Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

mam podobne skojarzenia :P każdy sobie może znaleźć w necie jakąś babę ze Śląska i twierdzić na forum że to ja :D szkoda czasu na pierdoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 14:13 [zgłoś do usunięcia] blleeee wiecznie skrzywdzony chłopczyk obywatel ( tak mozna go odebrac), dostało mu sie i musiał naskarzyc a moze pochwalic sie... taki jest jakis bezpłciowy ten obywatel " wiecznie mędzące pomarańczowe NIC :D które nie ma zycia poza dowaleniem komuś na forum :D kurcze no dowaliłaś mi :-O jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:12 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Samanta tak wyszło ... sam się prosił od dłuższego czasu a kiedyś mnie podrywał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj cenzura wycina orange a ogólnie to poznałam, nie na kafe nieważne... ostatnio kilka (dziewczynę i 3 facetów ) którzy będą głosować na JKMikke w 1 turze i Komorowskiego w 2 (poglądy a potem mniejsze zło) normalne inteligentne osoby żadne tam oszołomy ale na dzwięk nazwiska Kaczyński trochę się denerwują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Być może tragicznie zmarły Lech Kaczyński prywatnie był człowiekiem miłym, sympatycznym, opanowanym, wyrozumiałym, życzliwym ludziom, dowcipnym i pełnym osobistego uroku. Być może, tego nie wiemy, bo nie mieliśmy okazji tego doświadczyć. Jakim był prezydentem wiemy doskonale, bo śledziliśmy Jego polityczną karierę, czemu dawaliśmy wyraz w wielu felietonach. Prezydentura Lecha Kaczyńskiego nie była Jego prywatną sprawą. Ona dotyczyła nas wszystkich. Wpływała - i to dobitnie na jakość życia Polaków i na obraz Polski w świecie. Każdy obywatel ma prawo wypowiadać się o niej publicznie i krytycznie. Kto tego nie pojmuje jest zwyczajnym durniem, albo cynicznym obłudnikiem! Krytycznej ocenie poddaje się nieżyjących królów, cesarzy, papieży i innych możnych tego świata. Nie ma żadnego racjonalnego ani szczególnego powodu, żeby wyłączyć z takiej oceny akurat naszego byłego prezydenta. Nas nie obchodzi Jego życie prywatne. Publiczne owszem. Nie zamierzamy milczeć, kiedy PiS-owscy propagandyści starają się zamknąć usta wszystkim, którzy śmią wypowiadać się nieprzychylnie, a wręcz źle o dokonaniach prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ten agresywny, histeryczny szantaż sprowadził już Platformę Obywatelską do defensywy, przestraszył polityków z SLD i PSL-u oraz uciszył wielu bojaźliwych dziennikarzy i publicystów. Bo przecież O ZMARŁYCH NIE MÓWI SIĘ ŹLE! Ale też nikt o zmarłym Lechu Kaczyńskim nie ma zamiaru źle mówić. Za to Jego prezydenturę należy analizować i oceniać pod każdym względem. Mamy czas wyborów i ludzie powinni wiedzieć, w jaką stronę Polska zmierza. Czy chcemy mieć prezydenta, który będzie kontynuował to z czym mieliśmy do czynienia za Lecha Kaczyńskiego, czy od tego odejdziemy i pójdziemy zupełnie inną drogą? Wstrzymywanie się polityków biorących udział w wyborach przed oceną, analizą poprzedniej prezydentury to jakiś obłęd. Jak można mówić o swoim programie wyborczym, nie odnosząc się do poczynań, decyzji i poglądów na państwo Lecha Kaczyńskiego? Jak przekonać Rodaków, że oferuje się coś lepszego, jeżeli nie ma się tego do czego odnieść?] cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten komitet rzeczywiście wypadł co najwyżej średnio :P ale i tak największym rywalem Komorowskiego w drodze po prezydenturę jest sam Komorowski :P Tusk pluje sobie w brodę "a mógł być Radek !" mądry Polak po szkodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polowanie na głuszca.
Czy Bronisław Komorowski przeżyje skandal? Obrońcy zwierząt wyszperali, jakoby Bronisław Komorowski polował na zagrożone wyginięciem głuszce. Doniesienia te potwierdza m.in. Newsweek (z dn. 9.10.2010) podaje: "Przyjaźń Janusza Palikota i Bronisława Komorowskiego datuje się od chwili, gdy razem ustrzelili głuszca". Głuszec jest rzadkim i chronionym ptakiem na wyginięciu. Jest bardzo prawdopodobne że polityczna kariera polityka legnie w gruzach. Afera wokół tej sprawy będzie testem wolności mediów w Polsce i ich niezależności od partii rządzącej. http://liberalowie.salon24.pl/183238,czy-bronislaw-komorowski-przezyje-skandal-polowanie-na-gluszca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd [Prezydentura Lecha Kaczyńskiego była upiorna, nacechowana kompleksami, małostkowością i mściwością. To nie był prezydent wszystkich Polaków, tylko PiS-u. Lech Kaczyński nie podejmował żadnej decyzji samodzielnie. Wszystkie konsultował z bratem Jarosławem, a tak naprawdę wykonywał jego polecenia. Chyba nie uleciały z pamięci politykom i publicystom różne negocjacje w Unii Europejskiej, podczas których prezydent Kaczyński nie rozstawał się z telefonem komórkowym i dosłownie o wszystko pytał brata. Stał się pośmiewiskiem unijnych przywódców i niechlubną gwiazdą programów satyrycznych w wielu krajach europejskich. Z taką karykaturalną prezydenturą mieliśmy do czynienia. Jej zwieńczeniem była wyprawa katyńska, której nie pamięć o pomordowanych przyświecała, a zaspokojenie rozbuchanego ego braci bliźniaków i kalendarz wyborczy. Panu prezydentowi nie w smak było obchodzenie rocznicy tej zbrodni w towarzystwie premierów Tuska i Putina. On musiał mieć swoją uroczystość, zorganizowaną wyłącznie dla niego. Teraz obwinia się za tę tragedię wszystkich dookoła, tylko nie jej głównego SPRAWCĘ! Dziś tę chorą rywalizację z Tuskiem nazywa się wielkim patriotyzmem.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto Lisiczko witaj. Widać na odpowiedź w pewnym wątku mam jeszcze poczekać... :) Ok, nie pali się. Historia nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to było ?
Akademia ku czci "drogiego" Bronka ? Pełna jadu , inwektyw , złośliwości wobec J. Kaczyńskiego. Z retoryką wojenną jak w akademiach ku czci batiuszki Stalina , gdzie pluto na "karłów reakcji" . Ech , "elito", "elito"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, I-won 🖐️ [Teraz obwinia się za tę tragedię wszystkich dookoła, tylko nie jej głównego SPRAWCĘ! Dziś tę chorą rywalizację z Tuskiem nazywa się wielkim patriotyzmem.] przesadziłaś wszystko wskazuje na to że to była wina pilotów przynajmniej z dotychczasowych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako stary emigrant
i mieszkaniec 11 dzielnicy Paryża, ulicy 25 rue de la Fontaine au Roi, oświadczam, iz w latach 1987-89 pod numerem 27 zamieszkiwał rzeczony reżyser z panną Pauliną Młynarską. Wielokrotnie parę tą mijaliśmy schodzącą w dół naszej ulicy do metra Repubic. Wajda obejmował Paulinkę niczym młokos, nie robiąc sobie nic z ogladających się za nimi ludżmi. Podczas Święta Muzyki, które corocznie odbywa się we Francji w czerwcu. Na Placu Republic występował wieczorem zespół De Cure, obserwowałem wówczas wajdę i Paulinę, był tak obleśny i wciąż napalony na jej młode ciało, zachowywał się jak debil, publicznie ją obmacując i całując. Mam wrażenie po latach, że obydwoje musieli być po zażyciu narkotyków. Wajda jest degeneratem, zboczeńcem. Szczerze współczuliśmy wtedy Panu Wojtkowi Młynarskiemu, który bardzo przeżywał tą sytuację. Ryszard Rytel Paryż 16.05.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Musztardo. Dobrze że ja nie jadam cukierków :) (bo bym jeszcze zatrutego dostał) :D Takiej paraboli użyję. A propos pewnego (byłego) prezydenta pewnego miasta, który jest znajomym mojego Taty. Słowa Rodzica - "To jest cudowny, mądry, uczciwy i dobry człowiek. Tylko się za ch... do rządzenia nie nadaje." Koniec cytatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto Lisiczko zapomniałaś przeczytać, czy odpisać? A może o propozycji kawy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Młynarska-Moritz
(znana także pod nazwiskiem Radzińska; ur. 15 listopada 1970 w Warszawie) polska aktorka, dziennikarka radiowa i telewizyjna związana obecnie z Polsat Caf, feministka. W 1986 zadebiutowała na dużym ekranie wcielając się w rolę Aliny w filmie Kronika wypadków miłosnych Andrzeja Wajdy. W wieku 16 lat wyjechała Francji, gdzie zagrała w serialu erotycznym "Różowa seria" . W 1990 ukończyła Education comp w Paryżu. Córka Wojciecha Młynarskiego znanego artysty kabaretowego, poety, satyryka i kompozytora. Jej siostrą jest prezenterka telewizyjna Agata Młynarska. Trzykrotnie zamężna. Ma córkę Alicję. W dniu 26 maja 2007 poślubiła prezentera Radia PiN, Amerykanina Michaela Moritza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto wszystkim To nie mój tekst, ale zgadzam się z tym co tam napisane Wg mnie śp Lech K. miał ogromną wadę, nie szanował drugiego człowieka, był nadęty, zadufany w sobie, zarozumiały ... itp. Prawdopodobnie to była wina pilotów, ale w tym tekście jest dużo prawdy bo jak wiemy nie ma skutków bez przyczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ...Jako stary emigrant No i co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już napisałem. Jako osoba prywatna można być ideałem. Jako osoba publiczna można to wszystko przekreślić. Jednym gestem zdaniem czymkolwiek. Spójrzmy na Marszałka. Ideał prywatnie? Ale miał w sobie to coś, co dawało Mu moc przewodniczenia Państwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie go odbierałam
choć go nie znam z resztą ich obu z czego Jarosława chyba gorzej... "spieprzaj dziadu" czy "że nie wychwali się na podwórku" "jeśli trzeba to będziemy strzelali" - podczas protestu pielęgniarek - niby wyrywkowe zdania a jednak dla mnie o czymś świadczą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiam różnicę pomiędzy osobą prywatną a publiczną. I wszelkimi kwestiami z tym związanymi. I nie wyskakuję. Nie jestem pajacykiem z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... i znów dyskusja na epitety zamiast argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz, że polityka jest piękna? Współczuję. Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×