Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość hrabia Komorowski
Gigantyczne malwersacje finansowe dokonane przez oficerów WSI z Bronisławem Komorowskim na czele. Kilka dni temu przeczytałam teczkę personalną Bronisława Komorowskiego. Udostępniona została ona w cyfrowych archiwach Instytutu Prawdy Obywatelskiej. W związku z tym coraz poważniej zastanawiam się, co jest nie tak z naszą polityką? Dnia 25 czerwca 1991 została założona teczka personalna Bronisławowi Komorowskiemu (ur. 1952). Otrzymał on pseudonim "Litwin". (...) W jego teczce personalnej, dostępnej w cyfrowych archiwach Instytutu Prawdy Obywatelskiej, zostało opisanych szereg afer, w których był jednym z głównych bohaterów. * Afera "Uczelniana" * Afera "Gruntowa" * Afera "Offsetowa" * Afera "Marszałkowa" Afera "Uczelniana" przedstawia gigantyczne malwersacje finansowe dokonane przez oficerów WSI na Wojskowej Akademii Technicznej. O interesach WSI na majątku WAT jest mowa w Raporcie z Weryfikacji WSI w rozdziale 10 (strona 133): "Aktywność oficerów WSI niejednokrotnie przybierała charakter przestępczości gospodarczej na wielką skalę, wskutek której Skarb Państwa tracił wielomilionowe sumy. Bardzo często środki finansowe należące do podmiotów gospodarczych lub instytucji związanych z wojskiem były transferowane bądź malwersowane za pośrednictwem firm, fundacji bądź innych instytucji tworzonych z inicjatywy oficerów WSI lub mających z nimi ścisłe powiązania." Afera "Gruntowa" według śledztwa "Gazety Polskiej" z marca 2007 roku w artykułach "Ministrowie obrony prywatnej spółki" i "Klinika pod specjalnym nadzorem" Leszka Misiaka i Piotra Nisztora, opisany zostaje proceder wyprowadzenia przez Bronisława Komorowskiego i Janusza Onyszkiewicza atrakcyjnych gruntów z terenu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Afera "Offsetowa" dotyczy przetargu na wielozadaniowy samolot i offset. Afera "Marszałkowa" dotyczy próby wykradzenia aneksu do raportu Macierewicza i za wszelką cenę ochronę interesów przyjaciół z WSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydawało mi się
że jest niemożliwością, aby ktoś miał minusowe IQ po przeczytaniu wypowiedzi pana Nowaka już nie jestem tego taka pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczor i Donald
Jarosław Kaczyński W stanie wojennym nie był na liście do internowania i nie został internowany. Zajmował się dystrybucją wydawnictw podziemnych, brał udział w reaktywowaniu "Głosu". W 1982 nawiązał współpracę z Komitetem Helsińskim, a rok później z niejawnymi władzami NSZZ "S", Tymczasową Komisją Koordynacyjną, od 1986 kierował biurem społeczno-politycznym TKK, a od 1987 był sekretarzem jawnej Krajowej Komisji Wykonawczej. W trakcie strajków w 1988 doradzał pracownikom ze Stoczni Gdańskiej im. Lenina. W obradach Okrągłego Stołu uczestniczył w podzespole ds. reform politycznych. W lipcu i sierpniu 1989 był w zespole negocjacyjnym ze strony NSZZ "S" ze Stronnictwem Demokratycznym i Zjednoczonym Stronnictwem Ludowym celem powołania koalicyjnego rządu. __________ 26 lat temu generał Wojciech Jaruzelski ogłosił stan wojenny. Donald Tusk miał wtedy 24 lata i był początkującym dziennikarzem solidarnościowego tygodnika "Samorządność". Szef polskiego rządu, spisał swoje wspomnienia z 13 grudnia 1981 roku. Szczerze wyznał, że tamtego dnia czuł to, co czuła większość z Was: strach. Tak Donald Tusk wspomina wprowadzenie stanu wojennego: 13 grudnia tuż po północy wyszedłem z sali BHP Stoczni Gdańskiej, gdzie obradowała - ostatni raz, jak się wkrótce miało okazać - Komisja Krajowa Solidarności. Byłem wówczas dziennikarzem solidarnościowego tygodnika "Samorządność". Padał śnieg, szedłem do domu, myśląc o zbliżającej się Wigilii. 12 godzin później, obserwując z okien tramwaju czołgi i kolumny ZOMO, zastanawiałem się, jak przedostać się do Stoczni. Nie wiedziałem, co oznacza tak naprawdę stan wojenny, ale na wszelki wypadek mocno wyściskałem Gosię, moją żonę, potem pojechałem pozegnać się z mamą, zakopałem w pobliskim lesie kilka paczek "bibuły" i ruszyłem z moim przyjacielem Wojtkiem Dudą pod drugą bramę Stoczni. Nie była jeszcze otoczona przez ZOMO, więc bez trudu przedostaliśmy się na jej teren, gdzie garstka stoczniowców, pracowników Solidarności i studentów próbowała zorganizować centrum dowodzenia akcją protestacyjną. Dwa uczucia dominowały: zimno i strach. Nie przypuszczałem, że te pierwsze godziny stanu wojennego to zwiastun całej epoki beznadziei i przemocy. W jakimś sensie 13 grudnia trwał w moim przypadku 8 lat. Decyzja, żeby zostać w Stoczni okazała się wyborem życiowej drogi. Trudnej, czasem ryzykownej, wymagającej poświęceń bardziej od moich bliskich niż ode mnie. Drogi całego pokolenia. Nie żałuję tego wyboru. Nie dlatego, że finał okazał się szczęśliwy, ale dlatego, że nadał mojej młodości głębszy sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Periculoso
A mnie najbardziej zirytowała wypowiedz Tuska,że kandydat pis uparł się by robić kampanie na powodzi. Widzicie sami k........a jak jest. Słowem się nie może odezwać żeby się do niego nie do..........lili. Tak to jest. Nie potrafią merytorycznie konstruować kampani i każda sugestia o zmianie budżetu jest im solą w oku. A dlaczego? Tylko dlatego,że ich nie stać na inwencję własną w tej materii. Wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi być straszna trwoga
w sztabie POpaprańców, że znów atakują paliknotem 1. Poseł Janusz Palikot na swoim blogu ogłasza, że organizuje manifestację w Lublinie pod hasłem: stop obłudzie i podróbie. "Podróbą" określa Jarosława Kaczyńskiego. Będzie polityczna zadyma? Wszystko możliwe, bo w tym samym czasie i miejscu ma odbywać się wiec kandydata PiS. 2. Palikot chce, żeby Kaczyński się zbadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia Komorowski
POLECAM TECZKĘ KOMOROWSKIEGO!!!! najciekawsze od strony nr 5! http://teczki.obserwowani.pl/8561.html Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski i prezydent Izraela Szimon Peres spotkali się w Jerozolimie przy okazji zakończenia trzydniowej wizyty marszałka w Izraelu. Bronisław Komorowski, bacząc na bogactwo Polski, wyraził nadzieję, że polski rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną. Stanowiłaby ona podstawę do wypłaty "odszkodowania" za pozostawione w Polsce w okresie II wojny światowej mienie żydowskie. Komorowski nadmienił, że rozmowa z prezydentem Izraela częściowo miała charakter prywatny. W trakcie rozmowy z prezydentem Izraela Szimonem Peresem marszałek Komorowski zaznaczył, że faktyczny zwrot mienia pozostawionego w wyniku wojny byłby raczej trudny, wskazał jednak na możliwość wypłaty rekompensat w wysokości aż około 25 proc. wartości mienia. Jak podkreślił, miałyby być one wypłacane w częściach. W przeciwnym wypadku wiązałoby się to z kompletnym zrujnowaniem budżetu Państwa Polskiego. Po tym spotkaniu prasa żydowska pisze, że Polska zapłaci odszkodowania "po zmianie reżimu w Polsce"! (...!!!!!!!!!...) Stwierdzenie to padło ze strony prof. Gregory Glazova w wydaniu pisma żydowskiego Front Page Magazine z 27 lipca 2007 roku. Prof. Glazov krytykując znane stanowisko żydowskiego prof. Normana Finkelsteina, który wskazuje na nadużycia grup syjonistycznych przechwytujących pieniądze płynące za odszkodowania dla ofiar wojny, mówi iż: "The scandal is two-fold: attaching to the excessive demands placed upon Swiss banks and the lack of due demands placed upon Austria and Turkey (the case of Poland will be resolved by its regime change)." "Siłą argumentów Finkelsteina, wspieranego przez Hilberga jest skandal dotyczący pieniędzy za odszkodowania dla ofiar Holokaustu. Skandal jest podwójny: dotyczy nadmiernych żądań wobec banków szwajcarskich oraz brak takich żądań wobec Austrii i Turcji (przypadek Polski będzie rozwiązany przez zmianę reżimu) ." Chodzi tutaj o planowane odsunięcie od władzy wszystkich osób, które nie dopuściłyby do zmiany przepisów w Polsce umożliwiających "wydojenie" Polski na obiecane przed Komorowskiego 64 miliardy dolarów. Jak podały węgierskie media 10 października 2007 roku na forum ekonomicznym w Tel Awiwie prezydent Izraela Szymon Peres stwierdził, że m.in. (...) wykupujemy Manhattan, wykupujemy Węgry, wykupujemy Rumunię, wykupujemy Polskę. I jak ja to widzę, nie mamy żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto to jest TW Litwin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia Komorowski
Litwin to Towarzysz Hrabia Komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobic dziecko to osiagniecie?
przeciez nawet malpy sie rozmnazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj głos na bronka
to kartofle zje ci stonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie będę chodził
w więziennym uniformie, bo POwierzyłem swój głos Platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Palikot ma problemy ?
Muszę postawić te pytania. I wolę zrobić to publicznie, a nie w formie plotek na politycznych korytarzach. Sprawa dotyczy przecież znanego posła Palikota, zaś informacje jakie dostaje od ludzi z Lublina są przerażające, a nawet sam widziałem to na własne oczy. Czy posła Janusza Palikota podniecają małe dzieci? Czy prawdą jest, że żona Palikota zostawiła go międzyinnymi ze względu na ten problem? Nie jedno krotnie widziałem jak poseł Palikot przechadzając się po krakowskim przedmieściu w Lublinie z małym chłopczykiem pokazuje jakieś dziwne zachowanie i dotyka intymnych miejsc tego chłopczyka. Stawiam te pytania, gdyż w nieformalnych rozmowach stawia je duża część środowiska ludzi z Lublina, opowiadają również oni o tym, że J. Palikot gdy robi sobie spacer, po prostu zaczepia małe dzieci wyściskując je wymownie. Być może agresja pana posła to efekt konfliktu osobowości jego skłonności pedofilskie, wpływaja na jego psychikę niszczycielsko i nie może się z tym pogodzić? Moim zdaniem Janusz Polikot powinien skorzystać z usług psychiatry by uzyskać porady. http://tutek.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie:O:O ale to jest calkiem mozliwe:P agresja palikota moze miec wlasnie na celu odwrocenie uwagi od jego zboczonych sklonnosci:P:P i co na to tusek? jesli to sie okaze prawda ,POwinien wykastrowac pali kuta osobiscie , najlepiej na zywo w tvn:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten palikot naprawde jest jakis zdrowo popieprzony:P:P jesli ktos jest z Lublina i bedzie na tym wiecu to bardzo prosze o mocne kopniecie tego oblesnego dziada......... ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mieszkam juz 24 lata w
Polsce i bardziej z "dystansu" POwiem wam, ze w zadnym normalnym kraju nie ma takiego "palikota"!!!palikot jest tylko "wynalazkiem" dzikiego kraju!! Zaden szanujacy sie polityk z pajacem by sie nie zadawal!!Tylko w POlsce przyklaskuja palikotowi i sie POdniecaja jaki on "yntelygentny"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkasz już 24 lata w Polsce, a pierdolisz głupoty na kafeterii???? Niezły czub. Ale jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie musztarda to jest taki forumowy rynsztok:P:P i nie zwracaj uwagi na jej bluzgi ona inaczej nie umie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawda, że Komorowski
sprowadził z Londynu zapasowego czlonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka>>> żal mi Ciebie, naprawdę... tak się starasz, prowokujesz, a i tak wszyscy na Ciebie srają i nie podejmują się "rozmowy". Zresztą nie dziwne, jak można rozmawiać z nikim??? Nie licz, że ja się wkręcę. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew krew mięso krew
ale wy tu przynudzacie niedne pokemony i biedne pisuary donaldy i kaczory wiecie gdzie was mają? - w swoich tłustych włochatych dupach jesteście im potrzebni tylko w dniu wyborów oszukać takich głąbów jak wy to cała sztuka później można was olać, i tak nic nie zrobicie 83% ludzi w tym pieprzonym kraju jest za wycofaniem naszych wojsk z Afganistanu, donald i kaczory leją na to i na wszystko czego chcecie frajerzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×