Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

To kolejny powód żeby nie głosować na Kaczyńskiego !!! Jak go omotają ci księża co WIEDZĄ , że Bóg istnieje ( odróżnić od tych co w to wierzą ) to bez problemu wymuszą na nim wszystko co tylko będą chcieli . Szkoda gadać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaków "Maaagdalenko" podzieliła odwieczna głupota !!! Skłonność do przekory , agresja . Nie daj sobie wmówić , ze to platforma . Jeśli już ktoś jest wzorcem skłócania ludzi to tylko Kaczyński . I można to było obserwować od dnia , kiedy na plecach Wałęsy wjechali do wielkiej polityki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
22:44 [zgłoś do usunięcia] offerma shatyn to by chciał takiej demokracji w której wierni modlący się w jakiejkolwiek świątyni automatycznie pozbawiani by byli praw obywatelskich. a głosować mogli by jedynie komuniści jak on. dokładnie tak by chciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
22:49 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 Polaków "Maaagdalenko" podzieliła odwieczna głupota !!! Skłonność do przekory , agresja . Nie daj sobie wmówić , ze to platforma . Jeśli już ktoś jest wzorcem skłócania ludzi to tylko Kaczyński . I można to było obserwować od dnia , kiedy na plecach Wałęsy wjechali do wielkiej polityki. no zobacz Maagdalenka, co Ci ten Tycjan próbuje wmówic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCJan nie oslabiaj mnie, bo pomimo,ze sie z Toba generalnie nie zgadzam, to szanowalam Twoje poglady, ale z tymi plecami walesy to mnie juz totalnie rozczarowales:O:O:O:O akurat to walesa na plecach milionow Polakow wjechal do wielkiej polityki , a tacy ludzie jak Kaczynscy mu w tym szczegolnie pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Według urzędników
z Kancelarii Prezydenta (tych, którzy organizowali tamten lot), minister wiedział, że na uroczystości do Katynia wybierają się wszyscy dowódcy wszystkich rodzajów sił zbrojnych. Potwierdza to kolejny dokument, do którego dotarły "Fakty" TVN. Został on wysłany dwa tygodnie przed uroczystościami w Katyniu przez Bogdana Klicha do szefa Kancelarii Prezydenta. Minister Klich w tym piśmie wyraża satysfakcję z zaproszenia w skład delegacji wszystkich dowódców. Czytamy w nim też: "Uważam, że takie wzmocnienie polskiej delegacji podkreśli wagę obchodów i będzie dowodem szacunku, jakim Siły Zbrojne RP otaczają historię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn jestem na chwilę :classic_cool: czytam co sie tu wypisuje od kilku godzin i nie mam już komentarza. doszedłem do wniosku że tak musi byc i tacy są Polacy. Tacy są też niektórzy wyborcy PIS - wierzący katolicy ubliżający swoim bliźnim na forum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
niektorzy wyborcy PIS, nie beda "nadstwiac drugiego policzka"... a zwlaszcza takim niektórym wyborcom PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
szkoda, ze nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym jak mnie niejaka zniesmaczona wczoraj zniesmaczyła nie wchodzę w polemikę z kimś o złej woli ,przekrecającym moje słowa i kłamiący że napisałem coś czego nie napisałem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Kancelaria nie poinformowała MON, że zostali zaproszeni przez KANCELARIE do samolotu...MON myslalo, ze Prezydent ma kilka samolocikow ukrytych w biurku, i ze to wlasnie tymi samolocikami poleci cala delegacja......w zasadzie psychiatra ma prawo tak myslec:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwarkowa Frela
Piertolcie politykę chodzcie na małe bzykanko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
ty tez napisałes cos, czego ja nie napisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na Katyn w rezyserii pana Andrzeja, wczoraj juz pokazywali ale bylismy na imprezce , a dzisiaj powtoraka o 9....ciekawe czy rezyser wspomnial tam o 'swoim' ojcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytycznie oceniam tą tragicznie przerwaną prezydenture. Nie powiem nic więcej .... obawiam się jednak że Bronisław też nie będzie "tym" kandydatem, ale niestety żeby nie dopuścic Jarosława głosowac trza na Bronka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie pociesznie wygladaja cci którzy lataja tu i ówdzie i krzycza..."Jest. Shatyn powiedział D**A !!!Shatyn powiedział D**A..."Pewnie tez sobie to w nocy powtarzajaa gdzie tak lataja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
wierzący katolicy ubliżający swoim bliźnim na forum .... ja tu z moich bliznich w tej wchwili widze tylko Magdalenke:) o i jeszcze offerma jest:) czy ja Wam jakos ublizyłam?:D chyba nie, wiec ten obywatel to kłamczuch straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn no przecież to dzieci jeszcze są i w istocie "rozróba" na forum daje im rozrywke . Bardziej martwią mnie nieco starsi użytkownicy którzy zatrzymali się na poziomie " ale mu dowaliłem błe he he " :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×