Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Kampania PiS to Pospieszalski
to też trzeba leczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się PIS kojarzy z : - taśmami Reni Begier - konferencją Pana Ziobry " ten Pan nikogo już nie zabije " - obrażaniem się na kartofle - tekstami o ZOMO i łże elicie - Panią Fotygą w MSZ - Panem Filipkiem - aferą gruntową i sprawą Kaczmarka - pomachiwaniem szabelką i "obciachem " na cały świat - nie podpisywaniem przez Prezydenta PIS-u traktatu Lizbońskiego który sam wynegosjował i wiele wiele innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I rozumiem że PO kojarzy się z Irlandią której nie ma i Mirem i Zbychem :-) wbrew pozorom potrafię patrzeć krytycznie naPO w przeciwienstwie do pisiowych fanatyków tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach rozrywki wklejam WYBITNĄ TWORCZOŚĆ IDOLKI PO wiersz W. Szyborskiej popierającej Bronka K. na Prezydenta RP Wisława Szymborska - "Wstępującemu do Partii" Pytania brzmią ostro, ale tak właśnie trzeba, bo wybrałeś życie komunisty i przyszłość czeka twoich zwycięstw. Jeśli jak kamień w wodzie będzie twe czuwanie, gdy oczy zamiast widzieć będą tylko patrzeć, gdy wrząca miłość w chłodne zamieni się sprzyjanie, jeśli stopa przywyknie do drogi najgładszej. Partia. Należeć do niej, z nią działać, z nią marzyć z nią w planach nieulękłych, z nią w trosce bezsennej - wierz mi, to najpiękniejsze, co się może zdarzyć, w czasie naszej młodości gwiazdy dwuramiennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Michnik poparł J. Kaczyńskiego" " Wiem, że pod naszą kandydaturą podpisy złożyli m.in. Andrzej Olechowski i Adam Michnik, więc naturalnie zdaję sobie sprawę, że tego poparcia nie należy przekładać w 100 proc. na głosowanie przy urnach. Jednak mimo to jest to czytelny sygnał, że w Polsce jednak coś się stało, coś drgnęło, że przebił się inny obraz braci Kaczyńskich, że śmierć Lecha Kaczyńskiego sprawiła, że obraz i wizja Polski obu braci zostały odkłamane." http://wiadomosci.onet.pl/2167301,11,michnik_poparl_j_kaczynskiego,item.html Poncyliusz zdaje się nie zauwazył że te podpisy były " grzecznościowe " a nie jako wyraz poparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez swojej wiedzy i zgody
ah nie możecie przeboleć, że Kaczyński miał ponad milion podpisów. ludzie zaczynają się budzić z platformianego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ Mam takie pytanie - czy w waszych skrzynkach na listy też znajduje się mnóstwo czarno białych zdjęc z wizerunkiem pary prezydenckiej a z tyłu sa jakieś śmieszne cytaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac zza krzoka...
"Tak łatwo jak teraz dla Bronisława Komorowskiego nie zbierało się mi podpisów w żadnej kampanii od 1989 roku. Zebrałem prawie tysiąc podpisów, nie robiąc praktycznie nic. Ludzie po prostu przychodzili i pytali, gdzie jesteście, gdzie można się podpisać, ratujcie nas, byle on nie wygrał. To ruch obywatelski, który zmiecie Jarosława Kaczyńskiego. On nie ma najmniejszych szans, nic mu nie pomoże, gdzie i ile by Marta Kaczyńska nie występowała" - powiedział. niejaki Niesiołowski :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn widze ze ci sie spodobalo zatem wklejam once again :p ciekawostka wiersz W. Szyborskiej popierającej Bronka K. na Prezydenta RP Wisława Szymborska - "Wstępującemu do Partii" Pytania brzmią ostro, ale tak właśnie trzeba, bo wybrałeś życie komunisty i przyszłość czeka twoich zwycięstw. Jeśli jak kamień w wodzie będzie twe czuwanie, gdy oczy zamiast widzieć będą tylko patrzeć, gdy wrząca miłość w chłodne zamieni się sprzyjanie, jeśli stopa przywyknie do drogi najgładszej. Partia. Należeć do niej, z nią działać, z nią marzyć z nią w planach nieulękłych, z nią w trosce bezsennej - wierz mi, to najpiękniejsze, co się może zdarzyć, w czasie naszej młodości gwiazdy dwuramiennej zapraszam na topik o Smoleńsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cholera od kilku dni skutecznie ktos wpierdziela do skrzynek te fotki, mało tego po miescie są powywieszane takie plakaty i jeszcze jedne ze zdjeciem tuska i napisem - tusk to zło ! :D Wiem że nawet listonosze noszą te zdjecia i maja obowiązek wrzucac je do skrzynek . Moje miasto to banda nieobliczalnych pisowców ale że az do tego stopnia to nie wiedziałam :( i jeszcze niech ktos mi powie że to nie manipulacja hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.onet.pl/2167250,11,wstapilem_do_po_z_nadzieja_na_nowe_zycie,item.html Poseł PO Janusz Palikot na swoim blogu w Onet.pl zastanawia się nad wartością "narodowych pogrzebów", przywołując swoje doświadczenie przeżywania śmierci papieża Jana Pawła II. "I w tamtych dniach (czerwiec 2005) wstąpiłem do PO z nadzieją, że zaczynam nowe życie. Jakby się przewróciły stronice w tej księdze, która zwie się losem" - pisze polityk. Palikot, który jak sam przyznaje próbował w tych dniach zrobić rachunek sumienia, wspomina: "Jakże jednak zaskakujące bowiem jest (było) to, co się stało w kilka zaledwie miesięcy po tamtym pogrzebie; we wrześniu poseł PiS-u Kurski zaatakował dziadkiem z Wermachtu, a w listopadzie powstał rząd Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Lepperem i Romanem Giertychem". PANIE JANUSZU ALE NIESTETY PAN TEŻ DOŁOZYŁ SWOJĄ CEGIEŁKĘ DO TEJ BRUDNEJ DEBATY PUBLICZNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn nie da sie wkleic tego czego nie ma , masz pewnie cale dni na emeryturze zatem przejdz sie do biblioteki i poszukaj wiatru w polu .......... zejdziesz z topiku i wszystkim bedzie lepiej ps. po raz kolejny pokazujesz ze brak argumentow pokrywasz chamstwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:35 [zgłoś do usunięcia] ania64 (blueandblue@wp.pl) (....) ps. na chamskie zagrywki Shatyna i jego bandy nie reaguje nie meczcie sie chłopcy po 60-tce lubię sobie pomyśleć czasem SHATYN masz swoją bandę a ja mam 60 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Premierze?
Panie Premierze??? Halooooo???? Z głębokości wołam. - Nie musimy nagle przebierać się za ludzi życzliwych, za optymistów, za ludzi, którzy szukają raczej porozumienia niż wojny. Od zawsze tacy jesteśmy. Panie Premierze????????? Co Pan opowiada, do kogo Pan to opowiada, proszę przejrzeć gazetki, przecież niemożliwe , że nie wie Pan o Bartoszewskim , Niesiołowskim, Kutzu o cyniźmie przemówienia Kaczyńskiego, chyba że się Pan odcina. I po co Kaczyńskiemu przypisywać intencje, co ma wyleźć wylezie, czyż nie?. Czy to aby nie przedwczesne? Panika? Panie Premierze, trzeba zbierać ten kraj do kupy, ale już, bo wbrew temu co Pan pisze, u mnie na dziale się gotuje w robocie i ludzie są źli, z bardzo różnych powodów i nie dotyczy to tylko Smoleńska. Niech Pan z ludźmi rozmawia, niech Pan coś powie o sytuacji kraju, konkretnie, dajmy już pokój temu pisowi, śledztwo i tak jakoś tam jedzie do przodu. - 20 czerwca Polacy będą mogli wybierać między atmosferą odwetu, rywalizacją, kto kogo pokona, kto jest winny, kto jest prawy, którą dziś stwarza PiS, a propozycją prezydentury Komorowskiego. Jest on człowiekiem gotowym do współpracy, rozumiejącym innych. To jego atut. Dla Polski to jak tlen - wyjaśnia. Panie Premierze, proszę nie DZIELIĆ POLAKÓW, Panie Premierze HALOOOOOO, ja Pana miałam za dość rozsądnego człowieka. Czy Pan Pamięta jak pięknie pisał Pan... o miłości, że Polacy tą miłość wybrali Panie Premieeeeeeerze, ja nie chcę wybireać atmosfery odwetu, ja chcę wybrać rozsądnie zgodnie z sumieniem . Prosze mi nie sugerować kto sieje atmosferę odwetu, prosze mi dać to ocenić, jest Pan moim Premierem, niech Pan mówi jak ratować drogi dolnośląskie bo już się zatrzymuję jak jedzie ktoś z naprzeciwka po wyrwaniu elementów pojazdu przy prędkości 20 km/h ostatnim razem, ratować służbę zdrowia, niech Pan luknie w te ustawy o edukacji, niech Pan to wszystko dokładnie obejrzy i chociaż coś o tym powie, żeby ludzi uspokoić, ludzie na to czekają - oczywiście nie wszyscy, żeby nie było. Niech Pan się zastanowi, a może Kaczyński się jednak zmienił, czy Pan się nie zmienił? Czy Pana poglądy na polskość wyrażane śmiało przed laty nie uległy chociażby modyfikacji. Czy nie może być wreszcie jakiejś względnej zgody? Czy Pan aby nie osądza Kaczyńskiego przez pryzmat własnej osoby? Czy wyświechtane "ludzie się nie zmieniają" ma jakieś zastosowanie do radykalnych zmian poglądów polityków wszelkiej maści wszystkich Partii zmieniających ugrupowania jak rękawiczki. Czy Pan nie może być mądrzejszy, chociaż dla Pana fanów, do których nie należe, ale których znam, i którzy czekają na mądre słowa od pana a nie.... jątrzenie (?????) i wskazywanie kto jest winien i kto powziął odwet. Czy ktoś z rządu nie może wystąpić i powiedzieć po ludzku, że pomożecie, że się postaracie, że porozmawiacie tam ze sobą na górze i ustalicie chociaż jedną wersję czegokolwiek, żeby już bardziej nie podburzać....Czy Pan nie może tak ładnie jak inni, że może to jest....szansa....i dlaczego ta szansa to ma być cynizm lub odpowiednio naiwność ludzka. - Jeżeli przegramy te wybory, to możemy stać się kolejnym zdestabilizowanym krajem w Europie. (...) Dziś grozi to Grecji, a być może i innym państwom europejskim. Polsce na szczęście nie - podkreśla. A tu to krótko: dlaczego? Czy w tym kraju nie będzie żadnej możliwości dogadania się na szczycie, czy to jest możliwe tylko jeśli wygra P. Komorowski? Czy to w ogóle jest taka sugestia, bo może to nadinterpretacja. To bardzo dziwne Panie premierze, tym bardziej, że wydaje mi się hmmm,czy to nie PO ma rząd? Czy to możliwe aby Jarosław Kaczyński w pojedynkę zdestabilizował sytuację? Nie spodziewałam się, to w jakim kraju my żyjemy, jeśli nic się z tym zrobić nie da? Na pomoc, Panie Premierze, do roboty, ratunku! (był to głos wołającego wiadomo gdzie, staram się jak mogę, platformę to wszystko przerosło, cóż poradzić, pchają człowieka do urny sami....więc wiem raczej JAK zagłosuję, bo premier nie umie mnie do niczego przekonać i pewnie szczegónie go to nie interesuje....a szkoda, bo sytuacja była przednia, żeby parę spraw zamknąć i wątpliwości zażegnać, ale co ja tam wiem) http://groposlug.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia jest zbulwersowana
prawdą o JP2. Bo tak wygląda prawda. Niestety. Żadne krzyki na to nie pomogą. Można zamknąć oczy i udawać, że tej prawdy nie ma. Tylko po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×