Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość obaj zieją nienawiścią
Bartoszewski ostatnio wyskoczył z nekrofilią co się nie spodobało nawet salonowi kuc i maturzysta mają pod 90 i ma się im prawo w starych łepetynach pomieszać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację shatyn
kuc powiedział, że "całą polską literaturę XIX wieku można wyrzucić do kosza" czyli jesti "polski" i "wybitny":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MUSZTARDY : nie wdawaj się w dyskusję z manipulantem SMAUGOLL ( lekcje pobierał u offermy ) :-O jeżeli dla niego wypowiedź Jarosława o Rosji jest prywatna opinią Jarosława a nie Jarosława Prezesa PISu i kandydata na Prezydenta to albo: - jest głupi albo - dobrze wie że kłamie ale robi to bo nie chce Ci przyznać racji Co do ataków na Jarosława - sam atakuje od kilku lat ( łże elita , ZOMO itp.) - teraz POMIMO ŻAŁOBY ... sam się wystawia na ataki bo startuje w wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tak. Zawsze broniłem ludzi , których życiorysy wystarczyłyby na kilka żyć ludzkich . Broniłem prof. Bartoszewskiego , broniłem Kutza . NIE broniłem Wajdy (nie lubię Go i tyle ) . Te obrony łatwo mi przychodziły , bo ma równoważny stosunek do PO i do PiS . Uważałem , że partie te jako z "jednej matki" dawno powinny się połączyć . W czasach , kiedy podziały między nimi nie były tak głębokie oczywiście . Twierdziłem i twierdzę nadal , że jednym z poważniejszych powodów , że tak się nie stało byli bracia Kaczyńscy . Jestem przekonany , że winę za dalszą degradację standardów politycznych jaka nastąpiła przez ostatnie lata ponoszą właśnie Oni . Wzbudzają zbyt wiele negatywnych emocji . My , szaraczki możemy się przed tymi emocjami nie powstrzymywać . Ba , nawet lekarze zalecają ulżyć sobie na "coś " albo "na kogoś" celem odreagowania codziennych stresów . No i dobra . Ale tacy ludzie jak tych trzech w/w mimo wszystko powinni panować nad językiem . Uważani i traktowani przez wiele środowisk za autorytety moralne powinni być zdecydowanie bardziej powściągliwi w swoich wypowiedziach . Nawet ja , człowiek prosty , nie kryjący swojej wielkiej niechęci do Kaczyńskiego i jakby rykoszetem do PiS , unikam pewnych sformułowań . Nie marudząc więcej powiem : Jest mi wstyd za tych Panów ! Dochodzę do wniosku że to musi być starcza demencja , bo innego wytłumaczenia nie widzę . Czyli w pewnym wieku ludzie powinni udać się na zasłużoną emeryturę , wycofać się całkowicie z życia publicznego i zamknąć r.. ! Swoimi wypowiedziami - niczym wcześniej Kaczyński - wprowadzają więcej dziadostwa i bałaganu . Szkodzą zarówno ludziom , których niby popierają jak również szkodzą całemu naszemu społeczeństwu . I cały mit o pięknych życiorysach szlag trafia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanka intelektualna
przybrała czarne barwy i stawiła się do walki o PO-biedę:D bawcie się przegrańcy na kafeterii w ten piękny niedzielny wieczór ja udaję się do klubu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak...,,,,,,,,
maturzysta bartoszewski i komunista kutz nie są godni lizania butów Lecha Kaczyńskiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 18:31 [zgłoś do usunięcia] No tak...,,,,,,,, maturzysta bartoszewski i komunista kutz nie są godni lizania butów Lecha Kaczyńskiego. " To ja poproszę w punktach dokonania ś.p. Lecha Kaczyńskiego najlepiej w punktach ( jako Prezydenta RP ) -->> konkrety bo to że był patriotą juz wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak...,,,,,,,,
18:30 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Kogo to obchodzi że maturzysta bartoszewski siedział w obozie ???" Na pewno takiego gnoja jak ty, to nie obchodzi.... " Bo co mnie to obchodzi stary komuchu ???? Czy to jakaś osobistość, ? mąż stanu ?? :D:D:D:D Zwykły stary dziad po szkole średniej, który pozwala się tytułować profesorem choć nie ma prawa do tego tytułu. Rozumiesz stary durniu ??? Gówno mnie to obchodzi że siedział. Może coś staruch ukradł. :D:D:D:D Wielu ludzi siedziało w obozie i z tym się nie obnoszą tak jak ten stary hipokryta. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....
No tak...,,,,,,,, Bardzo lubię jak smarkacz taki jak ty zabiera glos i nie wie o czym mówi twoje braki w podstawowych wiadomościach mowią sam za siebie IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn iftar obywatel
o której bym nie weszła mozna zastać tylko was.. domu nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn iftar obywatel
dzięki Bogu tacy ludzie jak wy głosują na PO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
18:18 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) do ....musztarda wybacz, ale nie rozumiem Czy dla ciebie prezydent RP to osoba bliższa od ojca ? Tak myślałam, że nie zrozumiesz. Tak nie rozumiem i nie tylko ja jak sądzę Żałobe po ojcu nosiłas w secu, a po prezydencie RP nosiłas demonstrując kolor czarny w ubiorze ... wybacz ale zapedziłaś się w tzw. kozi róg :P , albo nie wiesz o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel powraca
shatyn tak krótko bo jestem zniesmaczony :D brakiem konkretów w sprawie dokonań ś.p Prezydenta , ja ich nie znam może mnie ktoś oswieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel powraca
moze ktoś mnie oświeci jaki zasługi ma marszałek Komorowski? To że ma wąsy wszyscy widzą i to jest duży plus, wielgachnym minusem jest jego zona, a raczej postura:( i to mu odejmie tak ze 40% wyborców:(WSI też mu nie przysporzy wyborców Może ma jakieś zalety, ktoś mnie oświeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
musztarda ... [Co dalej... z ciągłością Państwa, bezpieczeństwem zewnętrznym i wewnętrznym... Tragedia narodowa, stąd taka reakcja. Moja.] wybacz, ale wg mnie znowu przeginasz NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH DZIEWCZYNIO Poza tym mamy konstytucję i jak sama miałaś okazje się przekonać państwo polskie istnieje i istnieć będzie czy jest Lechu Kaczyński czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Działanośc podziemna
i więzienie za polityke to mają miliony Polaków może ten pan ma coś czego inni nie mają, i nie mam na myśli jego żony?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
18:03 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) >>>Nikt mi nie powie, że prezydent RP Lech Kaczyński czy były prezydent RP Kaczorowski , którzy zginąęli w katastrofie lotniczej, posłowie ... to osoby nam najbliższe. Manifesty w rodzaju czarnego stroju to dla mnie zwykłe nadużycie, mówiąc delikatnie Po co to komu ? [Mam trochę inne zdanie. Uwierzysz, że nie chodziłam w żałobie po śmierci Mojego Taty, którego bardzo kochałam? Zawsze uznawałam, że moje uczucia i moja żałoba, to moja sprawa i nikomu nic do tego. Żal miałam w sercu. To było dla mnie najważniejsze, a nie podkreślanie czernią swojej żałoby. Tym bardziej pewnie nie uwierzysz w to, że tym razem chodziłam w czerni, choć tylko znałam niektóre z tych osób, które zginęły w katastrofie. Ale tak było. Taka była moja reakcja. Cała Polska była w żałobie, to jest tragedia narodowa i nie widzę żadnego tutaj nadużycia. Ale to mój osobisty pogląd.] A TO KTO NAPISAŁ JA ? 18:50 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) >>>Tak nie rozumiem i nie tylko ja jak sądzę Żałobe po ojcu nosiłas w secu, a po prezydencie RP nosiłas demonstrując kolor czarny w ubiorze ... wybacz ale zapedziłaś się w tzw. kozi róg , albo nie wiesz o czym mowa Czy ja gdzieś napisałam, że nosiłam żałobę po Prezydencie??? Jeeez... przeczytaj co napisałam wyżej. Kurde, ludzie, co z Wami, jak się uczepicie jednej myśli, to już koniec.] NO CHYBA , ŻE NIE WIESZ CO PISZESZ ;( Tak dziewczyno, napisałas wyżej dlatego masz swoje posty PS Nie mam zamiaru ciebie atakować, więc przeczytaj i .... Słowo się rzekło :P , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, musztarda, ja dorzucam gen. Buka i Szmajdzińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorowskiii tam się
"W okresie 19811989 był wykładowcą w Niższym Seminarium Duchownym w Niepokalanowie" właśnie tam się nauczył kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... IFTAR
[A co złego jest w odczuwaniu żałoby po śmierci Prezydenta???] Oczywiście nie ma nic złego, ale nie znoszę hipokryzji Musztarda wg mnie przegięła i to bardzo To jest oczywiście moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto ...
Poprosimy o dokonania ś.p. Prezydenta w punktach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IFTAR nie chce mi się
powtarzać Wyżej masz posty MUSZTARDY Uderzyło mnie, że po ojcu nosiła żałobę w sercu, a .... itd. Tego nie rozumiem i napisałam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Ifka:) Jesssu, tyle jest pisane, że nie nadążam z czytaniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .................
musztarda Nie jest to żadna manipulacja z mojej strony, bron Boże Napisałam tak jak odebrałam twój post, bo dla mnie jest to niezrozumiale Przeciez tak czy siak żałobę zawsze przeżywamy i nosimy w sercu Tylko dlaczego akurat w tej sytuacji po katastrofie w Smoleńsku trzeba manifestowac swoje uczucia ubierając się na czarno, a po śmierci nabliższej osoby niekoniecznie ? Koniec tematu, widocznie kazdy człowiek jest inny ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .................
Anouk Nie tylko ja mam ten problem :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .................
musztarda OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×