Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca3
widzisz to u mnie jest na odwrot smiejemy sie z PO a oddajemy glos na PiS :) wiec to takie liche te twoje argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Wawcia, rozumiem, że masz w sobie nienawiść do Rosjan pielęgnowaną od lat ale też nie bez przyczyny. Zauważ jednak żę minęło wiele lat od wielkich tragedii, których przysporzyli nam sąsiedzi. Dziś mam XXI wiek. Żyjemy w innym świecie, jesteśmy innymi ludźmi. A cały naród rosyjski nie musi płacić za błędy Stalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
cal y narod nie ja mam przyjacilol z rosji z ktorymi robie rozny biznes ale ich wladza wiem ze nigdy nie bedzie przyjazna mojemu panstwu i nikt tutaj mi nie wmowi tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Polacy zawsze niezadowoleni. Kłamstwo o Katyniu, o którą tak walczyli przeszkadzała w naszych stosunkach z rosją. Ok. Dziś Rosja przedstawiła światu fakty. I co? Nadal jest źle. Nadal niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
wiem musztardo ty ja i moze jeszcze paru czy wam tez sra kafe i kiepsko chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:12 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) >>>Babcia nauczycielka i aparat korekcyjny Rozumiem, bez względu na przyczyny, jestem pod wrażeniem. dziękuję ale WeWo i tak mnie pewnie zmiażdży :) co do Smoleńska to jam mam takie pytanie : są obchody okrągłej rocznicy zbrodni katyńskiej, bardzo ważne (mnie się martyrologizowanie nie podoba stwierdzam fakt po prostu) no i : śp Prezydent ,wierchuszka kancelarii prez. dowódcy armii i masa polityków wylatują tak że mogą zdążyć na uroczystości 'na styk' dla mnie to wygląda na polskie 'jakoś to będzie' > pogoda ? problemy techniczne ? Nas to nie dotyczy :P Rosja jest terenem działania terrorystów islamskich (gł. Czeczeńców) wyobrażmy sobie co byłoby gdyby np godzinę przed katastrofą w okolicach Smoleńska doszłoby do zamach> lotnisko zostałoby zamknięte> i co wtedy ? lądujemy na pobliskim polu kartofli ? tak więc się pytam > czy to aż tak trudne wylecieć kilka godzin wcześniej na wypadek ew. nieprzewidzianych okoliczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
wasz Wódz nawet im podziękował. Jak możecie, Wy, ludzie światli, inteligentni. NIwocześni Polacy którzy nie mają się czego wstydzić, którzy mogą prowadzić politykę partnerską z wielkimi państwami świata. Jak możecie być przy tym tacy zaściankowi? Jak to się ma do waszej "głupoty, tepactwa, idiotyzmu, debilizmu itd. Szok!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam prawde
Paranoja Jaroslawa i Smolenska katastrofa Tak jak gruppenfuehrer WOLF czytajcie pierwsze litery Ein Volk - prawdziwi Polacy Ein Reich - IV Reich Ein Fuehrer - wiadomo kto Po trupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
zgadza się Samanta. To o czym mówisz to prawda. Gdyby ruszyli wcześniej i nie jechali "na styk" prawdopodobnie dziś wszyscy by żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' śp Prezydent ,wierchuszka kancelarii prez. dowódcy armii i masa polityków wylatują tak że mogą zdążyć na uroczystości 'na styk' dla mnie to wygląda na polskie 'jakoś to będzie' > pogoda ? problemy techniczne ? Nas to nie dotyczy " RACJA nikt w Kancelarii Prezydenta nie pomyślał że coś jest nie tak żeby taki skład delegacji ładowac w jeden samolot Może trzeba było poprosic o drugi ? Ale rozumiem że musieli miec prestiżowy skład ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
gdyby nie katastrofa Jarosław byłby dziś nikim. Gdyby nie katasrofa Lech Kaczyński przegrałby wybory i odszedł jako najgorszy prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
tak. Niech karzdy wykrzesa z siebie choć odrobinkę wyrozumiałości i werprze Pna Jarka swoim głosem. On tego potrzebuje. Stracił brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
przepraszam za błąd: KAŻDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
No jesteśmy zmanipulowani:D To przez ten nieszczęsny TVN i GW. I ta propaganda PO oczywiście:P:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:38 [zgłoś do usunięcia] cuks! zgadza się Samanta. To o czym mówisz to prawda. Gdyby ruszyli wcześniej i nie jechali "na styk" prawdopodobnie dziś wszyscy by żyli. orange ja rozumiem że jak się leci czy jedzie na przecięcie wstęgi przed otwieranym mostem to można to dopasować w terminarz co do sekundy, jak coś wyskoczy to i tak poczekają, no ale jak jest ważna sprawa/uroczystość to powinno się mieć zapas > tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykoria
Jarosław wychodzi chyba na pierwszą pozycję w sondażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Ponadto, że lot był na ostatnią chwilę, to z tego co wiem Para Prezydencka się spóźniła chyba z godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Pierwszy zar muszę przyznać rację pani Senyszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
to nie ja pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
swoja droga musztardo co ty mozesz wiedziec co sie dzieje wewnatrz partii ?? to co napisza dziennikarze bierzesz na powaznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:41 [zgłoś do usunięcia] ZaplutyKarzełReakcji ' śp Prezydent ,wierchuszka kancelarii prez. dowódcy armii i masa polityków wylatują tak że mogą zdążyć na uroczystości 'na styk' dla mnie to wygląda na polskie 'jakoś to będzie' > pogoda ? problemy techniczne ? Nas to nie dotyczy " RACJA nikt w Kancelarii Prezydenta nie pomyślał że coś jest nie tak żeby taki skład delegacji ładowac w jeden samolot Może trzeba było poprosic o drugi ? Ale rozumiem że musieli miec prestiżowy skład .... skład składem czy polski polityk nie może raz na dekadę zarwać jednej kwietniowej nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
moze i mial lepsze kwasik notowania ale lechu nigdy nad grobami sie nie kiwal a to juz sporo ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Wawcia, pozwól że się wtrącę. A ty skąd wiesz co w partii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto ....
[ja rozumiem że jak się leci czy jedzie na przecięcie wstęgi przed otwieranym mostem to można to dopasować w terminarz co do sekundy, jak coś wyskoczy to i tak poczekają, no ale jak jest ważna sprawa/uroczystość to powinno się mieć zapas > tak na wszelki wypadek] no nie bardzo moge się tutaj z tobą zgodzić :( umawiam się z kimś to jestem na określoną godzinę bo szanuję drugiego człowieka Trudno żeby ktoś na mnie czekał czy czekali na mnie ludzie bo mi coś akurat wyskoczyło ... to jest brak znajomości podstawowych zasad dobrego wychowania Ale jaki miał stosunek sp Lechu K do ludzi , pamiętamy (SPIEPRZAJ DZIADU!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Pan Lech Kaczyński był bardzo złym prezydentem. Taka jest prawda. Co dla nas zrobił dobrego? Jedyna rzecz to muzeum powstania warszawskiego. Ale szczerze, na nic mi ono. Ja żyję dziś. Tu i Teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×