Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Otulona, wiesz, że jesteś nadwrażliwa na punkcie niemieckiej motoryzacji. Pamiętam, jak mnie podsumowałaś, gdy stwierdziłam, że niemiecki auta sa nudne. Szczególnie te spod znaku VW (z moją przyjaciólką piszemy: fał wej:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony fakt, że bemwe, merc i audi to pierwsza liga. Ale z tych pierwszoklasowych ja zawsze lubiłam auto z Drezna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego na polskie drogi najlepsze są SUV-y i inne terenówki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona :o:o:o Renówki są śliczne w środku, nigdy nie zapomnę tych szarych welurów w megance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu, fajnie to wygląda ta skóra po paru latach.... ja mam stalowo szarą. Chociaż chyba nie jestem miłośniczką skóry w autach, ale mój trafił się w takiej wersji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie pomondrze i ja
:classic_cool: nie ma lepszej marki od tej z koleczkiem, w sesnie, na pl drogi i kieszenie :P moze byc jeszzce W ale ... mercedes mały, sredni, czy juz taki wiekszy :classic_cool: jest niczym łajba, płynie, płynie i pozwala rozkoszowac sie jazda, a juz przejraczajac granice, ktorcyh nie ma :classic_cool: mozna poczuc pod nozka moc konikow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć garaż.... choć ja postoi na dworze:P:P:P:P Jeszcze większy problem to odśnieżanie... mam webasto, ale z dachu się nie topi. Auto wyższe ode mnie o pół głowy... montowałam aluminiowie progi.... A i tak trzeba uważać, żeby nie zjechać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulinko fakt
mercus lub beemka rzadzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak mieszkać w mieście wojewódzkim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie:) nie jeżdżę pociągami :D poza tym nic mnie już w białym nie zdziwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkryto kim jest
shatyn z koziej dupy szczegóły na topie shatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim brakuje u nas lotniska ale kto wie może moje wnuki doczekają :D wtedy za ta samą cenę poleciałabyś sobie spokojnie i w dupie miałabyś rozkład jazdy pkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do topu shatyna obie strony pozwalają sobie na bardzo dużo walczą nazwiskami, dziećmi, żonami, dietami i czym popadnie przy nich obrońcy krzyża to pikuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..... .
w smoleńsku mają dobre lotnisko troszkę w odwrotną stronę ale jak chce się polatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to ja postoję i poczekam na nasze:P długo poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Długotfurca
{wiemy wiem,chociaz powiem jedno,niecierpialam go,ale wywlekanie jgo zony,nazwiska to juz ponizej pasa jest,mimo ze wk**wiajacy jest to typ } Nikt mu nic nie wywlekał, sam to wywlókł To nie było poniżej pasa, była to głupota autora tamtego topiku btw....tamta aktorka to nie jego żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie jego
żona???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznaj otulona że często Cięponosi ....widziałam już Twoje rynsztokowe bluzgi na kafe , i to z błahych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam shatyn jest fajny:D przynajmniej coś się dzieje reszta kafeterii to już forum dla gimnazjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze problem z powrotem wieczorem przylecieć do polski możesz ale do białego najwyżej piechotą dojdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kubminuj shatyn
widać że to ty fjucie i twoja żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×