Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość stivie
No to ja mam taką opinię, la mnie był nie najlepszym prezydentem. Tezę należy udowadniać, ale ocenę nie koniecznie. Bo oceny są subiektywne, a jak udowodnić coś, co jest subiektywne. Udowodnić można coś, co jest obiektywne. Ocena subiektywna jest tylko oceną i tego nie da się udowodnić, ani zmierzyć żadną miarą. To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Oceny w szkole też nie zawsze są obiektywne, bo nie zawsze 1 ma się za to, że się nie nauczyło, czasem za to, że powiedziałeś coś nie tak. Offerma nie mów do mnie chłopcze, bo nie jesteśmy na Ty. Poza tym kryteria, to pewnie to co widzisz w telewizji, więc jeden widzi kłótnie w rządzie a inny jak dobry jest prezydent, jednak to też jest ocena subiektywna, jak i to czy kogoś lubisz czy nie. To też jest subiektywne, jedna osoba może kogoś nie lubić a inna tę samą osobę może lubić i jak zmierzyć kryteria, gdy nie jest to obiektywne. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale mnie kiedyś uczono, że subiektywnej oceny nie da się udowodnić, bo to jest tylko Twoja opinia... Ty masz takie zdanie, ja inne i tyle. Dla mnie opinii się nie udowadnia, tezę tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
I znowu pyskówka czy Tobie Święta Trójca całkiem coś się pomyliło. Obrażasz ludzi, bo co? W imię czego? Bo ma inne zdanie i jest od razu pedałem...? Oj myślenie nie boli naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 02:12 [zgłoś do usunięcia] WeWo tak z ręką na sercu umiesz odróznic prawice od lewicy?? "} Dobre pytanie . Rozróżnić nie wg. encyklopedycznej definicji , ale wg. realnego działania . Nie wg. głoszonych haseł , ale wg. konkretnych posunięć . Chciałbym poznać takiego co ich po rozróżnia . Czy po wielokroć nie mówiłem , że w obecnych czasach stosowanie naukowych zaszeregowań mija się z celem . Dzisiaj wyszłoby , że L.Miller to zdecydowany prawicowiec , a J.Kaczyński lewicowiec . Cóż jednak zrobić kiedy w człowieku jest taka wewnętrzna potrzeba zaszufladkowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż samo zadanie pytania o osiągnięcia jest zabronione :D toż to skandal !!! pytac o takie rzeczy :D :D Shatyn ja się nie irytuję , dokonałem spokojnej oceny wypowiedzi tego oszołoma i zamknąłem "polemikę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawmy już tą "merytoryczną " dyskusję nad tym czy Shatyn jest pedałem a ja cipą :D bo jak ktoś używa takich argumentów to niestety pokazuje swoją miałkośc i brak szacunku dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 06:59 otulona_snem we wczorajszym wydaniu GW, w rubryce "Listy do Gazety", wypowiadal sie niejaki Slawomir Cichon kpt, instruktor na airbusy A-320, 10 tys (...) " } Pisałem o tym kilka dni temu . Samoloty Tu 154 M nie posiadają kabin treningowych , piloci więc nie mogli poćwiczyć procedur ekstremalnych NA TYM KONKRETNIE TYPIE SAMOLOTU ! Na innych typach bez wątpienia ćwiczyli , ale niestety to nie to samo . W miesiąc od katastrofy zdążyłem usłyszeć szereg opinii w swoim lotniczym środowisku ludzi na co dzień związanych z lotnictwem . Właściwie konkluzja jest jedna i powtarzająca się . " Piloci dali ... ciała " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Nigdzie nie pisałem, że Kaczyński był najgorszym prezydentem. pisałem ze nie był najlepszym prezydentem i to dlatego, że pamiętam kłótnie o samoloty, kłótnie o stołki, kłótnie o to kto, gdzie i czym ma polecieć,kłótnie z rządem. Dla mnie prezydent powinien współpracować z rządem a nie się kłócić o to, kto gdzie kto ma polecieć.Offerma właśnie, to do czego się przyczepiłeś, to według mnie było właśnie czyjeś odczucie i jak sam powiedziałeś ma prawo tak myśleć. Może uzasadnienie nie było najlepsze, ale ktoś ma takie odczucie, niech sobie ma, to jego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę że jazda w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lech Kaczyński najgorszym PREZYDENTEM NIE BYŁ . Był na równi z Lechem Wałęsą . Tyle , że materiału porównawczego jak na lekarstwo . To co tu porównywać . Ale jeden i drugi nie tylko nie potrafił , a nawet wcale się nie starał być Prezydentem wszystkich Polaków . Nie starali się naród pogodzić , a świetnie go podzielili . I co ciekawe nadal dzielą . Pomimo , że......... ( Do tego drugiego to przynajmniej świat miał ( i ma ) słabość . )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najeażniejsze..............
Jaroslaw Kaczynski to polityk geniusz -niestety GENIUSZE maja zawsze wrogow .Logika nam mowi ze powinnismy poprzec tego kandydata na prezydenta poniewaz jest gwarantem kontynuowania polityki Lecha K w sprawie obronnosci polityki spolecznej itp itd NAJWAZNIEJSZA JEST POLSKA -POLSKA SILNA W EUROPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najeażniejsze..............
Zawsze podziwiałem Jarosława Kaczyńskiego. Jest jednym z najważniejszych polityków w wolnej Polsce - powiedział w TVN24 były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuuula
konstytucyjne prawo Polonii do wybierania Prezydenta RP jest gwałcone! http://www.londynkg.polemb.net/index.php?documen... http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?place=Lead0... Niestety, po ostatnich wyborach prezydenckich, w których miażdżącą przewagę zdobył od razu ś.p. Prezydent Lech Kaczyński, Polonia na całym świecie została ukarana przez rządy POstokomunistyczne Tuska odebraniem ogromnej większości prawa do głosowania. W komunikacie wyborczym, zamieszczonym przez placówki dyplomatyczne RP czytamy: "Warunkiem ujęcia w spisie wyborców oraz wzięcia udziału w głosowaniu jest posiadanie przez wyborcę zamieszkałego na stałe za granicą lub przebywającego czasowo za granicą ważnego polskiego paszportu." (wytłuszczenie w komunikacie). Jest to w oczywisty sposób sprzeczne z Konstytucją RP, która w rozdziale II, art. 62 pkt 1 wyraźnie stwierdza, że: "Obywatel polski ma prawo udziału w referendum oraz prawo wybierania Prezydenta Rzeczypospolitej, posłów, senatorów i przedstawicieli do organów samorządu terytorialnego, jeśli najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat." Poświadczeniem posiadania polskiego obywatelstwa jest wydany oficjalnie dokument przez organy RP, którym - poza granicami kraju - jest paszport. Nie ma przy tym znaczenia czy paszport ów utracił ważność czy nie. W myśl art 32 Konstytucji RP "nikt nie może zostać pozbawiony obywatelstwa" a zatem przepisy zemsty antypolskich ośrodków rządzących spod znaku PO łamią w sposób szczególny postanowienia Konstytucji !!! Miliony osób w szeroko rozumianej Polonii na całym świecie, które posiadają nieważne paszporty polskie, lecz je posiadają jako obywatele RP zostały w ten sposób pozbawione prawa głosowania, co jest przykładem zbrodni przeciwko Państwu i Narodowi Polskiemu !!! Apelujemy do wszystkich organizacji polonijnych na całym świecie o wyrażanie protestów w tej sprawie !!!" Mam nadzieję, że docenicie powagę sytuacji, w jakiej znalazły się miliony Polaków od USA i Kanady po Australię i Nową Zelandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 11:29 najeażniejsze.............. Zawsze podziwiałem Jarosława Kaczyńskiego. Jest jednym z najważniejszych polityków w wolnej Polsce - powiedział w TVN24 były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Lepiej późno niż wcale. "} Czyżby Izabel przekonała Kazia do powrotu do polityki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruggio
oj shatyn po twojej natychmiastoej reakcji widać jak wasza partia jest zdeterminowana....gdtbys tak szybko nie zripostował to dostałoby ci sie od twojego wodza co??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruggio
oferma-BRAWO właśnie tak i jeszcze mozna by bylo wyliczać te kompromitacje PO oj jest tego.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Shatyn" Wałęsa też narobił wiele szkód . Tyle , że innego rodzaju . ( Np. biorąc Kaczyńskich do swojej kancelarii prezydenckiej i tym samym dając możliwość dorwania się do "teczek" swoich i inny. Odstawionych na bok po okrągłym stole wypchał ich do przodu . )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruggio
shatyn czym się PO wykazała -objawiła jak to piszesz no wymień !obawiam sie ,że będziesz musiał nazmyślać i nakłamać zeby cos napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wypowiem :-) PO nie osiągnęła jakichś oszałamiających sukcesów w mojej opinii i jak narazie jedną z jej zalet jest to że nie jest PIS-em . Oczywiście zmiana prowadzenia polityki zagranicznej z dyletanctwa Pani Forygi na profesjonalizm Pana Sikorskiego - odbieram jako pozytywną zmianę . Jak narazie w wielu sprawach PO może tłumaczyc się VETEM Prezydenta ... może właśnie trzeba im dac pełnię władzy i zobaczyc co zrobią ? ( przypominam że mieliśmy już Prezydenta i Premeira z tej samej opcji co najmniej dwukrotnie) Poproszę o te siągnięcia Prezydenta Lecha Kaczyńkiego , może się ktoś wypowie ... kulturalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
PO 16 min. zostałem "skazany" :D nie było mnie w domu - może dałbym się podpuścić w "udowadnianie " , a może nie - sam nie wiem :) Miał prawdziwych przyjaciół - Klausa i Adamkusa , którzy go nie tylko poważali , ale akceptowali prawie wszystkie jego działania - i w Brukseli , i w konflikcie gruzińskim może wreszcie ktoś wspomni o pomarańczowej rewolucji - zaangażowaniu innego prezydenta ( teraz prezesa ukraińskiej spółki paliwowej )...i o przyczynach konfliktu z Rosją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonekk jak widzisz moją powyższą wypowiedź o PO - nie jestem ich "fanem " ..... wymień na spokojnie osiągnięcia Lecha Kaczyńskiego .. nie musisz nic udowadniac tylko wskaż co uważasz za osiagnięcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' może wreszcie ktoś wspomni o pomarańczowej rewolucji - zaangażowaniu innego prezydenta ( teraz prezesa ukraińskiej spółki paliwowej )..." Pomarańczową rewolucję wspierał także PIS ... nie wiem czy to jest dobry zarzut pod adresem Kwacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×