Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość echja a ty nie uważasz
wawcia on sie tłumaczyl że na rynku nic takiego sie nie działo :D fakt na rynku nie ale chyba wszyscy wiedzą o jakie protesty chodzi o nazw ulic podawac nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zastanawiam co dalej
na pytanie o teksty nie chcemy prezydenta, nie pasuje tam, za malutki itd shatyn odpowiada "I nie było takich tekstów..." ma linki do tych wypowiedzi protestujacych, słychac okrzyki widac transparenty shatyn odpowiada :"Bo to, że Kaczyński tam nie psuje to prawda. Bo nie pasuje." takj wiec sie zastanawiam jak okreslic tego typa ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie jazgotać pisiory
Kaczor na Wawelu to głupota. Głupota i pycha Jarosława Kaczyńskiego. Życze kaczorowi aby odszedł na śmietnik historii/. PS Marta Kaczy ńska i jej maż komunista popieraja Jarosława, w sprawie Wawelu też maczali swe lepkie paluchy. Komuna nie ma szacunku do narodowej tradycji i stąd ten Wawel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
17:29 [zgłoś do usunięcia] echja128 " echja128, kobieto patrz kiedy sie do Ciebie pisze, bo az smieszne jest, ze nie kumasz czasami.. Ktos uzywa nika "echja nie uwazasz" a ta cały czas mysli ,ze do niej pisza.. Twój kumpel Shatyn własnie tak chamsko sie zachował w czasie załoby, bo protestował, namawiał ludzi przez net do tego, wysmiewał Prezydenta w czasie załoby, teraz powie ze to nie prawda, bo topik usuniety, a nawet jakby był i przytoczy sie mu cytat, to i tak go zacznie przekrecac na swoja strone... za krotko tu jestes zeby go prawdziwie ocenic, on jest tutaj najgorsza postacia, mimo ze nie bluzga tutaj, no czasami w skrócie.. ale jest prowokatorem jakich mało, szkoda ze tego nie widzisz..." Po pierwsze jak ktoś ma taki nick, to niestety rozumuje, że pisze do mnie. Niech lepiej zmieni nicka, bo mogą być wpadki. Shatyn nie jest moim kumplem. Mówisz, że za krótko tu jestem by ocenić, to prawda. Mnie nic nie zrobił, nie znam Go, nie mnie oceniaćkim jest... A poza tym nie karmić TROLLI. echja, dlatego do Ciebie napisałam bo tak starsznie nie podoba Ci sie tutaj to chamstwo. Dlatego przytoczyłam Ci kilka przykładów, pisane przez Shatyna, ktore obrazuja jego postac, ta sa oczywiscie malutkie przykładziki, ale jakie obrazujace.. Zauwazyłam tez, ze zapytana o te protesty pisałas dosc stanowczym tonem, ze to było chamskie zachowanie, ale kiedy poznałas zdanie shatyna ta ten teamt, to od razu z tonu tego schodziłas, oczywsicie dalej masz to samo zdanie, ale jakze łagodniesze... I tu nie chodzi czy komus on cos zrobil, tylko co pisze, z czego kopjuje wiadomosci, czy Ciebie to nie razi?? nie razi Cie to co wkleiłam ponizej, to sa jego zródła miedzy innymi.. "http://revelstein.blox.pl/html "a to Polska właśnie (very fuckin and stupid Poland) " "Cogito ergo sum. Na chamstwo nie odpowiadaj chamstwem." No i czesc Twojej stopki( wyzej) jak sie to ma do tego, ze piszesz do mnie nie karmic TROLLI?? Nie wstyd Ci?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
22:14 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) I tak to wyglada. Chodziły słuchy, że niejaki ma "teczke' na Dziwisz i go przyszantażował... Niespecjalnie w to wierzę ale znając niejakiego, wiemże jest zdolny do wszystkiego. A tak powstaja plotki:O załosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawa obamy
ludzkim okiem podejrzane teee otulona _snem pisz na czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
niecelny strzał... nie mam czarnego nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawa obamy
aaa to bardzo przepraszam :D mam obsesję wybacz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczyłam już innej osobie, nie do Ciebie mówiłam nie karmić TROLLI, a do osób, które lepiej wiedzą kim jestem...Jak mam wytłumaczyć, że nie jestem wielbłądem. Zeszłam z tonu, bo nie lubię się kłócić. Dalej moje zdanie było i jest takie, że takie zachowania są chamskie, bo nie szanują tych co przeżywają żałobę i do tego wystawiają świadectwo Polakom, jako pieniaczy i "oszołomów". Czy jeszcze coś wyjaśnić? TROLLAMI nazywam osoby, które lepiej ode mnie wiedzą kim jestem, albo nie jestem... Czy to już jest zrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echja128 pisałem coś, nawet Człowiek z dzikiego kraju zaszalał i mnie zacytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawa obamy
echja a nie pisałem Ci że więcej bedzie pomarańcz które będą Ci mędzic ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawa obamy
wlaśnie We Wo bo skoro masz rację to dlaczego mam Ci jej nie przyznac ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję rację. Nie lubię się kłócić, a zdanie na temat wiadomy mam takie jakie mam. A że nie daję się wciągać w pyskówki to mam jak mam. Ja naprawdę starałam się prowadzić tę rozmowę spokojnie i pokojowo, ale nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
19:27 [zgłoś do usunięcia] echja128 Tłumaczyłam już innej osobie, nie do Ciebie mówiłam nie karmić TROLLI, a do osób, które lepiej wiedzą kim jestem...Jak mam wytłumaczyć, że nie jestem wielbłądem. Zeszłam z tonu, bo nie lubię się kłócić. Dalej moje zdanie było i jest takie, że takie zachowania są chamskie, bo nie szanują tych co przeżywają żałobę i do tego wystawiają świadectwo Polakom, jako pieniaczy i "oszołomów". Czy jeszcze coś wyjaśnić? TROLLAMI nazywam osoby, które lepiej ode mnie wiedzą kim jestem, albo nie jestem... Czy to już jest zrozumiałe... Dlatego Ci napisałam, ze własnie takim pieniaczem okazał sie Shatyn. A gdybys nie zeszłą z tonu, to predzej czy pozniej pokazałby Ci co o Tobie mysli. Tutaj sie mowi, ze jak ktos ma inne zdanie, to nie szkodzi, aby nie obrazał, ja nie obrazam, ale z góry zalicza sie pomaranczki za trolle i ze sie czepiaja, czy medza jak ktos wyzej napisał.. Tu przewija sie wiele osób, wiec nie uogólniajcie, a zwłaszcza Ty obywatelu..który cały czas tłunaczysz, ze pierwszy nie zaczynasz, ale jest nastepny dzien i wchodzisz na net i od czego zaczynasz .. \/od nie karmic trolli, wiec tym samym prowokujesz do kłótni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dlatego Ci napisałam, ze własnie takim pieniaczem okazał sie Shatyn. A gdybys nie zeszłą z tonu, to predzej czy pozniej pokazałby Ci co o Tobie mysli. Tutaj sie mowi, ze jak ktos ma inne zdanie, to nie szkodzi, aby nie obrazał, ja nie obrazam, ale z góry zalicza sie pomaranczki za trolle i ze sie czepiaja, czy medza jak ktos wyzej napisał.. Tu przewija sie wiele osób, wiec nie uogólniajcie, a zwłaszcza Ty obywatelu..który cały czas tłunaczysz, ze pierwszy nie zaczynasz, ale jest nastepny dzien i wchodzisz na net i od czego zaczynasz .. /od nie karmic trolli, wiec tym samym prowokujesz do kłótni.. " Droga koleżanko :-) 1. sformułowanie nie karmic Trolli nie prowokuje do kłótni i to że tak napiszę nie oznacza że się w kogoś zaczynam .... coś mieszasz pojęcia .... :-( 2. jakie uogólnianie ? zawsze mówie że z normalną pomarańczą porozmawiam chętnie 3. To mnie tutaj pierwszego wyzywa się od ciot i pedałów pomimo tego że wchodząc w rozmowe zawsze staram się prowadzic ją merytorycznie tak więc wybacz ale czasem mi też nerwy puszczają .... 4. Shatyn nie jest w mojej ocenie pieniaczem 5. Shatyn nie obraziłby echji trochę już go poznałem Twoje opinie na mój temat są niesprawiedliwe w mojej ocenie ale z tego powodu brzydko ciebie nie nazwę w przeciwieństwie do innych osobników. I powtarzam ... nie zaczynam pierwszy ... co najwyżej odpowiadam na chamstwo chociaż ostatnio staram się je ignorowac. Nie karmoc trolla - nie jest atakiem tylko apelem o to by nie "napędzac" chorych emocji pieniacza po drugiej stronie kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam Ci kogo ja zaliczam do TROLLI. Nie chcę nikogo obrażać. Staram się dyskutować normalnie i nie odpowiadać chamstwem na chamstwo, ale czasem jak ktoś lepiej wie, kim jestem, to wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... swoją drogą uczepiłaś się tej echji .... i dlaczego na siłe przekonujesz ją co ma myslec o Shatynie daj dziewczynie dojsc do własnych wniosków a jak ci tak Shatyn przeszkadza to albo go nie czytaj albo polemizuj z nim i go ośmiesz a nie produkujesz się w kolejnym poście jaki to on zły ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wewo mogę Ci zadać pytanie. Obywatelu Tobie też? W jakich przypadkach według was może kobieta usunąć ciążę, bo o eutanazji z Obywatelem już rozmawiałam. Co sądzicie o aferze hazardowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wewo mogę Ci zadać pytanie. Obywatelu Tobie też? W jakich przypadkach według was może kobieta usunąć ciążę, bo o eutanazji z Obywatelem już rozmawiałam. Co sądzicie o aferze hazardowej? " 1. tylko w przypadku zagrożenia życia wg jej wyboru 2. afera hazardowa - nie podoba mi się Pan Rosół, Miro i Zbyszek , zawiodłem się na Chlebowskim ... nieciekawe relacje ich łączyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×