Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość maximus_vertus
AtticaS Tycja24 z twojego postu wypływa wyłącznie krytyka Kaczyńskiego i jak widzę-koloryzowanie rzeczywistości(a dlaczego? Skoro udzielasz poparcia JKM to naprawdę dla mnie nie jasne). Jeśli Twojego syna polityka nie interesuje to skąd wie, że większość ludzi na uczelni jest za Komorowskim? Z rozmów? Przedyskutował to z większością? Był uczestnikiem debat? Nie. Wszak polityka go nie interesuje. To są domysły Tycjan. To są odczucia a nie wiedza na temat stanu faktycznego. Bywa, że organizowane są debaty z kandydatami(nigdy praktycznie nie są merytoryczne-to rzecz jasna jak zwykle mały festyn propagandowy ) bywa, że potem leży mnóstwo ulotek plakatów i tak dalej. To jest kwestia tego w jakim miejscu i czasie się znajdziesz......myślę, że to co widzimy nie zawsze oddaje stan faktyczny. Poza tym-szczerze wyznam-gdyby tak było jak napisałeś to jest to sygnał, że ludzie myślą o polityce piekielnie szablonowo i bez głębszych refleksji. Nawet tam(a może przede wszystkim tam właśnie)-na uczelniach brakuje spojrzenia szerzej na wszelkie sprawy związane z polityką i tym kto rządzi/jak rządzi. Tycjan napisał że syn jest apolityczny to niekoniecznie oznacza że nie interesuje sie polityką:O tylko nie ma wyraxnych skłonnosci fanatycznych do jakiejkolwiek partii :O czy to zrozumiałaś?:O I mądrze napisał wiekszośc młodych inteligentnych ludzi znowu pójdzie zagłosować nie na konkretnego kandydata ale przeciwko Kaczynskiemu. Oni tak jak wiekszośc społeczenstwa ma dośc tych kłotni stawiania sie kazdemu i robienia z siebie dumnego junaka w przysłowiowych podartych gaciach. europie czy Rosji mozna stawiac warunki jak ma sie zaplecze gospodarcze i potęgę militarną a nie jak sie ledwo bide klepie :O Sie Kaczynskiemu coś potentegowało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dialogi na cztery nogi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam....
Nie rozumiem, po co drazycie ten temat czy JK sie zmienił czy nie... Przeciez normalne jest, ze po stracie najblizszych, człowk jest zwasze bardziej wyciszony przez jakis czas, tak samo jest w jego przypadku a, ze trwa kampania, to przeciez nie bedzi siedział cicho pod miotła, bo musi działac jak kazdy kandydat. Kampania ma to do tego, ze musi w koncu przybrac ostrzejszy ton, by kandtdaci nie okazali sia mialcy, mdli itp. bo w koncu prezydent musi umiec walczyc o dobre sprawy dla swego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam....
"W Pis-owcach aż kipi pod skórą oni za długo nie wytrzymają bez jątrzenia konfliktów. A że PO nie pozostaje dłużna ? no cóż .. mają drugi policzek nadstawiac ?" No ja to widze calkiem odwrotnie, PO czy media przychylne PO, robia zawsze duzo szumu, jatrzą, i nie dziwne bedzie jak w koncu odpowiedza ostro, bo ile mozna zniesc głupich kpin? To tak jakby upierdliwy pies szczekał ciagal za nogawke, w koncu da mu sie kopa, by sie odpi... :) Dlaczego jak PIS ma nadstawiac drugi policzek???bo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo zgoda buduje..
jak powiedział BroneknieróbWSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuwwwii
Dokładnie tak. To Po aż kipi pod skórą szuka tylko okazji by jątrzyć. Fakty mówią za siebie. Np taka teza że ktoś z tematu powodzi czyni kampanię a wcześniej z trumny. Bardzo łatwo jest komuś zadać cios poniżej pasa.....sztabik po to czyni niestety nagminnie.:O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cios pod włos
Albo to robienie z ludzi idiotów i nawoływanie do udziału w sondzie tematycznej"którego z kandydatów chcielibyście na sąsiada albo,z którym poszlibyście na piwo"(Ponoć Pawlak miał nie najlepszą opinię:D). To jest robienie z ludzi troszkę przysłowiowego wała. A dlaczego? Dlatego,kampania nie powinna być mieszana wg z takimi zabawami psychologicznymi. Społeczeństwo jest niestety podatne na takie bzdury. Jeszcze trochę a zaczną mówić"głosuje na tego czy tamtego bo spoko jest i dużo Polaków chciałoby pójść z nim na browar" tylko co poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej go potraktowali
w UK i tak trzymać Rodacy,najpierw oni ośmieszali kogo się da na scenie politycznej teraz sami są największym pośmiewiskiem.Kto mieczem wojuje...Pokażmy tym aferzystom gdzie ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drugi raz naród nabrać się nie
da.TRYBUNAŁ STANU DLA TYCH ZDRAJCÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... Panie Nowak
a tak w domu reszta rodziny mam nadzieję zdrowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
tak sobie czytam.... [Nie rozumiem, po co drazycie ten temat czy JK sie zmienił czy nie...] Jak to nie rozumiesz A kto oznajmił wszystkim Polakom, że Jarosław się zmienil, że nie jest juz tym samym człowiekiem ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HU.. mnie obchodzi czy się
zmienił czy zesrał ważne że to jest prawdziwy Polak i patryiota a nie szwabsko moskiewski sługus trzęsący porami przed UE.Moim zdaniem zmieniać się nie powinien tylko jechać ostro z tymi czerwonymi qrvami,jak najostrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... Tycjan
[Kaczyński kandydat całkowicie do polityki nienadający się , raz na zawsze winien być od niej odsunięty] Całkowicie się zgadzam Jar jest żądny władzy i dla władzy zrobi wszystko, a nawet więcej Jar to polityczne zero Kłamie bez przerwy i dziwię się tym ludziom , którzy chcą na niego glosować, no ale co tam, to nie moja broszka niech każdy głosuje na kogo chce. Kandydaci na prezydenta znani nam są od lat, reklamują się za darmo w eterze, peroruja, mędrkują, z ich ust płynie stek banałów, prawd oczywistych i partyjnej nowomowy ... wiadomo wybory. Śmiech w nadmiarze zapewnia nam Korwin-Mikke zresztą jak zwykle, :-D obiecuje nam rzecz niezbędną, na którą czeka chrześcijański naród Otóż jak wybierzemy JKM na prezydenta , to on od ręki powoła dowódce polskiej armii bo takiego obecnie nie ma, a gdyby akurat wojna wybuchła to nie ma kto dowodzić :-D Facet nie wie, że on stanie się z urzędu głównodowodzącym, bo prezydent jest konstytucyjnym zwierzchnikiem sił zbrojnych. :-D Wtedy potrzebny będzie JKM tylko wróg, ale kto wiedząc, że dowodzi Korwin-Mikke odważy się nam wypowiedzieć wojnę ????????????? :-D :-D :-D Inni kandydaci też sa niczego sobie, ale ... nie chcę nikogo zanudzać więc ... przemilczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
HU.. mnie obchodzi czy się [zmienił czy zesrał ważne że to jest prawdziwy Polak i patryiota] Może ciebie nie obchodzi, ale mnie obchodzi co kandydat mówi, czy mogę mu zaufac czy nie itd.itp. Zaciekawiło mnie, że Jar to prawdziwy Polak i patriota Nie wiem co rozumiesz pod tym pojęciem Kto jest prawdziwym Polakiem i patriota a kto nie ? Wiem jedno Jar się nie zmienił bo to widac na każdym kroku, ale zgadzam się z toba że sra jak srał to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ma jedną
niepodważalną zasługę-podjął realną walkę z komuchami czego do dziś mu nie mogą zapomnieć (patrz shatyn) i już za samo to ma miejsce w historii.Brawo Jarek,do boju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
["głosuje na tego czy tamtego bo spoko jest i dużo Polaków chciałoby pójść z nim na browar" tylko co poza tym?] Masz rację bo KK juz nam pokazuje na kogo mamy glosować :( i to mi się nie podoba bo ja i tak na piwo z Jarem nie pójdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komuchy zawsze wszystko
spier...ą tak było i ze Smoleńskiem,nie poszło im z Jarkiem,przeżył i teraz im psuje szyki i bardzo dobrze!Powinien wygrać a potem ostro za łeb tą hołotę,międzynarodowa komisja ds smoleńskiej przy udziale NATO i a potem trybunał stanu dla zdrajców.Przywróćmy Polsce normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
dla mnie ma jedną [niepodważalną zasługę-podjął realną walkę z komuchami czego do dziś mu nie mogą zapomnieć] a może tak konkretniej ? Z jakimi komuchami, bo jak wszystkim wiadomo komuchy były w rządzie Jarosława czyli kolego rzucasz kula w plot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
zgłoś do usunięcia] komuchy zawsze wszystko spier...ą tak było i ze Smoleńskiem,nie poszło im z Jarkiem,przeżył i teraz im psuje szyki i bardzo dobrze! --- Nie wiem czy jesteś po kilku głębszych i masz pomroczność jasną ? Sam BXVI bedąc w Polsce powiedział, że teraz juz nie da się zwalać wszystkiego na komune tak jak bylo to dawniej KOMUNY NIE MA jakbys nie wiedział i takie gadki wsadź sobie głęboko w d..ę bo bedziesz IGNOROWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....... ob.
[drązymy ??? to po co ściemniał ? rozumiem że skoro jednak się nie zmienił czyli kłamał ... to ci nie przeszkadza ?] Widocznie Polakom nie przeszkadza :( Tylko ciekawe czy w życiu prywatnym też ufają partnerowi/partnerce ktorzy oklamują ? Zreszta OB. tutaj jak można zorientowac się po postach jest dużo smarkaczy, ktorzy najwyraźniej nie wiedzą o czym mowią :( i pieprzą sobie od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn spier...j na
sympatię może ci konto przywrócą albo moherowym babkom robić sesję zdjęciowe bo coś żeś wspominał że wkręcasz się w ich kręgi,pstrykaj te fotki szlachectwo zoobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn to drugi palikot
shatyn idz na swój top. bo nudzisz jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt wam się pali POlszewicy
co????Nie tak miało być,Jarek został i kładzie na łopatki waszego WSIoka z którego na każdym kroku wychodzi buractwo.A tak dobrze szło,debata przed prezydencka,pytania z kartki,TVN,order dla Donka,Putin klepie w Katyniu a tu Polacy nie chcą łykać polityki miłości i nawet jest nowe hasło ZGODA BUDUJE,już nie miłość,ba nawet kaszalot się pokazuje..a tu hooooooooooooooooooj wielki Polacy wolą JARKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARÓD MA DOŚĆ GÓWNA W
kolorowym papierku.Ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn to drugi palikot
Kazdy sie zmienia w jakims stopniu jezeli ginie ktos z rodziny, ale oni (przeciwnicy JK)to by chcieli, zeby JK zmienił sie calkowicie, moze nawet z wygladu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSIok za same słowa
nt Prezydenta swojego kraju"JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH..ITD" powinien być zmieciony ze sceny politycznej,jaką trzeba być szują żeby coś takiego powiedzieć piastując publiczne stanowisko i takie coś pcha się na fotel prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn to drugi palikot
15:40 [zgłoś do usunięcia] Do ....... HU.. mnie obchodzi czy się [zmienił czy zesrał ważne że to jest prawdziwy Polak i patryiota] Może ciebie nie obchodzi, ale mnie obchodzi co kandydat mówi, czy mogę mu zaufac czy nie itd.itp. Shatyn, po co bredzisz i tak bys nie zaufal JK nawet jakby on na rzesach stawał. Twoja nienawisc do niego jest znana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platforma sra po nogach
widocznie Jarek musi miec duze poparcie, co z reszta widac bylo po ilosci podpisow, nawet jesli czesc byla "wymuszona" to i tak zdeklasowal BronkaZeWSI ciekawe co Paliknoty i Niesioły jeszcze wymysla przez te 1,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn to drugi palikot
fakt, nie ma sensu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×