Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

@Otulona, ale z powieści wyniosłem, że Robin to dwudziestokilkulatek. I nic tego nie zmieni. Chociaż Cate Blanchett uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego 20 latka
ma latać za chłopakami?:O To raczej chłopaki powinni latać za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmilleY
O TO MĄDRE WYPOWIEDZI Z INNEGO POSTU: IPN to dobro narodowe Polski ! jedyna instytucja, która pokazuje prawdziwą historię Polski i jest postrachem dla agentów i kapusiów dawnych służb komunistycznych. Polacy muszą wiedzieć jaka była ich historia.Polska nie przeprowadziła dotąd lustracji jak np. Niemcy i Czesi i wmałym wymiarze tą rolę spełnia IPN. Tusk już ubezwłasnowolnił CBA mianując swojego spolegliwego jej szefa, który już żadnej korupcji w PO nie wykryje. Panie TUSK PROSZE MIEC CHOCIAZ ODROBINĘ KRZTY PRZYZWOITOŚCI BO TO CO PAN WYRABIA TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA! GDZIE PANA SUMIENIE?! 11:50 [zgłoś do usunięcia] totalna wiedźma JAKIE ZBOKI NA PO GŁOSOWAŁY???? AVE KWAK!!!! 11:52 [zgłoś do usunięcia] Kamecha (jarek_84@notowany.pl) wymagasz od Tuska poszanowania Polski i Polaków? wymagasz tego od kaszubskiego żyda? od człowieka, który w 1992 roku nawoływał do oderwania kaszub od Polski? od człowieka będącego pookrągłostowłową popłuczyną, jedną z tych, którzy w 1989 roku dogadali się z komuchami? od potomka kaszubskiego volksdeutscha? daruj sobie 11:53 [zgłoś do usunięcia] tylko tylkolll wymagac od polityków z PO miłosci do polaków,patriotyzmu to jak wymagac od świni szyku i kultury-nierealne 11:53 [zgłoś do usunięcia] totalna wiedźma AVE KWAK!!!!!!!!!!! 11:56 [zgłoś do usunięcia] totalna wiedźma AVE KWAK I ORZEŁEK BIAŁO-CZERWONY!!!!!!!!! 12:00 [zgłoś do usunięcia] POjuzDaloPopis APELUJE POLACY NIE GŁOSUJCIE NA PO! NIE POZWÓLMY TYM ZŁODZIEJOM PO RAZ KOLEJNY DOJŚĆ DO WŁADZY! 12:00 całe PO to zbieranina agentów SB, PRL-owskich aparatczyków, kaszubskiej żydokomuny i "biznesmenów", których majątki postały w latach 90-tych na krwi bankrutujących firm klasy średniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może wtedy
jak jest puszysta w rozmiarze XXL, co nie iftar?:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szalone serce". Premiera u nas w piątek była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jeszcze raz polecę "Drogę" z Viggo Mortensenem. Jest już chyba na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie zabawe w kinie mam dosc ogladania smutow wystarczy ze wejde tutaj poczytac posty co nie ktorych i juz mi smutno ze tyle debili jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię suszi
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top 10 ataków na
Lecha Kaczyńskiego - przeczytaj !. To tylko kilka przykladow POstkomunistow !. 10. Prezydent odniósł sukces w Brukseli, bo zdobył krzesło. Jeśli to ma być miarą jego sukcesu, to ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu. (Bronisław Komorowski, 2008) 9. Bo tego durnia mamy za prezydenta. (Lech Wałęsa 2008) 8. Prezydent może być niski, ale nie mały. (Radosław Sikorski, 2010) 7. Skończyliśmy z polityką gila w nosie i zaciskania pięści jaką oni prezentowali. Kaczyńscy są małymi zakompleksionymi ludźmi, którzy nigdy tego nie zrozumieją. Manipulują i oszukują, a my jesteśmy takimi durniami, że dajemy wiarę dwóm durnym bliźniakom. (Janusz Palikot, 2009) 6. Jest pytanie o znaczenie pecha w polityce, gdyż rzeczywiście pan prezydent Kaczyński ma pecha, to widać, że ma pecha. Kolejne wizyty, i coś tam szwankuje. (Bronisław Komorowski, 2008) 5. Apeluję do Lecha Kaczyńskiego, żeby wytrzeźwiał i wreszcie przedstawił opinii publicznej, co naprawdę myśli w pełni swoich przytomnych sił. (Janusz Palikot, 2008) 4. Życzę Polakom i Polsce, żeby Lech Kaczyński jak najszybciej przestał być prezydentem tego kraju, bo każdy dzień jego prezydentury przybliża nas do katastrofy takiej czy innej, wewnętrznej czy zewnętrznej. Oby się to jak najszybciej skończyło. (Janusz Palikot 2008) 3. Lech Kaczyński potrzebuje kuracji, która doprowadzi jego system nerwowy do porządku. Pytanie, czy to chwilowa zapaść, nerwica czy trwałe uszkodzenie , które wcześniej czy później skończy na komisji lekarskiej. (Stefan Niesiołowski, 2008) 2. Czy ucieczki do Juraty i czerwone wino to nie środki terapeutyczne, stosowane przezeń w reakcji na problemy w relacjach rodzinnych z bratem i matką? (Janusz Palikot, 2008) 1. Jeśli to zamach, to bym powiedział: jaka wizyta, taki zamach. Bo żeby nie trafić z 30 metrów w samochód to trzeba ślepego snajpera. (Bronisław Komorowski, 2008) I tak to się nam wszystko plotło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież i tak zna plany. Po co miałby się śmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg wie wszystko
inaczej nie byłby wszechmogący tak więc stwarzając świat przewidział wszystkie kataklizmy , ludobójstwo itp. zrobił to z premedytacją pomimo że wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszi suszi suszi
Komorowski fuksem otrzymał ogromną władze i zaraz zaczął przeszukiwać szuflady po tragicznie zmarłych. Jego pierwsze decyzje to dobitnie potwierdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg wie wszystko
otulona w temacie religii czy fizyki google gówno mi da , wolę podreczniki lub ksiązki filozoficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, to do mnie było, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg wie wszystko
otulona już zaczyna swoje wycieczki ... "google nie boli" już się poirytowała :D nie potrafi rozmawiac spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg wie wszystko
... no i co hipotezy jakiegoś profesora ... to ja znajde innych którzy mu zaprzeczą i tak se możemy w ping-ponga pograc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatynkomuchu pisz na czarno
gnoju stary wypłowiały. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg wie wszystko
16:43 [zgłoś do usunięcia] shatynkomuchu pisz na czarno gnoju stary wypłowiały. Gnido pierdolona wypierdalaj ruchac swoją koze , nie jestem shatynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... idę, bo zbiera mi się na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg wie wszystko
otulona masz kurwa obsesje to już tylko shatyn tu pisze? :-O ide też mi niedobrze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg wie wszystko
:D teksty o jajach to żeby to ując ... seksistowskie wypowiedzi co do ciebie by cię pewnie uraziły ale przemilcze to bywaj zatem i szukaj swojego shatyna czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" OTULONA .." Z całym szacunkiem , za głupi jestem do tego . Chcesz mnie na stare lata kompleksów nabawić ? http://www.youtube.com/watch?v=Ez59mtxvkAk Pozostaje mi tylko wiara , że facet wie co mówi . ................. "Żyjecie tak, jakbyście mieli żyć wiecznie, i nigdy nie przychodzi wam na myśl wasza kruchość, nie zważacie na to, ile czasu już przeminęło. Trwonicie go, jakbyście czerpali z pełnego i nieprzebranego zasobu, gdy tymczasem ten właśnie dzień, który podaruje się czy to jakiemuś człowiekowi, czy to jakiejś sprawie, jest może ostatni. Obawiacie się wszystkiego jako śmiertelni, a pożądacie wszystkiego, jakbyście byli nieśmiertelni." Twój ulubiony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×