Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

To działacze, pan sędzia ma na karku jeszcze paru zwykłych obywateli, co smarowali coś na murze lub za głośno coś krytykowali. Tylko o tym się nie pisze i nie mówi. Ja wiem i pamiętam mu! I Jarkowi też. Tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz Korwin Mikke to utopista. Ale i tak go lubię, znam nawet osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie jest inteligent i tzw inteligent. Obaj skończyli studia, ale mają zupełnie inną wiedzę i umiejętności. Jeden miał do czynienia z logiką, a drugi jedynie z jej nazwą. :P:P:P Sorry smoku, ale Twój post ubawił mnie setnie. Bo jest taki ...okołożałobny w swoim klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad Kryże to też czytałem, nie jest on politykiem, sprawia wrażnie formalisty. Kiedyś to go nawet GW chwaliła za to , że nie pozwolił na przedawnienie afery FOzZ i nazwały go "polski Di Pietro" A potem ukazał się art w GW "czy kryże lobbystą PiS" i od tamtej pory skończyło się chwalenie a zaczeło szczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A dla mnie jest inteligent i tzw inteligent. Obaj skończyli studia, ale mają zupełnie inną wiedzę i umiejętności. Jeden miał do czynienia z logiką, a drugi jedynie z jej nazwą. " To samo miałem napisać :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się, ale zgadzam się z Anouk, albo się jest patriotą, albo nie. Czyli dla mnie Kaczyński jest patriotą, a nie prawdziwym patriotą. a Tusk nie jest patriotą, a nie jest nieprawdziwym patriotą. To moje zdanie. Nikt mi nie kazał Mi tak mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też go poznałam i kiedyś w małym gronie palnął, że musi byc taki, żeby być widocznym. Smoku, nikt Ci nie dał prawa do określania kogoś prawdziwym lub tak zwanym. To obłęd, na dodatek takie dzielenie rodzi mury i nienawiść. Nie ma wspólnego celu. Wielokrotnie pisałam tu o polityku, którego ulubiona zasadą jest dziel i rządź. To własnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:23 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; I jeszcze coś, smoku, a zastanów się, co by zrobił dziś Marszałek? Bo na pewno nie to samo. Czasy się zmieniają i gdyby w nich wylądował, trochę pożył i zaznajomił się z naszym stylem życia, sposobem myślenia i wartościami...niekoniecznie mielibyśmy powtórkę z przewrotu majowego." Tak się kiedyś nad tym zastanawiałem. I tak myślę że gdyby przyszło Piłsudskiemu dzisiaj rządzić Polską to takie żydowskie gazety jak GW czy TVN, POLSAT zrobiły by z niego to co zrobiono z Lecha Kaczyńskiego a nawet gorzej bo pewnie by go nazywano bandytą. :O O taki przykład dzisiejszych zmanipulowanych czasów. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast głowię się nad etymologią "wesołego wolontariusza". Całe szczęście że nikt nie wie, skąd tak naprawdę wzięło się "WeWo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Przybywam z daleka Nikt nigdy przecież takiemu np. fuehrerowi czy duce nie odmawiał patriotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jak czytałam o Piłsudskim i starałam się zrozumieć go, mam zupełnie odmienne zdanie:D:D:D:D:D Smoku, nie uwiera Cię czasem schemat, w którym wszystko opisujesz? Jest takie z Rzepy, salonu24 i jego blogerów? Nic odkrywczego, ot zbitek znanych określeń z mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryże co strzyze...
Bo trolek smoczek woli wypisywac o swoich imaginacjach bez podstaw czyli o marksistowskich wypowiedziach jednego takiego. Owe marksistowskie wypowiedzi istnieją tylko i wyłacznie w pustej głowie smoczka, oszołomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kryże co strzyze... Bo trolek smoczek woli wypisywac o swoich imaginacjach bez podstaw czyli o marksistowskich wypowiedziach jednego takiego. Owe marksistowskie wypowiedzi istnieją tylko i wyłacznie w pustej głowie smoczka, oszołomka. " Shatyn ? :-) chodź do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo @Przybywam z daleka Nikt nigdy przecież takiemu np. fuehrerowi czy duce nie odmawiał patriotyzmu. tak to prawda, wszyscy wszystko z miłości do ojczyzny i rodaków robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejże, marskizmu w to proszę nie mieszać. Moim zdaniem w przypadku smoka są to inne źródła, również zmanipulowane. Tylko kto inny za sznurki pociąga. I inny ma w tym biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryże co strzyze...
Się juz kłade... Tak tylko oczkiem rzuciłem.... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż właśnie. Wszyscy wszystko. Jak kumotr nadszyszkownik w "Kingsajzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×