Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

" intencji ucywilizowania tego "kogoś"....WeWo i ODK....nie uda wam się........"na ten szał likarstwa ni ma......"jak napisał autor pewnego utworu. To się nie zmieni. Samonapędzanie się jest właśnie motorem jego obecności. " SAhatyn przyznaj się jaki masz motór , tfuu ...motor swojej obecnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
http://www.youtube.com/watch?v=AUHyIapIaMI http://www.youtube.com/watch?v=48G0gHvq_HI http://www.youtube.com/watch?v=FFB5hcExKWY&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=p-A3DhjoU5w 0,39 zwroc uwage na napis. czy napewno godzien królów hahaha przeciez był krolem :D zanim czepisz sie tego rynku to napisze że chodzi mi o w ogólne protesty obojetnie gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
shatyn no jak nie bylo takich tekstow chlopie odsylam do you tube zobacz tam jest kilkanascie filmikow . Podane masz przyklady, nawet w wiadomosciach pokazali urywek jak gowniarz krzyczal że ten pan nie pasuje do towarzystwa po czym ktos na kafe zalozył topik w ktorym krytykuje chlopaka a ty o ironio brałes czynny udzial w dyskusji utwierdzając w przekonaniu wszystkich że chlopak mial racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yego Mość
Zważywszy na jego poczynania to zapewne kawasaki wyścigowe(z uszkodzeniem systemu hamulcowego który kompensuje sobie spowalnianiem przy użyciu nóg):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wypowiadałam się na temat Wojewódzkiego ani wystawania z transparentami i takimi okrzykami. No cóż, jak ktoś pyta to dla mnie i to i to zachowanie jest nie odpowiednie i chamskie, no bo ja np. byłam przeciwna pochowaniu na Wawelu, ale nie latałam z transparentami. Dla mnie pan Wojewódzki nie jest żadnym "inteligentnym" człowiekiem, a do tego często, gęsto jest po prostu chamski. Nigdy jednak na tym temacie nie wypowiadałam się na ten temat, dopiero teraz. Powiem tak Wojewódzkiego nie lubię i nigdy nie oglądam, bo osobiście mnie wnerwia...Dla mnie jedno i drugie jest złem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
to po co wmawiasz mi że Shatyn (Shatyn@chello.pl) "że wystawanie na rynku z transparentami i okrzykami nie chcemy prezydenta, ten pan tutaj nie pasuje..." Nic takiego sie nigdy nie działo. bylo i ok a dlaczego piszesz ze nie ? Wstyd Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zupełnie nie wiem o czym do MNIE mówisz. Oglądałam te protesty w telewizji i nie zmieniam zdania, że takie coś jest chamskie. Ja nie byłam za pochówkiem, ale skoro już tam był należało to uszanować a nie wydzierać się jak banda oszołomów. Ja byłam przeciwna, ale nie latałam i nie latałabym z transparentem, bo uważam to za niestosowne. Uważam także,że to jest także wystawianie sobie świadectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
echja chodzi mi o to że chce wiedziec co twoim zdaniem bylo wiekszym zlem czy te protesty czy wojewodzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jestem Shatynem? BUAHAHA. Przedtem byłam słowiczką. Echja to mój nick i nie jestem ani Obywatelem ani Shatynem. No cóż Nie karmić Trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
no własnie czyli banda oszolomów biegala tam z okrzykami i tranbsparentami i bylo to chamskie i niepotrzebne a wyobraz sobie że byl tam tez shatyn ktory dzis krytykuje wojewodzkiego za podobne mniej straszne zachowanie czy to nie pierdolona hipokryzja tylko o to mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A teraz jestem Shatynem? BUAHAHA. Przedtem byłam słowiczką. Echja to mój nick i nie jestem ani Obywatelem ani Shatynem. No cóż Nie karmić Trolli. " ja już byłem Shatynem nie raz i nie dwa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
nie twierdze ze jestes shatynem oczywiscie, nie zmieniony mam nick i moze źle przeczytałaś jesli do mnie to bylo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echaja a ty całkiem
normalna jesteś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam, że dla mnie jedno i drugie było chamskie i złe., coś jeszcze...? Bo nie wiem o czym Ty Mandarynko do mnie rozmawiasz :D. Wojewódzki jest wyjątkowo chamski i ma teksty żenujące, a te protesty też były dość chamskie. Na co to, po co?? Nie zgadzasz się ok, ale w trakcie żałoby należy się odpowiednio zachowywać. Skoro decyzja została podjęta, to i tak nic tego nie zmieni, więc po co takie protesty, które i tak nic nie dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
nie ma sie czego wstydzic shatyn ? A właśnie że jest zakpiliscie cie z prezydenta, skrytykowaliscie tą decyzje wyganialiscie go. To tak jakby wywalic trumny z kosciola rozumiesz? A teraz czepiasz sie wojewodzkiego za tekst ' po trupach do celu' i udajesz zniesmaczonego jakie to smieszne. A w smak Ci bylo stac tam i drzec morde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
echja kobieto czy ty rozmuiesz o co mi chodzi ? Ja tylko chce ci uswiadomic ze dyskutujesz z hipokrytą ktory robi to samo ale uwaga jego zdaniem to jest dobre za to jak inny to zrobią to jest to zle i niesmaczne hahaha . Czytaj dokladnie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Shatyn tłumaczę chamskie wydaje mi się dlatego, że w czasie żałoby należy się zachowywać, a nie latać z transparentami i czy jest godzien, nie nam to oceniać.Ktoś zdecydował za nas, niestety w czasie żałoby należy bezwzględnie przestrzegać powagi, można się nie zgadzać, ale nie należy robić szopki...Do Ciebie to było, bo wkleiłeś Mi post Shatyna, stąd uwaga jestem sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
nie tobie wkleilem post zauwaz ze dyskusje mialem z shatynem i to byla do niego odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
shatyn zakpiliscie z niego, z jego rodziny, z uczuc innych osób. Obraziliscie go niejednokrotnie krzycząc nie bezcześćcie nam wawelu . To tak jakby prezydent byl gównem a jego rodzina wandalami . A teraz czepiasz sie hipokryto wojewodzkiego bo źle zrobił? On przynajmniej wytrzymal do konca żałoby i nie ośmieszał sie tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskutuję z nim, bo po pierwsze, może mieć takie zdanie, wolno Mu, ja mam inne.Po drugie nigdy do tej pory w dyskusji mnie nie obraził, nie pytał czy jestem normalna lub co pije. Poza tym wolno mi rozmawiać z kim chce prawda?Może niezbyt udało Mi się przeczytać do czego dążyłeś, bo wprost tego nie powiedziałeś. Kobieca intuicja mi osłabła, chyba się pochlastam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
przyznaj mi racje że jesteś hipokryta i pójde juz sobie obiecuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echaja jest jakby
opóźniona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
no dobrze w takim razie dlaczego piszesz ze wojewodzki go obraza itp skoro o wiele łagodniej niz wy , ocenił te zdarzenie i wszystko to co po nim nastapilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dyskutyjcie z tym
starym dziadem bo nioedobrze się robi:O dziad jest samotny i z tej swoje zgryzoty wali jadem od świtu do nocy NIE KARMCIE STAREGO TROLLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
shatyn inaczej bo zaraz sie czepisz a wiec dokładnie krytykujesz wojewodzkiego za cos co sam zrobiles w o wiele gorszym stylu i czasie. I piszesz ze to co zrobiles ty bylo dobre a to co on jest po niżej krytyki. O to mi chodzi rozumiesz. To TAK samo jak piszesz że kaczynski klamal a tusk jedynie nie dotrzymal obietnicy. ahh z wami sie dogadac, jak mozna dyskutowac skoro wszystko po tysiac razy trzeba tlumaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn poczytaj mój post, dla mnie ta sytuacja była chamska, a nie Ty. Jednakże uważam, że protesty nie mają żadnego celu, wtedy kiedy decyzja została podjęta. To jest po prostu chamskie. Jak widzisz miałam i mam takie samo zdanie jak Ty, że prezydent na Wawel nie zasługuje, ale nie latałam z transparentem. Rozumiem,że niektórzy poczuli się tym dotknięci, ale to latanie uważam za bezcelowe, a pokazywanie jedynie pieniactwa i zacietrzewienia. Nie obrażaj się Shatyn, bo jak pisałam nic do Ciebie nie mam, a to zachowanie uważam za dość chamskie, bo to jest dla mnie nie szanowanie naprawdę ludzi w żałobie. Przecież dla Marty Kaczyńskiej lepiej by było by rodzice spoczęli na Powązkach, prawda? A nie na Wawelu, gdzie ma daleko to raz. Poza tym pewnych rzeczy w żałobie nie wypada robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
ja tam nie widze róznicy zasadniczej poza tym że wy zrobiliscie to po chamsku z nienawiścia w oczach a on to zrobił z usmiechem na twarzy i mikrofonem w reku od taka subtelna rozniaca. Pomijam że on nie czepil sie samego prezydenta a tylko jego brata a wy uderzyliscie we wszystkich obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
ale ta decyzja dziwisza tyczyla sie prtezydenta czyli czepiliscie sie prezydenta proste prawda no chyba ze nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dyskutyjcie z tym
starym dziadem bo nioedobrze się robi dziad jest samotny i z tej swoje zgryzoty wali jadem od świtu do nocy NIE KARMCIE STAREGO TROLLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×