Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Witam ponownie, znaczy muzyka łagodzi obyczaje. Słucham sobie właśnie The Smiths i jest mi dobrze. Koło mnie jamochłony wyległy na taras i puściły jakąś łupankę... :( I tak biję się sama ze sobą, czy nie odkręcić głośności:( A o Marcie Kaczyńskiej już dzis napisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WeWo, dziś miałam jakby wszyscy nasi krajanie rozpoczynali jakąś kampanię , patrząc na to, co działo się w sklepach. Podobno o 16 nie sposób było już kupić chleba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, kiedyś Cię wyciągnę na kawę i pogadankę o Eberhardzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam nikogo, doslownie nikogo kto bedzie glosowal na marszalka Bronislawa K.:P:P cala moja rodzina w Polsce i wszyscy znajomi nie beda na niego glosowac, nawet ci, ktorzy poprzednio glosowali na tuska:O:Oa wczoraj w konsulacie generalnym kiedy skladalam wniosek o polski paszport bylo bardzo duzo ludzi i........ nikt z nich nie bedzie glosowal na bronka:P:P na haslo 'po' albo komorowski ludzie odpowiadaja tylko MAFIA, albo jeszcze gorzej:O:O jedna pani w poprzednich wyborach w ogole nie glosowala, bo miala to gdzies:O:O a teraz specjalnie przejechala kilkaset mil zeby wyrobic paszport i moc zaglosowac na JAROSLAWA KACZYNSKIEGO....ktos inny, kto z cala rodzina poprzednio glosowal na 'po' teraz zaglosuje na JK:):) ja tez 19 czerwca oddam swoj glos na POLSKE czyli na JAROSLAWA KACZYNSKIEGO:classic_cool: beda to moje pierwsze polskie wybory prezydenckie i musze oddac swoj dlos na kandydata najbardziej godnego temu stanowiska:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra:) Pewnie trafisz w mój gust z miejscem;) W jednej części Mocka (tej ze zwłokami marynarzy) jest wzruszający mnie fragment o tym, jak jedzie po obecnej Powstańców po równiusieńkim bruku:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagdalenka, z Twojej wypowiedzi można też wyciągnąć taki wniosek: a) znasz mało ludzi b) to bardzo homogeniczna grupa Twoi znajomi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, ja pamiętam jeszcze wiele ulic z równym, nie rozkopanym brukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzine mam bardzo liczna a znajomych tez sporo, tak na oko ze 200 osob z Polski ktore znam zam na pewno nie zaglosuje na bronka ka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, na przykład " tylną" część Krzyckiej:P:P:P:P Kurcze, noooo, oni dalej mi umcają przez otwarte okno. I nie słyszę, co Morrissey śpiewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, nie śmiałabym się z Tobą licytować odnośnie liczby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, a ja Ołbin. Mało zniszczony podczas oblężenia Festung...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, moi znajomi, ba przyjaciele i rodzina różnie głosuje. To chyba normalne. Nie wiem, skąd założenie, że wszyscy będą w taki a taki sposób?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z bunkrami:D I jeszcze jest coś, co już zanika. Tory tramwajowe na kostce. Widać, jaka imponująca i rozbudowana musiała być sieć połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ....
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn , w tych jamochłonów? Nawet nie mam jajek w lodówce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×