Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

W przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu. Obywatelu, nawet nie wiesz ile potu i krwi wylałem ćwicząc solówkę Tiptona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stary metal lubię tak abstrahując od tematu. Np. Iron Maiden, Pink Floyd, Metallica, Whitesnake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echja z całym szacunkiem, ale Pink Floyd to nie metal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
obywatelu, najpierw odniose sie do tego, ze ja przekonuje echje co ma myslec o shatynie:D a co powies o liscie, na której sa niki z kim sahtyn nie rozmawia i podpowiada z kim nie rozmawiac:D Z shatynem nie mozna sie dogadac jesli sie ma inne zdanie, tzn Wy mozecie bo po czesci sie z nim z gadzacie, ja jak na razie nie znalzłam chyba niczego co mogłoby mnie przekonac do jakiegos zadnia sahtynna. Punkt 1 w ,ojej ocenie prowokuje, ale to moja ocena. 2. co to znaczy normalna pomarancza? to taka o ma podobne zdanie do Ciebie? 3.ja Ciebie tak nie wyzwałam i przytaczanie wawci tekst do wszytskich jest bez sensu. 4 .czy nie jest, pomine to, bo kazdy ma swoj poglad. 5.Nie mowie ze by ja zwyzywa:D ale ma inne sposoby wkurzajace.. i wlasnie nie zrozumialbym gdybys chcial mnie wyzwac za moje zdanie,przeciez Ci nie bluzgam? Ty mowisz swoje i dlaczego mamy sobie ublizac, ale wnisokuje, ze jak napisze cos co Ci sie nie spodoba, to przekreslasz rozmowce i napiszesz nie karmic trolla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixie Lands
Do...co prawda to prawda- 17:09 -zdaje się że pomyliłeś odwagę i poczucie humoru ze zwykłym chamstwe dwóch intelektualnych parweniuszy. Mają pieniążki na wiele ale nadal Nie stać ich na to by być ponad hołotą która wygaduje takie obraźliwe sentencję o pójściu do władzy po trupach. Żałosne to było. Nie mają za grosz klasy i nie potrafią się zachować na poziomie. Dwa chamusie z brakami w wychowaniu i nauce. Pan Kuba na przykład zamiast konkubent powiedział "konkubin"jeszcze go jego gość Kamil Sipowicz poprawił. A kiedy gościł u niego Syn Olbrychskiego i dyskutowali o jego relacjach z Ojcem Pan Kuba próbując upomnieć go z finezją aby nie pogłębiał konfliktów z nim bo to im zaszkodzi wyciągnął słynny już z incydentu w galerii Zachęta rekwizyt. Mianowicie Szablę która posługiwał się aktor w ekranizacji "POTOPU" kreując rolę Kmicica. Wyciągnął ja i zawołał mniej więcej "jak nie będziesz grzeczny to dostaniesz tu szablą Tuhajbeja"choć aktor nigdy go nie grał poza "Panem Wołodyjowskim"gdzie grał Azję Tuhajbejowicza... Pan Fig. natomiast w swoim czasie popisał się jeszcze inaczej. Użył w swym autorskim programie błyskotliwie słowa "paleta"zamiast "palestra"mówiąc o środowisku prawniczym. Wrzuccie na luz. Dwóch niedouków tuszujacych swe braki rozmaitymi sentencjami których umiejętnie się wywalili na pamięć. Sztuczne nadymane i żałosne "ałtorytety." Poraz kolejny pokazali na co ich stać. Nie stać ich na nic poza właśnie takim gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wybaczenie za nieznajomość przedstawicieli metalu. Pink FLoyd lubię, także lubię tych wykonawców, których wymieniłam Judas Prist, Iron Maiden, lubię szczególnie te stare kawałki z pierwszych płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
no i wlasnie pokazales kim jestes...obywatelu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
z jakimi shatyn, z jakimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
obywatelu sam udowadniasz, ze nie potrafisz dyskutowac z kims o odmiennym zdaniu, ale jestes tez pierwszym, ktroy to próbuje zarzucac innym... nie potafisz na klate wziac tego? jak widze nie potrafisz, załosne zachowanie. Ci co najbardziej tu krzycza, ze inni zle sie zachowuja, sami inaczej nie postepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixie Lands
A ktoś tu może słuchał kiedyś King Crimson( album the construction of light)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixie Land
Mam taką antologię Echoes Pink Floyd tam jest pełen przegląd ich najważniejszych kawałków. Tak przy okazji czy słyszeliście ich piosenkę która leci "i got my bike tra la la"z 69'? Ja bym tego jeszcze nienazwał rockiem progresywnym;) ale fakt.Dalsze rozdziały ich twórczości można w ten sposób zdefiniować. Dobra nic to offtop. Miłej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dziwne, że nie mówiła tego o Kancelarii Prezydenta. Czy tam zdowy rozsądek nie powinien zadziałac ? Przecież tylko oni wiedzieli, że ci generałowie lecą jednym samolotem... " Danuta Waniek i Siwiec przyznali że dysponentem lotu w takich przypadkach jest Kancelaria Prezydenta. Klich jest niewinny. Zaraz odszczekam to co pisałem o nim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś dawno temu słuchałam King Crimson, ale nie tego albumu. Poszukam w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w sieci Orange i wcale się tego nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×