Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość szkoda słów.....
Wajda i Bartoszewski tez za lepszych sie uwazaja...:O, a jacy sa kazdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D no cóz to wiele o tobie mówi skoro to mną jesteś zniesmaczona .... ile razy mam pisać że permanentne podłe obrażanie mnie powoduje u mnie czasem agresje wobez wawci ??? wiesz co ??? jezeli uwazasz się za taka dojrzała i "a " "ę" to jestes w błedzie . Jeżeli odsyłam cię do słownika to mam powód - po prostu wszystko dosłownie odczytujesz DZIEWCZYNO w dodatku na większość moich argumentów nie odpowiedziałaś wiesz co to jest ? ja wiem :-) BABSKA PRZEWROTNOŚĆ :D cokolwiek napiszę ty przeinaczysz :-) powodzenia i mówie poważnie : odpieprz się ode mnie i zajmij takimi mendami jak wawcia ( tutaj milczysz :D wolisz do mnie się dowalić ) ps. pozostawiam ci mozliwośc wpisania ostatniego słowa - miej ta satysfakcję :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Kolejne osoby wchodzą na ten topik i wychodzą zdegustowane. Niech się towarzystwo goruje we własnym, postokomunistycznym sosie, tworząc getto dla jedynych myślących właściwie, ktorych to idolami są Bartoszewski, Wajda, Kutz i inne kanalie:O Szkoda słów na takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Szkoda, że moderacja pozwoliła na ponowne zalożenie tego topiku siejącego debilizację w umysłach użytkowników kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, ho ho ho , ale tu się dziś dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, po co się tak wozisz autem? Wprawdzie z racji pogody tez skapitulowałam;) Ale w miarę szybko sie uwinęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś o tym pisałeś. W deszczowe dni zawsze są większe korki. Więcej też jeździ niedzielnych kierowców:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jest coś w tym, muszę bardzo uważać na tego, co jedzie przede mną i słuchać, czy mu kółka boksują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ifka, a ten spacer to brzegiem morza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Ale "normalniejemy " . Lepper 2 % !!! I to uważasz za normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryuio
WYNIKI ANKIETY: W wyborach prezydenckich zagłosuję na: Marka Jurka 1% Jarosława Kaczyńskiego 52% Bronisława Komorowskiego 28% Janusza Korwin-Mikkego 7% Andrzeja Leppera 2% Kornela Morawieckiego 1% Grzegorza Napieralskiego 5% Andrzeja Olechowskiego 2% Waldemara Pawlaka 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryuio
musztarda wejdz na linka ktorego podałam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No toś sobie
autorytet wynalazł : Bronisław Wildstein jaki obrońca , taka partia swój swojego zawsze pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ojciec dyrektor
mógł przecież cały teren beretami nakryć . One tylko z pozoru moherowe , a tak naprawdę czysty beton . teren byłby zabezpieczony i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Widzę, że trochę postów pokasowanych.Cóż mam podobny styl pisania do kogoś, bo nie popieram kłótni. Można sobie dyskutować. Na kafeterii jestem chyba od 2008 roku, czyli nowy, nie czytałem topików politycznych. Jakoś ja staram się umieć pisać z shatynem i obywatelem, nawet z wawcią i smaugollem, mimo że mamy odmienne zdania, natomiast z otuloną ciężko mi się pisze i dyskutuje, bo ona uważa, że może mi prawić co mam robić i to jeszcze w dość nieprzyjemny sposób... Nie czytam Jej, ale to jest forum publiczne i każdy może tu pisać, co się Jemu żywnie podoba, bo jak ktoś chce by pisały tam konkretne osoby to niech założy sobie forum prywatne. Kto mi zabroni się wpisywać, bo nic nie wnoszę...? No i tyle. Życie nauczyło mnie szacunku do innych ludzi. Nie lubię jak ktoś mnie obraża. Napisałem otulonej, że jak nie chce mnie czytać, to nie musi, ale ja mogę się wpisywać jak chcę. ale ona nie musi czytać moich "wypocin". Nawet widzi, że gdzieś mam firmę... Oj to ciekawe ja nawet o tym nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
To tylko cyferki , procenciki . A prawda taka , że nie ma z gogo wybierać ! ""Mam wątpliwości czy wszyscy pamiętają kogo będziemy wybierać. Prezydenta wszystkich POLAKÓW . Nie PO , PiS , SLD , wierzących czy też nie . Wszystkich . To nie plebiscyt popularności polityków . Wstęp ładny tylko jak tu wybrać ? Do wyboru mamy 10 tuzów polskiej polityki . Jeden lepszy od drugiego : 1 . Lepper - burak pastewny 2 .Pawlak - burak cukrowy genetycznie zmutowany 3 .Morawiecki - oficer polityczny oddziałów partyzanckich , jeśli oczywiście takie zaczęły by powstawać . 4 . JK-Mikke - za wysokie IQ do średniej krajowej . Nigdy nie wiadomo czy jeszcze nas traktuje poważnie , czy już robi z nas głupów . 5 . Jurek - zdecydowany faworyt przy wyborze przeora klasztoru . 6 .Napieralski - ugrzeczniony spolegliwy lewak !? A po co to komu ? Kolejna polityczna hybryda ? Lewicowiec ma być lewicowcem ! Sprawia wrażenie raz fałszywego , dwa nieszczęśliwego , ze kazali mu kandydować . 7 . Olechowski - " wszelkiej bidy majster " . Tak do końca nie wiadomo co chce , wie , umie . Opatrzony , oklepany ( jak wszyscy zresztą ) . Coś na kształt misia , który pragnie prze emeryturką znaleźć sobie zaciszną gawrę i święty spokój . 8 . Ziętek - antykapitalista ze średnim wykształceniem . Mimo usilnych starań żadne środowisko nie wybrało Go ani do naszego , ani europejskiego parlamentu , a my mamy wybrać na prezydenta . Śmieszne . 9 . Komorowski - typ zubożałego szlachetki , dyspozycyjnego urzędnika , wydający się mało samodzielny . Wprawdzie jeden ulubiony przez gawiedź generał twierdzi , że się nadaje bo ma charyzmę , ale zapewne wrodzona skromność powstrzymuje Go przed okazaniem tej charyzmy szerszemu gremium . Jeśli prawdą jest , a nie wyssaną z palca wyolbrzymioną plotką , jego bliskie kontakty z WSI to byłby to zdecydowany plus dla kandydata . Wskazane jest , żeby Prezydent - Zwierzchnik Sił Zbrojnych miał mocne oparcie w tych służbach . 10 . Kaczyński - " Boże coś Polskę przez tak długie wieki ..." dałeś znak swojej woli , spraw , żeby wszyscy wierzący i niewierzący oraz o. Dyrektor należycie zrozumieli Twoją przestrogę . Niech dzieje się wola Twoja . Dziesięciu wielkich mężów stanu . Życzę powodzenia podczas dokonywania należytego wyboru . Ni tu się śmiać , ni płakać . Jaki kraj , tacy kandydaci , ktoś by powiedział i miałby rację . ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Ja jednak nawet z wawcią czy magdalenką mogę popisać, ale jak ktoś mi pisze spierdalaj, to się z letka denerwuje i co gorsze mam podobny styl pisania do echja, tak się chyba nazywała osoba, która pisała coś o kłótniach. Ja wiem, że polityka, to emocje, uczucia i nad tym czasem nie można panować, ale jak ktoś wyzywa swojego przeciwnika od ped**** czy innych, to dla mnie nie jest partnerem do dyskusji. No cóż ja nie popieram obrażania nikogo, nie zależnie od tego kto zaczął. Można to po prostu ignorować. Pewna mądra osoba powiedziała mi tak: " nie odpowiadaj na posty, w których Cię obrażają, bo jak przestaniesz odpowiadać, to nie będą mieli ochoty pisać dalej, bo zniknie ich podnieta, że kogoś zdenerwowali". Trzeba wcielać to w życie, bo masochistą nie jestem i nie będę pisać z osobami, które obrażają i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie a co powiesz...
na slowa tego pana ?? 21:55 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Otulona to babsko bez wykształcenia, bez kultury, chamowate i pewnie brzydkie... Żadna konwersacja z nią się nie udaje... Chyba, że rozmawia z kims na swoim poziomie szammba czyli z wawcią czy maaagdalenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar romantyczny spacer w taką okropną pogodę ???????????? Dzisiaj byłam w mieście przymusowo, nie z wyboru to lało i wiało ... parasol mi witar wywrócił na 2 stronę ... nie to zdecydowanie nie pogoda na romantyczny space :( Chociaż nie powiem uwielbiam spacer pod parasolem we 2 kiedy krople deszczu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wy tutaj?:O:O ej shatyn-opodobni:P:P to jest podle, nikczemne, ohydne i obrzydliwe, ze tak zawlaszczyliscie sobie topic solansz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
15 , może 20 lat temu kiedy stało się w kraju modne badanie IQ jedna z redakcji zaprosiła wielkich z gazet , sportu , polityki i ekranu , jako króliki doświadczalne . Wynik JKM był dla reszty przytłaczający . Wygrał z ogromną przewagą . Prowadzący , jakiś prezes organizacji ludzi z najwyższym IQ , stwierdził , ze to na chwilę obecną najlepszy wynik w kraju jaki zna . Facet jest mózgiem matematycznym i encyklopedią humanistyczną . A , że głosi poglądy jakie głosi no cóż . Częsta cecha ludzi wybitnych dziwactwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Nie podoba mi się to, co napisał shatyn, bo nie wiem czy Otulona ma wykształcenie czy nie, ale zauważyłem, że ciężko się z nią pisze, bo ja do niej nic nie pisałem a ona do mnie wyskoczyła z K**rwą i spierdalaj i coś że nie może mnie czytać, to napisałem, że niech pomija moje posty i tyle. Ja do niej nigdy nic nie pisałem wdałem się w dyskusję z smaugollem i Samantą lisiczką i niezbyt chcę by ktoś mi pisał, co mogę robić,czy nie i to w dość wulgarnym tonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu ktos z krakowa albo poznania? no przyznawac sie SKNERUSY:D:D psladnie pan marszalek 'drogi bronku' was podsumowal:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji każdych wyborów czy to do Sejmu, PE, prezydenckich mówi się o tym żeby były merytoryczne tzn. debata powinna obracać się wokół ważnych spraw państwa (bezpieczeństwo, edukacja, finanse itd.) A jak jest ? Nieciekawie bo jest to plebiscyt popularności kandydatów okraszony ideologią i panują spin doktorzy oraz media. Można by sądzić, że obecne wybory prezydenckie w związku z katastrofą pod Smoleńskiem dają podstawy do poważnej rozmowy ponad podziałami o państwie, wadach, niekompetencji, dokonaniach ostatniego i poprzednich prezydentów III RP jednak nikt nie podejmuje rozmowy na ten temat Kampania prezydencka jest niestety kampanią wizerunku i emocji, związanych z katastrofą smoleńską, no i oczywiście wykorzystuje się katastrofę do celów kampanii w czym przoduje PiS Kampania wyborcza PiSu jest prowadzona na 2-poziomach, przez 2 sztaby co jest ewenementem I sztab - to politycy, którzy pracują nad wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego, pracują nad tym aby zrobić wszystko żeby Jarosława nie wystawiać na strzały konkurencji i mediów, żeby nie dopuścić do jego nieobliczalnych niekontrolowanych wypowiedzi, no a poza tym pracują się nad tym, żeby wyrobić przekonanie u wyborców , że Jarosława radykalnie zmieniła śmierć brata, jako człowieka i polityka. II sztab - to zwolennicy Jarosława K. (i jego śp. brata), media ( Jan Pospieszalski, Gardas, Warzecha, Sakiewicz, dziennikarze z TVP i Rzeczpospolitej, działacze związkowi (ze Śniadkiem oczywiście), którzy robią pisowską robotę i nie mają żadnych hamulców, aby katastrofę smoleńską wykorzystać w walce politycznej. Anonimowi blogierzy lansują m.in. mit o rosyjskim zamachu na samolot prezydencki i nieudolnym, niezgodnym z polskim interesem, prowadzeniu dochodzenia w sprawie wyjaśnienia okoliczności katastrofy, a to mobilizuje wyborców i zwolenników do tej pory niezdecydowanych. Również agresywne , histeryczne „żołnierzyki PiSu daleko nie szukając, takie jak tutaj orange biegające od forum do forum i wmawiające nam na siłę, na kogo mamy głosować Widocznie prezydentura Lecha K. to za mało i zwolennicy PiSu chcą, żeby dzieło brata bliźniaka skłócenia i dzielenia Polaków dokończył Jarosław. Oczywiście Prawo i Sprawiedliwość umywa ręce od tego rodzaju działalności, ale profity zbiera, a Jarek zyskuje Obok mitu spisku doskonale funkcjonuje mit zmarłego prezydenta i przez miesiąc od śmierci zrobiono wiele, aby przekonać wyborców, że Lech Kaczyński leżący w krypcie to zupełnie inna osoba, niż ten żyjący jakiego znaliśmy Nawet znaczna część hierarchów KK włączyła się w kampanię Jarosława, no i RM z o. Tedi na czele, a potrzebny jest tylko pretekst żeby pokazać siłę i wyjść na ulice. Kampania Jarosław jest starannie wyreżyserowana, a wspierane przez pro pisowskie media publiczne i Kościół Katolicki doskonale się uzupełnia. Bronisław Komorowski jako jedyny poważny konkurent, ma duży problem jak się przeciwstawić tej manipulacji PiSu, no i jak zmobilizować wyborców, aby poszli do urn tak jak w 2007 r. Specjaliści z PO maja tutaj dużo do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor OJboli
To co wczoraj pokazali zacietrzewieni starcy agitujący na rzecz Komorowskiego to była totalna kompromitacje tego kandydata i ich samych.Platforma Obywatelska to chamstwo,buractwo i prostactwo tylko ładnie opakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×