Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość offermo czy jestes tak głupi
czy udajesz Nie wiesz, że rosyjski premier Putin zaprosił polskiego premiera Tuska, a rosyjski prezydent Miedwiediew nie zaprosił polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego I to nie ma znaczenia, że polski prezydent Lechu K. chciał przybyć do Katynia. Nikt mu nie zabraniał przyjechać, ale nikt go też nie bedzie się z nim spotykać ... - na świecie obowiązują takie podstawowe zasady dyplomacji. Potrzeba zorganizowania powtórnej ceremonii w Katyniu pojawiła się u polskiego prezydenta po tym jak dowiedział się o zaproszeniu Tuska przez premiera Putina do wspólnego odwiedzenia Katynia ... - informuje tygodnik "Wprost" Służby dyplomatyczne musiały się bardzo napracować kiedy dowiedziały się o pomysle polskiego prezydenta bo wiadomo, że chodziło tutaj o wewnętrzną rywalizację elit politycznych, stąd podróż Lecha K. 10.4.2010 r i to bez oficjalnego zaproszenia. Rosja zaproponowała Polsce uprzywilejowana pozycję na uroczystości 9 maja, obchodów zakończenia II w.ś. gdzie Lech K. był zaproszony i miał zajmować honorowe eksponowane miejsce, a nasi żołnierze jak wiemy mieli defilować na placu Czerwonym tuż za żołnierzmi rosyjskimi. Proste offermo i nieskomplikowane chyba nawet jak dla ciebie niby nie idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo tak:( Nie umiem się do tej myśli przyzwyczaić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
[ Zresztą jak się wprowadza Euro to wszystko drożeje.] No niekoniecznie, przykładem jest Slowacja, ale u nas to pewnie bedzie okazja do podwyżek i to znacznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc, to on miał dziś pracowity dzień, nawet TVP to doniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie euro, wszystko zależy, jak zostaną skonstruowane regulacje prawne i jakie będą kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
Anouk, to racja, ale znając nasze realia to wiadomo jak bedzie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
[wyczuwam Shatyna w pomarańczach ...] Nie nie jestem SHATYNEM :-D Ale powiem tobie na ucho, że mam dosyć już offermy Nie znosze chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Ja nie wiem nie wnikam. Staram się rozmawiać normalnie z każdym. Nie znam się na protokole dyplomatycznym, nie wiem jak się na czymś nie znam, mówię nie znam się. Dla mnie te partie to wszystkie ' po jednych pieniędzach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
musztarda Lech K. poleciał chociaż nikt go nie zapraszał, ale wiadomo wybory się zbliżały i ......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, już kiedyś o tym pisałam, nikt nie podjął tematu. Że Lech musiał tam być!No i tak bardzo chciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
[Dla mnie te partie to wszystkie ' po jednych pieniędzach".] Też tak uważam, dlatego nigdy nie zapisze się do żadnej partii Ale głosowac niestety trzeba i jak większość tutaj będę głosowac na mniejsze zło czyli KOMOROWSKIEGO bo nie chce kaczyzmu i IV RP Nie wierzę w cudowną przemianę Jarosława Kaczyńskiego bo to pic na muchy i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk: Odnośnie euro, wszystko zależy, jak zostaną skonstruowane regulacje prawne i jakie będą kary. Ad euro to był taki problem, że Tusk przyją sobie za punkt honoru, że za jego kadencji jako premiera, Polska przyjmie euro. NIestety dbał tylko o te wskaźniki gospodarcze dzięki którym moglismy wejśc do strefy euro czyli tzw kryteria konwergencji: inflacja , deficyt, długoterminowe stopy procentowe. Olał cała gospodarke i spóźnił się z jakimikolwiek działaniami antykryzysowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
No właśnie też zauważyłem, że pisze się coś o Shatynie czy coś takiego. Kto to jest? Jak mnie ktoś nie obrażą, to dlaczego ja mam Go obrażać, nie znam Go... Czyli jak nie będę Go obrażać, to znaczy że włażę Mu w dupę albo nim jestem nie, to nie znaczy to o czym pisałem wcześniej, a oznacza, że nie zniżyłem się do poziomu co poniektórych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech K. koniecznie chcial
być w Katyniu bo są W Y B O R Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głosowac niestety trzeba i jak większość tutaj będę głosowac na mniejsze zło czyli KOMOROWSKIEGO bo nie chce kaczyzmu i IV RP Kto wam w ogóle wmówił, że trzeba?? Kto w ogóle wmówił, że to jakiś obywatelski obowiązek?? Im mniej ludzi pójdzie na wybory tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugoll, ja tez twierdzę, że Tusk zapatrzył się w niektóre makro wskaźniki. Ale Jarek kompletnie je olał. Z przyczyn politycznych, bo on tam gospodarką nie będzie się zajmował, ale walką o lepszą i zdrowszą Polskę. W sumie nic złego, tyle tylko nie takimi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma przyciśnięty do
muru przeze mnie faktami ulotnił się Prześpi się i pewnie jutro zaatakuje, tylko faktów nie da się zmienić Ja uciekam bo już późno Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko czego potrzebuje gospodarka to : niższych podatków, łatwiejszych procedur urzędowych i zwalczania korupcji. Nie sądze żeby Jarek olał gospodarke bo 2 z tych 3ch punktów to wszyscy odczuli za rządów PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch mnie boli rozwolnienie
ah te wasze krzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie walkę z korupcją:( Generalnie jestem za, ale nie takimi sposobami. Nie wystarczy dobry pomysł, trzeba też wymyślić dobre środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek jest Jarkiem
wszyscy widzą jaki jest. Komorowski jest alternatywą baaardzo cieniutką. Bardzo nie chcę sytuacji, gdzie będzie trzeba wybierać między nimi dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie budować takiej atmosfery, jaką zbudował Jarek. Znam z opowiadań młodych prokuratorów, moich znajomych, co się działo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim i karaluchy do poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znajomy socjolog , drogi pomarańczo, ma taką odpowiedź: pieprzony postmodernizm:D:D:D pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niższe podatki i walke z korupcją. Chyba nie trzeba poraz 100 przypominać jakie to podatki obniżyli. I oczywiście walke z korupcją, powołanie CBA. To była bardzo potrzebna instytucja. Dawniej korupcją zajmowno się dzięki wsopółpracy policji, prokuratury i sądów, i korupcja była niemal niewykrywalna . CBA przejeło dużo potrzebnych kompetencji potrzebnych w walce z korupcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Nie kapuję tego toku myślenia. Jak mnie ktoś nie obraża, ba nawet jak obraża, to nie będę Go obrażać, bo wtedy byłaby to moja porażka, zniżyłbym się do poziomu z rynsztoka. I wtedy nie różniłbym się od chamów a staram się chamem nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Znam z opowiadań młodych prokuratorów, moich znajomych, co się działo Co się działo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I agenta Tomka, który studiował zaocznie socjologię, chodził do klasy pływackiej na Jastrzębią i rozwalał służbowe bryki. I tylko ostatnia rzecz wiem z gazet:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×