Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Lepper swego czasu zaczytywał się "psychologią tłumu" Le Bona i szybko stwierdził, że już wszystko wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest podobnie jak sądzę :) To chyba jakiś genotyp, bo i w niniejszym wątku można spotkać podobne przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm, takie przypadki można spotkać nawet w saunie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chadzam :) Ale cóż. Nie jestem prawdziwym mężczyzną, bo dom kupny. Nie wybudowany własnoręcznie. To przekreśla moją polityczną karierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale resztę , wnioskuję z tego, że masz:) Mój chadza namiętnie, ja z rzadka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż mi po reszcie kiedy nie spełniam wymogów jedynie słusznych... O ja nieszczęśliwy... Taki dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lipa. Widzisz, ja w ogóle się na to nie łapię;) :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za ???
a co wy tak tutaj... no tego ;) wklejać coś , analizować , jakiegoś biskupa ...tak może przed świętem obnażyć a nie jakieś tam ... o domach , prawdziwym menscyżnie .....maj się kończył , a wybory nadchodzą echhh ...ile ten kaczor par w swojej zacietości przeciwko ...połączył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewka sadziłem jeszcze w szkole średniej. Wicie rozumicie. Takie społeczne akcje :) Fakt. Tobie ciężej bo in vitro ciężko obecnie, no chyba że postąpimy jak mamusia niejakiego Garpa ze "Świata Według..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mi dobrze życzysz;) Niestety nie mam żadnych cech pielęgniarki jak mamusia S.T. Garpa. A drzewka i owszem też sadziłam, ostatnio u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkie, ale nie odkrywcze. Już ktoś mnie tak czarował wcześniej:P Naśladujesz charyzmatycznego wodza, chwali Ci się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nich chwali a jemu wali :) Tzw. casus Kowalskiego. Nie żebym ja miał lepiej, ale żeby komuś zdechło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dąb Bartek, to drugi powinien o tym cisie, co 1500 lat stoi i piasta kołodzieja pamięta. A ten casus to nasza narodowa "cnota". OOOOO, nawet i reklama jest piwa Tyskie, która odnosi się do ocieplenia naszych polsko-rosyjskich związków i przyjaciół Moskali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, rewizjonistyczne spojrzenie powinno być inne niż Kowalskiego. Patrz na Haralda Schmidta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam. Czepiasz się :) A czy partia głosząca się na wskroś prawicową powinna mieć socjalistyczne hasła wyborcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeklnę , WeWo, ale znana jestem z tego powiedzenia: pieprzony postmodernizm:) Niestety tylko ten przymiotnik oddaje głębie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli? Prawda? Ale z tą prawdą muszę uważać, b stanę się ciekawostką socjologiczną. Swoją drogą .... będzie to...prawdziwe:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chyba jestem ciekawostką. W różnych dziedzinach nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, ten genotyp;) Ja zawsze czułam się mniejszością i to poczucie w sobie pielęgnowałam. Z drugiej strony mniejszość mojego pokroju mnie otacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak parę razy okazało się, że nie jestem tak ortodoksyjna za jaką się uważałam. Cudowne uczucie, ale też zaskoczenie. Znasz to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom. Z ortodoksją prawie doskonałą też można się tutaj spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że u nas wszelkie prawa ulegają zakrzywieniu. Łącznie z krzywą Gaussa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×