Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gen. Czaban: to była decyzja błędna, nie mieli prawa lądować "" - Jeżeli warunki były takie, że widzialność wynosiła 500 metrów (czyli panowały warunki poniżej minimum pilota-red.) była to decyzja błędna - tak o lądowaniu prezydenckiego samolotu Tu-154 na lotnisku Siewiernyj mówił w programie "Kontrwywiad" w RMF FM gen. dyw. pil. dr Anatol Czaban. - Przy tych warunkach nie mieli prawa tam lądować - mówił generał. Zdaniem gen. "nie jest prawdopodobne, żeby załoga miała robić trzy zejścia" do lądowania. - Nie wiem co się stało, że podjęli taką decyzję - dodał. "" http://wiadomosci.onet.pl/2165053,11,gen_czaban_to_byla_decyzja_bledna__nie_mieli_prawa_ladowac,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe oblicze
jak to, co się stało Obywatelu? :D jedynie słuszne media podadzą, że Prezydent powiedział: ląduj dziadu! :D :D :D my to wiemy, Ty to wiesz, wszyscy wiedzą, kwestią czasu jest tylko podanie jedynej i jedynie słusznej wersji PS skrzynek nie mamy i nie będziemy mieć, trzeba ufać naszym przyjaciołom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe oblicze
nacisk polegał na lądowaniu, czy samobójstwie? bo nie kumam nawet jakby był, tzn, że Prezydent rozkazał rozbić się? czy wylądować? no tak, trzeba poczekać, co media powiedzą, myślę, że piloci byli tak przestraszeni, tak roztrzęsieni, że to niemal pikowanie w dół było wynikiem ogromej presji na nich wywartej to jest najbardziej prawdopodobna wersja :P Kczyński ŚP.był przecież taki straaaaaaaszzznnnnnyyyyy brrrrrr aż mnie dreszcze przechodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciski Prezydenta na pilota miały miejsce co najmniej jeden raz podczas lotu do Gruzji :-) jak było tym razem - nie wiem. Jesteśmy skazani na domysły i to co podadzą media , niestety nie zawsze obiektywne ( przykład TVP ) ... Sam Generał Czaban niczego nie sugeruje , mówi o procedurach i zapewne w takich okolicznościach powadamia się Prezydenta o kłopotach. Prawdy w 100% nigdy się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ten szatyn w sobie ma ?
że przyciąga samych idiotów i ostatnich prostaków? Najpierw pojawił się obywatelek kretynek, który zna ploty o wszystkich, a następnie przylazł jakiś ketchup czy inna musztarda Pogratulować S, bo takiej chamicy jak musztarda jeszcze nie było.:O To je dobre:D zaniedbana stara kobieta po wieloletnim pobycie na erotycznym, wyśmiewana i szydzona przez wszystkich, postanowiła na stare lata zająć się "polityką".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe oblicze
a tu coś zabawnego http://tnij.org/gqve :P prawda jakie stronnicze? o czym Ty mówisz Obywatelu? tzn masz rację, skoro raz coś się zrobiło, jest ryzyko, że kolejny raz zrobi się podobnie, choć normalny dorosły człowiek wyciąga przecież jakieś konstruktywne wnioski ze swoich pomyłek, nie uważasz? szkoda tylko, że widzice jedynie błedy kaczyńskich a innym stawiacie grubą krechę, no jak to jest? powiesz, jestem młody mam dość nienawiści, ok! powiedz to mojej teściowej, która przeżyła okupację, powiedz to jej, której Niemiec niemal zgwałcił matkę na jej oczach ale czego oczekiwać? odcięto nas od korzeni, od polskości, wyśmiano takich ludzi, jak teściowa, nazwano moherowymi beretami czasami modlę się do Boga, aby nas obudził wszystko jedno jak, nawet za cenę wojny, może wtedy nastąpi pobudka Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Tusku PIS-owcy też widzą same błedy a ja ? widzę wiele negatywnych rzeczy w PO ... np Pan Miro, Rosół itp. proszę nie generalizować w ten sposób ja oceniam krytycznie ś.p Prezydenta i mam do tego prawo. Wyciaganie wniosków z błędnych decyzji może mieć miejsce jeśli się uzna że to była błędna decyzja ( naciski ) - czy Prezydent uznał że to był błąd ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe oblicze
Obywatelu, przepraszm, pogadamy jutro, ok? obecnie przybyłe towarzystwo mi nie odpowiada :P nie chcę się denerwować niepotrzebni papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto prawdziwe oblicze oszołoma
"czasami modlę się do Boga, aby nas obudził wszystko jedno jak, nawet za cenę wojny" Za takie coś powinieneś dostać w mordę! Czesi nie prowadzili żadnych wojen, poddali sie na korzystnych warunkach Hitlerowi i przetrwali w niezłej kondycji te 5 lat. A nas Niemcy tępili niemal jak Żydów, zrujnowali Warszawę bo "elitom" zachciało się walczyć na dwa tygodnie przed wejściem Ruskich. Oczywiście walczyć nie swoimi rękami. I ty tłuczku mieszkając w kraju o takich doświadczeniach historycznych śmiesz mi tu prosić Boga o wojnę? PISo oszołomku ty się lepiej módl do Bozi żeby tobie dała więcej rozumu a krajem się nie kłopotaj bo nie potrzeba nam tu takich pseudopatriotów Wojenki z Rosją się pisoboszewi zachciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie pasuje do shatyna
czasami chamowaty ale zawsze sfrustrowany} z jednym małym ale.... zawsze chamowaty i zawsze sfrustrowany ale tak to jest jak się cały dzię spedza na kafe w towarzystwie obywatelka czy innej musztardy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" prawdziwe oblicze Obywatelu, przepraszm, pogadamy jutro, ok? obecnie przybyłe towarzystwo mi nie odpowiada nie chcę się denerwować niepotrzebni papa " jak widzisz wykazałem że nadinterpretujesz moją "postawę " wobec PO i nie odpowiedziałeś na pytanie czy Prezydent uznał naciski za błąd :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn ....
możemy pogadać po angielsku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn ....
sprawdzisz mi jeden krótki tekścik po angielsku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańcowały dwa pedauły
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn ....
dlaczego nie odpowiadasz? jak chcesz mozemy pogadać po niemiecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn ....
to może napisz jaki obcy jezyk znasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błędem są wszystkie Twoje odpowiedzi na zaczepki :-) ( sam tez popełniam ten błąd ale trochę rzadziej niż ty ). Dzisiaj ignor, jutro ignor itd. z trolla zejdzie powietrze i zawiedziony zostanie ze swoją żółcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn ....
jak się nie zna żadnego obcego języka to pozostaje IGNOR:D ewentualnie PACE:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUSZI i PACE
poliglota:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×