Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ok. W takim razie potwierdzam. Ś.P. Janusz Zakrzeński (albo Graf von Holstein jak kto woli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:01 [zgłoś do usunięcia] echja128 "Wytłumacz mi dlaczego byłaś przeciwko pochówkowi Prezydenta na Wawelu ???" Ponieważ uważam, podkreślam to moje zdanie, nie był to najbardziej zasłużony prezydent dla kraju, dla mnie nie zrobił nic aż tak wielkiego, aby Go pochować na Wawelu, zresztą podejrzewam, że jak by umarł śmiercią naturalną to nie pochowali by Go na Wawelu, ale w Alei Zasłużonych na Powązkach. Pochowanie na Wawelu, jest tylko i wyłącznie dlatego, że zmarł śmiercią tragiczną. Byłam przeciwna ponieważ Wawel jest dziedzictwem wszystkich i żaden Dziwisz nie powinien decydować o tym, kto ma być pochowany na Wawelu. Gdyż nie jestem hipokrytką, nie lubiłam, nie głosowałam na niego a i po śmierci nie zmieniłam o nim zdania..." Mówisz że nie zasłużył ?? :O A ile osób niezasłużonych leży na Wawelu i nikomu to nie przeszkadza. Zgodzę się z tobą że gdyby nie tragiczna śmierć to leżałby na Powązkach. :) A co powiesz o pochowaniu cześka Miłosza w krypcie na Skałce ??? Czesiek skurwiel uciekł z Polski i na nią pluł z oddali i takiego szmaciarz pochowali z honorami. Nie przeszkadza ci to ????:O Co do Kaczki Lecha to go wolę od takiego komucha Komorowskiego i fałszywego ryżego donka. Przynajmniej był uczciwy i robił to co obiecywał. A taki ryzy matoł naobiecywał i nawet 5 % z tych obietnic nie spełnił. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu popadasz w sprzeczności. Zarzekasz się, że nie karmisz, a tymczasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatelu popadasz w sprzeczności. Zarzekasz się, że nie karmisz, a tymczasem... " zacytuj :-) zdaje się że sam nie zauwazyłem że karmię chodzi ci o moje ostrzeżenie Achtung ? toż to nie jest karma nawet ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Miłosz jest jak Ibsen, co oznacza, że kochał tak mocno kraj, że tylko w oddali mógł wytrzymać. Trochę to rozumiem i ma to sens. Z mojego punktu widzenia mogli go pochować w innym miejscu, ale nazywanie kogoś sk...., bo ma się inny pogląd, dla mnie jest nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glosuje na Kaczyńskiego, bo tylko on zamknie w wiezieniu wszystkich bogatych 23:06 Amader1873 W Polsce nikt nie dorobil sie uczciwie - wiem to po sobie - pracuje ciezko jako nauczyciel chemii, a dostaje na reke 1700 zl i nie moge sobie pozwolic na wlasny dom, a oszusci z wlasnymi firmami zarabiaja kilka razy wiecej ode mnie. Ale to sie skonczy - nie bedzie juz firm, gdzie pracuje sie choc minute dluzej niz 8 godzin, gdzie pracownika traktuje sie gorzej niz psa" to jakiś desperat pisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, takie czasy...;) Smoku, jeszcze jedno być krytycznym to nie oznacza, że się nie kocha. Klakierstwo niczemu dobremu nie służy, No chyba, że się jest chochołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Komorowski akurat w przeciwieństwie do niektórych członków pisowskiego rządu ma ładną kartę zapisana w PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to dośc cięzki przypadek, wiadomo że cięzko o cokolwiek ale nie ma nic za darmo. Innym wydaje sie że jak masz swoją firme to wystarczy by premierem byl Tusk a zera na koncie same się powiększają :( żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anouk mam właśnie na słuchawkach "Operation Mindcrime" Queensryche i zastanawiam się jak daleko ten album (1988r.) wybiegał w przyszłość. Z tym "mindcrime".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja apropos omawianego cytatu mam pytanie. Co to znaczy bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.04.2010] 23:01 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; Smok, królów nie musiała. A całą resztę (bohaterów, wieszczów)oceniła i przenosiła na Wawel jakiś (różny) czas po ich śmierci. A Piłsudski to osobny przypadek, ale nie ma co równać Lecha z Marszałkiem Piłsudskim." Co do tych wieszczów i bohaterów to ta ocena była w kilku przypadkach na wyrost. :D Co do Marszałka Piłsudskiego zgoda że nie można do niego równać Kaczyńskiego choć byli podobnymi patriotami - takimi prawdziwymi, ale Lech niestety nie wyciął odpowiedniej ilości komunistów i złodziei co Pan Marszałek dlatego daleko mu do niego. Marszałek zrobił wtedy porządek z tymi szumowinami a Lech nie poradził sobie i taki Donek matołek z bezjądrowym bronkiem wleźli mu na głowę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kto nie zasłużył na pochowanie n a Wawelu, kto zasłużył. Jednak myślę, że przy pochowaniu na Wawelu powinna to być decyzja za jakiś czas, nie teraz na świeżo, kiedy to On sam miał poparcie jakieś 20%, a niejednokrotnie ludzie po prostu Go nie lubili. Poza tym był związany z Warszawą, był Jej Prezydentem. Myślę też, że on sam, jako dość skromny jednak człowiek wolałby być pochowany na Powązkach a nie na Wawelu. Do tego uważam, że to historia, nie histeria powinna decydować, kto leży na Wawelu. TO TYLKO MOJE ZDANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoku, uważnie pisz. Patriotą się jest lub nie. Nie ma prawdziwych i nieprawdziwych patriotów. Kto stanowi o prawdzie Twej postawy? Tylko Ty sam jaki masz feeling. No sorry, ale dla mnie określenie "prawdziwy patriota" jest alogiczne i totalnie głupie. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn - uważam to za niepotrzebne, moim zdaniem powinien zostac pochowany w Wawie. Tam mieszkal, z tamtym miejscem mial wspomnienia, plany, marzenia, tam się narodzil jako polityk i prezydent i tam powinien spocząć. Ale jeśli już ktos podjąl taką decyzje to należalo ją uszanowac a nie urządzac cyrki, te strajki pod wawelem itp to żalosne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×