Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

To było odnośnie zwyczajów w Watykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel dzikiego kraju ja jestem cyklistą jeżdzę rowerem dużo po lesie i wyrywam naiwne dzierlatki na teksty o polityce nie ty zdecydowanie na swoja muzyke wyrywasz panienki :D jebane towarzycho idiotow widze od rana kampanie robi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walesa ta swinia ponoc na
krzyz przysiegal ze bedzie dobrym bolkiem nie ma sie co dziwic ze kaczynskim nie bylo i nie jest z nim po drodze a POstomuchom i SLD bardzo... wyrok na ipn juz podpisany przez WSIowego glupka i wszystkie tw bolki sie ciesza, sam WSIowy glupek pewnie juz odpowiednio przeszukal palac i aneks do likwidacji WSI zniknal i sie nie odnajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co shatyn ???
przestań tu bzdury opowiadać tylko idź do lasu Obywatela poruchać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawciu, kto jakiej muzy slucha w tym momencie na tym topie jest malo wazne, ja akurat slucham tego co obywatel(chyba), i uwierz mi na slowo sa kobiety ,ktorym nogi otwieraja sie na 14.45 na tego typu muze) ale top nie jest o muzyce lecz o polityce, wiec radze skupic sie na tym nie otulona to nie jest topik o polityce to topik jest o tym ze mozna sobie popierdolic bzdury o polityce a to jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokładniej: #D4213D (RGB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn_powraca2
jestem Shatyn żdżarłem tatara a teraz stara mi poleciala po browara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa SUSZI
12:49 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) I co sobie wybierasz na dzisiaj ? Ja np chetnie zjadłbym suszi... Ale w okolicy nie ma. Musiałbym jechac do centrum a mi się nie chce... połinteligent nawet nie wie jak to się pisze, ale chętnie by zjadł :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@iftar No i się narobi zaraz, dlaczego taki odcień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieużywana POchwa iftar
iftar znajdź se chłopa .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn_powraca2
przepraszam ze nie odpisuje ale pojechalem po suszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesus. Niedziela, pogodna. Proponuję spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie z Iftar o dysgrafii na spokojnie porozmawiam. I o filmie "Lebanon" np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iftar. O tej wojnie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszi suszi suszi
pasjonująca dyskusja o filmie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Otulona tego można było się spodziewać jeśli w głównych rolach 50-latkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn_powraca2
jestem Shatyn juz żdżarłem suszi i tatara stara przyniesla browara wiec teraz ide przyciac komara POzdro! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie głosuj na Bronka
Dlaczego nie warto głosować na Bronka? * Tagi: * pis * po * psl * lech kaczyński * janusz palikot * lech wałęsa * bronisław komorowski * wybory prezydenckie * ue * socjalizm * demokracja * stefan niesiołowski Mój poprzedni wpis zwierzęco wkurzył zwolenników PiS-u, dopiero teraz zrozumiałem i to na własnej skórze, że ich postrzeganie rzeczywistości opiera się wyłącznie na jednym zdaniu: „Jeśli jesteś przeciwko PiS-owi jesteś przeciwko Polsce. PiS-owskie mamuty intelektualne... Mniejsza z tym, gdyż dziś wpis o Bronku. Bronisław Komorowski kandydat na prezydenta RP z łokcia centrowej (tak samo jak PiS, to partia oszustów podszywających się pod prawicę lub centroprawicę, przewaga na lewo obu partii jest widoczna gołym okiem) partii PO. Moim zdaniem, nie warto na niego głosować. Dlaczego? Oto powody: 1. Niejasne związki z WSI. Głosował też przeciwko rozwiązaniu tej struktury wojskowej. 2. Nie znam poglądów Bronka na gospodarkę, ale domyślam się że, nie ma nic do powiedzenia w tym temacie, więc prawdopodobnie podpisze na ślepo wszystko, co mu podsunie koalicja PO-PSL. 3. Szargał dobre imię śp. Lecha Kaczyńskiego swoimi aroganckimi wypowiedziami: „Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera. czy „Prezydent odniósł sukces w Brukseli, bo zdobył krzesło. Jeśli to ma być miarą jego sukcesu, to ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu., więc nie jest godzien sprawować urzędu prezydenta Polski. 4. Będzie to ospała prezydentura, opierająca się na pijarze. 5. Po prostu Bronek będzie ukochanym prezydentem nadwornego błazna PO Janusza Palikota, więc głosując na Bronka, głosowałbym na Palikota. 6. Niesiołowski, Palikot i Wałęsa nie będą opluwać prezydenta Bronka, przez co popadłby w samouwielbienie. 7. Schlebia Wałęsie w sposób wybitnie wazeliniarski, np. „Lech Wałęsa zuch! Starczy na tych dwóch. Tutaj stoi Lech! Starczy i na trzech., z wzajemnością: „Komorowski zadowala prawie wszystkich i o to chodzi. 8. Nie ma w nim ani krzty charyzmy. 9. Zdecydowany zwolennik UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszi suszi suszi
światowe danie:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To psychologiczny film bardziej, niż wojenny. Mogę ze swej strony polecić jeszcze "Dla ciebie i ognia". Aktorstwo półamatorskie, ale klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szef "Solidarności"
do krytyków: Wara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar dlatego cieszmy się mimo wszystko, że urodziliśmy się w tym miejscu i tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar napisz coś od siebie
o filmie Lebanon poza tym, ze jest o wojnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×