmienia. 8)Urzędnicy kancelarii prezydenta przyzwyczajeni do bezkarnych kłamstw w kraju bezmyślnie kłamią też o rozmowie telefonicznej nowego przezydenta USA (choć nawet nie wiadomo po co ? żeby po raz kolejny połechtać swego swego pryncypała?) i co zaczyna wyglądać na sprawę poważną w stosunkach amerykańsko - polskich 9)Posłanka PiSu Elżbieta Kruk przychodzi "nawalona" do sejmu gdy dziennikarze chca ja zbadac alkomatem to posłowie PiS-u ja odbijają i prowadza kordonem do restauracji, gdzie trzeźwieje 10)Lech Kaczynski prezydent, głowa państwa jak lubi być nazywany blokuje ustawę Palikota o odrolnieniu gruntow bo go nie lubi! 11)Wizyta prezydenta Kaczyńskiego w Gruzji odwiedził w nocy posterunki granicznie z Osetią Południową kule z kałasznikowa swistają koło głowy prezydenta prezydent mówi ze kulą się nie kłania i widzi i słyszy wie ze sprawcą tego całego zamieszania byli Rosjanie.Gruzini uśmiechają się wraz z prezydentem Saakaszwilim. 12)Posłowie PiS-u Karol Karski i Łukasz Zbonikowski demolują po libacji alkoholowej hotel na Cyprze (konkretniej będąc pod wpływem alkoholu, prowadzili dwa wózki golfowe i spowodowali szkody szacowane na 10,140 euro plus VAT)] Późna pora więc chyba to wystarczy tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toteż nie piszę do Ciebie, bo czasem trzeba coś palnąć, ale też widzę, że czasem coś za ostro, czasem można sobie poprzeklinać po cichu i dalej prowadzić dyskusję bez obrzucania siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo ...
[no niestety panowie. prawda jest taka że nie jesteście w stanie ze mną podjąć dyskusji.] To po jasną cholerę tutaj wchodzisz ? Poza tym coś tobie się poprzewracało w twojej małej makówce Nikt z toba nie chce rozmawiać, bo ty nie potrafisz rozmawiać tylko obrażasz dyskutanta, a nie na tym polega dyskusja dziecinko Masz mleko na brodzie więc ... rób rząd i znikaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo ...
Dobranoc Koziołku Matołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk Gdzie ty widzisz wojowniczość? To była kpina.. nic ponad to. 🖐️ Wszystkim się błędy wytyka, dopóki nie są sprzymierzeńcami politycznymi. Typowe polskie zachowanie. Idę stont, na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatynku nie dziw się
to jest właśnie PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofermo mówiłem ci daj sobie spokój z edukacją marksistowskich mas. :) To nie ma sensu.:O Po tobie widać że jesteś wykształcony, posiadasz wiedzę czego nie można powiedzieć o pewnym osobniku, który tu bajki opowiadał o swoim UJ - dyplomie. UJ to on widział ale z perspektywy plant. :D A ten drugi osobnik to pożal się boże - jak to mówią. :) Kompletne nieporozumienie. On to powinien być na topiku dla dzieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie ciężko wyczuć kpinę, wybacz. Tym bardziej, że nie czytałam wszystkich dzisiejszych wpisów z wyjątkową starannością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×