Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość offerma ma
IGNORA ps NIKT Z TAKIM KRETYNEM NIE BĘDZIE ROZMAWIAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa byla w prokuraturze i piloci zeznali, co zeznali...to zamyka sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj offermo
zostawmy bandę i idiotów z papką medialną o 5 głosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "To co powiesz ofermo w takim razie o złożeniu zapytania przez śp. Gosiewskiego," nie wiem co tam wysmażył gosiewski. natomast z ust naocznego świadka wiem jak w rzeczywistości przebiegało to zdarzenie na pokładzie samolotu. i to nie "jednego z pilotów" tylko człowieka znanego z imienia i nazwiska i nie mającego doprawdy powodów żeby nas okłamywać. no chyba że uważacie że "to też kaczysta". Szkoda, że nie wiesz, bo może warto się opierać na dokumentach. A ten jeden z pilotów, to Pietruczuk. Wymieniony w każdym dokumencie, przesłuchany przez prokuratorów. Do Ciebie nic nie dociera, jak widzę. Składają zapytania, wnioski do prokuratury o wyjaśnienie incydentu i odmowy wykonania rozkazu, a Ty mówisz, że oni są be, że Ty słuchasz naocznego świadka. Dobre. Kces wiadelko i łopatkę? Mam jesce lizaka, kces???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma ależ nikt nie kwestionuje tego ze nie było rozkazu. adamkus mówi że sam mówi że mieli lecieć do tibilisi czyli rozkaz był. ale mówi też wyraźnie że gdy pilot powiedział że nie wylądują w tibilisi to nie było żadnej afery, nacisków czy awantury. to media taką awanturę stworzyły a wy, ponieważ za wszelką cenę chcecie kaczyńskiemu dokopać chętnie to podchwyciliście. Media stworzyły? A w tamtym okresie, to jeszcze w beciku leżałeś, czy jak? Media wystąpiły do Klicha z zapytaniem i z wnioskiem do prokuratury. Kces? Mam jesce lale dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I zeby jeszcze dobić...
shatyn pogadamy wreszcie po angielsku? no proszę cię nie chcesz chyba, żeby mieli z ciebie polewkę jako wykształcony człowiek chyba jakiś obcy jezyk znasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kwietnia 2006 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2006 r.- nieobecny 10 kwietnia 2007 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2007r. - obecny (wybory do sejmu) 10 kwietnia 2008 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2008r. - nieobecny 10 kwietnia 2009 r. - nieobecny 10 wrzesnia 2009 r. - nieobecny 10 kwietnia 2010r. - .......(kampania prezydencka) Noł koments :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda zawitała z ero
stamtąd ją wykopali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wawcia to nawet w wymianę zdań nie wejdzie jak mu dokumenty przed ślepia podłożono woli mędzić z tym swoim "lizodupem" oszołom pierttolnięty , nasz czupurek , głuptasek :D pocieszna wawcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelku debilku
zapomniało się? IGNOR dla wawci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku zleciales nie wiadomo skad tutaj na te forum zaczeles jakas dziwna wojne ze mna stanales od razu po stronie shatyna jako jego wielki przyjaciel :D wez ty sie ogarnij, no chyba ze walczysz o miano bycia najwiekszym oszolomem tego tematu tylko musisz wiedziec ze shatyn na ten sukces ciezko pracowal bo ok 3 lat. ale masz szanse. wiec odbij sobie ta swoja pileczke do kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Donald Tusk kazał
Januszowi Palikotowi zniknąć. Tak twierdzi "Super Express", który powołuje się na współpracownika szefa rządu. "Janusz dostał wyraźne polecenie, żeby siedzieć teraz cicho" - miał powiedzieć anonimowo informator z najbliższego otoczenia premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu, to Ty pisałeś na orange? nie znam Was, nie potrafię odróżnić dla mnie to żadne źródła, tzn interia; bardzo pomocne byłooby, gdyby był gdzieś dostępny autoryzowany wywiad z którymkolwiek z pozostałych vipów obecnych w samolocie, ale to chyba marzenie ściętej głowy :O co do innych źródeł, doniesienie do prokuratury jest tropem potwierdzającym wg mnie powinno się cały przebieg sprawy opublikować i upublicznić, aby przeciąć wszelkie spekulacje, czemu tego nie zrobiono? nie widzę jednak powodu, dla którego przedstawiciel innego kraju miałby kłamać - mam na myśli wpis Offermy przykro mi, ja osobiście nadal nie wiem, co mam myśleć na temat tej sprawy, gdyż komentarze pewnych osób, które jak widzę są przesiąknięte nienawiścią do Kaczyńskich, dla mnie są kompletnie niewiarygodne a co do nagłośnienia tej sprawy, jeżeli miał to być - podkreślam JEŻELI - zamach, to na pewno przygotowywano się do niego odpowiednio wcześniej, Gruzja w tym byłaby niezwykle pomocna szkoda, że polityka opiera się na kłamstwach i manipulacjach, a nie honorze i dumie szkoda, że niektórzy zachowują się, jak sprzedajne kurwy ameryki nie odkrywam zaczynam chorować, dlatego się żegnam, tym razem na dobre, przynajmniej dziś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januszowi Palikotowi zniknąć. Tak twierdzi "Super Express", który powołuje się na współpracownika szefa rządu. "Janusz dostał wyraźne polecenie, żeby siedzieć teraz cicho" - miał powiedzieć anonimowo informator z najbliższego otoczenia premiera. no i co w zwiazku z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "offerma będzie zaprzeczał faktom powszechnie znanym" powszechnie znanym bo rozpowszechnianym przez waszą ukochaną giewu która wam narobiła takiej wody w mózgu że uwierzycie w każdą bzdurę którą napisze. a szczególnie jeżeli ta bzudra ma uderzyć w kaczyńskich. tymczasem uczestnik tych wydarzeń, ich naoczny świadek nijak nie związany z pisem ani kaczyńskim i nie mający żadnego interesu w tym żeby kłamać, mówi: Ale w jaką bzdurę? W taką, że został wydany rozkaz lądowania, pilot nie wykonał, a potem poszły zapytania i wnioski do prokuratury wojskowej? To są bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dramatyczne osłabienie złotego
Nasza waluta ma się coraz gorzej Grecy, Hiszpanie i Portugalczycy - to przez nich złoty mocno się osłabia. Ich kraje są bowiem na krawędzi bankructwa, więc inwestorzy uciekają od euro czy złotego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stracili panowie parę godzin i w Tbilisi, jako pierwszy pojawił się prezydent Francji Nicolas Sarkozy. Wszyscy moi koledzy prezydenci chcieli lecieć do Tbilisi. Przekonanie, że Rosjanie zlikwidują jednym strzałem samolot wiozący pięciu prezydentów, było przesadzone. Zresztą, byłaby to likwidacja nie tylko pięciu awanturników, ale i lecącego z nami Radosława Sikorskiego (śmiech). heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowody na to, że 12 sierpnia 2008 r. Lech Kaczyński wydał załodze Tu-154 polecenie lotu do Tbilisi, dwa pochodzą od posłów PiS, którzy żądali ukarania pilota za niewykonanie rozkazu prezydenta RP jako zwierzchnika Sił Zbrojnych. ("Pilot ten nie wykonał polecenia Zwierzchnika Sił Zbrojnych Prezydenta RP" (z doniesienia posła PiS Karola Karskiego do prokuratury, 25 sierpnia 2008 r.). ("Czy pilot ma prawo odmówić wykonania rozkazu zwierzchnika Sił Zbrojnych RP?" (z zapytania przewodniczącego klubu PiS Przemysława Gosiewskiego; 25 września 2008 r.). ("W pewnym momencie do kabiny pilotów przyszedł Pan Prezydent Lech Kaczyński i zapytał członków załogi, kto jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych, a po otrzymaniu odpowiedzi wydał polecenie lotu do Gruzji i lądowania w Tbilisi, po czym wyszedł" (z uzasadnienia decyzji o odmowie wszczęcia śledztwa z doniesienia posła Karskiego, podpisanego przez ppłk. Kazimierza Haładaja, zastępcę wojskowego prokuratora garnizonowego we Wrocławiu delegowanego do Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, sygn. Po. Śl. - 97/08). („Na pytanie: Kto jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych? , pilot odpowiedział: „Pan, panie prezydencie . Prezydent wydał polecenie i wyszedł (z rozpytania prokuratorskiego dowódcy samolotu Tu-154 kpt. Grzegorza Pietruczuka; 5 września 2008 r.; akta postępowania Po. Śl. - 97/08). ("Po wyjściu prezydenta Lecha Kaczyńskiego do kabiny przyszedł minister Władysław Stasiak, który jednak nie wymuszał na załodze konkretnych działań. Stwierdził tylko, że należy wszystko dokładnie rozważyć i dopiero podjąć decyzję" (z rozpytania prokuratorskiego drugiego pilota samolotu Tu-154 kpt. Arkadiusza Protasiuka; 12 września 2008 r., akta postępowania Po. Śl. - 97/08). ("Odbyła się rozmowa kpt. pil. Grzegorza Pietruczuka z osobami towarzyszącymi prezydentowi RP, jak i z nim osobiście" (z odpowiedzi szefa MON Bogdana Klicha na pytanie posła Gosiewskiego; 28 października 2008 r.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×