Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wklej ten film
Do............. 11:09 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem juz ci raz pisałem ze na filmie z lotu do guzji widac marynarki i kurtki powieszone na oparciach. stuknij sie kobieto w makowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.............
11:49 [zgłoś do usunięcia] wklej ten film sam sobie szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat z onetu :)
Jak Kwaśnieski przychodził z flaszeczką do pilotów to wszystko było OK. Albo jak Bolek szukał papieru toaletowego... to też było OKi.:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej ten film
poszukałam nie ma tagiego filmu:O ktoś znowu skłamał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel shatyn
jo muśle że to wina kaczorów. kiedy pilot nie chciał londować wtedy kaczynscy siedli za sterami i zaczeli londować. :) jarowi udoło się wyskoczyć na spadochronie no Lechowi niet. Putin z ryżym wytrzeszczem zwineli mu plecak. :O ot cała tajemnica. A jo shatyn , menel , osiedlowy wam to muwie bom tam był. :) w kiblu się schowałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jakie rewelacje
przyniesie musztarda z miesnego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tym sęk, że
Samolot nie lądował tylko spadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o toto...
a co na to koleżanki musztardy z rybnego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa z Andrzejem Wajdą.
El Pais, 14.04.2010, Cristina Galindo: Jesienią 2007 roku, gdy Jarosław Kaczyński przegrał wybory parlamentarne, wyrażał Pan nadzieję, iż właśnie narodziła się nowa Polska. Kaczyński skupiał się głównie na prześladowaniu byłych komunistów i obronie tradycyjnych wartości. Nowy premier Donald Tusk obiecywał odnowę. Czy rozczarował Pana? Andrzej Wajda:Zawsze byłem sceptykiem. W przeszłości i obecnie. Jednak nadal popieram Platformę Obywatelską. Atmosfera polityczna złagodniała. Już nikt nie jest prześladowany za swoją komunistyczną przeszłość. () Jest jednak jeszcze sporo pozostałości po dawnych czasach, jak np. Instytut Pamięci Narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
topik o przesłuchaniu córki ś.p. Wassermana 15:15 [zgłoś do usunięcia] jaki komentarz A jeżeli on nadal żyje i nadal żyją niektóre osoby z delegacji. Rosjanie bardzo by chcieli poznać tajemnice NATO i polskiego wywiadu którego Wasserman był koordynatorem i posiadał wielką wiedzę. Może przeżył i teraz wypytując córkę o wnuczkę, torturują i szantażują go, aby wyciągnąć informację . Pomyślcie... 15:28 [zgłoś do usunięcia] ale masz grube dziecko straszne to , poczytacjcie o meaconingu jeszcze, a wiecie możliwym jest że kazali opuscic wiekszosci samolot po czym on wystarował i sie rozbił a co się stało z częsscia ludzi? na pewno ktos przezył to , czuje tak :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
""na pewno ktos przezył to , czuje tak """ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
ignor działa :D tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co może napisać pospolity
idiota poza no comment? jednocześnie nie znając angielskiego, ale jak małpa, posługuje zagranicznie brzmiącymi słówkami:D:D:D żenada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
:D dobre podszywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
Shatyn nieźle ci przywalają dzisiaj:D ale pamietaj IGNOR;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
tak tak wracaj Shatyn do pracy bo juz wystarczajaco się skompromitowałeś dzisiaj:D z angielskim i samolotem:D IGNOR i bez odbioru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
grzeczny dziadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rozmowa z Andrzejem Wajdą.
Wajda to zwykł kutas, jebany komuch i kłamca. Już się nie chwali zabitym ojcem w katyniu ???? Bo to była nie prawda. ojciec wajdy nie zginął w katyniu. :D A poza tym sram na Wajdę kiepski reżyser i szumowinka jako człowiek. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:12 [zgłoś do usunięcia] Do rozmowa z Andrzejem Wajdą. Wajda to zwykł kutas, j**any komuch i kłamca. Już się nie chwali zabitym ojcem w katyniu ???? Bo to była nie prawda. ojciec wajdy nie zginął w katyniu. A poza tym sram na Wajdę kiepski reżyser i szumowinka jako człowiek " no to ja się wypowiem, a co powiem ? :D :D no jak to co !! NOŁ KOMENTSS :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelu nie przesadzaj
"NOŁ KOMENTSS" nie wymagaj od shatyna zbyt wiele:O trzeba tak pisać no koment albo jeszcze prościej nocoment :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rozmowa z Andrzejem Wajdą.
wajda to kumpel zboczeńca , żyda polańskiego romka. Gwałciciela dzieci. Ot tacy ludzie bez moralności i wartości. Zeżreć, zesrać się, napić się i zerżnąć - najlepiej jakąś małolatę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu, jeśli możesz, to proszę podaj źródła, najlepiej wiarygodne tego, co się stało podczas lotu do Gruzji wybacz, to nie złośliwość z mej strony, po prostu chcę się czegoś więcej na ten temat dowiedzieć, a skoro masz jakieś informacje to proszę ja ze swej strony wiem, że nie leciał sam, skoro tak, to jak się do całej sprawy ustosunkowali pozostali? czy potwierdzili, czy też zaprzeczyli tej informacji? i proszę, nie podawaj jako źródło GW lub tvn, z wiadomych powodów to jest bardzo poważna sprawa, takie oskarżenia wzgędem Prezydenta, jeśli to prawda, to czemu nic z tym nie zrobiono? druga sprawa - zauważcie, w informacji dzisiejszej z tvn24 - nie podano, kiedy - o której był piąty głos, czy był męski, czy też żeński :O jeśli ktokolwiek choć liznął cokolwiek z dziedziny psychologii manipulowania przez media wie, co mam na myśli na razie niestety obowiązki mnie wzywają, ale chętnie przeczytam później coś od Ciebie Obywatelu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca
http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/walesa-cofnal-pozew-wobec-lecha-kaczynskiego/news/prosze-wykonac-polecenie-taki-byl-lot-do-gruzji,1469408,6911 "" Prezydent wszedł do kabiny załogi i zapytał: "Panowie, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych?". "Pan, panie prezydencie" - padło w odpowiedzi. "W takim razie proszę wykonać polecenie i lądować w Tibilisi" - tak, według relacji jednego z pilotów, wyglądała pamiętna podróż Lecha Kaczyńskiego do Gruzji w 2008 roku. Szczegóły tamtego wydarzenia ujawnia "Gazeta Wyborcza". """

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca
więcej info ma Shatyn bodajże wskazywał na jakieś raporty itp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×