Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość co ty robisz na forum dla
kobiet? "Dotyczy to środowisk artystycznych, prawniczych, lekarskich, pielegniarskich, naukowych..." czyżby środowiska pogoniły cię?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
o tak tak, dobra na razie uciekam ale wrócę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Panie Mandarynko MNIE TAM NIE BYŁO więc jakich nas masz na myśli? Ja nie protestowałam, mnie w to nie mieszaj. Mam takie zdanie jak shatyn w przypadku pochówku na Wawelu,ale uważam, że w czasie żałoby należy się zachować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
uwielbiam cie no nie moge :D naczelny hipokryta kafe żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
Przepraszam Panie Mandarynko MNIE TAM NIE BYŁO więc jakich nas masz na myśli? a tobie o co tu chodzi? Gdzie masz napisane ze tam byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn takie małe pytanka
kiedy spotykasz się ze znajomymi?:D:D:D kiedy ostatnio byłeś na urlopie? dlaczego nie pracujesz? dlaczego nie poświecasz czasu rodzinie, jeśli takową posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn masz rację. Zdrada ideałów Solidarności. Ale cieszę się, że chociaż człowiek, o którym wspominałem wstrzymał się od głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja jest ................
nie ten teges;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien. Tak przy okazji. 35 lat temu upadł Sajgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. To tak. Chciałabym was zachęcić do zarobienia pieniążków bez wychodzenia z domu. I to nie jest żaden kit. Jest to taka praca polegajaca na zainstalowaniu programu „surfbar Na swoim komputerze . Jest to malutkie okienko które będzie wyświetlone na pulpicie i będą sobie leciały reklamy . Za kazda inutke 1punkt. Na początku nowego meisiaca punkty SA przeliczane na pieniadze. Co miesac inne stawki. Teraz czekam kiedy nie podlicza bo „zarabiam w tym od polowy kwietnia. Naprawde cos fajnego . Nie mowie ze da się zarobic jakies tysiące ale np. 100zl nie SA male pieniazki za siedzenie w domu. Takie jest moje zdanie. Tutaj link do strony gdzie się można zarejestrowac. Napierw się rejestrujesz a pozniej pobierasz na komputer program i instalujesz go. PozdrawiamEwelina http://www.surfbar.pl/ref=3754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkim okiem podejrzane
echja128, kobieto patrz kiedy sie do Ciebie pisze, bo az smieszne jest, ze nie kumasz czasami.. Ktos uzywa nika "echja nie uwazasz" a ta cały czas mysli ,ze do niej pisza.. Twój kumpel Shatyn własnie tak chamsko sie zachował w czasie załoby, bo protestował, namawiał ludzi przez net do tego, wysmiewał Prezydenta w czasie załoby, teraz powie ze to nie prawda, bo topik usuniety, a nawet jakby był i przytoczy sie mu cytat, to i tak go zacznie przekrecac na swoja strone... za krotko tu jestes zeby go prawdziwie ocenic, on jest tutaj najgorsza postacia, mimo ze nie bluzga tutaj, no czasami w skrócie.. ale jest prowokatorem jakich mało, szkoda ze tego nie widzisz... a o to ponizej słowa Shatyna jak rozprawia sie z ludzmi o innym zdaniu niz on: "Uważam, że oprócz kontrargumentu należy "dokończyć" oszołomstwo tak, żeby sie już podnieść nie mogło. Oczywiście, że taka metoda wzbudza agrsję przeciwnej strony która czuje sie "przygwożdżona"... no i jeszcze z jakich stron nam wkleja wiadomosci ten "patriota" http://revelstein.blox.pl/html "a to Polska właśnie (very fuckin and stupid Poland) " takze echja, zastanów sie czy na pewno z tym panem Ci "po drodze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... co sądzicie ?
[Nie inaczej , niz po trupach przejęto IPN, NBP i RPO.] Sądzę, że masz klapki na oczach ... A w kogo posiadaniu jak dotychczas było IPN, NBP i RPO ?????? No kogo ? To ciebie nie mierziło ? Dalej już nie bedę czytac bo szkoda mi czasu na takie denne teksty Pozdrawiam i życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn ... Śniadek już dawno
powinien wylecieć na zbity pysk Nie wiem czy związkowcy wierzą w to co on mówi ? Rozwalają "Solidarność" do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ..............
[ Przecież dla Marty Kaczyńskiej lepiej by było by rodzice spoczęli na Powązkach, prawda? A nie na Wawelu, gdzie ma daleko to raz. Poza tym pewnych rzeczy w żałobie nie wypada robić...] To ty tak uważasz Marta Kaczyńska widocznie uważa inaczej, ponieważ to ona miała decydujące zdanie w tej sprawie wg mnie, nie Jarosław Jarosław mógł ja przekonać to druga sprawa bo jak wiemy jego ego jest rozdmuchane do niewyobrażalnych wielkości ... ale to już inna broszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co prawda to prawda
"To satyra, a nie działanie polityczne" [Michał Figurski akcentuje, że program, który tworzy z Kubą Wojewódzkim ma charakter rozrywkowy. - To satyra, a nie jawne działanie polityczne. Jeśli jednak traktować nasz utwór jako wolną działalność dziennikarską, jeśli inni dziennikarze np. Łukasz Warzecha, Piotr Zaremba czy Jan Pospieszalski traktują swoje macierzyste media jako tubę propagandową, to nie widzę powodów, dla których my mielibyśmy nie manifestować swoich poglądów w naszym programie. Różnica jest taka, że działanie wspomnianych redaktorów jest działaniem z premedytacją mówi Wirtualnej Polsce.] http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Piosenka-o-Jarku-to-hanba-i-bron-propagandowa-Dziennikarz-mam-niezly-ubaw-,wid,12225735,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orest z Woli
14:30 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "A właśnie że jest zakpiliscie cie z prezydenta, skrytykowaliscie tą decyzje wyganialiscie go. To tak jakby wywalic trumny z kosciola rozumiesz? " My zakpiliśmy z prezydenta ? Jak ? Zakpił z prezydenta pan Dziwisz swoją decyzją... To nie było wywalanie zwłok z kościoła a nie pozwolenie żeby tam się znalazły. Decyzja Dziwisz była nielegalna... Nie miał uprawnien do jej podejmowania." A ty i te protestujące komunistyczne oszołomstwa mieliście prawo występować w imieniu Krakowian ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O ile pamiętam miasto reprezentuje Prezydent Krakowa i Rada Miasta a nie jakaś grupka pijanych komunistów. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Co prawda to prawda
Jestem Za - popieram ludzi odważnych, którzy nie boją się mówić własnego zdania, tym bardziej jeśli jest się osobą publiczną. Nie każdego na to stać Wojewódzki i Figurski mają poczucie humoru, co niestety brakuje większości naszych rodaków... zresztą się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... do ..............
Marta Kaczyńska w czasie uroczystości pogrzebowych nawet nie spojrzała w strone UKOCHANEGO WUJKA nie mówiąc juz o jakiejkolwiek rozmowie z nimn czy zwykłym odruchu człowieka ze strony wuja w stosunku do bratanicy, ktora straciła matkę i ojca w jedej chwili. Widać, że dziewczyna zna całą prawde o charakterze wujcia i wie na co może liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... co prawda to ....
a może ukarac TVP1 za film Solidarni 2010 a nie Eske a gdzie wolnosc wypowiedzi? Chyba mamy demokracje czy znow warcamy do PRL-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy taki zakaz w Europie
[Belgijski parlament jednogłośnie przyjął ustawę zakazującą kobietom noszenia muzułmańskich zasłon twarzy w miejscu publicznym. Belgia jako pierwsza w Europie wprowadza taki zakaz. Podobne regulacje rozważa się także w innych krajach.] http://konflikty.wp.pl/kat,1347,title,Pierwszy-taki-zakaz-w-Europie,wid,12224767,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" echja128, kobieto patrz kiedy sie do Ciebie pisze, bo az smieszne jest, ze nie kumasz czasami.. Ktos uzywa nika "echja nie uwazasz" a ta cały czas mysli ,ze do niej pisza.. Twój kumpel Shatyn własnie tak chamsko sie zachował w czasie załoby, bo protestował, namawiał ludzi przez net do tego, wysmiewał Prezydenta w czasie załoby, teraz powie ze to nie prawda, bo topik usuniety, a nawet jakby był i przytoczy sie mu cytat, to i tak go zacznie przekrecac na swoja strone... za krotko tu jestes zeby go prawdziwie ocenic, on jest tutaj najgorsza postacia, mimo ze nie bluzga tutaj, no czasami w skrócie.. ale jest prowokatorem jakich mało, szkoda ze tego nie widzisz..." Po pierwsze jak ktoś ma taki nick, to niestety rozumuje, że pisze do mnie. Niech lepiej zmieni nicka, bo mogą być wpadki. Shatyn nie jest moim kumplem. Mówisz, że za krótko tu jestem by ocenić, to prawda. Mnie nic nie zrobił, nie znam Go, nie mnie oceniać kim jest... A poza tym nie karmić TROLLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja na chwilę dziś tylko, bo zbieram się zaraz na długi weekend, Dziś media tłuką newsa, że Marta Kaczyńska wesprze stryja. Rano nam to zakomunikowała całkiem rozsądna Kluzik-Rostowska. I.... jak PiS i Jarek nie wykorzystuuja tragedii????? Co do żartu WF-u, to moim zdaniem jest nie na miejscu. Ja takowych drwin nie lubię. Ciekawa jestem, czy wyznawcy PIS równie mocno atakowaliby tę pisonkę o kandydacie odmiennego obozu? Mnie ona razi, choć darzę wyjątkową antypatią JarKacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echja -->> spójrz na pierwsze zdanie w mojej stopce :D A teraz ot tak, dla sportu :D odniosę się do szmondaka ( polecam google - definicja szmondaka ) który wypłuł z siebie taki oto kwiatek: " 17:44 [zgłoś do usunięcia] cicho sza cicho sza SHATYN i SLOWICZKA VEL ECHJA I OBYWATEL pasuja do siebie intelektualnie " To prawda chociaż oczywiste są jednak pewne różnice ... generalnie rzecz biorąc rozmawiamy na poziomie w przeciwieństwie do "obsikiwaczy " którzy piszą chamsko i uzywają insynuacji. Np. że Shatyn to był milicjant . Ja nie wiem kim był i śmiem twierdzic ze indywiduum które to pisze też nie wie i nie ma żadnych na to dowodów . Z góry dziękuje za miałkie riposty :D ostrzegam - nie przeczytam i nie odpiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echja --->>> polecam Ci ten cytat " 13:29 [zgłoś do usunięcia] WeWo Obywatelu dzikiego kraju. Otóż właśnie. IGNOR w większości przypadków jest bardzo skuteczną bronią. Odwraca właśnie sytuację i zatyka takiego na bezdechu, bo już miał gotowe odwrzaśnięcie na kolejny argument. " a tymczasem borem lasem , żegnam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn to zawsze tymi swoimi madrosciami musi cala dyskusje popsuc. co do tego trolingu to jednak moim zdaniem zdecydowanie lideruje nam ten kolezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echja a ty nie uważasz
wawcia_powraca2 shatyn to zawsze tymi swoimi madrosciami musi cala dyskusje popsuc. o jakich madrościach mowa wawciu ? obywatelu czy musisz sie wtrącac - taki wspólczesny robin hood z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"echja a ty nie uważasz że wystawanie na rynku z transparentami i okrzykami nie chcemy prezydenta, ten pan tutaj nie pasuje... " Kiedy coś takiego się działo ? to mi sie bardzo podoba:D kiedy cos takiego sie dzialo:D a kto sie podniecal ze na faceboku w kilka godzin skrzyknieto ludzi do protestu? a kto twierdzil ze udzielal wywiadow na miejscu protestu??? spiaca krolewna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do momentu kiedy go rano nie bylo mozna bylo spokojnie sobie popisac a potem patrze i juz jazda!!! towarzysz pseudo patriota musi pokazac ze rzadzi na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×