Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca3
Ale jaki miał stosunek sp Lechu K do ludzi , pamiętamy (SPIEPRZAJ DZIADU!) slaby ten argument tutaj akurat dziad go wnerwil :) a wiadomo jakie bywaja upierdliwe dziady. ja wlasnie nie wiem co jest wewnatrz partii dlatego nei czytam tych rewelacji jakis marnych dziennikarzyn ktorzy swoje posadki zawdzieczaja kontaktom rodzicow lub jakism slugustwem innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
jeszcze wsponę o jednym. Może już niepotrzebnie, ale bardzo mi to ciąży. Wawel. NIe rozumiem jakim prawem Prezydent trafił na Wawel. A te argumenty: że był patriotą i że zginął podczas prezydentury? Śmieszne, a nawet żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:45 [zgłoś do usunięcia] cuks! gdyby nie katastrofa Jarosław byłby dziś nikim. Gdyby nie katasrofa Lech Kaczyński przegrałby wybory i odszedł jako najgorszy prezydent. i tak będzie oceniany jako najgorszy niedługo pojawią się dowcipy : Największy sukces prezydentury ? rozbił się przed końcem kadencji Największa porażka prezydentury ? za późno się rozbił :O a do Jarka nie mozna mieć pretensji że wykorzystuje sytuację > każdy polityk zrobiłby tak na Jego miejscu no i nie mówmy hop... nie wiadomo dokładnie co Komorowski wymyśli bo nie wiadomo czy potrafi w ogóle myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliooo
To prawda, że Prezydent nie zasłużył na Wawel. I nie ma żadnych logicznych argumentór, które usprawiedliwiałyby tą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, szczególnie ciepło Krajana oraz zwolennika. Jednocześnie dementuję rzekomy powód Twojego bana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca 3
mało tego że jarosław w kampani wyborczej podpiera się trumnami to jeszcze choroba matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Każdy polityk na jego miejscu zrobiłby to samo?!!! Dobry żarcik, dobry. Tylko pan Jarek z Bratem byli tak zawzięci i tak nastawieni na włądzę. Pan Jarosław wystartował, by Ród K. nie stracił władzy ze swych rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
skoro tak cie boli spieprzaj dziadu to co powiesz na odzywki marszalka Pilsudskiego ten to dopiero mial gebe nie wyparzona. czasami trzeba ostro zareagowac i kogos opieprzyc. jak bys byl szefem w firmie to tez bys glaskal po glowce pracownikow ?? to by ci pol firmy wyniesli ale dlatego wlasnei co nie ktorzy nigdy nie dojda do wysokich stanowisk bo nie maja jaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Ja jestem szefem w firmie i nigdy nie obraziłem żadnego pracownika. Poza tym Piłsudski to był gangster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
szefem chyba 1 osobowej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
nie. zatrudniam 40 osób. Ale jakie to ma znaczenie w tej dyskusji? Mówimy teraz o polityce moje słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Każdy polityk na jego miejscu zrobiłby to samo?!!! Dobry żarcik, dobry. Tylko pan Jarek z Bratem byli tak zawzięci i tak nastawieni na włądzę. Pan Jarosław wystartował, by Ród K. nie stracił władzy ze swych rąk. przypomnij sobie wyraz twarzy tuska jak przegral wybory prezydenckie :) nikt nie jest chory na wladze tylko kaczynscy. ja to sie zastanawiam skad ludzie biora takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:56 [zgłoś do usunięcia] samanto .... [ja rozumiem że jak się leci czy jedzie na przecięcie wstęgi przed otwieranym mostem to można to dopasować w terminarz co do sekundy, jak coś wyskoczy to i tak poczekają, no ale jak jest ważna sprawa/uroczystość to powinno się mieć zapas > tak na wszelki wypadek] no nie bardzo moge się tutaj z tobą zgodzić umawiam się z kimś to jestem na określoną godzinę bo szanuję drugiego człowieka Trudno żeby ktoś na mnie czekał czy czekali na mnie ludzie bo mi coś akurat wyskoczyło ... to jest brak znajomości podstawowych zasad dobrego wychowania Ale jaki miał stosunek sp Lechu K do ludzi , pamiętamy (SPIEPRZAJ DZIADU!) orange > jest dość wyrażna różnica (a jak to wynika>powinna być) przy planowaniu terminarza na wydarzenia o wadze sesji zdjęciowej z góralami a wydarzenia tak ważne jak okrągła rocznica mordu Katyńskiego tych pierwszych jest masa tych drugich kilka na kadencję no ale jak na pierwsze 'jakoś to będzie' to oczywiście na drugie też :( w pierwszym przypadku można to zrozumieć (nie mylić z pochwalaniem) w drugim nie bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie tak dawno
umarła matka Tuska, która ciężko chorowała i premier Tusk tego nie wykorzystywał, a Jarosław ze swoim śp. bratem Tuskowi na każdym kroku podstawiali nogi Jakoś premier Tusk nie miał żadnych forów z tego p[owodu, a nawet nikt nie wiedział, że Tuska śp. mama jest ciężko chora i że odeszła Jarosław za to wykorzystuje fakt nie tylko śmierci brata, ale też chorobę matki Niestety ma wredny charakter i już widzę jak nie może się doczekać żeby judzić i mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Dla mnie Piłsudski nie jest żadnym autorytetem. NIewątpliwie ma jakieś zasługi, niepodlagłość. Ale poza tym był bardzo złym człowiekiem. Dziś mamy internet- nieograniczone żródło wiedzy. Poczytajcie, możecie dowiedzieć się wielu szokujących informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
nie moge konta zalozyc zalosna kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...........
[ale dlatego wlasnei co nie ktorzy nigdy nie dojda do wysokich stanowisk bo nie maja jaj ] tak jak na przykład ty jeżeli uważasz, że opieprzanie pracowników to sposób na budowanie autorytetu i fimy to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Jeśli chodzi o chorą matkę to mnie też to zniesmaczyło. Grają cudownych synków, ale ciekawe w jakim szpitalu leży pani Jadwiga(?) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mamy internet - nieograniczone żródło wiedzy. Poczytajcie, możecie dowiedzieć się wielu szokujących informacji . a skad wiesz kto jest autorem tych rewelacji ktore ksztaltuja wlasnie twoje poglady i wiedze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow ze nie rykneles kiedys na pracownika jak cie zdenerwowal :) albo jak spieprzyl jakas robote. no nie mow mi ze polityke milosc latformy w firmie uskuteczniasz. ludzie co sie z wami dzieje? co wy mi tu chcecie za bajere wcisnac:D:D ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
bo szukam wiarygodnych żródeł, Wawciu moja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowa, po zamordowanym w czerwcu 1998 r. gen. Marku Papale zeznała przed sądem, że zaraz po morderstwie była przesłuchiwana przez Urząd Ochrony Państwa. Jak zaznaczyła - "te przesłuchania miały inny charakter niż przesłuchania na policji". o tu jest przyklad ze zyjemy w panstwie prawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliooo
Niektórzy mają charyzmę, Wawcia. A darcie mordy i obrażanie to sposób PiSowców, dlatego nie dziwię się, że nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:02 [zgłoś do usunięcia] cuks! jeszcze wsponę o jednym. Może już niepotrzebnie, ale bardzo mi to ciąży. Wawel. NIe rozumiem jakim prawem Prezydent trafił na Wawel. A te argumenty: że był patriotą i że zginął podczas prezydentury? Śmieszne, a nawet żenujące. nie zgodzę się z tym największą żenadą nie jest gdzie konkretnie Prezydent został pochowany tylko że spoczywa w Krakowie a nie w Warszawie gdzie moim zdaniem powinien co by nie mówić, jakby go nie określać jako Prezydenta RP to Warszawie się przysłużył i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×