Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Lublin wstydzi się
za kudłatą małpę i przeprasza >>>Magdalenka zrobi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPISY są dziwne
eh oni i tak zagłosują po swojemu. nic do nich nie dociera, kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to prawda, ze
Bronislaw Komorowski ma problemy z krazeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce było dwóch mężów stan
a teraz został już tylko jeden - takie zapewnienie z ust śląskich naukowców, ekonomistów i ludzi kultury usłyszał Jarosław Kaczyński. "Brat był mężem stanu, ja się będę starał" - odpowiedział prezes PiS i kandydat tej partii na prezydenta. CO NA TO KUC?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawcia szmaciarzu, sam się dopiero odzywałeś, pedale. :D Ale rozumiem, ciągnie swój do swego, tfu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokacyjne rozbijanie
wiecu PiS to kompromitacja Komorowskiego i Palikota, jego przydupasa! Chcesz Palikota w Palacu, glosuj na Komorowskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wnosisz... a raczej wynosisz chyba, tę kupę stąd, pozostawioną przez Magdalenkę. :) Cieć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikot w całej swojej formie
pokazuje nam, jaką partią tak naprawdę jest PO. POdobnie jak Bronisław Komorowski, Donald Tusk, Sławomir Nowak, a także rozwrzeszczana banda staruszków krzycząca o wojnie domowej i zwierzętach futerkowych. To jest prawdziwy obraz partii mieniącej się partią wysokich standardów. Gdzie te standardy? Gdzie ta mądrość? Gdzie podziała się polityka miłości? Ktoś z POpaprańców pytał o 3 mln mieszkań. Odpowiedź człowieku znajdziesz w roczniku statystycznym GUS. Dynamiczny wzrost oddawanych do użytku mieszkań był w latach 2005-2008. W 2009 nastąpił gwałtowny spadek, a I kwartał 2010 roku to kompletny regres. Gdyby Polacy nie dali się nabrać Tuskowi, dzisiaj Polska byłaby w lepszej kondycji. Kondycja Tuska jest dobra (gra w tygodniu po 3 mecze, i w weekend też pogrywa w Sopocie), ale Polska jest na skraju bankructwa z ponad 50 mld dziurą budżetową (o ile nie większą?). Dziwne w tym wszystkim jest to, że PO popiera podobno ta najbardziej wykształcona część społeczeństwa? Przecież słuchając Bronka można ze śmiechu boki zrywać. Czy takiego niedouczonego Jasia Fasolę chce wybrać na prezydenta elektorat PO. Przecież to będzie światowy obciach. Kiedyś koleżanka z Toronto powiedziała mi, że kanadyjska Polonia wstydziła się za Wałęsę. Byłem na nią wówczas zły, ale gdy mi opowiedziała jak on się tam zachowywał, to i mi zrobiło się głupio. Czy pozwolimy, by Komorowski też kompromitował nasz kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W normalnym kraju Palikot
siedział by w więzieniu.Za co?Za konta na Kajmanach iSeszelach.Za wpłacanie PO 20tyś zł na kampanię PO od ręcistów i studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikot ośmiesza się jak
bydłoszewski i reszta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paligłup ma podróbkę
mózgu, a także podróbkę męskiego klejnotu. Wszyscy widzieli jak chwalił się nią w telewizji. Nic dziwnego, że w końcu żona go kiwnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
3 % mężczyzn posiada zaburzenie osobowości nazywane fachowo psychopatią . samo to określenie , kojarzy sie przeważnie z czymś niesamowitym , wyjątkowym , odrażającym , morderczym nawet ....w rzeczywistości jest to pewien zespól cech , spotykany dość czesto i mylony potocznie z nadimpulsywnością , czy też wybujałym charakterem , albo 'rosbudowaną świadomością - EGO moim zdaniiem Palikot coś takiego MA - i niw jest jakimś wyjątkiem skoto to przydarza się co trzydziestemu Lista objawów psychopatii według Cleckleya (nieznacznie zmodyfikowana): 1.Wyraźny urok zewnętrzny i przeciętna lub ponadprzeciętna inteligencja. 2.Nieobecność urojeń i innych zaburzeń myślenia. 3.Brak lęku czy innych „neurotycznych objawów. Często opanowanie, spokój i łatwość mówienia. 4.Niesolidność, ignorowanie zobowiązań, brak poczucia odpowiedzialności w sprawach zarówno małej, jak i dużej wagi. 5.Kłamliwość i nieszczerość. 6.Brak wyrzutów sumienia. 7.Antyspołeczne zachowania, które są niedostatecznie umotywowane i słabo zaplanowane, jakby wynikające z niezrozumiałej porywczości. 8.Słabość osądów i nieumiejętność uczenia się z przeszłych doświadczeń. 9.Chorobliwy egocentryzm, całkowite skoncentrowanie na sobie, niezdolność do prawdziwej miłości i przywiązania. 10.Ogólny niedostatek głębokich i trwałych emocji. 11.Brak prawdziwego wglądu, niezdolność spojrzenia na siebie oczami innych. 12.Brak wdzięczności za okazane szczególne względy, serdeczność i zaufanie. 13.Dziwaczne i ekscentryczne zachowania po spożyciu alkoholu i nie tylko wulgarność, opryskliwość, gwałtowne zmiany nastroju, wybryki. 14.Brak poważnych prób samobójczych. 15.Bezosobowe, prymitywne i powierzchowne życie seksualne. 16.Brak planów życiowych i niezdolność prowadzenia zorganizowanego życia, za wyjątkiem życia prowadzącego do klęski. Psychopatia nie jest równoważna z „antyspołecznością. Wiele osób z psychopatią nie wchodzi w konflikt z prawem albo konflikty te są drobne i przypadkowe, nie zmienia to jednak faktu, że osobowość psychopatyczna może, i niejednokrotnie jest, podłożem poważnych zachowań kryminalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski i jego cyngiel pali
posluguja sie tymi samymi metodami jak esbecy...wszak WSI ich szkolilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie w formie dyskusji ( ta już dawno tu padła ) , czy nawet najprostszej wymianie poglądów ( bo tu i tak każdy wie lepiej ) , a swoje przedstawiłem . Komorowski kandydat bardzo przeciętny , Kaczyński kandydat całkowicie do polityki nienadający się , raz na zawsze winien być od niej odsunięty , a ja głosuję na JKM w poszukiwaniu czegoś wreszcie nowego w naszej polityce . I wcale nie dlatego , że uważam iż JKM w pełni nadaję się na Prezydenta RP ze swoimi kontrowersyjnymi poglądami . Nie . A dlatego , że tamtych mam już serdecznie dość . Mam w tyłku ich debatę , podczas której nic nowego mi nie powiedzą , a będą prezentować co raz to głębsze bagno naszej polityki . Nie wierzę w żadne metamorfozy Jarosława i w jego dobrą wolę do " zakończenia wojny " . Śmieszy mnie to . Znam ich wszystkich jak zły szeląg . Nikt z tej 10 na Prezydenta RP nie nadaje się w najmniejszym stopniu . Kaczyński mniej niż zero ! Piszę Tylko tak ad vocem do 18:32 Lublin wstydzi się za kudłatą małpę i przeprasza"} Pytam syna , studenta III roku UM Lublin jak tam nastroje przedwyborcze .( Syn jest zdecydowanie i całkowicie apolityczny.) Odpowiada mi UM wraz z kadrą zdecydowanie za Komorowskim . Nie spotkasz nikogo za Kaczyńskim . Pytam , a jak tam studenci KUL ? Dokładnie tak samo , albo jeszcze bardziej przeciwko Kaczyńskiemu . Pytam , synu może się pomyliłeś , żle usłyszałeś , może oni są za M.Jurkiem . Nie , wszyscy za Komorowskim . No dobra , a jak widzą Palikota ? Można spotkać negatywne oceny i wypowiedzi , ale ogólnie większość ludzi bawi . Nie są mu przeciwni . Nie mam najmniejszych powodów mu nie wierzyć , bo on to ma zdecydowanie w 4 literach . Jak powiedziałem to tylko ad vocem , a nie pod dyskusje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjan WYTRZEŹWIEJ
"Dokładnie tak samo , albo jeszcze bardziej "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantem intelektu
Sławomir Nowak:To jest metoda odkrywkowa, bo żeby coś znaleźć trzeba najpierw odkryć. Monika Olejnik: Nie, no o czym pan mówi. Sławomir Nowak: Żeby coś wydobywać trzeba najpierw odkryć. Monika Olejnik: Gdyby wydobywać gaz łupkowy metodą odkrywkową to by ten gaz się ulotnił, to się inaczej robi, robi się najpierw pionowo, potem poziomo, potem się wpuszcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> "tycjan WYTRZEŹWIEJ " Widzisz , wszystko jest względne . Tak jak w sprawie Radia Maryja i o. Rydzyka . Np. Prymas Glemb jest mu zdecydowanie przeciwny . A ja mam w najbliższej rodzinie 4 księży ( słownie : czterech ) . Najstarszy jest zdecydowanie za RM , dwóch najmłodszych zdecydowanie przeciw , a ten średni ( misjonarz ) wstrzymuje się od głosu . Niby troszkę za ,a troszkę przeciw . Nic tak w świecie nie wygląda jak się z pozoru wydaje . Czasami ci wyglądający na "pijanych" są bardziej trzeźwi od tych co nigdy alkoholu do ust nie brali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
Korwin mnie przynajmniej dobrze w brydża nauczył grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można na trzeźwo pitolic
bez sensu jak nie wypominając marszałek bronisław K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też rozdawać z pustego , obiecywać coś czego się nie ma itd... Jak polityk daje to musi wcześniej komuś zabrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
grało się grało ( nawet raz póżniejszych mistrzów ... ) ograliśmy na cacy ...echhhh dawne czasy :) ( chyba Balicki i żudziński )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikot chce, żeby Kaczyński
się zbadał jak NKWD, psychiatrykami PO nas chce straszyć kto nie z PO, tego do psychiatryka polityka miłości i zgoda buduje w najlepszym wydaniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikocie, w jakim aspekcie
się zmieniłeś? teraz preferujesz tylko w pełnoletnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtticaS
Tycja24 z twojego postu wypływa wyłącznie krytyka Kaczyńskiego i jak widzę-koloryzowanie rzeczywistości(a dlaczego? Skoro udzielasz poparcia JKM to naprawdę dla mnie nie jasne). Jeśli Twojego syna polityka nie interesuje to skąd wie, że większość ludzi na uczelni jest za Komorowskim? Z rozmów? Przedyskutował to z większością? Był uczestnikiem debat? Nie. Wszak polityka go nie interesuje. To są domysły Tycjan. To są odczucia a nie wiedza na temat stanu faktycznego. Bywa, że organizowane są debaty z kandydatami(nigdy praktycznie nie są merytoryczne-to rzecz jasna jak zwykle mały festyn propagandowy ) bywa, że potem leży mnóstwo ulotek plakatów i tak dalej. To jest kwestia tego w jakim miejscu i czasie się znajdziesz......myślę, że to co widzimy nie zawsze oddaje stan faktyczny. Poza tym-szczerze wyznam-gdyby tak było jak napisałeś to jest to sygnał, że ludzie myślą o polityce piekielnie szablonowo i bez głębszych refleksji. Nawet tam(a może przede wszystkim tam właśnie)-na uczelniach brakuje spojrzenia szerzej na wszelkie sprawy związane z polityką i tym kto rządzi/jak rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtticaS
Co do postulatów aby kandydat związany z PiS się zbadał to jest to oczywiście ciąg dalszy POlityki Mdłości(w żadnym wypadku miłości). Komitet propagandowy platformy się rozpłynął w mediach a kimś trzeba dalej szczuc konkurentów. W im bardziej mdły i niewybredny sposób tym lepiej. Pan P. jest w tym względzie na wagę złota. Oczywiście mało kogo (głupców jest niestety wielu)obchodzą powody ataków. Ważne by coś się działo. Ale napisze wam jedno P. się wypala i zyskuje poklask równie wypalonych jak jego wystąpienia i płytkich ludzi. Ten niedawny tekst o Kaczyński i porównaniu jego rosnącej popularności do ubrań z tzw lumpeksu był już nielogiczny i rozbawić mógł tylko kogoś niestety prymitywnego. Dlaczego? P. Uzasadnił swe porównanie do takiej odzieży tekstem"ludzi prędzej czy później zorientują się,że to podróbka". Niestety bredzi. Porównanie jest o tyle nie uprawnione, iż to właśnie w second handach mamy zwykle oryginalną odzież firmy zachodnich tyle że przez fakt iż była używana tańszą. Podróbki natomiast najczęściej sprzedaje się w postaci nowego fabrycznie towaru na bazarze lub nawet w sklepie gdzie towar jest oficjalnie markowy. Tego mu zabrakło. Chciał wtłoczyc w tę myśl zbyt dużo elementów niestety lecą najczęściej na te jego mądrości niczym muchy na gnoj ludzie puści. Inteligentni będą się jednak zastanawiać nad spójnością struktury jego tzw wybryków retorycznych. I na zakończenie mogę napisać że z błędu pana P. można jednak wyciągnąć pewną naukę.......Otóż wydaje mi się,że gdybym miał porównać dwóch kluczowych kandydatów w tym wyborach-świeżą,nową POdróbką będzie Bronisław. Jarosław zaś mimo,iż może wysłużony nadal jest O(R)IGINAL. Niestety kandydat po rozleci się nam po kilku miesiącach "eksploatacji". Rozpłynie się w tym politycznym chaosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ oczywiście że
Palikot przegina tyle , że Pan Jarosław zwyczajnie udawał "przemianę " od co najmniej 2 tygodni wrócił do swojej dawnej nuty ... jak widać przemiana była pozorna i obliczona na propagandę . Wypowiedzi odnośnie ludzi pracujących " przy powodzi " są skandaliczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ oczywiście że
od samego początku to była ściema , Pani Kluzik - Rostkowska ładnie umalowana , usmiechnięta i zasmucony Pan Jarosław - ojciec narodu. Do tego Pan Poncyliusz , który prędko wykazał się tekstem o politycznych inspiracjach listu rozin ofiar smoleńskiej tragedii... W Pis-owcach aż kipi pod skórą oni za długo nie wytrzymają bez jątrzenia konfliktów. A że PO nie pozostaje dłużna ? no cóż .. mają drugi policzek nadstawiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgapiacz
za mało kurwa Wawcia :D coś tracisz formę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×