Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Shatyn (Shatyn@chello.pl) Oczywiscie, że IGNOR... Chciałem okazać łobuzowi serce i pogadać z nim jak z człowiekiem... Okazało się, że popełniłem błąd. obywatel dzikiego kraju błędem są wszystkie Twoje odpowiedzi na zaczepki ( sam tez popełniam ten błąd ale trochę rzadziej niż ty ). Dzisiaj ignor, jutro ignor itd. z trolla zejdzie powietrze i zawiedziony zostanie ze swoją żółcią --- Pisałem o tym niejednokrotnie. Jakieś 500 albo i więcej postów temu. Ale widocznie dopiero empiryczne doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUSZI i PACE
pytania o angielski też nie przeczytałeś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeeeee........
po angielsku ani be ani me ani kukuryku:D Only suszi, pace i& sorry:D and NO COMMENT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Cos nowego sie dzieje ? Bo jeszcze nie przeczytałem co pisza na portalach ? " Pospieszalski skrytykowany przez Radę Etyki Mediów , wypowiedź Czabana na temat katastrofy ( są moje wklejki z dzisiaj ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu - ostatni post dziś, naprawdę nie mam teraz czasu nie czytam tematu zbyt uważnie, czasami tylko i bardzo wybiórczo, nie wyamagaj więc ode mnie znajomości Twoich poglądów, moje wypowiedzi w stosunku do Ciebie są oparte jedynie na podstawie Twoich dzisiejszych wklejek Jeżeli moja ocena była wg Ciebie niesłuszna, to przepraszam Cię oczywiście Co do Prezydenta - nie wiem. Media tak zagmatwały ten temat, że nie wiem. Nikt z nas nie był w samolocie lecącym do Gruzji, naocznie niczego nie widzieliśmy. Jeśli popełnił błąd i się do niego nie przyznał, świadczy o nim nienajlepiej. Nie można jednak zapominać, że nieprzyznawanie się do błędu nie jest równoznaczne z niewyciąganiem wniosków. Im wyższe piastuje się stanowisko, tym trudniej o to, aby powiedzieć - nie wiem, nie umiem, pomyliłem się. Każdy z nas tak ma, co oczywiście niczego nie tłumaczy. to tyle :) PS do osoby, która chciała mnie lać - rozbiegnij się i szybko, jak najszybciej wbiegnij z całym impetem w ścianę, to na pewno pomoże stłumić Twoją agresję, bez podawania ospowiednich medykamentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryta ateista
Coraz ciekawiej sie robi... Jak na rzie wszystko wskazuje na to, że pilot popełnił bład. Ale przeciez nikt z własnej woli nie chce sie zabić (mówię o zdrowych psychicznie). A wiec co lub kto skłonił pilota do takiego ryzyka ? nie udawaj, przecież wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie będe trollem :classic_cool:🖐️ jak mi w czerni?:D Obywatel dasz herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytaj całość
Sztabowcy PO są przytłoczeni zachowaniem "kolegów" z PIS. Zdziesiątkowani przedstawiciele partii J. Kaczyńskiego zachowują się zwyczajnie, po ludzku. Po TAKIEJ tragedii nie sposób po prostu przejść do tego, co było wcześniej, do płaskiej jak ściana politycznej nawalanki. http://chinaski.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytaj całość
Stefan Boski Niesiołowski tradycyjnie najeżdża na PiS i jego sułtana, snując opowieści jak to do biur poselskich PO przychodzili ludzie z pytaniem "gdzie można poprzeć kandydaturę Komorowskiego na prezydenta", bo się Kaczora boją. Historia oczywiście zajeżdża ostro Radiem Erewań, bo nie zdziwiłbym się zupełnie, gdyby to PO przychodziło do ludzi i prosiło o podpisy, bo się boi o oderwanie od koryta. Tymczasem, wielki iluzjonistyczny pokaz zwany sondażami twierdzi, że Bronek Dżamejka traci poparcie. Całe dwa procent. Na Jarosławie Kaczyńskim 30 procent, przybyło trzy, zagrożenia powodzeniowego brak. http://karnigore.salon24.pl/178053,niesiol-atakuje-kaczynskiego-traci-komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek kretynek
nie, nie wiem.. ale za to wiem co się dzieje z pewnym idiota z nowej huty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się z Wami rozstać :P z ostatniej chwili - zarejestrowano piąty głos w kokpicie tak podaje tvn 24 jestem prorokiem! {patrz moje wcześniejsze posty} :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jak to jest z tymi
oparciami w samolotach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ... jakiś problem ze sobą ma zapewne osoba która uzywa wyzwisk całe życie tylko PIS - nieuprawniona nadinterpretacja ( odsyłam do google co to jest nadinterpretacja bo zdaje się że nie wie wawcia ) nakreceni j**...aniem bzdur jak jakas machina - fantazja ponosi jak zwykle a że język kwiecisty to aż miło czytać pocieszna wawcia ps. spierd.... obywatel nastepna postac z kosmosu:D ktora mysli ze blyszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postać z kosmosu która
błyszczy.. ano błyszczy, jeden i drugi, shatyn i jego miniaturka błyszczą na forum swoim nieuctwem i prostactwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoszewski, Mazowiecki,
Wałęsa - wesprą marszałka to mu sie przysłuzuli:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorą takimi informacjami
mózgi Popaprańców "W kokpicie nagrał się głos osoby spoza ścisłej załogi Tu-154"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorą takimi informacjami
dalej piszą W kokpicie były cztery osoby: pilot, drugi pilot, nawigator i mechanik. Nie można wykluczyć, że ten głos należy do stewardessy lub innej osoby z załogi pokładowej. ale tytuł mówi sam za siebie: 'W kokpicie nagrał się głos osoby spoza ścisłej załogi Tu-154' wyłaczcie tvn24, właczcie myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie gosciu musisz
bardzo bac bo nie minelo nawet 10 min od skargi na twoje obrzydlistwa a ty juz tam weszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście,wyją wszyskie alarm
ale pilot ląduje. Bo mu kazano.Co za głupoty,macie pilota za idiotę?Walnijcie się w te puste łby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnę tylko dla porządku przypomnieć, że wcześniej Rosjanie mówili, że nie było żadnych nacisków, potem były okrzyki bólu i przerażenia w kabinie - zdementowano, potem wiele innych rzeczy - też zdementowano teraz to ktoś gra na ludzkich emocjach w okrutny, niewyobrażalny sposób dziennikarze już się asekurują - może to była stewardessa, ale co tam! najważniejsze jest parcie na szkło, przy okazji może parę głosów się jeszcze Jarkowi odbierze! ot i media! aż chce się żyć w tym kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×